پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

چگونه می توان داستان نویس شد؟

موجود
70,000 تومان
برگشت به مجموعه: کتاب ادبیات
کتاب چگونه می توان داستان نویس شد؟ اثر جمال میرصادقی
توضیحات

کتاب چگونه می توان داستان نویس شد

داستان برآمده از اسطوره ها و افسانه ها و رویاهای آدمی است.این ها وقتی نشان داده می شوندکه با حادثه همراه باشند.به بیانی دیگر در رفتار و گفتار شخصیتها .ویژگی و منش خود را ظاهر کنند.بهمین دلیل ارسطو داستان را رکن نخست تراژدی و حماسه می داند.چرا که تا عملی در رفتار و گفتار شخصیتها صورت نگیرد.هویت انها شناخته نمی شود.از اینروحادثه ها است که به باورها و زندگی ها شکل میدهد.چونه زندگی می کنند.چی را تقدیس می کنند و گرامی میدارند و میخواهند به چه و کجا برسند و چی را دوست دارند که بدست اورند؟

داستان گویی سنتی باستانی است برای عرضه داشت ماجراهایی که برای انسان در طول زندگانیش اتفاق افتتاده و حادثه هایی که با انها برخورد کرده و می کند و بازگویی و بازنمایی دنیای درون و بیرون و تمایلات شخصی و مشکلات اجتماعی و محیطی و سیاسی

همه ما از دوران کودکی و بزرگسالی به داستان گوش کرده ایم و می کنیم و اغلب ما داستانی برای نقل داریم که چطور به خواست هایمان رسیدیم و چطور دردسرها و دشواری ها را از پیش راه مان برداشته ایم.و مشکلاتمان را حل کرده ایم و موفق شده ایم.

کتاب صرفا جنبه تخصص ندارد و اطلاعاتی که در آن جمع شده به هر خواننده دوستدار داستان شناخت و اگاهی می دهد که از خواندن داستان بیشتر بهره بگیرد و لذت ببرد و زندگیش را بهتر سازد.

گذشته از مگر نگفته اند  هرکس  در ذات خود بالقوه نویسندهد ای است چون می تواند حادثه های زندگی خود را به قالب داستان در اورد.چه دیدید بعذ از مروری بر این کتاب به فکر نوشتن ماجراهای زندگی خود بیفتدید.عنوان کتاب چگونه می توان داستان نویس شد؟ بر همین مساله حکایت دارد.

خرید کتاب چگونه می توان داستان نویس شد؟ اثر جمال میرصادقی به ضمیمه واژه نامه اصطلاحات ادبیات داستانی چاپ اول سال هزار سیصذ و نود چهار انتشارات سخن در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است و برای خرید کتاب مطابق روش خرید اقدام نمایید.و همواره توصیه میشود پیش از خرید آنلاین با مشاورین سایت تماس حاصل فرمایید.برای مطالعه کتاب های جمال میرصادقی اینجا کلیک نمایید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.