پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

تاریخ فلسفه غرب

موجود
450,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب روانشناسی

کتاب تاریخ فلسفه غرب اثر برتراند راسل
توضیحات

پیرامون کتاب تاریخ فلسفه غرب اثر برتراندراسل باید گفت که راسل در سال های هزار و نهصد و چهل تا هزار و نهصد و چهل و سه تا سه سال به باز نویسی سلسه درسهایش در پایان سال چهل و چهار در کشور انگلستان به چاپ رسانید و پس از نشر بسیار مورد توجه قرار گرفت و بهترین و مشهورترین کتاب های برتراند راسل شناخته شد.و طی گذشت هفتاد پنج سال همچنات جز پر فروش ترین کتابهای دنیا محسوب میشود.البته همانقدر که بسیاری طرفدار کتاب تاریخ فلسفه غرب هستند و این اثر را مثال قدرت تحلیل و صداقت گفتار می شتاسند.برخی مخالف اعمیت این اثر و صرفا این اثر را برداشتهای فردی راسل و یکطرفه از اندیشمندان و کنتبهای فلسفی می دانند.

کتاب تاریخ فلسفه غرب از قسمت تشکیل شده و این سه فصل در برگیرنده فلسفه هزاره نخست پیش لز میلاد مسیح تا قرن شانزده میلادی میباشد. و این کتاب بسیار سریع به زبانهای مختلف دنیا ترجمه و نشر یافت. در ایران نیز این کتاب بسیار پر طرفدار و البته نایاب است.

کتاب تاریخ فلسفه غرب در ایران در چند دهه و چندین نسخه چاپی داشته است که کلیه این چاپها تنها ترجمه نجف دریابندری  نخست  این کتاب در چهار جلد در قطع پالتووی در دهه چهل و در دهه پنجاه در سه جلد باز پالتویی و در دهه شصت و هفتاد در دو جلد قطع رقعی جلد شومیز به چاپ رسیدن این کتاب که یکی از بهترین آثار برتراندراسل است به تشریح منتقدانه تاریخ فلسه در غرب از هزاره نخست الی قرن 20 می پردازد.کتاب یک رساله فلسفی راجع به فلسفه مغرب زمین است.


 

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.