توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب از دولت عشق نوشته کاترین پاندر و ترجمه گیتی خوشدل می باشد. هر شخصی که موفق شود واسه ی دور و اطراف خویش خوشبختی به ارمغان می آورد.تقسیم کردن آن چیزی که دارید با دیگران شروع زیاد نمود مالی می باشد.زخمها و آزارهای قبل و ایام کهن و حال را از یاد ببرید. تنها به خاطر خویش و گرنه روح خود را آزار خواهید داد و به نابودی کشیده می شود.اگر به شخص دیگری نفرت بورزید با حلقه های کیهانی به او وصل خواهید شد و به بند او کشیده خواهید شد.اگر در همه ی جهان فقط یک نفر باشد که به درستی از او خوشتان نیامده همانا او شخصی می باشد که با حلقه ای بسیار محکم تر از فولاد خود را به او متصل نموده اید. موجب آن که برخی اوقات مردم مارا آزار می دهند این می باشد که روح آنها دقت خداوند و دعای خیر ما را جستجو می کند. اگر واسه ی آنها برکت و آمرزش طلب نمایم و دیگر آزارمان نخواهند داد. از زندگی خویش بیرون خواهند رفت و خیر و صلاحشان را در مکان دیگری پیدا می کنند . برای خرید کتاب از دولت عشق به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثری از استر وجری هیکز می باشد که توسط شهکام جولایی ترجمه گشته است.دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود در این اثر گفته می شود که کائنات تمامی ازنوسان انرژی به وجود آمده و از آنجا که تمام چیز از انرژی به وجود می آید از شیوه ی آن خواهیم توانست با کائنات رابطه برقرار نماییم. اثری فوق نگاشته شده به دست شما کمک خواهد کرد تا بفهمید و یاد گیرید که چطور آرزوهای خود را نمایان سازید به‌ صورتی که یک زندگی شاد داشته‌ باشید که آنچونه که شما سزاوارش می باشید در آن انجام شود.با این نوشته متوجه خواهید نمود که چگونه ارتباط مسائل ارتباط داشته با سلامت و امور مالی و استرس های شغلی و موردهای زیادتر دیگر از قانونهای دنیای حاکم بر حقیقت وقت و فضای دور و بر شما تحت تاثیر قرار خواهد کرد و فرآیندی نیرومند را کشف می کنید که به شما کمک خواهد نمود تا با مسیر مثبتی از سرنوشت حرکت نمایید. زندگی کردن در یک سرنوشت سرشار از نیکی ها و حق طبیعی شما بوده و این اثر به شما آشکار خواهد کرد که چطور با هر شیوه ای این شرایط را واسه ی خویش فراهم کنید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بخواهید تا به شما داده شود تماس بگیرید.

کتاب روح عصیانگر نوشته چاندرا موهان جین می باشد.روح بیدار به هر سمت و هر جایی که نظر کند بسیار دقیق و وضح خواهد دید که همه ی آرمانگرایی های آدمی و بشریت هنر و دین و فلسفه ها و سیاست ها و تعلیم و تربیت و رفتاران بسیار معمولی و پذیرا بودن نسبت به اجتماع در حقیقت تمام چیز در مقابل دیدگان تازه ی ما پر از بی عدالتب و منطقی و مزخرفات باستانی می باشد. در اینگونه نقطه یا خواهی توانست نارحت شوی و اخم کنی و پشت خود را به مسائل کنی و بروی و هم اکنون به خواب روی و یا آنکه خواهی توانست آتش بیداری را زیادتر نمایی و یک سرکش شوی.روح هم اکنون آنگونه که بیدار می شود در بغل یک هوشمندی طبیعی بی پرده می شود و اصطکاکی میان دیوارهای نامریی شرطی شدگی های داخلی .که خود را در آن حبس نموده و پیچیده بوده ایم و این خردمندی جدیدی متولد شده اتفاق می افتد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روح عصیانگر تماس بگیرید.

