پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

سگ سفید

موجود
200,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب سگ سفید اثر رومن گاری ترجمه سیلویا بجانیان
توضیحات

کتاب سگ سفید اثر رومن گاری ترجمه سیلویا بجانیان

 

 در جامعه امریکا منابع فردی و گروهی عمدتا ریشه در بروز برخوردها و اختلاف دارد و در واقع کمتر جدال بر سر اصول انسانی است.

در این کشور هرگز جنبش به معنای واقعی و یا حزب سیاسی یا لیبرالیسم وجود نداشته است و انچه بوده تنها نوعی شیوه زندگی امریکایی بوده است.

که می توان آن را صیقل خورده افکار جان لاک دانست.امریکایی ها با زدو بندهای ناشیانه پیش می روند.عدم مهارت و پیچیدگی گستره سیاست را مهار کرده است.
در امریکا شاهدیم که جامعه نمی تواند ارزش و اهمیت واحدی را به اعضایش القا کند و بهمین دلیل است که نظریه ها و نظریه پردازان سیاسی اغلب براندازنده تلقی میشوند.
در دهه 1950 میلادی دانشمندان علوم سیاسی امریکا پیشگویی کرده بودند که این دوره ارام و بی سر و صدا پایان عمر ایدئولوژی را نوید می دهد.
اما دهه شصت این گفته را متزلزل ساخت چرا که دوره طولانی جنگ ویتنام بی عدالتی های سیاسی .تبعیض نژادی و جز اینها زاییده همین سالهاست.

 

خرید کتاب سگ سفید اثر رومن گاری

رومن گاری گزارش گونه ای از وقایع دهه شصت را در این کتاب باز می نویسد و تفکر سیاسی ضد استعماری او ابزاری است که با قلم رسای او چهره عینی آن را با قدرت تحلیل هنرمندانه در آثاری چون تربیت اروپایی.ریشه های اسمان.خداحافظ گاری کوپر و بسیاری دیگر بازافرینی می کند.
لازم به یاداوری است که وقایع دهه شصت میلادی برای بسیاری از ملتها سرنوشت ساز بوده است. و آن را می توان سرآغاز تفکر مدرن نیز تلقی کرد.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.