پشتیبانی 9 صبح لغایت 12 شب (دفتر میرداماد:26401956_دفتر سهروردی:88478196_مشاور فنی:09125343644)

0
0
0

پاسخ به تاریخ

موجود
100,000 تومان
کد محصول :
برگشت به مجموعه: کتاب تاریخ
کتاب پاسخ به تاریخ اثر محمدرضا پهلوی
توضیحات

بیش از هزاران کتاب راجع به تاریخ ایران بخصوص تاریخ پهلوی نوشته و چاپ شده است . اما در میان این آثار کتاب پاسخ به تاریخ اثر محمدرضا پهلوی طرفداران بسیار دارد.دلایلی بسیاری داشته که این کتاب محبوبیت داشته اول اینکه این اثر اخرین کتاب و سخنان محمدرضا پهلوی بود آنهم پس از انقلاب 57 و دوم اینکه در این کتاب خاطرات محمدرضا شخص اول چند دهه ایران بود و سخنانش در سالهای اخر عمر بسیار خواندنی است.

نکته ای که راجع  به کتاب پاسخ به تاریخ باید گفت این که این خاطرات در واقع چهارمین اثر از محمدرضا پهلوی است و تنها کتابیست که پس از انقلاب 57 و در خارج از ایران نوشته شده و جالب اینکه این اثر به زبان فرانسه نوشته شد و نسخه فارسی در اصل ترجمه از زبان فرانسه و نسخه تراین کتاب توسط مترجم خوب ما جمه انگلیسی است و نکته دیگر اینکه که چه کسی اول این کتاب را ترجمه نموده مشخص نیست و حسین ابوترابیان با مقدمه نویسی عالی و گرداوری و ترجمه دقیق متن کتملی از این کتاب را برای مطالعه فراهم ساخته است.

خرید کتاب پاسخ به تاریخ اثر محمدرضا پهلوی متن کامل و چاپ اول شامل سخنان خاطرات محمدرضا پهلوی پس از انقلاب 57 مترجم حسین ابوترابیان . و برای دانلود کتاب پاسخ به تاریخ محمد رضا پهلوی اینجا کلیک نمایید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.