توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب لقاء الله که توسط میرزا جواد ملکی تبریزی نوشته شده است.که دارای صد و چهل و شش صفحه می باشد.رساله لقاء الله یا سیر و سلوک نوشته ی بسیار ارزشمند و نفیسی از آیت الله ملکى تبریزى بوده است. این عارف سرشناس و مشهور یکى از عالمان و اندیشمندان دوره ی عرفان نظرى و عملى قرن اخیر می باشد. ایشون در توسعه دادن اخلاق و عرفان در بین اهل دانش و ایمان سهم بسیار زیادی داشته است و با نوشتن سه اثر بسیار مهم و سرنوشت ساز یعنى المراقبات و اسرار الصلاه و لقاء الله قدمهای بسیار زیاد و مهمى در راستاى تهذیب اخلاق برداشته اند. نویسنده با طرح و سبک بسیار ساده و روشن متون مسیر و راه و سلوک را بیان نموده است.آنگونه واسه ی تمامی مردم قابل فهمیدن می باشد و از این رو اکنون از کتاب هاى ایشان استقبال کم نظیرى به عمل آمده است. مؤلف از شاگردان مشهور عارف معروف آخوند ملاحسینقلى همدانى و استاد امام خمینى می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب لقاء الله تماس بگیرید.

کتاب تذکره الاولیا که توسط عطار نیشابوری نوشته شده است.که دارای سیصد و بیست صفحه می باشد.در این اثر از افرادی همانند اویس قرنی و ابراهیم ادهم و رابعه عدویه و ابوحنیفه و شافعی و احمد حنبل و محمد باقر یاد شده است.تذکره الاولیاء اثری عرفانی می باشد که به نثر ساده و در بخش هایی مسجع در توضیح حال و احوال بزرگان اولیاء و مشایخ صوفیه و به زبان فارسی نگاشته شده به دست فریدالدین عطار نیشابوری است. این اثر برگرفته بر مقدمه و هفتاد و دو باب که هر کدام به زندگی و حالات و تفکرات و صحبتهای یکی از عارفها و مشایخ تصوف پرداخته است و ذکر مکارم اخلاق مواعظ و صحبتهای حکمت آمیزشان در این اثر آورده شده است.اولین باب به حالتها و فرموده های امام جعفر صادق و باب هفتاد و دوم به حسین بن منصور حلاج اختصاص پیدا کرده است. نوشته های با اعتبار تذکره الاولیاء تا قرن دهم هجری برگرفته این هفتاد و دو باب است.ولی بعد از قرن دهم فصل های دیگری با عنوان ذکر متأخران از مشایخ کبار بر این اثر افزوده گشته که حالتها و صحبتهای بیست و پنج تن از عارفان قرن های چهارم و پنجم را شامل می شود. برای خرید کتاب تذکره الاولیا به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب آسیب های اجتماعی که توسط آیه الله نکونام نوشته شده است.که دارای چهل و نه صفحه می باشد. اثر فوق رسالت گفته شده را بر عهده داشته است. این کتاب حاصل زمان نوجوانی نویسنده ای می باشد و در سال هزار و سیصد و چهل و سه شمسی به نوشتن در آمده است. هم اکنون هر شخصی واسه ی در امان ماندن از نیش هر طور آسیبی مجبور است آن ها را بشناسد.شناسایی کردن نوع های آسیب های بسیار زیادی که اخلاق فردی و جمعی هر اجتماعی را تهدید می نماید مثل شراب و مواد مخدر و موسیقی و رقص و قمار با تأکید بر ضرورت شناخت تباهی ها واسه ی عالمان و متولیان امور دینی است.هم اکنون شرح اجمالی و متناسب اینطور فسادها نسبت به اصل و خصوصیت ها و اثرهای هر یک از آن به ضرورت طرح می شود. البته همانطور که طبیبان با شناخت بیماری ها به بیماری آلوده نمی شوند و بیماران را درمان می کنند بر عالمان دین و اولیای امرهای دینی است که تمامی مفاسد و دگرگونی ها و گناهان را مورد شناسایی قرار داده اند و به آسیب شناسی اخلاق شخصی و جمعی اهتمام ورزند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آسیب های اجتماعی تماس بگیرید.

کتاب رساله الولایه که توسط علامه طباطبایی نوشته شده است.که دارای پنجاه و هفت صفحه می باشد.یکى از نوشته های بسیار نفیس و کم نظیر علامه طباطبائى رساله الولایه می باشد که در عین تلخیص و خلاصه متون محورى را مطرح کرده و از شگفتی های پنهان شده در دین پرده برداشته است. این رساله با ارزش و با اهمیت شاهکار علامه طباطبائى می باشد. آنگونه که آیت اللّه جوادى آملى آن را بهترین نوشته ی ایشان خوانده و آیت اللّه حسن زاده آملى گفته اند که مائده اى آسمانى آراسته واسه ی نفوس مستعده به نور ولایت می باشد.نویسنده در این رساله از ولایه الله و ولى الله شدن سخن به میان آورده است و کمال واقعی آدمی را در سایه پذیرش ولایت الهى ممکن دانسته و اینگونه شخصی لایق عنوان و نام ولى الله مى شود. ولی چه مرحله هایی را می بایست گذراند تا به آن درجه برسد و ولى الله به حساب آید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید دانلود کتاب رساله الولایه تماس بگیرید.

کتاب منازل الآخره که توسط شیخ عباس قمی نوشته شده است.که دارای هفتاد و پنج صفحه می باشد.نوشته ی منازل الآخره اثری حاج شیخ عباس قمی می باشد.شیخ عباس قمی مشهور به محدث قمی از محدثان شیعی پرکار قرن چهاردهم هجری است.معروف‌ترین اثر شیخ عباس قمی مفاتیح‌الجنان است. این کتاب منتخبی از دعاها و اعمال است که در کتاب‌های گوناگون حدیث از پیامبر اسلام و امامان شیعه نقل گشته و شیخ قمی آن‌ها را به طور موضوعی دسته‌بندی نموده است. داخل این اثر داستانهایی درمورد مرگ و جهان بعد از مرگ به دست نگارنده شرح داده شده می باشد. نگارنده در مقدمه این اثر بیان نموده است که دانستن توضیحاتی درمورد حال عالم وارسته ای که کتاب های ارزنده و زهد و تقوا و اخلاص او زبانزد تمامی مردم می باشد و واسه ی اجتماع ما علل خصوص واسه ی نسل جوان و پویندگان دین و علم خیلی اضطراری می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب منازل الآخره تماس بگیرید.

کتاب 82 پرسش که توسط آیت الله دستغیب نوشته شده است.که دارای صد و هشتاد و پنج صفحه می باشد.از مسائل بسیار ضروری دین مقدس اسلام که هر مسلمانى به آن اعتقاد دارد همیشگی بودن آن می باشد .همانگونه که مضمون صریح آیه های گوناگون قرآن کریم مى باشد .در قرآن آمده است که هر شخصی به غیر از دین اسلام دینى دیگر انتخاب نماید هیچ وقت از او پذیرفته نمی باشد و او در آخرت از زیانکاران می باشد و هم اکنون نیز فرموده اند محمد صلی الله پدر هیچ کدام از شما نبوده بلکه فرستاده پروردگار و آخرین پیغمبران و یا ختم کننده پیغمبران می باشد.در آیه اول با کلمه لن با مفهوم هرگز و در آیات دوم با کلمه خاتم النبیین آخرین پیغمبر بودن حضرت محمد صلی الله همیشگی و جاودانه بودن اسلام را مى رساند.اگر اسلام دین جاوید می باشد به طور یقین حتما می بایست کامل هم باشد .در این خصوص نیز قرآن مجید فرموده اند که در امروز دین شما را کامل نمودیم و تمام نعمتهای خویش را در اختیارتان گذاشتم و اسلام را واسه ی شما بعنوان دین انتخاب نمودم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب 82 پرسش تماس بگیرید.

کتاب صحیفه عشق که توسط آیت الله محمدرضا نکونام نوشته شده است.که دارای پانصد صفحه می باشد.اثر موجود برگرفته از دعای مکارم الاخلاق صحیفه سجادیه امام زین العابدین علیه السلام می باشد. صحیفه سجادیه که به موجب سنگینی حقیقتها و بزرگی محتوا و کم تر مورد دقت قرار گرفته می باشد .بعد از قرآن کریم زیادترین خصوصیات و نشانه های الهامات ربوبی را ارائه داده است و متعالی ترین اثر عرفان و اخلاق به حساب می رود. صحیفه عشق برگزیده ای از درس هایی می باشد که آیت الله نکونام سالهای قبل در اجتماع حوزویان حوزه علمیه قم داشته است و به قلم ایشون نوشته شده است و بعضی از نطرات بخصوص ایشون را که در حوزه دین پژوهی بی سابقه و نوپدید می باشد بیان کرده است. معرفی نزدیک ترین و راحتترین مسیر وصول به حضرت حق و نظر و دید دینی به فقر و غنا و رزق و روزی و چگونه توانستن بهره مند شدن از مواهب دنیوی و نازک اندیشی های عرفانی درمورد مساله هایی که در متن زندگی افراد موجود است و مسیر گشای زندگی درست بوده است و از خصوصیات این اثر می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صحیفه عشق تماس بگیرید.

