پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0
0
0

کمانداران پارت

موجود
70,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب رمان
کتاب کمانداران پارت : افتخار آفرینان با اقتدار دوره اشکانیان اثر هوشنگ عامری
توضیحات

در مقدمه کتاب کمانداران پارت اثر هوشنگ عامری آمده است : حدود چهل و چند سال پیش چندین نشریه اعم از روزنامه و مجله در زمینه های محتلف منتشر می کردم.

در آن زمانها جوانی خوش قریحه به نام هوشنگ عامری یک داستان تاریخی به من اهدا داشت.از این جهت می گویم عامری این داستان را به من هدیه کرد که حق التحریری که از من دریافت می داشت.متناسب با زحمتاش نبود. در واقع ایشان بر آن سر بود از جوانی مثل من که چندین نشریه در زمینه های اجتماعی.هنری.ورزشی.فرهنگی .سرگرمی و ... در دست انتشار داشت.آن هم با بضاعت مالی محدود حمایتی بعمل اورد.

امتنانم را از او در این جا اعلام می دارم.زیرا حیفم می اید در دوره یی که داستان های تاریخی.طرفداران بی شماری دارند.این نوشته تاریخی مربوط به دوره سلوکی ها و اشکانیان ناخوانده بماند.

برای انکه صداقت را از هر حیث رعایت کنم.به این نکته اشاره داشته باشم.از انجایی که رسم الخط امروزه زبان فارسی با رسم الخط چهلو چند سال پیش تفاوت کرده است.خود را ناگزیر به ویرستاری ان دیدم. و قسمتهایی که نیاز به باز نویسی داشت را دوباره بر کاغذ انعکاس داده ام.

خرید کتاب کمانداران پارت : افتخار آفرینان با اقتدار دوره اشکانیان اثر هوشنگ عامری به اهتمام ناصر ملک محمدی چاپ سال 1387 از انتشارات کوشش در 272 صفحه در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است و برای خرید کتاب مطابق روش خرید اقدام نمایید.و همواره توصیه میشود پیش از خرید آنلاین با مشاورین سایت تماس حاصل فرمایید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.