توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب روانشناسی تکاملی نوشته دیلان اوانس می باشد و توسط نورالدین رحمانیان ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به چاپ رسیده و در انتشارات شیرازه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هفتاد و پنج صفحه است.سری کتب قدم اول که نیز به دست انتشارات شیرازه چاپ شده اند که کتاب هایی می باشند مصور و آسان و جذاب و خواندنی که واسه ی آشنایی و قدم اولیه به سمت بزرگان علم و فلسفه نوشته شده اند و از این حیث واسه ی مخاطب خاص و عام جذاب و مفید است.روان‌شناسی تکاملی رویکردی در علوم اجتماعی و طبیعی بوده که به تحقیقات صفات روانی نظیر حافظه و ادراک و زبان از روش چشم‌اندازهای تکاملی نوین پرداخته است. این شاخه به دنبال شناسایی این بوده که کدام صفت روانی انسان در نهایت سازگاری تکامل پیدا نموده و به این ترتیب از نتیجه های کارکردی انتخاب طبیعی هستند. برای خرید کتاب روانشناسی تکاملی به لینک موجود مراجعه نمایید.

روانشناسی تکاملی

کتاب مرگ آخرین مرحله رشد نوشته الیزابت کوبلر راس می باشد و توسط پروین قائمی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت به چاپ رسیده و در انتشارات پیک بهار چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و دوازده صفحه است.الیزابت کوبلر راس داخل این اثر با جمع آوری کردن دیدگاه‌ها و نظرات گوناگون درمورد مرگ تلاش کرده است تعریفی از مرگ و زندگی به دست آورد. واسه ی این منظور که تجربیات شخصی خویش را درمورد حقیقت مرگ و مردن دیگران در بغل تفکرات عالمان ادیان گوناگون قرار داده و به نظریات اشخاص گوناگون در این خصوص اشاره می نماید که از آن جمله عبارت‌ از پزشکان و پرستاران و مدیران برگزار کننده مراسم ترحیم و جامعه‌شناسان و دیدگاه‌های مردم برخی فرهنگ‌ها درمورد مردن و مرگ و سخنان بیماران لاعلاج و افرادی که عزیزی از دست داده‌اند. کتاب با این موضوعات تدوین شده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مرگ آخرین مرحله رشد تماس بگیرید.

مرگ آخرین مرحله رشد

کتاب تئوریها و کاربردهای هیپنوتیزم که به دست رافایل رودز نگاشته و توسط رضا جمالیان و پرویز روزبیانی ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد و شش صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت به انتشار رسیده و در نشر لیوسا چاپ گشته است.اثر تئوریها و کاربردهای هیپنوتیزم با غنای بسیار شگفت آور چه از نظر علمی و چه از لحاظ تئوری به دست روانپزشک و راوانکاو آمریکایی دکتر رافائل رودز نوشته شده و ضمن دارا بودن کمال علمی شیوه ی نوشتن آن ساده بوده و به صورتی که واسه ی عموم مردم در سطوح گوناگون علمی قابل درک و استفاده می باشد.شیوه های گوناگونی که واسه ی القای هیپنوتیزم در این مجموعه ارائه گشته اند همانگونه که دکتر فوستر کندی استاد اعصاب داشنگاه با اعتبار کورنل امریکا در مقدمه اثر نگاشته است به راحتی و بسرعت خواهد توانست برای رسیدن به یک هیپنوتیزم سریع مورد استفاده قرار گیرد و این تکنیک ها از برخی شیوه هایی که قبلا تجربه شده اند جالب تر بوده اند.برای خرید کتاب تئوریها و کاربردهای هیپنوتیزم به لینک موجود مراجعه نمایید.

تئوریها و کاربردهای هیپنوتیزم

کتاب طلاق و آثار آن در حقوق زوجین که به دست علی رفیعی نگاشته شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و پنجاه و نه صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر مجمع علمی و فرهنگی مجد چاپ گشته است.نویسنده در اين نوشتار تلاش کرده است تا مسائل فقهي و حقوقي ارتباط داشته به طلاق را به زباني ساده و به دور از اصطلاحات فني و پيچيده بيان نماید و هم اکنون با ذكر سندهای و شگفتی های و انگيزه‌هاي اين معضل را بازگو نماید. مباحث اثر از جمله طلاق و اركان طلاق و اقسام طلاق و طلاق بائن و طلاق رجعي و آثار طلاق و عده و رجوع می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب طلاق و آثار آن در حقوق زوجین تماس بگیرید.

