پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

سیر اندیشه اقتصادی از افلاطون تا کینز

موجود
70,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب اقتصاد
کتاب سیر اندیشه اقتصادی از افلاطون تا کینز اثر دکتر باقر قدیری اصل
توضیحات

مطالعه حیات اقتصادی برای عالم اقتصاد ممکن است دو جنبش فکری متفاوت ایجاد کند.یکی اینکه فعالیت های اقتصادی را انطور که جلوه گرند تجزیه و تحلیل کندومکانیسم و انگیزه ای را که فعالیت های انسانی تابع آنست تحلیل و توجیه نماید.دیگر اینکه نسبت به فعالیت وا کنند نظر توجیحی ابراز نماید واحدهای اقتصادی یا نسبت به رژیم و نهادهایی که واحدهای اقتصادی در آن نشو می کنند نظر ترجیحی ابراز نمایند و اگر بنیانی را تقبیح کند الگو یا نظامی دیگر باقتای ایده آل اجتماعی یا اخلاقبی...پیشنهاد کند و برای اینده ارائه طریق نماید.

انها از طریق اول مسائل اقتصادی را تجزیه و تحلیل می کنند .تنوری یا نظریه ابراز مینمایند و جویای حقیقتی هستند که بوقوع می پیوندد و دیگران که شق دوم را انتخاب می کنند متمایل به جستجوی دنیای بهترند.دنیائی که بر اساس ارزشهای اخلاقی و اجتماعی بنیان نهاده شده است.

تجزیه و تحلیل مکانیسم قیمت ها اراوه نظریه مقداری پول.رانت.تئوری ارزش.قانون بازارها و تئوری تعادل همه در زمینه مطالعات شق اول یعنی تئوری است.برعکس قیمت عادله.مزد منصفانه.قیمت مناسب.مسیحیت اجتماعی.سوسیالیسم و ناسیونالیسم اقتصادی در زمره عقاید است.

خرید کتاب سیر اندیشه اقتصادی از افلاطون تا کینز اثر دکتر باقر قدیری اصل از انتشارات پیام سال 1348 در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است.برای خرید کتاب مطابق روش خرید در سایت لقدام نمایید

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.