پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0
0
0

فروش چند کتابخانه شخصی بزرگ

موجود
برگشت به مجموعه: کتاب کم یاب
فروش چند کتابخانه شخصی بزرگ
توضیحات

همانطور که در قسمت درباره ما توضیح دادم کارا کتاب طی چند دهه خریداری کتابخانه های شخصی  آرشیو بزرگی را فراهم نموده.کتاب هایی در زمینه رمان و تاریخ و شعر و ادبیات و فلسفه و سینما و هنر و روانشناسی که  این مجموعه ها را طی دو روش خرید تلفنی و خرید اینترنتی توسط سایت عرضه میداریم..همانطور که می دانید حجم کتاب های یک کتابخانه شخصی متفاوت است یعنی بسیاری کتابهایی طی چند  دهه جمع اوری می کنند که به بیش از هزان جلد میرسد و گاها دها هزار جلد.ما این مجموعه ها را در انبارهای مختلفمان پس از خریداری نگهداری نموده و به تدریج از این مجموعه ها کتابهای مدنظر را جدا نموده.که شما عزیزان می توانید کتابهای در خواستی خود را از ما خریداری نمایید.

اما برای آن دسته از مجموعه داران بزرگ.کتابخانه های عمومی و خصوصی کشور و یا مراکر فرهنگی که قصد تهیه و خرید کتاب هایی به تعداد زیاد را دارند.گزینه فروش مجموعه های بزرگ را ایجاد نمودیم.

که هم اکنون ده مجموعه بزرگ ده هزار جلدی که  صرفا رمان و تاریخ و شعرو ادبیات و کتب قدیمی و نفیس و نایاب است برای این عزیزان فراهم ساختیم.چنانچه شما مسئول کتابخانه ای هستید یا برای مراکز فرهنگی هریک از این مجموعه را بفروش برسانید از درصد قابل توجهی برخوردار خواهید بود.

این چند مجموعه بزرگ شامل کتاب هایی که طی 6 دهه یا بیشتر فراهم شده است. و به هیچ وجه کتاب درسی یا دانشگاهی.علمی یا اموزشی و یا حراجی وجود نداشته و صرفا کتب عمومی خواندنی و پرطرفدار چاپ قدیمی میباشد.

چنانچه در پی خرید کتابخانه های شخصی بزرگ هستید با شماره های کارا کتاب تماس بگیرید

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.