توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب آشنایی با مفاهیم اینترنتی که توسط بیتا ضرابیان نوشته شده است. از آن رو که اینترنت و به طبع آن طراحان صفحه های وب یکی از ارکانهای مهم و اساسی یک اجتماع به حساب می آید و با دقت به آنکه خیلی از کاربرانی که با اینترنت سرو کار دارند تنها اسمی از اصطلاحات اینترنت را به گوش رسیده اند. همچنان بر آن شده ایم که تا کلیه اطلاعات ترویج یافته اینترنتی را جمع آوری شده ایم و امید داریم که مطالعه آن واسه ی کاربران محترم خالی از لطف نیستند. واسه ی یادگیری این زمان آموزشی احتیاجی به نرم افزار خاصی نیستند و تنها احتیاج می باشد و شرح ارائه شده به طور تکمیل خوانده است تا معنی و اصطلاحات اینترنتی آموزش گرفته شود.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آشنایی با مفاهیم اینترنتی تماس بگیرید

کتاب وب سایت خود را به یک مرکز درآمد تبدیل کنید که توسط محمود بشاش نوشته شده است. شخصی که سراغ یک موضوع خاص می باشد که از جستجو در موتورها به سایت شما رسیده است.خیلی مهم می باشد که سایت شما واسه ی موتورهای جستجو جذاب باشد چون موجبات رتبه بسیار خوب و ترافیک زیادتر و در نتایج فروش زیادتر خواهد شد که هدف مهم و اساسی هر سایت است.واسه ی افزایش رتبه در موتورهای جستجو هفده استراتژی زیر بسیار تاثیر داشته است.هم اکنون موتورهای جستجوگر ابزارهای زیادی واسه ی جذب ترافیک به سایت شما می باشند. موجبات آن به سبب اهداف بودن گشتن در آنها می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب وب سایت خود را به یک مرکز درآمد تبدیل کنید تماس بگیرید

کتاب آموزش ساخت شبکه های اجتماعی که توسط مسعود واعظ نوشته شده است.آیا شما هم یکی از انسانهایی می باشید که علاقه مند هستید مانند مارک زاکربرگ که تشکیل دهنده فیسبوک و صاحب شبکه اجتماعی خویش باشید.می بایست در قدیم همچنان آرزویی خیلی دشوار و دست پیدا نکردنی بود .ولی در حال حاضر به راحتی خواهید توانست مدیر شبکه اجتماعی خویش باشید. تنها کافی می باشد. این نوشته آموزشی را تا آخر آن خوانده اید .در این اثر به شما آموزش شیوه ی راه اندازی یک وبسایت داخل قالب یک شبکه اجتماعی مشابه فیسبوک ارائه داده شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش ساخت شبکه های اجتماعی تماس بگیرید

کتاب ماهنامه تخصصی باشگاه وردپرس که توسط احسان ملکی نوشته شده است. از آن رو که داخل شدن به پرس یک پلت فرم برنامه نویسی بر اساس پی اچ پی پایگاه داده می باشد.یکی از هدفهای بسیار مهم در تمام وقت واسه ی هکرها می باشد.پلاگین های وردپرسی بسیاری وجود دارد که قادر هستند واسه ی جلوگیری از هک شدن داخل پرس مفید صورت گیرند. دراین متون لیستی می باشد از بهترین پلاگین های امنیتی ورد پرس ایجاد کرده ام که در محافظت از وبلاگ شما در مقابل هکرها مفید باشند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ماهنامه تخصصی باشگاه وردپرس تماس بگیرید

کتاب چگونه آیفون و آی پد خود را در برابر هک شدن ایمن نماییم که توسط امین رضا دانشور نوشته شده است.در آن وقت که شاید خرسند باشیم که بسیار خوب است که ما در جمع آنهایی که هک شده بودند قرار نداشته ایم. ولی دانسته باشد که سپردن حفظ حریم خصوصی خود به شانس و اقبال شیوه ی درستی واسه ی حفاظت از آنها نمی باشد. وقتی لو رفتن اطلاعات خصوصی شما امکان دارد به قیمت جانتان از بین رود. بعد از این موضوع اصلا جای سهل انگاری نداشته است. بعضی اوقات و هر از وقتی خبرهایی از هک شدن و لو رفته شدن عکسهای خصوصی و اطلاع های شخصی ستارگان سینما و موسیقی و برخی از شخصیت های عادی و از میان بردن حریم خصوصی آنها را شنیده ایم که درموارد هک شدن آنها از شیوه ی آیفون آن انجام شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب چگونه آیفون و آی پد خود را در برابر هک شدن ایمن نماییم تماس بگیرید

کتاب آموزش طراحی صفحات وب پیشرفته که توسط زهرا سلیمی زاده نوشته شده است.در مسیر ایجاد نمودن رابطه در دوران اطلاعات و اینترنت بسیار متناسب و در حال حاضر کم هزینه ترین روش و مسیر تشکیل شده رابطه ی تعاملی به حساب خواهد آمد. وب به عناوین مهمتر ارتباط اینترنت به موجب تبادل اطلاعات در جهانی مجازی به کار رفته است.لذا واسه ی بهره گیری تاثیرات از اینترنت و رابطه با آن بهتر می باشد خود را به علم طراحی صفحات وب و وب سایت مجهز نماییم. در حال حاضر با پیشرفت کردن علم و فناوری و زیاد کردن سطح علم و مهارت های ارتباط داشته به عناوین دو جزء لاینفک از هم دیگر قلمداد شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش طراحی صفحات وب پیشرفته تماس بگیرید

کتاب 9 ترفند انتخاب نام کسب و کار اینترنتی که توسط محسن مبصر فر نوشته شده است.یکی از کلیدهای موفقیت یک کسب و کار اینترنتی است. هم اکنون اسم مناسب قسمتی از بازاریابی اینترنتی بوده است.برای آنکه اسم مناسب می شود در بازگشت مخاطب تاثیر بسیار زیادی داشته است.احتمالا هر شخصی به سبب علاقه و احتیاجات خود روزانه به سه الی ده وب سایت سر خواهد زد و اصولا وب سایت های دوست داشتنی اسم های خوب داشته اند که در اندیشه و فکر مخاطب باقی مانده است و حتما شما هم علافه خواهید داشت که یک اسم مناسب واسه ی خود داشته است تا در فکر مخاطبان باقی گذاشته شود.داشتن یک اسم مناسب که توانسته باشد در اندیشه ی مخاطبان باقی مانده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب 9 ترفند انتخاب نام کسب و کار اینترنتی تماس بگیرید

کتاب آموزش جاوا اسکریپت به صورت کاربردی که توسط احمد باد پی نوشته شده است.کاربرد مهم و اساسی جاوااسکریپت در طراحی و پیاده سازی سایت ها و صفحه است و به یاری این زبان این ممکن واسه ی شما به وجود خواهد آمد که بتوانید به اجزای گوناگون داخل صفحات اینترنتی دست پیدا کنید.یکی از زبان های برنامه نویسی که در حال فوق خیلی زیاد استفاده شده است زبان جاوااسکریپت شده است. این زبان در سال هزار و نهصد و نود و پنج میلادی به دست فردی به اسم برندان ایچ طراحی و انجام و پیاده سازی شده می باشد. ساختار کامل جاوااسکریپت شباهت زیادی به سی پلاس پلاس و جاوا داشته است. ولی این شباهت بسیار به این موجب بوده است که یادگیری این زبان واسه ی افرادی که در گذشته از آن دو زبان استفاده شده و آسانتر است .

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش جاوا اسکریپت به صورت کاربردی تماس بگیرید

کتاب امنیت فناوری اطلاعات که توسط راب پگورورا نوشته شده است.آنکگونه که مدیران می بایست درمورد امنیت اطلاعات دانسته باشند کتابی می باشد که لزوم ارزش و احتیاج داشتن به امنیت فناوری اطلاعات و روش استفاده نمودن از نقش مدیریتی واسه ی ایجاد کردن فرهنگ امنیت در سازمان را نحقیق نموده است.این اثر به شما هشدار داده است که امکان دارد ناچار شوید هزینه‌های زیادی بابت نادیده شدن امنیت پرداخته است و نمونه‌ای از زیادترین جملات سایبری را واسه ی تشریح آنها نماید که طی آن شرکت سونی و با همه ی بزرگی و نیرویی که داشته است. دچار گرفتاری و دردسر بزرگی شد.نگارنده کوشش نموده به مدیران بگوید که هکرها فقط افرادی نمی باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب امنیت فناوری اطلاعات تماس بگیرید

کتاب آموزش بک لینک سازی با تکنیک کلاه سفید که توسط امیر حسین اسماعیلی نوشته شده است.تاثیر سئو و بک لینک سازی در هر دورانی متفاوت بوده است و ولی در حال حاضر ایجاد یک بک لینک با کیفیت زیادتر از هر دوران دیگری ارزش داشته است.اگر شما به سراغ رقابت و پیشرفت در محیط آنلاین می باشید و پیاده سازی یک سری امکانات منظم و هدفمند امری ضروری می باشد.اگر شما تا پیش از این از بک لینک سازی استفاده نماید و یا واسه ی زمان و دوران کمی از آن استفاده نموده اید و اطمینان خواهم داشت که نکته های بسیار خوب از این اثر یادگیری می کنید .

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش بک لینک سازی با تکنیک کلاه سفید تماس بگیرید

صفحه1 از6

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید