پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

کتاب خوشه های خشم

موجود
300,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان

کتاب خوشه های خشم اثر جان اشتاین بک ترجمه شاهرخ مسکوب و عبدالرحیم احمدی
توضیحات

کتاب خوشه های خشم اثر جان اشتاین بک ترجمه شاهرخ مسکوب و عبدالرحیم احمدی

 

 

کتاب خوشه‌های خشم نوشته ای از جان اشتاین بک است.این مقاله درمورد یک کتاب است. واسه ی فیلمی که با این اسم است.

خوشه‌های خشم داستانی از نگارنده ی آمریکایی با نام جان استاینبک است.این داستان در محکومیت بی‌عدالتی و روایت سفر بسیار طول و دراز یک خانواده ی تهی دست آمریکایی می باشد که با امید داشتن به زندگی بهتر از ایالت اوکلاهما به کالیفرنیا مهاجرت می نمایند.

ولی وضعیت آنطور که آن‌ها پیش‌بینی می نمایند پیش نخواهد رفت. رویدادهای این داستان در دهه ی هزار و نهصد و سی میلادی و در سال‌های بعد از بحران اقتصادی بزرگ آمریکا رخ داده است.

استاینبک این کتاب را در سال هزار و نهصد و سی و نه چاپ نمود .

او واسه ی نوشتن این داستان برنده جایزه پولیتزر شد. این کتاب همچنان جزو چهل نوشته ی کلاسیک سدهٔ بیستم به حساب می‌آید.

مجله ی تایم هم اکنون این داستان را در فهرست صد داستان برتر انگلیسی‌زبان از سال هزار و نهصد و بیست و یک تا سال دو هزار و پنج جای داده‌ است.

این اثر در ایران به دست شاهرخ مسکوب و عبدالرحیم احمدی به فارسی برگردانده شده‌است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید

خرید کتاب خوشه های خشم

کتاب خوشه های خشم که توسط جان اشتاین بک نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و پانزده صفحه و انتشارات آن امیرکبیر می باشد.این اثر در سال هزار و نهصد و سی و نه چاپ شده است و خیلی به کام کسانی که در آمریکا سرمایه و زمین داشتند خوش نیامد. این اثر واسه ی زمانی داخل آمریکا ممنوع شده اما به موجب گفتن واقعیت و هم دردی کردن با طبقه ی ضعیف اجتماع جای خویش را باز نمود و مطالعه کننده های بسیاری داشت.رضایت نداشتن سرمایه داران از واقعیت گویی اشتاین بک آنها را مجبور نمود که حرفهایی بر ضد چیزیهایی که داخل اثر ذکر شده بود به کشاورزان که اکثر هم سواد و دانش نداشتند دهند. آنها اثر را بر ضد کلیسا معرفی نموده و همین گونه به دروغ گفتند که تصاویری که این اثر از کشاورزان دارد تصویر از انسانهای وحشی می باشد. کشاورزان با آنکه خبری از این مسائل داشته باشند به کتابخانه ها ریختند و این کتاب را به آتش کشیدند.این نوشته در سال هزار و نهصد و چهل جایزه پولیتزرو را از آن خود کرد.

این کتاب داستان در محکومیت بی‌عدالتی و روایت سفر خیلی طولانی یک خانواده تنگدست آمریکایی است که به امید زندگی بهتر از ایالت اوکلاهما به کالیفرنیا مهاجرت می‌کنند اما اوضاع آن‌گونه که آن‌ها پیش‌بینی میکنند پیش نمی‌رود. اتفاقات این رمان در دهه چهل میلادی روی می‌دهد. جان اشتاین بک این رمان را در سال ۱۹۳۹ منتشر کرد.وی برای نگارش این رمان برنده جایزه پولیتزر شد. این رمان هم اکنون جزو چهل اثر کلاسیک  به‌شمار می‌آید.

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.