پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب : ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

همه می میرند

موجود
300,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان

کتاب همه می میرند اثر سیمون دوبووار
توضیحات

 این نسخه عرضه شده از کتاب همه می میرند چاپ اول سال هزار سیصد شصت دو میباشد همینطور کارا کتاب چاپ دوم را که متعلق به سال هزار سیصد شصت و نه هست موجود دارد هر دو نسخه ترجمه مهدی سحابی و توسط نشر نو به چاپ رسیده اند .

و اما خود کتاب  با نام همه می‌میرند که زبان فرانسه  Tous les hommes sont mortels تلفظ میشود  و یکی از رمان های فلسفی نویسنده توانای فرانسوی  سیمون دوبووار میبشاد که در سال هزار نهصد چهل و شش به چاپ رسیده است. موضوع کتاب همه میرند روایت مردیست که محکوم است با نامیرا بودن یعنی او تا ابد زنده خواهد بود و همین موضوع بسیار داستان را جذاب و خاص می نمایید.شما می توانید کتاب های سیمون دو بووار را از طریق قسمت آثار نویسندگان دنبال نمایید. در بخش مقدمه کتاب امده است.

حقیقت ماجرا اینست برای لحظه ای خود را نامیر فرض کنید آیا این موهبت است یا یک نفرین؟ سیمون دوبووار که در این کتاب کاملا این جاودانه بودن را محکوم میشمارد یعنی یک نفرینی است که شخصیت اصلی کتاب را در برگرفته.همانطور که از فلسفه اصالت وجود نویسنده و سعی در خود شناسی و تلاش در جهان درون شناختی دارد ما با کارکترهای بر دنیای غیر ممکن ورود نموده و سعی در باور تخیلی به نام جاودانه بودن خواهیم داشت و دست اخر هدف نویسنده که نفرینیست این زندگی ابدی و پرسشهای بی پایانی که شخصیتها در ذهنشان جاریست و ما خواننده این افکار هستیم.

شما عزیزان می توانید برای خرید کتاب همه می میرند اثر سیمون دوبووار ترجمه مهدی سحابی چاپ اول سال هزار سیصد شصت نو 1369 از نشر نو در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب مطابق روش خرید کتاب  اقدام نمایید

 

 همه می میرند

 دانلود کتاب همه می میرند

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.