توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب آموزش ویندوز هشت که توسط حمید شجاعی برجوئی نوشته شده است.که دارای صد و هفت صفحه می باشد.ویندوز هشت گزینه های بسیار گوناگونی وقت ورود به سیستم دارد. خواهید توانست یک حساب محلی در کامپیوتر خویش ایجاد نمایید و یا اگر تمایل دارید تا کاربری سیستم عامل خویش را بالا ببرید پیشنهاد به شما می دهیم یک حساب در سایت مایکروسافت ایجاد کنید. به این صورت خواهید توانست با آسودگی اطلاعات و تاریخچه اینترنت اکسپلورر خویش را همگام سازی نمایید. به این موجب فرقی نمی کند که بر روی چه سیستمی کار خواهید کرد کافی می باشد که به حساب کاربری خود وارد شده تا تمام تنظیمات برگرفته از داده های فردی و دفترچه آدرس و سایر حساب های کاربری همانند فیس بوک و توییتر و پست الکترونیکی و مسنجر همگی واسه ی شما همگام سازی گشته و در اختیارتان قرار دهد. به نظرتان این خصوصیات فوق العاده نمی باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش ویندوز هشت تماس بگیرید.

کتاب آموزش گام به گام فتوشاپ که توسط آرمان زاهدی نوشته شده است.که دارای هفتاد صفحه می باشد.فتوشاپ یکی از نرم افزارهایی می باشد که برای طراحی گرافیک به کار می رود. تمام اشخاصی که با گرافیک کامپیوتری در ارتباط می باشند به گونه ای احتیاج به این نرم افزار دارند . به کمک گرفتن از این نرم افزار شما خواهید توانست تصویرهای مورد نظر خویش را طراحی نمایید. عکس های خود را به هر شکلی خواستید ویرایش و تغییر بدهید . فتوشاپ ابزاری واسه ی افرادی می باشد که با کارهای گرافیکی و عکس سروکار خواهد داشت . گرافیست کارها و انتشار کننده های کتب و مجلات و چاپخانه ها و شرکت های تبلیعاتی و طراحان سایت و عکاس ها و نقاشان هنری طراحان نرم افزارها و انیمیشن سازها واسه ی بدست آوردن نتایج بهتر به فتوشاپ احتیاج دارند.اثر فوق برگرفته از هفده جلسه درسی همراه با تصویرها فتوشاپ را به شما یاد خواهد داد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش گام به گام فتوشاپ تماس بگیرید.

کتاب سیستم عامل مکینتاش که توسط مهدی محمدپور نوشته شده است.که دارای سی و چهار صفحه می باشد. در اثر فوق با تاریخچه و قابلیت‌های این سیستم عامل زیادتر آشنا خواهید گشت.پروژه مکینتاش از اوایل سال هزار و نهصد و هفتاد و نه به دست جف راسکین یک کارمند اپل شروع گشت . در سپتامبر هزار و نهصد و هفتاد و نه راسکین مجاز گشت تا روی پروژه کار نماید و در شروع به سراغ یک مهندس کامپیوتر رفت که خواهد توانست یک شکل نخست و اولیه نیز داشته باشد و پس از چند سال راسکین قادر بود یک تیم واسه ی ساخت نخستین مکینتاش به وجود آورد .مکینتاش بر روی یک واسط گرافیکی کاربر مشهور با استفاده کردن راحت تأکید داشته که کامپیوترهای مبتنی بر نمونه جمع آوری شده ریزپردازنده‌های شصت و هشت هزار موتورولا است.در حال حاضر اندازه ی تنوع مکینتاش اپل از مک کوچک یا همان مک مینی هست تا قویترین سرور همانند ایکس سرور که تمامی ساخته ی شرکت اپل می‌باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سیستم عامل مکینتاش تماس بگیرید.

کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود که توسط رضا فریدون نژاد نوشته شده است.که دارای شصت و هفت صفحه می باشد.اگر در فکر این هستید که خریدهای اینترنتی و پرداخت قبوض و انجام دادن هر صورت پرداختی به وسیله ی اینترنت و موردهای به این شکل را دارید به طور حتم این اثر را بخوانید .در این نوشته به این فکر می بایم که شما را با پدیده شوم کلاهبرداری‌های اینترنتی به موجب آگهی‌های دروغین و خرید از فروشگاه‌های کلاهبردار و پرداخت‌های اینترنتی و صفحه های جعلی و موردهای شبیه آن آشنا کنیم و مباحث کلاهبرداری اینترنتی موردی بوده که با تاسف بسیار اکثر ما آن را جدی نگرفته و یا تصور می نماییم این رویدادها تنها واسه ی دیگران اتفاق می افتد.اما اینگونه نمی باشد اگر کوچک‌ترین غفلتی بکنیم و قربانی بعدی کلاهبرداری اینترنتی خود ما باشیم .در این اثر با نمونه جمع آوری شده از اطلاعات مفید و هشدارها و نکات گوناگون درمورد کلاهبرداری‌های اینترنتی آشنا می شویم و به این سبب این اثر را تنها مطالعه نکنید و بلکه به هشدارها و نکات ارائه شده دقت کنید و آنها را به کار ببرید تا در اینترنت سرتان کلاه نرود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود تماس بگیرید.

کتاب آموزش بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت که توسط حامد خانی نوشته شده است.که دارای سی و هفت صفحه می باشد.این اثر حاصل یک تجربه بسیار تلخ و که پس از مدتها به طور کاملا شیرین بوده است. من این اثر را به طور رایگان عرض نموده ام تا دوستان اشتباهاتی را که من در طی یک سال انجام دادم تکرار ننمایند و هم اکنون بعد از یکسال شکست و کوشش عاقبت خواهم توانست ماهیانه از اینترنت نهصد هزار تومان در بیاورم و هم چنان در حال زیاد شدن است.خدمت به همه ی ایرانیان وظیفه من می باشد و در امید این می باشم که توانسته باشم با این اثر خدمت های زیاد و بزرگی در مسیر کسب کردن درآمد انجام داده باشم. داخل این اثر شما با انواع شیوه های کسب درآمد از اینترنت آشنا می شوید که همه ی آنها شرعی و حلال است و علل خصوص اضافه بر آنکه این اثر انواع شیوه ها را به شما یاد می دهد به شما آموزش سئو نیز خواهد داد و این اثر شامل محتوای روان بوده و شما به راحتی خواهید توانست با این اثر ارتباط برقرار نمایید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت تماس بگیرید.

کتاب موفقیت در رشته کامپیوتر که توسط حامد تکمیل نوشته شده است.که دارای صد و چهل و هشت صفحه می باشد.خواند این نوشته واسه ی سه گروه پشت کنکوری دوستدار و علاقه مند به جهان کامپیوتر و دانشجو و فارغ‌التحصیلان رشته کامپیوتر توصیه می گردد. این اثر قصد داشته تا فارغ از مرزبندی سه گروه ذکر گشته مروری بر اساسی ترین موارد مورد احتیاج داشته باشد. اهداف نهایی این نوشته آن می باشد که در خاتمه مطالعه کننده آن یک قدم از همتایان قبل خویش فراتر رفته و تا در حین محک به دست کارفرمایان به سبب فردی شاخص جلوه نماید.با دیدی به اطراف خویش متوجه خواهید شد و می بینید که همین دسته اشخاص شاخص که در اصل هم از ضریب هوشی بالاتری نسبت به شما بهرمنده نمی باشند با رعایت موردهای شبیه آن و توصیه‌های این اثر قادر بودند جایگاه‌های شغلی خوبی را به دست آورند .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب موفقیت در رشته کامپیوتر تماس بگیرید.

کتاب سئو به روش نوین که توسط معراج زرگر نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.بهینه‌سازی موتور جستجو که برخی در فارسی به آن سئو نام داده اند عملیاتی بوده که واسه ی بهبود دید یک وب‌گاه یا یک صفحه ی وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که خواهند توانست طبیعی و یا الگوریتمی باشد می‌گویند. این یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو است. نوشته ی بسیار آموزنده ی سئو به روش نوین اثری می باشد کامل و روان در سمت یادگیری بازاریابی اینترنتی و برندسازی و سئو که با دقت به آن که در میان اکثر اشخاص در ایران به اسم مختصر سئو شناخته شده است و من همچنان واسه ی برندسازی این نوشته اسم آن را سئو به روش نوین نهادم.نسخه‌های گوناگون این اثر نامگذاری خواهد گشت و اسم این نسخه را با دقت فراوان به گسترش معانی و مفاهیم برند در اجتماع اینترنتی فارسی برند طلایی گذاشته شده است.در نوشته فوق به سئو و بالا بردن رنکینگ سایت داخل موتورهای جستجو به شیوه های گوناگون پرداخته شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سئو به روش نوین تماس بگیرید.

کتاب آشنایی با مفاهیم اینترنتی که توسط بیتا ضرابیان نوشته شده است. از آن رو که اینترنت و به طبع آن طراحان صفحه های وب یکی از ارکانهای مهم و اساسی یک اجتماع به حساب می آید و با دقت به آنکه خیلی از کاربرانی که با اینترنت سرو کار دارند تنها اسمی از اصطلاحات اینترنت را به گوش رسیده اند. همچنان بر آن شده ایم که تا کلیه اطلاعات ترویج یافته اینترنتی را جمع آوری شده ایم و امید داریم که مطالعه آن واسه ی کاربران محترم خالی از لطف نیستند. واسه ی یادگیری این زمان آموزشی احتیاجی به نرم افزار خاصی نیستند و تنها احتیاج می باشد و شرح ارائه شده به طور تکمیل خوانده است تا معنی و اصطلاحات اینترنتی آموزش گرفته شود.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آشنایی با مفاهیم اینترنتی تماس بگیرید

کتاب وب سایت خود را به یک مرکز درآمد تبدیل کنید که توسط محمود بشاش نوشته شده است. شخصی که سراغ یک موضوع خاص می باشد که از جستجو در موتورها به سایت شما رسیده است.خیلی مهم می باشد که سایت شما واسه ی موتورهای جستجو جذاب باشد چون موجبات رتبه بسیار خوب و ترافیک زیادتر و در نتایج فروش زیادتر خواهد شد که هدف مهم و اساسی هر سایت است.واسه ی افزایش رتبه در موتورهای جستجو هفده استراتژی زیر بسیار تاثیر داشته است.هم اکنون موتورهای جستجوگر ابزارهای زیادی واسه ی جذب ترافیک به سایت شما می باشند. موجبات آن به سبب اهداف بودن گشتن در آنها می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب وب سایت خود را به یک مرکز درآمد تبدیل کنید تماس بگیرید

کتاب آموزش ساخت شبکه های اجتماعی که توسط مسعود واعظ نوشته شده است.آیا شما هم یکی از انسانهایی می باشید که علاقه مند هستید مانند مارک زاکربرگ که تشکیل دهنده فیسبوک و صاحب شبکه اجتماعی خویش باشید.می بایست در قدیم همچنان آرزویی خیلی دشوار و دست پیدا نکردنی بود .ولی در حال حاضر به راحتی خواهید توانست مدیر شبکه اجتماعی خویش باشید. تنها کافی می باشد. این نوشته آموزشی را تا آخر آن خوانده اید .در این اثر به شما آموزش شیوه ی راه اندازی یک وبسایت داخل قالب یک شبکه اجتماعی مشابه فیسبوک ارائه داده شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش ساخت شبکه های اجتماعی تماس بگیرید

صفحه1 از6

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید