پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

آرشیو مجله کتاب هفته

موجود
300,000 تومان
برگشت به مجموعه: مجلات قدیمی
آرشیو مجله کتاب هفته ۱۰۰ شماره , سال های انتشار : ۱۳۴۰ تا ۱۳۴۲
توضیحات

کتاب هفته نام هفته نامه ای بود هنری ، ادبی ، سیاسی از مجموعه مجله های موسسه کیهان که در سال های ۱۳۴۰ تا ۱۳۴۲ به چاپ می رسید .

اولین شماره از مجله در شانزدهم مهرماه ۱۳۴۰ و در قالب یکصد و چهل و چهار صفحه و آخرین شماره در هفده آذرماه ۱۳۴۲ در قالب یکصد و هفتاد و شش صفحه به چاپ رسید .
سخن پدید آورندگان :

گروه کثیری از نویسندگان سرشناس و مترجمان ورزیده کشور به گرد هم جمع آمده اند و موسسه بزرگ کیهان همه امکانات خود را در اختیار آنان گذاشته است تا وظیفه خطیری را که بر عهده مردان علم و دانش است به سرانجام رسانند .
اهداف نشر :

کتاب هفته،مجله کتاب هفته،کتاب هفته احمد شاملو

هدف ما ترفیع دانش و اطلاعات عمومی جوانان جامعه است از راه انتشار کتاب هایی که بر اساس همین هدف تدوین و تهیه می شود ، لزوم انتشار کتاب هایی که این نیاز بزرگ را برآورد ذهن ما را به خود معطوف کرده بود تا اینکه موسسه کیهان بدین کار همت گماشت و از همه دانشمندان و نویسندگان بزرگ کشور برای انجام این کار دعوت به عمل آورد تا با مساعی مشترک خویش انجام این مهم را به عهده گیرند .
مدیر و صاحب امتیاز :

نخستین شماره از این هفته نامه زیر نظر دکتر محسن هشترودی و احمد شاملو و آخرین شماره به صاحب امتیازی دکتر مصطفی مصباح زاده و مدیریت حسن قریشی و سرپرستی محمود اعتماد زاده ملقب به “م.الف.به آذین به چاپ رسید .
ویزگی های مجموعه :

مجموعه پیش رو شامل آرشیو بسیار کمیاب و ارزشمند یکصد شماره ای از مجله کتاب هفته می باشد که در فاصله سالهای ۱۳۴۰ تا ۱۳۴۲ به چاپ رسیده است ، این مجموعه با توجه به کمیاب بودن و نوشته ها و ترجمه های بسیار مهم از نویسندگان و مترجمان شناخته شده کشور مجموعه ای مفید در حوزه هنر و ادبیات می باشد .

آرشیو مجله کتاب هفته ۱۰۰ شماره , سال های انتشار : ۱۳۴۰ تا ۱۳۴۲ در 20 گیگ حجم دانلود که پس از خرید لینک دانلود برای شما ایمیل میشود

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.