پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب : ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

ثورا

موجود
600,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب نایاب

کتاب ثورا اثر ژرار آنكوس ترجمه سودابه فضایلی
توضیحات

کتاب ثورا اثر ژرار آنكوس ترجمه سودابه فضایلی

 

از بزرگ عارفی شنیده دارم که هر کتابی که خاص تفال است. خود صاحب کتاب آن را وقف تفال کرده. و ماموریت جوابگویی دارد محض کردار.چنانچه خواجه حافظ به وسیاه ی ماموری یا فرشته یی این مهم را بر عهده می گیرد.ده سالی است که یی چینگ , این کتاب حکمت و تقدیرات چین باستان در ایران شناخته شده است.عارف یا عارفانی ناشناس بر زمینیان مسولیت جوابگویی به سائلان را بر عهده دارند.به کمک کتابهایی از این دست درون خود را کشف می کنیم.

و اکنون نوبت ثورا (تارو) است.کلید دیگری از دیگر سوی عالم .از مصر که قرنها چنهان بود و در هیاهوی علوم ظاهری جدی گرفته نشد. حال آنکه این کلید اسرار قدیم رمز هماهنگی درون انسان با کیهان پیرامون خود است.و کنار زدن بیگانگی و آشتی ذات انسان با ذات این جهان و آن جهان.

ثورا کتاب حکمت مصریان فاضل عهد قدیم است.که در معابد آنان به گونه ی راز روح بشری بر سالکان به ارث گذارده شد.با تسخیر مصر و فرار فرزانگان مصری به اکناف جهان و سوختن کتابخانه های عظیم مصری این کلید اسرار روح اسطوره یی بشری قرنها پنهان ماند و تنها کتابی است که از آن سوختن ها جان به در برد و این علم شریف را به دست کولیهای راز دار سپرد.

ثورا در دست کولیها ماند و نمادهای آن جلوه یی اروپایی به خود گرفت تا به حدی که اصل آن را کولی پنداشتند. و در قرن هیجدهم به نقاط دیگر اروپا معرفی شد.

 

خرید کتاب ثورا

در کتاب ثورا نوعی پراکندگی موضوع و تکرار در بعضی فصول به چشم می خورد.این امر ناشی از دو علت است.یکم پاپوس که دانش بسیار در باب عرفان و علوم خفیه داشت.معتقد بود که کتاب ثورا  تنها بازمانده ی این علم است که به دست غریب ها رسیده و می خواست تمام اطلاعات خود را در این کتاب بگنجاند و از طرفی ان را به گونه یی بنویسد که این اطلاعات پنهانی در دسترس نابخردان و شیادان قرار نگیرد.پس کتاب زبانی پیچیده و رمیز امیز یافته است.

 خرید کتاب ثورا اثر ژرار آنكوس ترجمه سودابه فضایلی همراه با کارتهای رنگی مخصوص تاروت چاپ اول انتشارات ثالث در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است و برای خرید کتاب مطابق روش خرید اقدام نمایید.و همواره توصیه میشود پیش از خرید آنلاین با مشاورین سایت تماس حاصل فرمایید.

 

کتاب ثورا پا پوس اثر ژرار آنكوس ترجمه سودابه فضایلی این توضیح به گفته و استدلال یک مشتری نوشته شده که کامل ترین و جامع ترین کتاب راجع به فال تاروت است.این کتاب که شامل یک کتاب آموزشی و یک سری برگه یا اصطلاحا ورق نمتدین است در دهه هفتاد توسط انتشارات ثالث به چاپ رسید.برای خرید کتاب ثورا با ترجمه سودابه فضایلی تماس بگیرید

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.