پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

سی خاطره از عصر پهلوی

موجود
250,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب نایاب
کتاب سی خاطره از عصر پهلوی اثر علی اصغر حکمت
توضیحات

کتاب سی خاطره از عصر پهلوی اثر علی اصغر حکمت

 

این خدمتگذار تاریخ و فرهنگ پارسی بسال یکهزار و سیصد و پنجاه شمسی ضمن انتشار منظم مجله وحید اقدام به انتشار نشریه ای به نام خاطرات وحید نمود که نیمه هرماه به دوستداران تاریخ ارمغان میشد.پشتوانه اصلی این نشریه رجال صاحبنظر و برجسته معاصر ایران بودند که با ارسال یادداشتهای مستند و خاطرات خواندنی و آموزنده خود این مکتوب را رونق می بخشیدند و ما را در این خدمت صادقانه و ابتکار مدد می داند.

آن نشریه مستقل بعللی که در این مقال نگنجد از سال پیش ضمیمه مجله وحید شد و هم اکنون نیز منضم با وحید اول هرماه نشر میشود و در اهمیت و میمنت آن همین بس که در این سال که جشن پنجاهمین سال سلطنت دودمان پهلوی برگزار می شود محققان و دانشمندانی که دفتر و دیوان می ارایند و سازمانها و موسساتی که خاطرات دوران پهلوی را جمع اوری می کنند همه از نوشته های مستند نشریه خاطرات که چون بحری زخار است بهره می گیرند و در نوشته ها و آثار خود از آن استفاده می برند.

یکی از استادان نامدار و رجال دست اندرکار که دعوت ما را اجابت فرمود و همکتری خود را با نشریه خاطرات شروع کرد استاد علی اصغر حکمت استاد ممتاز دانشگاه بود که بعهد سردودمان پهلوی سالی چند در سمت وزرات فرهنگ و امور خارجه و کشور خدمت کرده و قریب نیم قرن در سمتهای وزرات و سفارت منشا خدمات برجسته به مملکت بوده است.
حاصل همکاری و یاری اسناد تهیه و تنظیم سی خاطره بود که در نشریه خاطرات وحید درج شد. و اکنون بصورت مجموعه ای مستقل و مستند تقدیم علاقمندان می شود و آرزومند است که مجلدات دیگر خاطرات استاد نیز توسط انتشارات وحید به زیور طبع آراسته گردد.
سازمان انتشارات وحید مباهی است که توفیق نشر خاطرات استاد حکمت را یافته است و امیدوار است که کتاب سی خاطره در دفتر این ایام چون نام نویسنده مخلد و جاوید بماند.

خرید کتاب سی خاطره از عصر پهلوی اثر علی اصغر حکمت چاپ سال هزار سیصد و پنجاه و پنج از انتشارات وحید

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.