طلاق و اثار ان در حقوق زوجین

کتاب معجزه های خدایان که به دست اریک فون دانیکن نگاشته و توسط داریوش شاهین ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت به انتشار رسیده و در نشر نگارستان کتاب چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و هشتاد و چهار صفحه است. اریک فون دانیکن نگارنده ی معروف نوشته های نظریات فضانوردی باستانی و زیست فرازمینی می باشد. نخستین نوشته ی فون دنیکن ارابه خدایان بوده که از پرفروش‌ ترین آثار در آلمان و آمریکا بود و پس از مدتها در سی و هشت کشور دیگر از جمله ایران هم اکنون چاپ این اثر با استقبال بسیار زیادی روبرو گشت. نظریات او در این اثر موجب شده تا او را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب دهند . او بیست و شش اثر گوناگون نوشته‌ است که به بیست زبان زنده جهان ترجمه شده‌ است و حدود شصت میلیون جلد از آنها در تمامی جهان بفروش رفته‌ است. برای خرید کتاب معجزه های خدایان به لینک موجود مراجعه نمایید.

معجزه های خدایان

کتاب آشنایی با هیوم نوشته پل استراترن می باشد و توسط زهرا آرین ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به چاپ رسیده و در انتشارات مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتاد و نه صفحه است.هیوم اولین دانشمند و فیلسوف در تاریخ بشر بوده است. دیوید هیوم از اندیشمندان اسکاتلندی و از پیشروان مکتب تجربه‌گرایی بوده است. به طور تقربی تمام فیلسوفان بر این رویداد نظر دارند که او از سرشناس و بزرگ ترین فیلسوف تاریخ بریتانیا و مکتب تجربه‌گرایی بوده است. او اولین فردی بود که تهمت الحاد را پذیرفته است. قبل از او اندیشمندان زیادی از دینهای گوناگون به طور مثال از یونان باستان سقراط و از یهودیت اسپینوزا و از مسیحیت جوردانو برونو به الحاد متهم شده‌اند که البته تمامی آن‌ها الحاد را رد نمودند و این تهمت‌ها تمامی یا ناشی از اختلافات سیاسی بوده یا خود حقیقتا کافر بودند اما خودشان پنهان نمودند یا نخواستند باور نمایند که کافر هستند. برای خرید کتاب آشنایی با هیوم به لینک موجود مراجعه نمایید.

آشنایی با هیوم

کتاب راز و رمز نویسندگی که به دست سعادتملوک تابش هروی نگاشته شده است.اثر فوق با زبان فارسی و دارای تعداد صد و سیزده صفحه است. اثر فوق واسه ی فراگرفتن دانش نویسندگی به طور حرفه‌ای و اصولی عرضه گشته است.در اثر راز و رمز نگارندگی شیوه ی انجام و شیوه ی بکار گرفتن اشخاص بی تجربه و تازه کار در جهت تجزیه و نگارندگی ارائه می گردد .اما کوشش و بکار بردن از عقل و ذهن و تمرین و تکرار و شکیبایی و همت در راه تهیه ی نگاشته و تحلیلی رسا و جالب ارتباط داشته با خود فرد دارد.نوشته های یک مقاله خوب برگرفته از نظر حقیقی هر اثر نوشته شده دارای وحدتی تردید نابردار داشته و نمی شود در عین واقع به چند قسمت مستقل و مجزا بخش گردد. اما از این رو که در موطن فکری و اندیشه این کار اماک پذیر و میسر است می شود گفت که مولفه های وجودی یک اثر از جمله موضوعی مشخص و ضروری و قالب کلامی و شیوه ی پرداخت و ارائه است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راز و رمز نویسندگی تماس بگیرید.

