پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

هدایت بوف کور و ناسیونالیسم

موجود
400,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب ادبیات

كتاب هدایت، بوف کور و ناسیونالیسم اثر ماشاءالله آجودانی
توضیحات

کتاب هدایت بوف کور و ناسیونالیسم اثر ماشاءالله آجودانی

 

کتاب هدایت بوف کور و ناسیونالیسم که در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج  توسط انتشارات فصل کتاب در شهر لندن انگلیس چاپ شده می باشد.

این اثر توسط ماشاءالله آجودانی نوشته شده است. و با سه پیوست که درمورد ساختار توپ مرواری و فشرده اثر توپ و قسمتهایی از صد خطابه میرزا آقاخان کرمانی و در دو فصل با عناوین تجدّد و ناسیونالیسم و دنیای نگاشته ها و در شش قسمت با عنوان‌هایی از باغ تا متن ادبی و هدایت و ناسیونالیسم و جمال‌زاده و هدایت و آثار و نمایشنامه‌ها و ساختار بوف کور و ناسیونالیسم و در برزخ بوف کور چاپ گشته است .

هدایت بوف کور و ناسیونالیسم انتقادات و بازخوانی مختلفی بوده از بوف کور و دیگر نگاشته های هدایت در مطالب تاریخ و فرهنگ عصر تجدّد ناسیونالیسم به عنوان یکی از اساسی ترین موضوعات آثار هدایت و بحث محوری نوشته می باشد.

انتقاد بوف کور با این نوشته پایان گرفته کهگوئی داستانگوی بوف کور همانند هدایت در برزخ سنت و مدرنیسم و در سایه شوم ناامیدی و دگرگونی و امیدی به اینده و امیدی به احیاء گذشته با شکوه و امیدی به بازیابی کوزه راغه نداشته است. خاطرات دشوار و مرگبار آن عشق پر شکوه به قبل همانند وزن مرده‌ای هم بر سینه هدایت و هم بر سینه داستانگوی بوف کور سنگینی می نماید.برای خرید کتاب هدایت بوف کور و ناسیونالیسم با ما تماس بگیرید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.