توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

خاویر کرمنت امریکایی که دستی برقلم دارد و تا حالا چند اثر با ارزش را به جهانیان معرفی نموده است که یکی از مهمترین آنها کتاب بیشعوری میباشد.که در دو جلد یک و دو به چاپ رسیده که منظور ما جلد اول آن میباشد خاویر از "بیشعوری" به عنوان یک مریضی یاد کرده به مانند اعتیاد که سخت ترین بیماری جامعه بشری میباشد.

اگه بیشعورها عاشق میشن واسه اینه که کم نیارن.بیشعورها همیشه توقع تعیین طلبی دارند یعنی باید همیشه ازشون تعریف و تمجید کنی همیشه اون بالای بالا نگهشون داری .همیشه توقع دارند جوابشونو ندی حرف حرف اونا باشه یه بیشعور واقعی زیر بار حرف حقم نمیره حرف حرف خودشه...

بیشعوری

این بیشعوری وقتی فرد دچارش میشه یه رفتار مردم ستیزانه رو در پیش میگیره و این بیشعوری تمام اسکلت زندگی فرد مبتلا رو در برمیگیره و تا جایی پیش میره که همه ترکش میکنن بی اینکه خودشم بدونه دلیلش چیه بله وقتی بیشعوری خودت میتونی خودتو نجات بدی بدون کمک هیچ کس و یک مریضیه که مث خوره تمام اعضای بدنتو در بر میگیره هر بیشعوری که خودشو اصلاح کنه بیش از هر کس دیگه به بهبود کره زمین کمک میکنه زیرا تفکراتتو باید تغیر بدی که این کار ساده ای نیست و میتونی از همین حالا شروع کنی  و در این دنیا محبوبیت و میتونی بدست بیاری با طرد بیشعوری و طرفدار مظلوم باشی تا ظالم طرفدار حق باشی تا ناحق  خلع شخصیتی در آدم های بیشعور به قدری است که فک میکنن با پول همه چیزو میشه خرید و جایگاهشونو ارتقا داد و مفید ترین راه و اولین کار برای درمان این بیماری از زبان دکتر کرمنت اینه که قبول کنی مریض هستی یعنی اونو انکار نکنی به مانند یک فرد الکلی که شرط اول درمان قبول الکلی بودنه و در این باره شخص اول باید قبول کنه که بگه "بلی من بیشعورم" معادل و مشابه هم نداره مستقیم باید این جمله رو بگه زیرا گیرایش خیلی بالاست و سپس خودشو به چالش بکشه که واقعا بیشعوره چرا بیشعوره؟ تمام این حرف ها جمع کتاب بیشعوری خاویر کرمنت میباشد یک کتاب روانشناسی و خودشناسی برای تمامی بیشعورها که میتوانند با دلی خوش به مطالعه اون بپردازند مانند گوسفند نباشیم یک کتاب دوست داشتنی میباشد

برای خرید کتاب بیشعوری تماس بگیرید

کتاب اشتباهات لپی که در سال هزار و سیصد هشتاد و سه به دست زیگموند فروید نوشته و مترجم آن حسین آرزومندی است.که انتشارات آن بهجت می باشد.و در قطع وزیری به چاپ رسیده است.تعداد صفحات این کتاب صد و بیست و شش صفحه می باشد. اشتباهات لپی برگرفته از صحبت ها و سخنرانی‌ های می باشد که زیگموند فروید در سال هزار و نهصد و پانزده ایراد کرده است . به نظر او خیلی از رفتارهای آدمی تحت اثرات انگیزه‌های ضمیر ناخودآگاه می باشد. اندیشه ها و خاطرات ویژه ی ضمیر ناخودآگاه و مخصوصا از نوع جنسی و پرخاشگرانه ریشه های اختلالات روانی هستند و اینطور اختلالات روانی خواهند توانسست با تبدیل تفکرات و خاطرات ناخودآگاه به آگاهی از روش معالجات روانکاوانه درمان گردند.سخنرانی نخست معرفی علم روان‌کاوی و سخنرانی دوم تا چهارم پژوهش های تحقیقی در اشتباهات لپی و سخنرانی‌های پنجم و ششم در باب رویاها و شیوه ی تعبیر و تفسیر آنها از منظر روان‌کاوی‌ است . در ادامه ضمن وصف موضوعی هر یک از صحبتها و نظریات فروید مورد تحقیق قرار می‌گیرد . برای خرید کتاب اشتباهات لپی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب هنر خواب بینی اثری بسیار زیبا از کارلوس کاستاندا که کار ترجمه این کتاب را فرزاد همدانی انجام داده است .او اول با تکیه دادن بر علم و یادگیریهای دون خوان در سال هزار و نهصد و شصت و هشت یک سری کتاب نگاشت که آموزش‌های او را در شمنیزم وصف کرده اند. اثرها که به زبان خود گفته شده‌اند ارتباط داشته با تجربیاتی می باشد که او تحت سرپرستی یک سرخپوست یاکی یا مرد اندیشمند و دانا با اسم دون خوان ماتئوس به دست آورده است. دوازده اثر او با زیادتر از هشت میلیون نسخه به هفده زبان جهان فروخته شده‌ است. انتقاد کننده ها گفته‌اند که آنها قصه های تخیلی می باشند در صورتی که حامیان کاستاندا مدعی بوده اند رویدادها گفته شده در کتب او واقعی بوده یا دست کم نوشته های فلسفی با ارزشی بوده و روش هایی را واسه ی بالا بردن سطح آگاهی ارائه داده اند .کاستاندا در یک منزل بزرگ با سه زن که به همسفران آگاهی معروف بودند زندگی کرده بود. آنها اشخاصی بودند که آماده قطع ارتباط خود با خانواده و حتی تغییر دادن اسم بودند.کاستاندا موسسه کلییر گرین را تاسیس کرد. برای خرید کتاب هنر خواب بینی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب اگزیستانسیالیسم و اصالت بشر نوشته ی ژان پل سارتر است .سارتر در این اثر معنی و مفهوم فلسفی از نگاه اگزیستانسیالیسم را مورد تحقیق قرار داده است. وجود آدمی طبق اگزیستانسیالیسم سارتر مقدم بر ماهیت او است. آدمی قبل از آنکه تعریف آن به وسیله ی مفهومی امکان پذیر باشد وجود داشته است.بشر قبل از هر چیز در درون‌گرایی خود زندگی می کند ولی مسئولیت کامل داشته و انتخاب‌ کننده است.