پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

سایت خریدار کتاب در تهران و کرج

موجود
برگشت به مجموعه: کتاب نایاب

سایت خریدار کتاب در تهران و کرج
توضیحات

سایت خریدار کتاب در تهران و کرج

 

در شهر تهران و کرج اگر کتاب دست دومی برای فروش داشتید فقط کافی است به ما اطلاع دهید تا بخوبی راهنمایی شوید.و بدانید به مرکز مجرب و تخصصی پیرامون خریدار کتاب اطلاع دادید که کتاب های قدیمی و کتب دست دوم بیمصرف موجود در انبار شما را به چرخه فرهنگ باز می گردانند.

این را در مطلبی کامل و مفصل توضیح دادیم که بازار کتاب دست دوم عموما خریدار کتاب های تاریخ و ادبیات است یعنی اگر در کتابخانه شخصی شما رمان و تاریخ و دیوان اشعار موجود باشد یا اگر کتابهای فبسفی و روانشناسی باشد ما به بالاترین قیمت موجود این مجموعه را از شما خریداریم.و برای واگذاری کتابهای درسی بهترین گزینه درج در نیازمندیهای اینترنتی است که مصرف کننده بازدید می کند.

ما خریدار کتاب قدیمی هستیم حال این کتاب نسخه آنتیک و عتیقه باشد مانند کتاب های خطی و چاپ سنگی و یا نشریات و مجلات ادواری باشد که اگر مجلات قبل انقلاب شما دوره کامل باشد ارزش بسیار بالاتری خواهد داشت.

و یا اگر کتااب های عمومی دارید که از دهه چهل تا دهه هشتاد جمع اوری نمودید ما با در نظر گرفتن قیمتاهای به روز شده آن کتاب خریدار خواهیم بود.

خوب مقر نمایندگی های ما در شهر تهران و شهر کرج است و اگر شما کتاب دست دوم داشته باشید در کرج یا تهران ما بسیار سریع در محل کتابخانه خدمت خواهیم رسید. اما این بدین معنی نیست که اگر از شهرهای دیگری هستید ما خریدار کتاب دست دوم شما نباشیم فقط قدری تاخیر را دنبال دارد.

خریدار کتاب در تهران و یا خریدار کتاب در کرج به روش قیمت گذاری در محل کتابخانه شماست و معیار قیمت گذاری بروز نمودن قیمتهخای کتاب ها با چاپ جدید است و به هیچ وجه کتاب فله ای یا کیلیویی نمیخریم.

بله بسیاری معترض هستند که فلانی امد و کتاب دست دوم ما را فله ای خرید درست است شما با سمسار یا کاغذ باطله روبرو بودید اما وقتی طرف حسابتان یک ساعت قدیمی است که کتاب قدیمی و نایاب میفروشد و کتابهای شمارا دانه ای خریدار است دیگر قیمت گذاری منصفانه و محترمانه است.

خریدار کتاب در کرج

از شهر کرج روزانه دها نفر تماس میگیرند و ناراحت هستاند که اکثر شماره های مندرج در اینترنت درخواست کردن کتاب های قدیمی و دست دوم را خودتان بیاورید آنهم در تهران و ناراحت چگونه این همه جلد و کتاب را از کرج به تهران بیاورند. ما این مشکل را با ایجاد نمایندگی در خود شهر کرج حل نمودیم و حتی نیاز نیست شما کتابدست دوم خود را به محل ما در کرج بیاورید بلکه وظیفه ماست که درب منزل شما حضور یابیم.. در شهر کرج هم کتاب تهیه می کنیم و فروشنده کتاب قدیمی در کرج هستیم و هم به بالاترین قیمت خریدار کتاب در کرج هستیم.

 

خریدار کتاب در تهران

 

آن زمان که ما کار خرید و فروش کتاب را بصورت قانونی در اینترنت شروع کردیم به جرات اولین مرکز بودیم و با گذشت بیش از پانزده سال هنوزم بهترین و بالترین خریدار کتاب در تهرانیم.چرا که الگوریتم خریداری کتاب دست دوم در تهران فروش کتاب به مصرف کننده است یعنی ما سایت خود را با کتابهای قدیمی ارزشمند شما غنی می کنیم و همانگونه که قیمت خوبی میفروشیم قیمت خوبی میخریم.

ما خریدار کتاب از شمیرانات تا لواسانات هستیم خریدار کتای دست دوم ازتجریش فرمانیه زعفرانیه و نیاوران تا مرکز شهر انقلاب و ستارخان و صاغدقیه تا جنوب تهران شهر رری هستیم.

 

سایت خرید و فروش کتاب دست دوم

 

ما در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم پیشگام بودیم و سعی داشتیم با نیاز مصرف کننده یعنی کتابخوان و خریداری کتاب دست دوم و کتابخانه شخصی بازار کتاب دست دوم را در دنیای مجازی پوشش دهیم.

در سایت خریدار کتاب دست دوم ما هم کتاب می خریم و هم کتاب میفروشیم هم تک فروشی و هم عمده فروشی

و خریدار کتاب دست دوم در سراسر تهران و کرج هستیم

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.