پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0
0
0

ادیسه

موجود
150,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب ادیسه اثر هومر
توضیحات

 کتاب ادیسه اثر هومر همانطور که در مطلب کتاب ایلیاد گفته شد این دو اثر شاهکار هومر بزرگ شاعر برجسته تاریخ ادبیات جهان است.و در اصل ادیسه دنباله کتاب ایلیاد میباشد و مانند کتاب نامبرده مجموعه از اشعار دنباله دار و داستان گونه است. که راوی که هومر است با ادبیاتی غنی خود این ماجرا را شرح میدهد.اما نکته قابل توجه کتاب ادیسه با بخش نخست خود یعنی ایلیاد شیوه نقل داستان است.و مارجای بازگشت یکی از سرلشکران نبرد تراوا است که در این بازگشت که پس از 20 سال بطول انجامیده است اتفاقات بسیار و ماجراهای پر خطری را تجربه نموده است.و هنگامی به دیار خود باز میگردد که همه مردم و دوستان و اقوامش تصور می کنند ادیسیوس در نبرد کشته شده  است.کتاب ادیسه در قرن هشت قبل از میلاد مسیح توسط هومر نوشته شده است. و قصه سرگردانی و تجربه های تلخ و پر خطر قهرمان داستان است.ادیسه که در جریان داستان سختی های بسیاری را متحمل شده است و او لود که در نبرد تراوا نقشه اسب چوبی بزرگ را می کشد و با این نقشه باعث شکست دشمن و پیروزی سپاهیانش میشود.ادیسه یکی از بهترین سرودهای جهان و یک روایت شاهکار مطلق ادبی است که هومر باه زیبای در وصف و نمایش زندگی در جریان کتاب و مشگلات و افسانه ها و اتفاقات تاریخی یک معجزه ادبی افریده است. کتاب ادیسه به تمامی زبانهای مطرح دنیا که ادبیات و شعر را می شناسند ترجمه شده است.از این دو اثر هومر فیلمها و نمایشها خلق شده است و در ایران نیز چندین مترجن بفارسی برگردانده اند.که نخستین آنها سعید نفیسی است.

خرید کتاب ادیسه اثر هومر ترجمه سعید نفیسی چاپ اول انتشارات بنگاه ترجمه و نشرکتاب سال هزار و سیصد و چهل در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است و برای خرید کتاب مطابق روش خرید اقدام نمایید.و همواره توصیه میشود پیش از خرید آنلاین با مشاورین سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

 ادیسه مشهورترین و بهترین کتاب ادبی جهان را نوشته اینکه بهترین در مجموعه و فهرست پنج اثر بهتر جهان است. کتاب ادیسه نیز دارای ساختار کتاب ایلیاد است و از 24 داستان و سرود و شعر تشکیل شده است.در ترجمه بسیار ادبی استاد سعید نفیسی بر خواندنی تر شدن این اثر افزوده.رمان یا شعر ادیسه را به همه کتابخوان های عزیز توصیه می کنم برای خرید کتاب ادیسه تماس بگیرید

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.