خریدار کتاب دست دوم درمحل درب منزل

سالهاست که کارا کتاب بهترین خریدار کتاب دست دوم در ایران می باشد.سالهاست که بعنوان اولین سایت رسمی خرید و فروش کتاب دست دوم فعالیت می کند.

کارا کتاب مرکز خرید و فروش کتاب دست دوم و قدیمی است که بالاترین خریدار کتاب دست دوم و نو درب منزل شما می باشد.

خریدار کتاب دست دوم در محل یعنی که کتابخانه شخصی شما را با حضور در محل نگهداری کتاب های شما قیمت گذاری و در صورت توافق میخریم.

حال در این مطلب توضیح کاملی راجع به خرید و فروش کتاب و مجله تقدیمتان خواهم داشت.

بازار خرید و فروش کتاب و مجله دست دوم از قدیم قلبش میدان انقلاب بود البته پیش از انقلاب را عرض نمیکنم که در یک مقاله دیگر به دهه سی تا پنجاه نیز اشره خواهم نمود. اما از سال پنجاه و هفت به بعد که اوجش در دهه هفتاد بود در میدان انقلاب توسط چند پاساز کتاب دست دوم با خریداری کتابخانه شخصی تامین میشد.

 

خریدار کتاب در محل

آن زمان هنوز سایتهایی چون دیوار و شیپور و ایسام و شبکه های اجتماعی چون تلگرام و واتساپ نبود.و کتابفروشی ها دو دسته بودند یا کتابفروشی نو فروش که در کل تهران پراکنده بودند و تعدادی کتابفروش دست دوم که در مرکز میدان انقلاب جمع شده بودند.و راه خریداری کتابخانه شخصی این بود که شخصی گذری و جوینده این کتابفروشی ها را پیدا میکرد و برای فروش کتاب دست دوم خود یا کتابفزروش را به محل میبرد یا اگر کتابهایش کم بود خودش به این مرکز می آورد.و دسته دیگر تفرادی بودن که کتابخانه شان از مرکز انقلاب دور بود و کتابفروشی با درج اگهی در روزنامه ها که رایج ترین و بهترینش همشهری بود خودشان را بعنوان خریدار کتاب معرفی می کردند.و شخص فروشنده کتاب صرفا ناگزیر بود به کتابفروش بفروشد. اما رفته رفته با همه گیری شبکه های اجتماعی و سایتهای درج آگهی تبلیغات بصورت اینترنتی و دامنه خریداران کتاب به افراد دیگری هم سرایت کرد. مثلا خریداران کتابی که سمسار بودن یعنی ایشان خریدار کتاب دست دوم بودند اما تخصص خود را لوازم منزل می دانستند

 

 

خریدار کتب دست دوم توسط سمسار

 

ضمن احترام به کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند. اما ایشان سالهاست که بعنوان خریدار لوازم منزل فعالیت می کنند که خود این فروشندگان دو دسته هستند کسانی که آنتیک فروش هستند و دیگری که هر لوازمی را میخرند.اما متاسفانه در هر دو دسته تخصصی نسبت به کتاب نداشتن چون عموما کتابخوان نبودن و با همان الگوریتم خرید لوازم منزل آنهم بصورت فله کتاب را هم میخریدن.

این جمله را خودم از چندین نفرشان شنیدم ما که تبلیغ برای لوازم منزل می کنیم زیر آگهی خریدار کتاب دست دوم و مجلات قدیمی نیز می زنیم.

حال ایشان کتابخانه شخصی را می خریدند دسته ای این کتابخانه را با یک سود متغییر به کتابفروشی ها واگذار می کردند. اما دسته دیگر تصمیم گرفتن که در دکان خود علاوه بر فروش وسایل قدیمی چون یخچال .لوستر و مبل کتابهم بگذارند. رفته رفته شکل کتابفروشی ها تغییر کرد

چون کتابفروشی هام دیدن اگر قرار سمسار برود کتاب بخرد خوب ماهم برویم وسایل منزل میخریم. اول با صفحه گرامافون و رادیو شروع شد تا رسید به اینکه مبل و یخچالم میخریدن. رفته رفته کتابفروشی هاهم شدن سمسار و نسل بعدتر کتابفروش نبودن سمسارهای کتاب بودن. و اگر میرفتن کتاب را بخرند بیشتر از اینکه به خود کتاب اهمیت بدند به اینکه کلکسیونری یا نه. قیمتش بالاست یا نه اهمیت میدادند

مثلا من یادم اگر در دهه هفتاد کتابخانه ای خریداری میشد مثلا 500 جلد شخص خریدار کتاب که کتابفروشی داشت 100 جلد از کتب دست دوم خریداری شده را برای مجموعه شخصی خود که داشته باشد و مطالعه کند بر میداشت که کیف کند. اما رفته رفته اگر کتابی خریداری مشد سریع کتاب کلکسیونری میرفت ویترین و بالاترین قیمت گذاشته میشد.

  کتاب دست دوم درب منزل

کارا کتاب : خریدار کتاب دست دوم

 ما با نمایندگی های بسیار در ایران تحت عنوان خریدار کتاب دست دوم در تهران

خریدار کتاب دست دوم در کرج و استان البرز

خریدار کتاب دست دوم در مازندران

خریدار کتاب دست دوم در گیلان

خریدار کتاب دست دوم در یزد

خریدار کتاب دست دوم در مشهد

خریدار کتاب دست دوم در اصفهان

خریدار کتاب دست دوم در سراسر ایران سالهاست با ایجاد یک مجموعه یک پارچه برای جمع آوری کتابخانه شخصی شما و خرید منصفانه کوشا بودیم.

دلیل اینکه چرا ما مدعی هستیم به بالاترین قیمت خریدار کتاب دست دوم وقدیمی شما هستیم؟

چون ما یک سایت فروش کتاب دست دوم داریم با بازدید چند دهه هزار نفری در روز

چون سالهاست مشتری ثابت داریم که مصرف کننده داریم نه مثل یک سمسار که کتاب هارا نمی شناسد و فله میخرد.یا کتابفروشی که در خانه کار میکند و با بودجه مشخص کتابهای شمارا میخرد تا بالاتر به یک کتابفروش که مغازه دارد بفروشد.

ما در کلیه شهرها نمایندگی داریم و کارشناسی رایگان و قیمت گذاری کتاب قدیمی و دست دوم خدمات رایگان ماست

 

فقط لازم میدانم چند نکته را بگویم اگر در گوگل سرچ می کنید خریدار کتاب دست دوم درسی یا خریدار کتاب کنکور یا خریدار کتاب دانشگاهی بدانید فقط کاغذ باطله این دسته کتابهای شمارا میخرند. حال شما می گویید این چه انصافی است ما کلی هزینه کردیم بله حق با شماست تنها راه خوب فروختن کتاب های درسی و دانگشاهی درج در سایت شیپور و دیوار فقط

 و در پایان برای خرید و فروش کتاب مجله سایت کارا کتاب معتبرترین سایت ایران است این یک شعار نیست بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در اینترنت  و رشد  این مجموعه به لطف شما نشانگر این مهم است