پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

بت شکنی در عصر داریوش

موجود
70,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان

کتاب بت شکنی در عصر داریوش اثر میکا والتاری
توضیحات

در مقدمه کتاب بت شکنی در عصر داریوش اثر میکا والتاری آمده است: در کوران جنگ  دریایی یونان و ایران است که ترمس اهل افسس شهری مرزی میان ترکیه و یونان به مکاشفه ی درون خویش می پردازد و به خود شناسی می رسد.مکاشفه ای که از ماجراجویی اغاز میشود و با گذشت زمان جایش را به عرفان می سپارد.

میکا والتاری نویسنده این رمان تاریخی از طریق تحول شخصیت اول داستانش تاریخ و فلسفه را در هم می امیزد و مفاهیمی از این دست را.ظریف و استادانه در تار و پود رخدادها گره می زند در این میان ستایش میکا والتاری از ایرانیان و داریوش هخامنشی ان هم از زبان ترمس یونانی به واقع هر خواننده ایرانی را به شوق وا میدارد.

مترجم و ویراستار بسیار کوشیده اند که سبک نوشتاری نویسنده را حفظ کنند. میکا تویمی والتاری نویسنده ی فنلاندی متولد 19 سپتامبر 1908 در هلیسنکی پایتخت فنلاند  در 26 اگوست 1979 جان سپرد.نخستین کتاب وی توهم سووری نام داشت . که به سال 1928 در پاریس منتشر شد. سپس از دانشگاه هلینسکی لیسانس فلسفه گرفت. چندی سردبیری روزنامه ای را برعهده داشت. پس از نوشتن کتاب غریبه ای که به مزرعه امد 1952 بجز در هنگامه ی جنگ جهانی دوم تمام وقت خود را صرف تحقیق.مطالعه و نوشتن کرد.

اثر زبانزد والتری سینوه مصری است که به سال 1940 به رشته تحریر در آورد.دیگر آثار وی ماجراجو.آواره.فرشته سیاه.بت شکنی در عصر داریوش و زبانه آتش نام برد.

خرید کتاب بت شکنی در عصر داریوش اثر میکا والتاری ترجمه افشین مویدی چاپ اول سال هزار سیصد هشتاد پنج از انتشارات راستی نو در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است و برای خرید کتاب مطابق روش خرید اقدام نمایید.و همواره توصیه میشود پیش از خرید آنلاین با مشاورین سایت تماس حاصل فرمایید.و برایدانلود کتاب بت شکنی در عصر داریوش اینجا کلیک نمایید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.