کتاب پیشوایان راستین اسلام که توسط آیت الله محمدرضا نکونام نوشته شده است.که دارای صد و چهل و هشت صفحه می باشد.حادثه سقیفه و قیام عاشورا دو موضوع بسیار مهم و اساسی در طول تاریخ اسلام است که اتفاقات و رویدادهای آن با سرنوشت تمام مسلمانان متصل می باشد. با تمام حالاینها می بایست سوال کرد که برای چه مسلمانان به تحریک گروهی و از ولایت دست کشیدند و اتفاقات و حادثه های خونین و فاجعه بار را مرتکب شده اند و موافقت نموده اند در صحرای کربلا همچنان مصیبتی ناراحت کننده را به فرزندان پیامبر اکرم ص وارد سازند. از سمتی دیگر برای چه حضرت امیرمؤمنان سکوت می نمایند و چرا ذوالفقار را از نیام بیرون نبردند و آن را فصل الخطاب ننمودند.نوشتار فوق با گشت و گزار و بررسی عالمانه به تحلیل تاریخ صدر اسلام به اینگونه سوالاتی پاسخ خواهد داد و مهمترین خصوصیت تاریخ پیشوایان دینی تا دوران غیبت را برمی شمرد. بعضی از حادثه های تاریخی که در این اثر مورد تحلیل قرار گرفته اند از جمله غدیر خم و توطئه قتل پیامبر و سرپیچی از همراهی لشکر اسامه و سیاست های معاویه و عاشورا و ظهور خاص حق و باطل است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب پیشوایان راستین اسلام تماس بگیرید.

کتاب عارف و کمال که توسط آیت الله نکونام نوشته شده است.که دارای بیست و چهار صفحه می باشد.عرفان چه چیزی می باشد.عرفان جهانی سرشار از رمز و اسرار و بسیار پیچیده می باشد که در دنیای حال حاضر از ریشه های ناب خود خیلی فاصله گرفته و هم اکنون با چالش ها و آسیب های زیادی روبرو گشته و مقابله نموده است.با دقت به استقبال بسیار پهناور و زیاد که محققان و پژوهنده های مسیر واقعیت از معارف عرفان موجود دارند و ضرورت داشتن بازشناسی آسیب های عرفان رایج قبل از پیش خویش را نمایان و آشکار می کند.نوشتار فوق تفاوت های اندیشه و دانش اخلاق را با علم عرفان مورد تحقیق قرار می دهد و علل خصوص کمال خواهی اخلاقیان را به نقد کشانده است و بر این نکات تاکید می نماید که یک دیار آباد بس است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عارف و کمال تماس بگیرید.

کتاب عاقبت بخیران عالم که توسط علی محمد عبداللهی نوشته شده است.که دارای صد و هفتاد و سه صفحه می باشد.اثر فوق درمورد وادی طلب یكی از هفت وادی عرفان و وظیفه های طالبان مسیر و خطرات این مرحله به نوشتن درآمده است.این کتاب عاقبت بخیران عالم بیان شده است که اگر کسی در حقیقت از فهم عیوب و گناهان خویش ناراحت گردد و قلبا دوستدار به ترک آن ها گردد و این اثر قلبی همراه با تصمیم بر ترک آن ها و خود به خود در تضعیف آن صفتها منشأ اثر انجام می گردد. اگر شخصی عزم و اراده قوی بر صورتگیری بر راه درست داشته باشد خواهد توانست صفنهای رذیله را از خویش دور سازد و خود را به والاترین مقام انسانی رسانده و سرانجام بخیر شود.دورانی كه نور بیداری بر قلب سالك تجلی پیدا کند و باران رحمت خداوند بر دل محزون از معاصی او ببارد درد طلب دامن‌گیرش شده تا به پشتوانه كرم الهی و مدد سبحان در پی چاره‌ای از سمت پروردگار واسه ی شفای الم خود باشد. دارالشفای تالمات روحانی توسل به امر الهی و تمسك به امور اهل بیت عصمت و طهارت می باشد كه موجب تعالی و رشد طالبان مسیر است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عاقبت بخیران عالم تماس بگیرید.

صفحه1 از8

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید