پشتیبانی 9 صبح لغایت 12 شب (دفتر میرداماد:26401956_دفتر سهروردی:88478196_مشاور فنی:09125343644)

0
0
0

بپا ازکوه نیفتی

موجود
40,000 تومان
کد محصول :
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب بپا ازکوه نیفتی اثر شرلی مک لین
توضیحات

پیرامون کتاب بپا از کوه نیفتی باید گفت نویسنده شرلی مک لین ناشر کتاب نشر البرز تاریخ چاپ  سال هزار سیصد و هفتاد و پنج با ترجمه خوب سهراب جمهری است و جلد کتاب شومیز و اندازه ش رقعی است و تعداد صفحات آن 283 صفحه می باشد. و اما در مقدمه کتاب به پا از کوه نیفتی

در این کتاب شرلی مک لین درباره زندگی خود از دوران کودکی تا زمان کشف استعدادهایش و به دنبال آن صعود از نردبان ترقی و رسیدن به اوج شهرت جهانی بعنوان هنرپیشه ای موفق صحبت می کند. وی از آغاز زندگیش در شهری از ایالات جنوبی امریکا. از اولین آموزش باله اش از روبه رو شدنش در شهری از ایالات جنوبی امریکا از اولین اموزش بالع اش از روبه رو شدنش با تهیه کنندگان و کارگردانهای معروف جهان سینما از زندگی رویایی مردم هالیوود و از صحنه های تهیه فیلم سینمایی معروف ایرما خوشگله اثر بیلی وایلدر که او را در سرتاسر جهان به شهرت رسانید.از روابط و پیش داوریهای مردم سخن می راند. و در این سیر و سیاحت خواننده را با خود همراه می برد.

در این کتاب شرلی مک لین از اولین برخوردش نیز با دنیای درونی و عرفان مشرق زمین که هرگز اورا رها نکرده است سخن می راند.وی طی اقامتهای طولانی در ژاپن.تایلند.افریقا.هندوستان و بوتان به شناختی از  حقیقت نزدیک می شود. که بعدها مسیر زندگی او تغییر می دهد.برای خرید کتاب مطابق روش خرید در کارا کتاب اقدام نمایید. و در مورد رمان بپا از کوه نیفتی فقط یک سرگذشت عادی و سفرنامه ای به اطراف و اکناف جهان نیست.بلکه نویسنده در حالتی از دگردیسی درونی با بیان احساسات و شناختهای خود.خواننده را نیز به سیر و سیاحت در دنیای درون می شکاند.

خرید کتاب بپا ازکوه نیفتی اثر شرلی مک لین ترجمه سهراب جمهری سال هزار سیصد و هفتاد و پنج از نشر البرز در دویست هشتاد و سه صفحه در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.