خرید کتاب

پشتیبانی : 9 صبح لغایت 12 شب ( خط ویژه: 02122251758-- 02188478196---مشاور فنی: 09125343644)

0
0
0

کتاب مذهبی و ادیان

دانلود کتاب ادیان , دانلود کتاب مذهبی و ادیان بزرگ جهان

........................................................................................................

 

کتاب آیین بودا نوشته بردلی هوکینز می باشد و توسط محمدرضا بدیعی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات امیرکبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و نود و دو صفحه است. سال پانصد و شصت و سه پیش از میلاد مسیح داخل یک شب مهتابی در وایساکها داخل اقلیم پادشاهی کاپیلاواستو شاهزاده سادهودانا و همسر وی ماهامایا در بیشه سلطنتی لومبینی صاحب پسری شده اند. در روز پنجم به دنیا آمدن نوزاد سیدارتا اسم داده شد و در روز هفتم زندگی مادر وی به آخر رسید.خواهر کوچکتر ماهامایا به اسم پراجابتی گاتامی این کودک را مثل مادری مهربان بزرگ کرد . در سالهای آموزش شاهزاده سیدارتا آموزش‌های نخست لازم و جنگاوری را تعلیم دید ولی اطرافیان معمولاً او را در اندیشه های عمیق و اندیشه های راجع به درد و رنج آدمها مشاهده می نمودند . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آیین بودا تماس بگیرید.

آیین بودا

کتاب دین در ترازوی اخلاق نوشته ابوالقاسم فنایی می باشد .اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به چاپ رسیده و در انتشارات صراط چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هفتاد و چهار صفحه است.هر چد اندیشمندان و الهی دانان از قدیم به مساله رابطه ی بین دین و اخلاق پرداخته اند اما در زمان تازه این مساله ابعاد تازه و نوینی پیدا کرده است. دین در ترازوی اخلاق از زمره نوشته هایی است که ضمن دید و نظر به گذشته این بحث به بعدهای تازه ی آن در دوران کنونی هم وارد شده است.این نوشته از دو قسمت اساسی و هفت فصل تشکیل شده است.در فصل اول و وابستگی اخلاق به دین و نگارنده با این که تاکید شده است نمی شود راابطه ی بین دین و اخلاق را انکار نمود و نویسنده با استفاده از این دو تفکیک اعتقاد دارد اگر از اخلاق و اخلاق حداکثری و از وابستگی و وابستگی ایجابی را در نظر بگیریم می شود گفت دین یا به عبارت واضح تر شریعت به اخلاق وابسته نیست. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دین در ترازوی اخلاق تماس بگیرید.

دین در ترازوی اخلاق

کتاب روح نوردان سرزمین های دور که به دست هارولد کلمپ نگاشته و توسط هوشنگ اهرپور ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و پنجاه و دو صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر هورشاد چاپ گشته است. این اثر هدایتگر افرادی می باشد که تمایل دارند واثعیت را از مسیر تجربه شخصی کشف کنند. هارولد صحبت از ترسها و شک ها و اتفاقات و شعفی می راند که داخل این سفر به فراسوی ادیان واسه ی فرد میسر می گردد. روح نوردان اقلمهای دور گزارش یک دید و نظر به درون جهانهای معنوی و تجربیاتی بوده که انسانی به منظور استادی معنوی می بایست پشت سر بگذارد.روح نوردان اقلیم های دور جلد سوم و دنباله نوشته های نسیم تحول و کودک در سرزمین وحش بوده که به آموزه‌ها و توضیح زندگی هارولد کلمپ رهبر معنوی فرقه اکنکار ایالات متحده آمریکا اختصاص دارد. برای خرید کتاب روح نوردان سرزمین های دور به لینک موجود مراجعه نمایید.

روح نوردان سرزمین های دور

کتاب خلاصه ی ادیان نوشته دکتر محمد جواد مشکور می باشد .اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات شرق چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و هشتاد و هشت صفحه است. این اثر حاصل درس هایى بوده كه نگارنده در طول بیست سال درس دادن تاریخ ادیان داخل دانشگاه به دانشجویان القا نموده است. در دیباچه اثر از سرنوشت تاریخ ادیان صحبت شده و در فصل نخست اثر به تعریف بعضی از اصطلاحات مثل دین و مذهب و شریعت و خداشناسى و علم الاساطیر پرداخته شده است و در فصل دوم نیز به دینهاى آغازین .در ادامه اثر از فصل سوم تا دهم از این ادیان از جمله دینهاى چین و ژاپن و دینهاى هندى و دین مزدیسنى یا زردشتى و دین یهود و دین مسیح و مذاهب گنوسى و عرفانى ثنوى و دینهاى عرب جاهلى و دین اسلام صحبت شده است . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خلاصه ی ادیان تماس بگیرید.

خلاصه ی ادیان