کتاب شیوه سخنرانی موثر و فن بیان که توسط ایرج هاشمی نوشته شده است.که دارای بیست و شش صفحه می باشد.اعتراف بسیاری از مردم درمورد سخنرانی چنین می باشد که موقعی که از من خواسته شده سخنرانی کنم آنگونه دست و پایم را گم می نمایم و دچار وحشت می شوم که قادر نمی باشم صحیح فکر کنم و درست حواسم را جمع کنم و درست به یاد بیاورم که میخواستم چه بگویم.می خواهم اندیشه های خود را نظم منطقی دهم و می خواهم صحبتهایم را بسیار روشن و به شیوه ای که افراد را به طور کامل متقاعد کند در جلو جمع بیان کنم. تمامی مردم به صورت یک مدیر یا سرپرست خیلی از وقت و زمان لازم می باشد که در حضور جمع حرف بزنند و این جمع امکان دارد عضوهای گروه خودتان و برخی از مدیران و سرپرستان یا عضوهای سازمان و یا اشخاصی از بیرون سازمان باشند و پیروزی شما در حرف زدن واسه ی جمع از عوامل مهم و تاثیرگذارتر در پیشرفت شغلی شما باشد و در اثر آماده شده با شیوه ی تاثیر گذار سخنرانی در جمع های کوچک یا بزرگ آشنا خواهید شد و هم اکنون تکنیک هایی واسه ی افزایش اعتماد به نفس به وقت سخنرانی خواهید یاد گرفت .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شیوه سخنرانی موثر و فن بیان تماس بگیرید.

کتاب چگونه بهترین همسر باشم که توسط محسن کاظمی نوشته شده است.که دارای بیست و پنج صفحه می باشد.زن یکى از لطیف ترین و زیباترین مظهرهای لطف و رحمت خداوند می باشد که با آفریدن آسایش ‍و آرامش به عالم هستى اهداء نموده است و در پى این راحتی و سکونت بر پایه و راه حلهای راهوار کمال در صحنه وجود نقش بسته است و زن با بهترین نقش و مهم ترین جایگاه پا در دوره و زمانه جهان گذاشت تا متانت و طمئنینه که سرمایه و هستى مردان است را معنی و مفهوم داده و مرد را ناخودآگاه تا به سمت بالاترین ارزشها و کمالات همراهى کند و مفتخر بوده است نا بهشت را به بهترین شکل خود زینت دهد و افتخار آنرا داشته باشد که به واژگان مباهات انگیز نبى مکرم اسلام و ائمه معصومین علیهم السلام آمده تا فرموده باشند که بهشت زیر پاى مادران است و ارزش و منزلت زن و مادر را از بهشت هم بالاتر برده است. اثر فوق آماده گشته به نکته ها و به موضوعاتی پرداخته است که اجرا نمودن آن ها موجب می گردد جزء بهترین همسران واسه ی شوهر خود باشید. برای خرید کتاب چگونه بهترین همسر باشم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب ارتباط با ارواح که توسط نورالدین چهاردهی نوشته شده است.که دارای پنجاه و پنج صفحه می باشد.اصل رابطه با ارواح حقیقتی می باشد که نمی شود انکار کرد. چیزی که وجود دارد در این مسأله از سمت پاره ای عناصر کم اطلاع و شیاد و سودجو آمیخته با تحریفات و وسیله کسب درآمدی نامشروع شده است. رابطه با ارواح از انواع هیپنوتیزم از لحاظ علمى اصول تعریف شده است دارد و خواب مغناطیسى یکی از شیوه های علمی بسیار زیاد و ترویج آن است و البته این از عهده برخی از اشخاص مجرب و تحت شرایطی بخصوص بر خواهد آمد. احضار روح ولی به صورت اسپریتیسم شیطنتى بیش نمی باشد و به طور معمول اشخاص ساده لوح تحت تأثیر قرار مى گیرند.لفظ روح درهفت مفهوم استعمال مي گردد و معنی آنها مبدا باطني هر شي ظاهر می شود و به طور مثال هرعملي و هر مبحثی حركت عضو بدن است و مبدا اين حرکات قوه محركه می باشد كه در هر اعضا بوده و آن قوه بمنزله روح اين عمل است و مبدا آن قوه است. برای خرید کتاب ارتباط با ارواح به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از34

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید