پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

سقوط

موجود
150,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب سقوط اثر آلبر کامو
توضیحات

کتاب سقوط نوشته آلبرکامو  نخست بار در سال هزار و نهصد و پنجاه و شش چاپ گردید.داستان رمان سقوط در کشور هلند شهر امساردام اتفاق می افتد و قصه از زبان شخصی به نام ژان باتست که شغلش وکلات است نقل میشود.او که  از وکلای مشهور و حرفه ای بوده حال در این کتاب یک اعتراف نامه ای مینویسد البته در غالب داستان.و قبل از شروع ما اگاه میشویم که تا قبل از این اعتراف او وکیل توانمئ و بنام بوده است.

و قصه از یک اتفاق شروع میشود هنگامی که او در یمک شب با بانویی که قصد خودکشی روی پل  داشته برخورد نموده و دیدن این سقوط در زندگیش نقطه عطفی حساب میگردد. و از اینرو در نوشتن این اعاراف بر میایید که هرانچه با نام مدد به بیوگان و یتیمان پرداخته صرفا بلرای جاه طلبی و جذب شهرت بوده بگونه ای محتاج این تمجید و احترام از طرف مردم بوده است.ولی با شخصیت درونی اش بسیار فاصله داشته.حال او درصدد این است که کارکتر حقیقی خود را برای دیگران اشکار سازد که پس از مدتی شهرا و ارزش و محبوبیتش را نزد دیگران از دست میدهد.

خرید کتاب سقوط اثر آلبر کامو ترجمه شورانگیز فرخ چاپ اول انتشارات سازمان جیبی در قطع پالتویی و کتاب های آلبر کامو موجود است

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.