توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب راز و رمز نویسندگی که به دست سعادتملوک تابش هروی نگاشته شده است.اثر فوق با زبان فارسی و دارای تعداد صد و سیزده صفحه است. اثر فوق واسه ی فراگرفتن دانش نویسندگی به طور حرفه‌ای و اصولی عرضه گشته است.در اثر راز و رمز نگارندگی شیوه ی انجام و شیوه ی بکار گرفتن اشخاص بی تجربه و تازه کار در جهت تجزیه و نگارندگی ارائه می گردد .اما کوشش و بکار بردن از عقل و ذهن و تمرین و تکرار و شکیبایی و همت در راه تهیه ی نگاشته و تحلیلی رسا و جالب ارتباط داشته با خود فرد دارد.نوشته های یک مقاله خوب برگرفته از نظر حقیقی هر اثر نوشته شده دارای وحدتی تردید نابردار داشته و نمی شود در عین واقع به چند قسمت مستقل و مجزا بخش گردد. اما از این رو که در موطن فکری و اندیشه این کار اماک پذیر و میسر است می شود گفت که مولفه های وجودی یک اثر از جمله موضوعی مشخص و ضروری و قالب کلامی و شیوه ی پرداخت و ارائه است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راز و رمز نویسندگی تماس بگیرید.

کتاب شیوه سخنرانی موثر و فن بیان که توسط ایرج هاشمی نوشته شده است.که دارای بیست و شش صفحه می باشد.اعتراف بسیاری از مردم درمورد سخنرانی چنین می باشد که موقعی که از من خواسته شده سخنرانی کنم آنگونه دست و پایم را گم می نمایم و دچار وحشت می شوم که قادر نمی باشم صحیح فکر کنم و درست حواسم را جمع کنم و درست به یاد بیاورم که میخواستم چه بگویم.می خواهم اندیشه های خود را نظم منطقی دهم و می خواهم صحبتهایم را بسیار روشن و به شیوه ای که افراد را به طور کامل متقاعد کند در جلو جمع بیان کنم. تمامی مردم به صورت یک مدیر یا سرپرست خیلی از وقت و زمان لازم می باشد که در حضور جمع حرف بزنند و این جمع امکان دارد عضوهای گروه خودتان و برخی از مدیران و سرپرستان یا عضوهای سازمان و یا اشخاصی از بیرون سازمان باشند و پیروزی شما در حرف زدن واسه ی جمع از عوامل مهم و تاثیرگذارتر در پیشرفت شغلی شما باشد و در اثر آماده شده با شیوه ی تاثیر گذار سخنرانی در جمع های کوچک یا بزرگ آشنا خواهید شد و هم اکنون تکنیک هایی واسه ی افزایش اعتماد به نفس به وقت سخنرانی خواهید یاد گرفت .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شیوه سخنرانی موثر و فن بیان تماس بگیرید.

کتاب چگونه بهترین همسر باشم که توسط محسن کاظمی نوشته شده است.که دارای بیست و پنج صفحه می باشد.زن یکى از لطیف ترین و زیباترین مظهرهای لطف و رحمت خداوند می باشد که با آفریدن آسایش ‍و آرامش به عالم هستى اهداء نموده است و در پى این راحتی و سکونت بر پایه و راه حلهای راهوار کمال در صحنه وجود نقش بسته است و زن با بهترین نقش و مهم ترین جایگاه پا در دوره و زمانه جهان گذاشت تا متانت و طمئنینه که سرمایه و هستى مردان است را معنی و مفهوم داده و مرد را ناخودآگاه تا به سمت بالاترین ارزشها و کمالات همراهى کند و مفتخر بوده است نا بهشت را به بهترین شکل خود زینت دهد و افتخار آنرا داشته باشد که به واژگان مباهات انگیز نبى مکرم اسلام و ائمه معصومین علیهم السلام آمده تا فرموده باشند که بهشت زیر پاى مادران است و ارزش و منزلت زن و مادر را از بهشت هم بالاتر برده است. اثر فوق آماده گشته به نکته ها و به موضوعاتی پرداخته است که اجرا نمودن آن ها موجب می گردد جزء بهترین همسران واسه ی شوهر خود باشید. برای خرید کتاب چگونه بهترین همسر باشم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب ارتباط با ارواح که توسط نورالدین چهاردهی نوشته شده است.که دارای پنجاه و پنج صفحه می باشد.اصل رابطه با ارواح حقیقتی می باشد که نمی شود انکار کرد. چیزی که وجود دارد در این مسأله از سمت پاره ای عناصر کم اطلاع و شیاد و سودجو آمیخته با تحریفات و وسیله کسب درآمدی نامشروع شده است. رابطه با ارواح از انواع هیپنوتیزم از لحاظ علمى اصول تعریف شده است دارد و خواب مغناطیسى یکی از شیوه های علمی بسیار زیاد و ترویج آن است و البته این از عهده برخی از اشخاص مجرب و تحت شرایطی بخصوص بر خواهد آمد. احضار روح ولی به صورت اسپریتیسم شیطنتى بیش نمی باشد و به طور معمول اشخاص ساده لوح تحت تأثیر قرار مى گیرند.لفظ روح درهفت مفهوم استعمال مي گردد و معنی آنها مبدا باطني هر شي ظاهر می شود و به طور مثال هرعملي و هر مبحثی حركت عضو بدن است و مبدا اين حرکات قوه محركه می باشد كه در هر اعضا بوده و آن قوه بمنزله روح اين عمل است و مبدا آن قوه است. برای خرید کتاب ارتباط با ارواح به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب روانشناسی رنگ ها که توسط مسیب استوار نوشته شده است.که دارای نود و چهار صفحه می باشد. گستره معانی و شروع موجودیت رنگ ژرفایی با عمق بسیار داشته آنگونه که متن علمی واحدی نخواهد توانست در باب آن ایراد گذاشت. در معنی و بیان بسیاری رنگ در ایران اثر بخصوصی به تألیف نرسیده و فقط می شود به برخی از مقاله های فارسی بسنده نمود. از این طرف بر آن گشتم تا بتوانم معنی ظریف از بنیان رنگ و درک شناختی آن را جمع کرده و تدوین نمایم. از سال هزار و سیصد و هفتاد و نه فعالیت خویش را در خصوص طراحی و گرافیک داخل شیراز شروع کردم و بعد از فعالیت و انجام برخی کارها در شرکت های گوناگون و کسب نمودن اندک تجربه ای در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار یکی از اعضای انجمن گرافیک ایران و شبکه طراحان گرافیک ایران گشتم. بعد از آن در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه انتخاب شده در خصوص طراحی پوستر هفتمین فستیوال منطقه ای مالزی و در سال هزار و سیصد و نود منتخب در باب طراحی پوستر جشنواره دوسالانه گرافیک نخجوان شده ام. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روانشناسی رنگ ها تماس بگیرید.

کتاب ازدواج و راهکارها که توسط آیت الله سید محمد حسینی شیرازی نوشته شده است.که دارای صد و سیزده صفحه می باشد.ترکیب جمعیتی ایران جوان می باشد به شیوه ای که حدود پنجاه درصد جامعه را جوانان تشکیل میدهند.در این بین زیادتر از دوازده میلیون نفر از جمعیت کشور را جوانان مجرد تشکیل داده اند داخل کشور هشتصد هزار ازدواج و پیوندهای زناشویی در سال انجام می گیرد که با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهیم شد که این آمار حتی به گرد پای اندازه و مقدار اشخاصی که داخل سن ازدواج در کشور می باشند به هیچ وجه نخواهد رسید. این آمارها بی تردید نمایان کننده وخیمتر شدن مشکلات ازدواج و فشار بار آن بر دوش اجتماع می باشد. با دقت به این که ازدواج پیروز در سن مناسب از آسیب های اجتماعی موجود کم خواهد کرد و نبودن شرایط ازدواج به این آسیب ها دام خواهد زد و این روند خواهد توانست خیلی نگران کننده باشد. در اثر فوق زیادتر با ازدواج و مسیرها و راه های کار ها وسختی و مشکلات آن آشنا خواهید شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ازدواج و راهکارها تماس بگیرید.

کتاب نیروی قصد که توسط دکتر وین دایر نوشته شده است.که دارای سیصد و سی و یک صفحه می باشد.اثر موجود با جلد شومیز منتشر شده است.در سال هزار و سیصد و نود چاپ شده می باشد.و انتشارات آن در داخل تهران و لیدا‏‫ می باشد.دایر در اول کار کردن در فرهنگستان را دنبال نمود و در این وقت و زمان متون و نوشته های خود را در روزنامه منتشر کرده است و به طور آزمایشی به درمان‌های خصوصی پرداخته است.نگرش خویش را در مقابله با وضعیت و حال و احوال تغییر نمایید. اوضاع و احوال که به آن می اندیشید تغییر خواهد نمود. نوشته ی فوق و همه ی اطلاعاتی که در آن می باشد در روزی ایده بی شکلی از قلمرو نادیدنی قصد بوده است. این اثر با نیروی قصد برای قصد دنیای مادی با به انجام گیری همه ی عملکردها و اصول درباره ی این دنیا نوشته شده است و در تمامی کتاب کم نظیری در خصوص پیروزی و روانشناسی می باشد. در بخشی از کتاب مطالعه خواهیم کرد که اندیشه ی خویش را بر چیزی متمرکز نماید که می خواهید انجام گیرد و به صورت مدام با دامنه قصد هماهنگ باشید و عاقبت به کلید هایی نظاره داشته باشید که از شیوه ی مبدا داخل زندگی شما می شود. برای خرید کتاب نیروی قصد به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب مقدمه ای بر روابط عمومی که توسط زهرا کاظم پور و دکتر حسن اشرفی و عظیمه سادات عبدالهی نوشته شده است.که دارای دویست و سه صفحه می باشد.ارتباطات عمومی به موجب یک علم شامل اصول منطقی و نظریات و الگو و معرفت شناسی می باشد .و از نیروی پیش بینی نتیجه و ظرفیت خیلی بالا واسه ی سازماندهی ارتباطات اجتماعی و بهبود نمودن عملکرد سازمان های اجتماعی برخوردار می باشد. این قدرت دورانی قابلیت بروز زیادتری را پیدا می کند که نظام های حاکم بر اجتماع از یک نظام باز تبعیت نمایند و در این مورد قدرت و نیروی عمل ارتباطات عمومی به حداقل خواهد رسید و به سر و سامان رساندن روابط اجتماعی کمک می کند. شایسته نمی باشد که روابط مردم با سازمان ها سرد و بدون مهر و رغبت باشد و واجب است که با خواندن و تحقیقات لازم به طور اصولی معلوم می گردد که سازمان ها در حقیقت به چه رویه و رویکردى واسه ی تعامل با مردم احتیاج دارند.یکى از عاملهایی که در سرنوشت هر گروه و شخص ارزش دارد مؤسساتى می باشد که با آن سر و کار دارند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مقدمه ای بر روابط عمومی تماس بگیرید.

کتاب چگونه فوق العاده صحبت کنیم که توسط محمدپیام بهرام پور نوشته شده است.که دارای چهارده صفحه می باشد.اگر خواهان این هستید که فوق العاده صحبت کنید می بایست با مهارت های فن بیان و سخنوری آشنا گردید.در مقدمه نگارنده آمده می باشد که هنگامی صحبت از فن بیان به میان آمده خیلی از اشخاص تصور می نمایند که منظور و مخاطب این حرف ها تنها سخنران ها می باشند. ولی واقعیت به طور کامل متفاوت بوده و می بایست با این موضوع کنار آمد که اگر در اجتماع زندگی می نماید به طور قطعی به فن بیان خوب احتیاج دارید.فن بیان یعنی این که قادر باشید از همه ی اجزای ارتباطات خود بهترین پیام را به مخاطبان ارسال کرده و به طور دقیق آنچه مورد احتیاجتان است را بگیرید دریافت نمایید.در این اثر آموزشی تلاش می کنیم متون را بر پایه ی مطالعات و تجربیات شخصی در خصوص فن بیان با شما در بین گذاریم و اطمینان داریم که این مطالب واسه ی شما جالب و دوست داشتنی خواهد بود. برای خرید کتاب چگونه فوق العاده صحبت کنیم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی که توسط حسین وهابی نوشته شده است.که دارای صد و سی و هشت صفحه می باشد.در این مرحله می بایست از پروردگار به موجب ان چیزی که به ما داده تشکر نماییم از چیزهایی که به ما داده و از آنچه که از ما گرفته است .همانند پروردگار هر چیزی که به ما میدهد از رحمتش اوست و هرچه که می گیرد از حکمتش و ما می بایست به دلیل هر دو از خدا تشکر کنیم و خداوند را موجب و بانی همه چیز در هستی بدانیم.اثر راز نگاشته شده به دست راندا برن پرفروش‌ترین نوشته ی دنیا است که هزاران فرد در دنیا با این اثر استثنائی به پیروزی های باورنکردنی رسیده‌اند.ولی در این اثر به قانون استفاده شده در نوشته ی راز و روش های کاربرد آن در زندگی آدمی پرداخته شده است که می شود واسه ی علاقمندان به اثر راز و قانون جذب مفید و جالب باشد .قانون جاذبه یاد می دهد که به دست آورد هیچ چیزی غیرممکن نبوده و می شود به آسودگی و با نیروی فکر آن را به دست آورد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قانون جذب و شیوه های کاربرد آن در زندگی تماس بگیرید.

صفحه1 از33

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید