توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب قله های کسب و کار آنلاین که توسط حسین عزت خواه نوشته شده و با زبان فارسی می باشد .کسب و کار اینترنتی تقریباً دو سالی‌ می باشد که این کلمات بر سر زبان‌ها افتاده است و آن اندازه به جلو خواهیم رفت که من بسیار شگفت زده شدم و چندی قبل در یکی‌ از ویدیو‌هایی‌ که داخل فضای اینترنت به اشتراک گذاشته شده بود نظاره کردم که در رسانه ملی‌ هم درباره ی شیوه ی کسب و کار اینترنتی حرف می زدند.بسیار زیاد به وجد آمده و از خرسنی در پوست خودم نمی‌گنجیدم که چه اندازه فضا پیشرفت نموده است و شیوه های درست کسب در آمد از اینترنت خیلی جدی گرفته شده اند و حتی در رسانه ملی‌ از آن حرف زده میشود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قله های کسب و کار آنلاین تماس بگیرید.

کتاب موفقیت در زندگی زناشویی که توسط دیوید میس نوشته و با ترجمه میکائلیان انجام شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن شصت و هشت صفحه است.این اثر واسه ی جوانانی که در اندیشه ی ازدواج هستند خیلی مفید می باشد.کتاب موفقیت در زندگی زناشویی نگاشه ای مفید از دکتر دیوید میس است او در مقدمه اثر خویش نوشته من به عنوان مشاور امور زناشویی و در پنج قاره دنیا به مفهوم اروپا و آسیا و استرالیا و امریکا و آفریقا به مشکلات زناشویی آدمهای بسیاری گوش فرا گرفته ام.با دقت داشتن به مراتب فوق درباره ی شرایط موفقیت داخل زندگی زناشویی اطلاعات بسیار تکمیلی دارم و از شیوه های سعادتمند شدن در زندگی آگاه می باشم.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب موفقیت در زندگی زناشویی تماس بگیرید

کتاب روانشناسی افکار منفی که توسط فاطمه شعیبی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن چهل و پنج صفحه است. اگر ما به یک موضوع بارها و بارها اندیشیده ایم که کم‌کم آغاز می نماییم به باور داشتن این که آن موضوع واقعی است و حقیقت دارد. واسه ی غلبه بر سختی می بایست فکرهای منفی و خودکار را متوقف کنیم و آنها را با اندیشه واقعی­‌تر و مثبت­‌تری عوض نماییم . با خفه نمودن تفکرات منفی داخل نطفه می شود جلوی حس بد را قبل از آن که حتی شروع شود گرفت.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روانشناسی افکار منفی تماس بگیرید

کتاب 101 جمله انگیزشی و تاثیرگذار که توسط فرخنده فرضی نژاد نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن بیست و یک صفحه است. در این نوشته کوشش شده است گلچینی از تاثیرگذارترین و موثرترین جمله های انگیزشی به همراه اصل درست مطالعه و ماندگاری این طور جملات ارائه شده است. جملات انگیزشی جملاتی مختصر و مفید می باشد که فرد را به اندیشیدن بسیار به سبب موفقیت و مثبت فکر کردن تشویق می نماید. مطالعه کردن این جملات اصول و قاعده دارد.باور نمایید که وقتی با مطالعه کردن یا شنیدن یک جمله تاثیرگذار و اتفاقاتی باور نکردنی و زیبا در زندگی خود انجام خواهد شد امکان دارد از راهی که اشتباه میرویم برگردیم.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب 101 جمله انگیزشی و تاثیرگذار تماس بگیرید

کتاب روانشناسی خرافات که توسط فاطمه شعیبی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن بیست و سه صفحه است. خواندن روانشناختی خرافات نمایان می کند که معمولا در حقیقت حساس و لحظه هایی که عدم اعتماد و اطمینان به آینده وجود داشته خرافات زاده شده است و رویارویی با مسائلی همانند متولد شدن و مرگ و بیماری و قحطی و فقر و حادثه های طبیعی شایدهایی از این گونه که تمام واسه ی انسانیت منبع اضطراب می باشد و احساس شکست و ترس و خشم به سراغ داشته اند و همانند هیچ کدام از این ها را آدمیزاد نمی توانسته از شیوه علم و منطق توجیه نماید به خرافات و عقیده رو آورده می باشد تا از اضطراب و تشویش داخلی رها شده تسکین خاطر پیدا کنند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روانشناسی خرافات تماس بگیرید

کتاب محبت درمانی که توسط فاطمه شعیبی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن پنجاه و پنج صفحه است. محبت درمانی از جمله از رفتاری می باشد که در تعاملات و برخوردهای خود با مابقی انسانها داریم و برگرفته و شامل احترام و ارزش گذاری و احساس مهربانی و عاطفه نسبت به هم نوع خویشمان می باشد. نتایج محبت کردن به دیگران برقراری رابطه های صمیمانه تر و کمک به رشد و تعالی انسانها می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب محبت درمانی تماس بگیرید

کتاب اضطراب جدائی که توسط فاطمه شعیبی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سی و هفت صفحه است. اضطراب جدائی چه چیزی می باشد. اضطراب جدائی یکی از حالات اضطراب بسیار زیاد و نامناسب با سطح رشد انسان است. در ارتباط با جدایی از منزل یا کسانی که فرد به آنها دلبستگی زیادی د ارد. در حقیقت با سن و موقعیت فرد همخوانی نداشته است. کودکان وقت جدایی یا دوری از مادر حس ناراحتی و اضطراب می نمایند. این ترس و ناراحتی اضطراب جدایی گفته شده است. این وابستگی می شود به خانه یا محیط های آشنا هم باشد و وقتی در بچه ها وقتی جدا شدن از مادر هم اکنون نشانه هایی از ترس هم دیده شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اضطراب جدائی تماس بگیرید

کتاب روانشناسی گنج پنهان که توسط حسین مجدفر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن پنجاه صفحه است. در تمامی فرهنگهای ملل درمورد ارزش های وقت و زمان داستانها حرف زده شده است.از جمله افغانها گفته اند که شما ساعت را در اختیار خویش دارید و ما وقت را و همچنان چینی‌ها گفته اند که صبر کوه را هم جابه‌جا خواهد کرد.بنا به این سبب واسه ی رسیدن به بهترین حالت استفاده کردن از زمان و هم اکنون که می بایست هر دم را غنیمت شمارد باید از شتابزدگی هم خودداری کرد.کتابی که در مقابل رو دارید تلاش می کند به خواننده بیاموزد که چطور از وقت خود به بهترین شیوه و به صورتی بهره‌ور کام جوید.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روانشناسی گنج پنهان تماس بگیرید

نقد کتاب ذهن ناآرام که توسط هادی بیگدلی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن صد و هفتاد و شش صفحه است.کتاب ذهن ناآرام حکایت رفع احتیاجات می باشد یا بهتر بگویم که علاج درد می باشد . نوشیدنی است واسه ی رفع کردن تشنگی و نور و چراغی است واسه ی پیدا نمودن مسیر. هنگامی داری با کف دست تو ستم به دنباله راه می نمایی. من به جناب آقای بیگدلی به دید پیام رسانی از منبع عشق نگاه می کنم و به این سبب برایم عزیز است و فکر می نمایم کتاب ایشان همانند پاشیدن چندین رنگ روی تابلوی نقاشی است که از شامل این کار تصویری زیبا کشیده شده می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ذهن ناآرام تماس بگیرید

کتاب زندگی هنوز هم زیباست که توسط فاطمه عبدالحمیدی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن پانزده صفحه است. تو را به جای همه کسانی که نشناخته ام دوست می دارم تو را به خاطر عطر نان گرم برای برفی که اب می شود دوست می دارم تو را برای دوست داشتن دوست می دارم تو را به جای همه کسانی که دوست نداشته ام دوست می دارم تو را به خاطر دوست داشتن دوست می دارم برای اشکی که خشک شد و هیچ وقت نریخت لبخندی که محو شد و هیچ گاه نشکفت دوست می دارم تو را به خاطر خاطره ها دوست می دارم برای پشت کردن به ارزوهای محال به خاطر نابودی توهم و خیال دوست می دارم تو را برای دوست داشتن دوست می دارم.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگی هنوز هم زیباست تماس بگیرید

صفحه1 از23

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید