پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

منطق نوین

موجود
500,000 تومان
برگشت به مجموعه: Shop home

کتاب منطق نوین: مشتمل بر اللمعات المشرقیه فی الفنون المنطقیه اثر صدرالدین محمدبن ابراهیم قوامی شیرازی
توضیحات

کتاب منطق نوین: مشتمل بر اللمعات المشرقیه فی الفنون المنطقیه اثر صدرالدین محمدبن ابراهیم قوامی شیرازی

 

کتاب منطق نوین نوشته شده به دست صدرالدین محمدبن ابراهیم قوامی شیرازی و با ترجمه عبدالحسین مشکوة الدینی به توسط نشر آگاه به چاپ رسیده است.

این کتاب دارای تعداد ششصد ونود و شش صفحه می باشد.که به زبان فارسی منتشر شده است.و در اندازه رقعی در دست مردم قرار داده شده است.

و در هزاره سیصد و شصت به انتشار رسیده است.صدرالدين محمد در علوم متداول دوران و به خصوص در فلسفه اشراق و مكتب مشاء‌ و كلام و عرفان و تفسير قرآن بسیار مهارت داشته است.ملاصدرا بنا بر سالك و رهرو در عرفان همانند کوشا ترين سالكين در فلسفه است.او هرچند که از مكتب اشراق سودها برده است اما هیچ وقت واگذارکردن اعتقادات آنان نشده است.

كه با رهنمودن مرحله های گوناگون گنجينه ارزشمند را واسه ی ساختن قلعه اي از دانش كشف کرده است كه با نور جاوداني تحقق بخشیده است.

و هرچند که شاگرد مكتب مشا شده بوده است ولی هیچ وقت مقيد به اين شیوه نشده است. ملا صدرا پايه گذار حكمت متعاليه است كه با محتوای ژرف ترين پاسخ ها به مسائل فلسفي است.

او آثار فلسفي اندیشمندانه ای همانند سقراط و فلاسفه هم دوران او مثل افلاطون، ‌ارسطو و شاگردانش و همچنين فیلسوفانی مانند ابن سينا و خواجه نصرالدين طوسي را دقيقا تحقق نموده است.

خرید کتاب منطق نوین: مشتمل بر اللمعات المشرقیه فی الفنون المنطقیه اثر صدرالدین محمدبن ابراهیم قوامی شیرازی ترجمه عبدالحسین مشکوة الدینیبه انتشارات آگاه به چاپ رسیده است

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.