کتاب چطور به اینجا رسیدم به دست باربارا دی آنجلس نگاشته شده است. در اندیشه خود بسپارید شما شامل قابلیت‌ها و استعدادهای بخصوصی می باشید که بر حسب این بخشش ها ارج و بهای خاص خویش را به دست می آورید. بعد از این کوشش کنید با همه ی قدرت به علم و مسائل یاد گرفته درونی خود نکیه و دقت کنید و در راه پستیی و بلندی ها و زندگی‌ خویش از آنچه که در دست دارید به بهترین صورت به کار گیرید. نگارنده ابزارهای مورد احتیاج واسه ی آفرینش قدرت و توانایی شخصی و اعتماد به نفس و عشق و هیجان و حرارت را چه در عملی و کاری و چه در ارتباطلات در دست شما قرار دهد. خواهید توانست که با منبع های بزرگ قدرت شخصی و نیروی بسیار زیاد درونی خود رابطه برقرار نمایید و خودباوری روحی و معنوی خویش را پیدا نماییم. شما قادر به انجام غلبه کردن بر ترس‌هایتان می باشید و عشق و هیجان را به سرنوشت خویش باز می گردانید. پشت جلد حتی وقتی که سرگذشت یک فرد از بیرون به صورت کامل به نظر می آید امکان دارد او قلبا از زندگی خود حس خوب نداشته و ناراضی باشد. برای خرید کتاب چطور به اینجا رسیدم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون می باشد.قسمت بزرگی از اتفاقات و نمودهایی که ما را در بغل گرفته می باشند و بر سرنوشت ما تاثیرات بزرگی خواهند گذاشت که خارج از اراده و بازرسی ما می باشند. ولی عکس العمل نشان دادن به آنها در اراده و کنترل ما نیز می باشد. به این دلیل می شود گفت که راز بسیار وسیع پیروزی و شکست و نیک فرجامی و بدفرجامی و شادی و ناشادی و پیشرفت و عقب ماندگی ما آدمها و در چطور بودن واکنشهای ما به عاملین بیرونی پنهان شده است . از سمت و طرف دیگر نمونه جمع شده از رفتارها و کارهای انجام شده ما در شغل و زندگیمان از اعتقادات ما سرچشمه خواهد گرفت . اگر با سنجش و تخمین زدن و دوباره نیز ارزیابی پشت سره هم اعتقادو باورهایمان توانسته باشیم آنها را به صورت عاقلانه شناخته و در مسیر و روش بهتر زندگی کردن تغییر نماییم.داستان قله ها و دره ها درمورد مرد جوانی می باشد که افسرده و اندوهگین و بدون هدفی در دره ای زندگی خود را سپری می کند .تا آنکه با پیرمردی روبرو شده که بر بلندی قله ای زندگی می نماید. برای خرید کتاب قله ها و دره ها به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب رهایی از دانستگی نوشته کریشنا مورتی می باشد.با این اثر جالب کریشنامورتی واسه ی نخستین دفعه می باشد که به هموطنان فارسی زبان معرفی شده است. کریشنامورتی مثل ذن‌گرایان و فیلسوفان از کارها و اعمال بی‌جا و بدون موقعیت و غلط اندیشه رضایت ندارد . کریشنامورتی به ما یاد می دهد که اندیشه و نقش و ارزش آن و هم اکنون ظرفیت و تشدد و نتیجه و عواقب آن داخل زندگی آدمی زیادتر از آن می باشد که او اعتقاد دارد . کریشنامورتی در این اثر درمورد خود آگاهی و تمامیت زندگی و بصیرت و یادگیری درمورد خود و تماشا کردن و گوش نهادن و بحث و صحبتهای روانشناختی آدم بحث می نماید.ما در هر روز با اتفاقات وحشتناکی روبرو و مطالعه می کنیم که داخل دنیا رخ داده است. مسائلی که ناشی از خشم و عصبانیت موجود در انسانها است. ممکن است شما گفته باشید که من قادر نمی باشم در این مورد کاری بکنم یا احتمالا بگویید که من چطور دنیا را تحت نفوذ خود در بیاورم. برای خرید کتاب رهایی از دانستگی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب استبداد مسئله مالکیت که توسط احمد سیف نوشته شده است.که دارای دویست و بیست و چهار صفحه می باشد. احمد سیف یا ایرج سیف به دنیا آمده در شهر آمل است که یکی از نگارنده ها و ترجمه کننده های کتب و مقالات اقتصادی و سیاسی و تاریخی است. او در دانشگاه استافوردشر شامل مرتبه بوده و اقتصاد درس می داده است. بعضی از اثرهای او با اسم مستعار بهروز امین همچنان چاپ شده‌اند.ین صحیفه ی کوتاه از دو قسمت بهم متصل شده تشکیل شده است که اهداف مهم و اساسی آن تلاشی می باشد که واسه ی پراکنده نمودن نور در گوشه های از تاریخ اقتصادی و اجتماعی ما در قرن قبل نه به علت یک کنجکاوی اندیشمندانه بلکه واسه ی شناختن بسیار ضروری و با سود از کم و کاهش هایی که هم چنان و الان با آنها دست به پنجه نرم می نماییم. نگارنده با پافشاری بر این اعتقاد می باشد که شناخت و در آخر تلاش واسه ی از بین بردن سختی های حال حاضر که موجود است ما بدون کنجکاوی مهم و اساسی و صادقانه از گذشته نه چندان دور ما اگر غیر ممکن نباشد خیلی سخت است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب استبداد مسئله مالکیت تماس بگیرید.

کتاب بیشعوری که توسط خاویر کرمنت نوشته شده است.که دارای صد و هفتاد صفحه می باشد. این اثر برای راهنمای نمودن عملی شناخت و درمانِ کردن وحشتناک ترین بیماری تاریخ بشریت بیشعوری است.این نوشته درمورد بیشعوری در زمان معاصر می باشد. بله درست متوجه شدید منظورم بیشعوریست و اثرات با عمق زیاد که بیشعورها با داخل شدن در اجتماع و سیاست و علوم و تجارت و دین و اینگونه موارد در جهان معاصر سپری می کند. به نظر نگارنده بیشعورها ابله و نادان نمی باشند بلکه در حقیقت بسیاری از آنها با استعداد و باهوش و زیرک هستند. ولی با هوشانی که خیلی خودخواه و به غیر خویش کسی را قبول ندارند و مردم را مورد آزار قرار می دهند و با اعتماد به نفس بسیار بالا و کاذب و همچنان بی چشم و رو که نتایج تیزبازی آنها در آخر بر ضد خود آنها و افراد دور و اطرافشان می شود.ترجمه کننده ی این اثر محمود فرجامی می باشد. برای خرید کتاب بیشعوری به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب هند دفاع بی هراس از حق آزادی زنان که توسط کاویتا کریشنان نوشته شده است.که دارای بیست و شش صفحه می باشد. به صورت کامل در رسانه های فارسی زبان اتفاقات و خبرهای اجتماعی هند بسیار کم انعکاس پیدا می نماید. مقدار بسیار زیاد برابر با چند هزار دانشجوی ایرانی داخل کشور هند در حال درس خواندن می باشند ولی باعث تاسف است که کمترین تفاوت و احساس به مساله ها و موارد اطراف خویش نداشته اند و کوششی واسه ی حداکثر ارائه دادن اخباری کوتاه از اجتماع هند هم انجام نمی گیرد. با دقت به این کاستی ها و مشکلات و بی توجهی کردن به قسمت قابل توجه از دانشجویان وطنی به مسئله های بین المللی واسه ی آشنا شدن اساسی تر با رویدادهای جامعه ی هند و کوششی در این عمل این ترجمه را چاپ می نماییم. به امید آن وقت که نه تنها در روابط با فجایعی که داخل هند رخ می دهد بلکه به مناسبت های گوناگون بتوانیم متونی را درمورد اجتماع هند تهیه و به انتشار رسانیم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هند دفاع بی هراس از حق آزادی زنان تماس بگیرید.

کتاب روش دوست یابی که توسط سید محمد حیدری نوشته شده است.که دارای دویست و هشت صفحه می باشد. رفتار و اخلاقیات اگـر بـه معنی و مفهوم نمونه های جمع آوری شده از انجام امور گفتاری و رفتاری آدمی باشد یکی از رکن های بسیار مهم دیـن مـبـیـن اسـلام می باشد و اندازه ی تاثیر و نفوذ عقاید دینی انسانها و پایبندی آنها به حکم ها و یادگیری های اسـلامـی در این دوره تبلور یافته و آشکار خواهد شد و احتیاجات آنها از دید و نگاه دین و تقوا بر این پایه تخمین زده خواهد شد. این رکن های بسیار مهم دینی به اندازه ای ارزش داشته که پیامبر اکرم فرموده اند که من انتخاب شده می باشم تا نیکی های اخلاق را تکمیل نمایم .به این سبب خیلی از امرهای گرفتاری و رفتاری مثل غیبت نمودن و دروغ گفتن و تهمت ناروا زدن و اذیت و حقیر کردن مسلمانان که سبب بی ثباتی ارتباطات خوب و نیک اشخاص با همدیگر و تبدیل نمودن دوستیها به دشمنی ها و فسادهای دیگر خواهد شد و از تمامی محرمات خداوند و از جمله گناهان بزرگی به حساب آمده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روش دوست یابی تماس بگیرید.

صفحه1 از25

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید