توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب سلام بر حضرت عشق مهدی موعود که توسط زهرا خوش نظر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن نود و یک عدد است.ای کاش دانسته باشیم و به معرفتی برسیم و درک نماییم که رزق از دست که گرفته ایم. گر چه تمام می دانیم پروردگار رزاق اس و ولی امامان و اولیاء الهی واسطه ای فیاض او می باشند و رحمت و برکت خداوند بواسطه ی وجود مقدس آنها بر زمین و زمان و بر جان های ما نازل شده است. همچنان در دوران و زمان ما و اخرین منجی پروردگار بشر در پس پرده غایب بودن و نظاره گر بودن و نگران چطور زندگی و چگونه بودنمان می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سلام بر حضرت عشق مهدی موعود تماس بگیرید

کتاب زن از دکتر شریعتی که به دست دکتر شریعتی نوشته شده است.در اجتماع و فرهنگ اسلامی سه صورت از زن داشته ایم که به یکی زن سنتی و مقدس مأب و یکی صورت زن متجدد و اروپایی مأب که تازه آغاز به رشد و زیاد شدن کرده می باشد و یکی هم صورت فاطمه علیه سلام و زنان فاطمه مانند که هیچ شبیه و وجه مشترکی با چهره ای به اسم زن سنتی نداشته اند. سیمایی که از زن سنتی در تفکر و اندیشه افراد با وفا به مذهب در اجتماع ما تصویر شده است با کمالات فاطمه ع همان اندازه دور و بیگانه ی باشد که چهره زن مدرن.این زن سوم زنی می باشد که خواهان انتخاب است و زنی است که نه صورت و ظاهر موروثی را پزیرفته است و نه چهره تحمیلی صادراتی پست ترین و پلیدترین دشمنان آدمی را.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زن از دکتر شریعتی تماس بگیرید

کتاب خدا از دیدگاه قرآن که به دست دکتر بهشتی نوشته شده است.پروردگار از دید و نگاه قرآن‌ از معدود نوشته های بر جای‌ مانده‌ از آیت‌الله‌ شهید دکتر سید محمد حسینی‌ بهشتی‌ می باشد. عمر به‌ نسبت‌ کوتاه‌ و مشغله‌ بسیار زیاد ناشی‌ از برنامه‌ریزی‌ و سازماندهی‌ حرکتهای‌ جامعه و شرکت کردن به صورت فعال فعال‌ در به‌ ثمر رسیدن‌ انقلاب‌ اسلامی‌ و پی‌ریزی‌ رکن های نظام‌ جمهوری‌ اسلامی و منع شدن از آن‌ شده است که‌ ایشان‌ وقت و فراغت‌ احتیاج داشته را به سبب تنظیم‌ کردن یادداشتهای‌ بسیاری که‌ شامل سالها تحقیق و خواندن جدی در معارف‌ دینی‌ می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خدا از دیدگاه قرآن تماس بگیرید

کتاب براهین اثبات خدا که به دست مصطفی ملکیان نوشته شده است.برهان‌های اثبات خدا در استدلال‌هایی واسه ی ثبت کردن وجود خدا با شیوه های اندیشه . معتقد بودن به وجود داشتن خدا یکی از مهمترین اعتقادات دینی نزد یاران ادیان الاهی به حساب می‌آید. به این سبب در زمانهای گوناگون متفکران در کوشش بوده‌اند تا صورت‌بندی قابل اثباتی واسه ی استدلال‌های اثبات پروردگار انجام دهند. نتیجه این کوشش ها به وجود آمدن برهان‌های متعدد واسه ی اثبات وجود خدا در سنت‌های گوناگون ذهنی است. بعضی از این برهان‌ها که در سنت کلامی و فلسفی اسلام مورد دقت قرار داشته اند بدین قرار می باشند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب براهین اثبات خدا تماس بگیرید

کتاب قرآن و فروپاشی ابر قدرتها که به دست داود بهرامی سیاوشانی نوشته شده است.از دکتر شریعتی اثری به یادگار برایمان مانده است که می شود آن را یکی از بهترین رویدادها و تفاسیر دوران وقتت او دانسته است. او در اول اثر خویش گفته است که درس امشب از یک سوره قرآن می باشد و نمایان کننده ی آن است که گویی هم چنان نازل شده و خطاب به مسلمین هم چنان جهان است و شأن نزولش به صورتی می باشد که مسلمانان جهان در حال فوق دارند و آن سوره روم است که یک پیغامی شگفت انگیز زنده و نیرومندی به تمامی روشنفکران مسئول دوران ماست.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قرآن و فروپاشی ابر قدرتها تماس بگیرید

کتاب حقیقت روح انسان که به دست عباس کلهر نوشته شده است.در نوشته ی پیشین همچنان با عناوین اشراقات ربّانی درشناخت انسان مسائل پیرامون واقعیت آدم از شروع تا انجام را که برگرفته از بحث های اندیشمندانه و قرآنی و عرفانی درمورد روح آدم بود آوردیم و اثر فوق همچنان ادامه متون کتاب اشراقات می باشد ولی با عنوان جدید و بدین منظور که نام کتاب با محتوای آن تناسب زیادی داشته است. حال به این سبب که سفر آدمی همچنان از دانه ی نطفه شروع شده است و در طول منازل می نماید تا ملاقات ربّش است.در این نوشته بعون الله کوشش شده مطالب دقیق و ظریف معرفت نفس و شناخت روح ادمی تا اندازه ی توان به زبانی ساده بیان شود تا فرد زیادتر بتوانند آن را مطالعه فرمایند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب حقیقت روح انسان تماس بگیرید

کتاب جرعه ای از چشمه توحید که به دست مسلم شوبکلایی نوشته شده است.ابن­ ابی­ العوجاء یکی از ملحدین و ماتریالست­ های مشهور دوران امام ششم در واقع یکی از شاگردان امام صادق که از صحبتها و کفرآمیز ابن­ ابی­ العوجاء ناراحت و عصبی شده بود گفت اگر از دوستان و یارهای جعفر بن محمد صادق می باشی او هیچوقت با ما اینطور صحبت نکرده است و با روش تو با ما مجادله نخواهد نمود. او صحبتهای ما را زیادتر از آنچه به گوشت رسیده است اما در مقام صحبت هیچ وقت فحشی به ما نداده است و در جواب به کلام ما حالت حمله به خود نخواهد گرفت. او همواره صبور و باوقار و دانا و استوار است. تهمت زدن و سبکی و شتاب در اخلاقش ندیده ام . او به صحبت ما گوش داده و به ما خوب دقت می نماید تا موجباتمان را بداند و هر آنچه نیرو بر استدلال داریم بازگو کند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جرعه ای از چشمه توحید تماس بگیرید

کتاب اسلام و دموکراسی که به دست محمد قطب نوشته و توسط سعید یوسفی ترجمه شده است. نخستین غلطی که مرتکب شده ایم این می باشد که الزام الهی بنا بر این است که قانون های الهی می بایست مبانی اداره امر را به وجود آورند را به امری تبدیل خواهیم نمود که انسانها باید درباره ی بودن یا نبودن آن رای داده باشند و مرتکب این اشتباه شده ایم که واسه ی بودن یا نبودن حکم الله صندوق های رأى را ملاک عمل صورت می دهیم.در صورتی که صحبت تحکیم شریعت الله داخل زندگی مسلمین اوجب واجبات می باشد. و هیچ ربطی به تعداد رای دادگان نداشته و آدم اختیار پذیرفتن و رد آن را نداشته اند. برای آنکه آنان نخواهند توانست در عین حال که اجرای شریعت الله را رد می نمایند خود را همچنان مسلمان اسم دهند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اسلام و دموکراسی تماس بگیرید

کتاب هبوط در کویر که به دست دکتر علی شریعتی نوشته شده است.کویر تاریخی که به طور جغرافیا نمایان شده است. کتاب خیلی مشهور هبوط در کویر از بهترین نوشته های دکتر علی شریعتی می باشد که جلد سیزده از نمونه های جمع شده اثرهای آن یار سفر نموده را به وجود آورده است.هبوط در کویر عنوانهای اثری می باشد که اول در دو کتاب با عنوانهای هبوط و کویر به انتشار رسیده‌اند.شریعتی در قسمت نخست کتاب با معنی و مفهوم هبوط داستان سمبلیک آدم و هبوط او را از بهشت می نگارد که در واقعیت فلسفه‌ تاریخ او می باشد که به زبان نماد و سمبل حکایت شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هبوط در کویر تماس بگیرید

کتاب کلام شریعت که به دست آرتا رحیمی نوشته شده است. داخل این نوشته ی وجود داشته در مقابلمان خواهید مطالعه کرد که اول کلام و گفته های استاد و ترجمه ی دعای عرفه به قلم استاد می باشد.و قسمتی از صحبت های سخنرانی استاد اطراف و پیرامون عاشورای حسینی و آدم ها از نظر و دید استاد و شب قدر در تفکرات استاد و عشق و علاقه داشتن در تعبیر استاد و غدیر از نظر و نگاه استاد و طواف در تفکرات استاد می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کلام شریعت تماس بگیرید

صفحه1 از5

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید