پشتیبانی 9 صبح لغایت 12 شب (دفتر میرداماد:26401956_دفتر سهروردی:88478196_مشاور فنی:09125343644)

0
0
0

علل سقوط حکومت رضا شاه

موجود
40,000 تومان
کد محصول :
برگشت به مجموعه: کتاب تاریخ
کتاب علل سقوط حکومت رضا شاه اثر نعمت الله قاضی
توضیحات

در مقدمه کتاب علل سقوط حکومت رضا شاه : برآن بودم که تاریخچه ی نفت ایران در مدت پنجاه سال از سال 1320 تا سال 1370 خورشیدی را تدوین کنم و در پنج مجلد به چاپ برسانم که مجلد ال ان به بررسی علل سقوط حکومت رضا شاه اختصاص یابد و ضمن آن امتیازنامه دارسی.علل لغو آن و چگونگی تنظیم قرار داد 1933 به نقد و تحلیل کشیده شود.

از این که تا کنون به این خدت نائل نیامدم دریغ ندارم اما همچنان امید میدارم که این ارزو هرچند در زمانی دیرتر روزی براورده شود و این خدمت به انجام به رسد.

انچه هم اکنون در پیش روی خواننده قرار دارد صفحاتی بس معدود از انهمه پژوهش و جستجوگری است که تنها به بررسی علل سقوط حکومت رضا شاه ویژه شده است.

و نیز در این مجموعه کوشش شده است که از مدیحع سرائی و ستایش گستاری که بیشتر با فروتنی ریاکارانه همراه میگردد اثریبا دید نیاید و همچنین از هرگونه بدگوئی و پرخاشجویی که بیشتر بی انصافی و غرض ورزی و نابکاری توام میشود.این نوشتار برکنار بماند

 

تاریخ اینه حقایق است و باید گفته هایش مستند باشد و با ارائه ی مآخذ و مدارک به داوری به نشیندو.

خرید کتاب علل سقوط حکومت رضا شاه اثر نعمت الله قاضی چاپ اول 1372 از انتشارات آثار در کارا کتاب فروشگاه اینترنتی کتاب نایاب موجود است و برای خرید کتاب و سفارش کتاب  مطابق روش خرید  شامل (خرید اینترنتی کتاب و خرید انلاین کتاب یا خرید تلفنی ) اقدام نمایید

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.