از نظر سارتر اشخاص بشر به تنبلی رها نگشته اند و می بایست واسه ی سختی های خود چاره ای پیدا نمایند . در اگزیستانسیالیسم درون‌گرایی فرد ارزش بسیار دارد و انسانها اخلاق را ساخته و بشر موجود ساخته و پرداخته شده‌ای نخواهد بود و بلکه با انتخاب اخلاق خویش خود را می تواند شازد.طرفداران اگزیستانسیالیسم به طبیعت بیمناک بشری اعتقاد دارند . از نظر آنها طبیعت بشری پایدار و سربلند نمی باشد.اگزیستانسیالیسم یک فلسفه الحادی تمرکز داشته بر ثابت نمودن بطلان واجب‌الوجود نیست عاقبت اگزیستانسیالیست‌ها اعلام می نمایند که به فرض بودن واجب‌الوجود کار از بین نخواهد رفت. برای خرید کتاب اگزیستانسیالیسم و اصالت بشر به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب از دولت عشق نوشته کاترین پاندر و ترجمه گیتی خوشدل می باشد. هر شخصی که موفق شود واسه ی دور و اطراف خویش خوشبختی به ارمغان می آورد.تقسیم کردن آن چیزی که دارید با دیگران شروع زیاد نمود مالی می باشد.زخمها و آزارهای قبل و ایام کهن و حال را از یاد ببرید. تنها به خاطر خویش و گرنه روح خود را آزار خواهید داد و به نابودی کشیده می شود.اگر به شخص دیگری نفرت بورزید با حلقه های کیهانی به او وصل خواهید شد و به بند او کشیده خواهید شد.اگر در همه ی جهان فقط یک نفر باشد که به درستی از او خوشتان نیامده همانا او شخصی می باشد که با حلقه ای بسیار محکم تر از فولاد خود را به او متصل نموده اید. موجب آن که برخی اوقات مردم مارا آزار می دهند این می باشد که روح آنها دقت خداوند و دعای خیر ما را جستجو می کند. اگر واسه ی آنها برکت و آمرزش طلب نمایم و دیگر آزارمان نخواهند داد. از زندگی خویش بیرون خواهند رفت و خیر و صلاحشان را در مکان دیگری پیدا می کنند . برای خرید کتاب از دولت عشق به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثری از استر وجری هیکز می باشد که توسط شهکام جولایی ترجمه گشته است.دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود در این اثر گفته می شود که کائنات تمامی ازنوسان انرژی به وجود آمده و از آنجا که تمام چیز از انرژی به وجود می آید از شیوه ی آن خواهیم توانست با کائنات رابطه برقرار نماییم. اثری فوق نگاشته شده به دست شما کمک خواهد کرد تا بفهمید و یاد گیرید که چطور آرزوهای خود را نمایان سازید به‌ صورتی که یک زندگی شاد داشته‌ باشید که آنچونه که شما سزاوارش می باشید در آن انجام شود.با این نوشته متوجه خواهید نمود که چگونه ارتباط مسائل ارتباط داشته با سلامت و امور مالی و استرس های شغلی و موردهای زیادتر دیگر از قانونهای دنیای حاکم بر حقیقت وقت و فضای دور و بر شما تحت تاثیر قرار خواهد کرد و فرآیندی نیرومند را کشف می کنید که به شما کمک خواهد نمود تا با مسیر مثبتی از سرنوشت حرکت نمایید. زندگی کردن در یک سرنوشت سرشار از نیکی ها و حق طبیعی شما بوده و این اثر به شما آشکار خواهد کرد که چطور با هر شیوه ای این شرایط را واسه ی خویش فراهم کنید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بخواهید تا به شما داده شود تماس بگیرید.

کتاب روح عصیانگر نوشته چاندرا موهان جین می باشد.روح بیدار به هر سمت و هر جایی که نظر کند بسیار دقیق و وضح خواهد دید که همه ی آرمانگرایی های آدمی و بشریت هنر و دین و فلسفه ها و سیاست ها و تعلیم و تربیت و رفتاران بسیار معمولی و پذیرا بودن نسبت به اجتماع در حقیقت تمام چیز در مقابل دیدگان تازه ی ما پر از بی عدالتب و منطقی و مزخرفات باستانی می باشد. در اینگونه نقطه یا خواهی توانست نارحت شوی و اخم کنی و پشت خود را به مسائل کنی و بروی و هم اکنون به خواب روی و یا آنکه خواهی توانست آتش بیداری را زیادتر نمایی و یک سرکش شوی.روح هم اکنون آنگونه که بیدار می شود در بغل یک هوشمندی طبیعی بی پرده می شود و اصطکاکی میان دیوارهای نامریی شرطی شدگی های داخلی .که خود را در آن حبس نموده و پیچیده بوده ایم و این خردمندی جدیدی متولد شده اتفاق می افتد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روح عصیانگر تماس بگیرید.

کتاب چطور به اینجا رسیدم به دست باربارا دی آنجلس نگاشته شده است. در اندیشه خود بسپارید شما شامل قابلیت‌ها و استعدادهای بخصوصی می باشید که بر حسب این بخشش ها ارج و بهای خاص خویش را به دست می آورید. بعد از این کوشش کنید با همه ی قدرت به علم و مسائل یاد گرفته درونی خود نکیه و دقت کنید و در راه پستیی و بلندی ها و زندگی‌ خویش از آنچه که در دست دارید به بهترین صورت به کار گیرید. نگارنده ابزارهای مورد احتیاج واسه ی آفرینش قدرت و توانایی شخصی و اعتماد به نفس و عشق و هیجان و حرارت را چه در عملی و کاری و چه در ارتباطلات در دست شما قرار دهد. خواهید توانست که با منبع های بزرگ قدرت شخصی و نیروی بسیار زیاد درونی خود رابطه برقرار نمایید و خودباوری روحی و معنوی خویش را پیدا نماییم. شما قادر به انجام غلبه کردن بر ترس‌هایتان می باشید و عشق و هیجان را به سرنوشت خویش باز می گردانید. پشت جلد حتی وقتی که سرگذشت یک فرد از بیرون به صورت کامل به نظر می آید امکان دارد او قلبا از زندگی خود حس خوب نداشته و ناراضی باشد. برای خرید کتاب چطور به اینجا رسیدم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون می باشد.قسمت بزرگی از اتفاقات و نمودهایی که ما را در بغل گرفته می باشند و بر سرنوشت ما تاثیرات بزرگی خواهند گذاشت که خارج از اراده و بازرسی ما می باشند. ولی عکس العمل نشان دادن به آنها در اراده و کنترل ما نیز می باشد. به این دلیل می شود گفت که راز بسیار وسیع پیروزی و شکست و نیک فرجامی و بدفرجامی و شادی و ناشادی و پیشرفت و عقب ماندگی ما آدمها و در چطور بودن واکنشهای ما به عاملین بیرونی پنهان شده است . از سمت و طرف دیگر نمونه جمع شده از رفتارها و کارهای انجام شده ما در شغل و زندگیمان از اعتقادات ما سرچشمه خواهد گرفت . اگر با سنجش و تخمین زدن و دوباره نیز ارزیابی پشت سره هم اعتقادو باورهایمان توانسته باشیم آنها را به صورت عاقلانه شناخته و در مسیر و روش بهتر زندگی کردن تغییر نماییم.داستان قله ها و دره ها درمورد مرد جوانی می باشد که افسرده و اندوهگین و بدون هدفی در دره ای زندگی خود را سپری می کند .تا آنکه با پیرمردی روبرو شده که بر بلندی قله ای زندگی می نماید. برای خرید کتاب قله ها و دره ها به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب رهایی از دانستگی نوشته کریشنا مورتی می باشد.با این اثر جالب کریشنامورتی واسه ی نخستین دفعه می باشد که به هموطنان فارسی زبان معرفی شده است. کریشنامورتی مثل ذن‌گرایان و فیلسوفان از کارها و اعمال بی‌جا و بدون موقعیت و غلط اندیشه رضایت ندارد . کریشنامورتی به ما یاد می دهد که اندیشه و نقش و ارزش آن و هم اکنون ظرفیت و تشدد و نتیجه و عواقب آن داخل زندگی آدمی زیادتر از آن می باشد که او اعتقاد دارد . کریشنامورتی در این اثر درمورد خود آگاهی و تمامیت زندگی و بصیرت و یادگیری درمورد خود و تماشا کردن و گوش نهادن و بحث و صحبتهای روانشناختی آدم بحث می نماید.ما در هر روز با اتفاقات وحشتناکی روبرو و مطالعه می کنیم که داخل دنیا رخ داده است. مسائلی که ناشی از خشم و عصبانیت موجود در انسانها است. ممکن است شما گفته باشید که من قادر نمی باشم در این مورد کاری بکنم یا احتمالا بگویید که من چطور دنیا را تحت نفوذ خود در بیاورم. برای خرید کتاب رهایی از دانستگی به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از25

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید