توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب انسان از مرگ تا برزخ که توسط نعمت الله صالحی حاجی آبادی نوشته شده است.که دارای صد و نود و چهار صفحه می باشد.اثر موجود در مقابل روی ما قسمت دوم از زمان و رویدادها و دگرگونی هاو تحولات راه و روش آدمی به طرف مقصد می باشد.این قسمت درمورد زمانه ای صحبت مى نماید که اول آن مرگ و عاقبت در آخر دمیده شدن در صور و به آخر رسیدن عالم جهان است و در همان ایامی که خورشید و ماه و ستارگان و کهکشان ها و زمین و آسمان و کوه و دریا و جن و انس و فرشتگان تمامی می بایست نداى حق را لبیک گویند و به سمت او راه بیفتند .مرگ از رازهای بسیار عجیب است .سوالی که برای ما پیش آمده اسن است که آیا مرگ نابودی می باشد.ارواح در شکل و چهره ی جدید چگونه هستند. و آیا اینکه روح ها رابطه ی با بدن ها را قطع نمی نمایند.نویسنده این کتاب با قلم شیوا و جذاب خود میتواند از بار سنگین وقایع کاسته و خواننده را تا اخر کتاب همراهی کند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب انسان از مرگ تا برزخ تماس بگیرید.

کتاب داستان های قرآن کریم که توسط امیرحسین خنجی نوشته شده است.که دارای شصت و یک صفحه می باشد.بی شک طبع انسان به گش فرا دادن و مطالعه درمورد سرگذشتها و قصه ها و رغبت و تمایل زیاد دارد و قرآن کریم نخستین کتابی می باشد که نقل داستانها و سرگذشتهای حقیقی پیشینیان را در مسیر تربیت و ارشاد مردم به کار برده و در مسیر هدایت آنها بهره برداری نموده است .اثر داستان های قرآن کریم برگرفته از نمونه های جمع آوری شده از داستان ها و حکایت های زیبا و آموزنده برگرفته از قرآن کریم است.قصه هایی که در این نمونه جمع آوری شده تعریف و روایت شده است از جمله داستان یوسف و برادرانش و داستان موسی و بنی اسرائیل و فرعون و داستان ذوالقرنین و داستان اصحاب کهف و قصه های زیبای نوح و باران ویرانگر و داستان ابراهیم و تعاریفی درمورد پادشاه شدن داوود در بنی اسرائیل و داستان سلیمان و ملکه سبا و داستان یونس و نهنگ و قصه ی آفرینش انسان هستند که بازگو کردن نوشته های این اثر همراه و مستند بر آیه های قرآن ترجمه گشته اند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان های قرآن کریم تماس بگیرید.

کتاب زن در قرآن که توسط علی دوانی نوشته شده است.نوشته ی زن در قرآن که چهره گروهی از زنان خوب و بد را داخل کتاب آسمانی و ابدی ما قرآن مجید آشکار ساخته و مطالب بسیار ارزشمند و آموزنده واسه ی شناختن زن از نظر اسلام و قرآن و خودسازی زنان مسلمان بر پایه ی خواست پروردگار و پیغمبر است. سلسله درسهایی می باشد که چندین سال قبل در یکی از جلسه های مذهبی واسه ی برخی از بانوان ارائه داده شده است.ما واسه ی اطلاعات زیاد مطالعه کننده ها در اخر اثر بخشی از آیه ها و روایات را هونه جمع آوری کرده ایم . سفارش می نماییم که واسه ی آگاه شدن زیادتر به خود قرآن مجید و نفسیرهای اسلامی مراجعه نمایید و تفصیل متون و باقی آیات را در آنجا پیدا کنند.منظور مگترنده از درس این مطالب آگاه کردن دختران و زنان مسلمان می باشد که بتوانند بفهمند جمعا در چندین مموارد از آیه های قرآنی و در چه سوره هایی از زنان خوب و بد یاد گشته و آنان چه نموده بودند که پروردگار خواسته است مرد و زن مسلمان بلکه عموم مردم دنیا از آن اطلاع داشته باشند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زن در قرآن تماس بگیرید.

کتاب دورکیم خودکشی و مذهب که توسط پسکو سولیدو نوشته شده است.که دارای بیست و نه صفحه می باشد. داخل این اثر صحبت هایی ارتباط داشته با روابط مذهبی و خودکشی مورد بحث قرار گرفته است.و در آن از یک طرف از داده های تجربی و از سمت دیگری از ببرسی های نظری دورکیم درمورد نیروهای حمایتی اذهاب بهره مند گشته است . صحبت این می باشد که قضیه مورد بررسی قرار دادن دورکیم می بایست با مطالب تاریخی و اجتماعی ارتباط داده شود و هر پژوهشی می بایست قادر باشد سازوکار اجتماعی حقیقی این عمل را نمایان کند . بررسی و پژوهشهای مسیر و راه های تاریخی سبب ویژگیهای شرح شده از مذهب در تجزیه های مورده های نو و تازه خواهد شد و از آن اساسی تر به شرح استقرایی پایه های نظری دورکیم ختم می شود . حل نمودن اثرهای مذهب بر نرخ خودکشی در قبیله های جمعیتی اجتماع آمریکا در سال هزار و نهصد و هفتاد نمایان می کند که مذهب هم اکنون بر نرخ خودکشی اثرهایی خواهد گذاشت. این گونه که نرخ گرایش به خودکشی در بین اذهاب کاتولیک و پروتستا نهای انجیلی کمتر و در بین مذهب های پروتستان های بنیادی زیادتر می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دورکیم خودکشی و مذهب تماس بگیرید.

کتاب سلام بر حضرت عشق مهدی موعود که توسط زهرا خوش نظر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن نود و یک عدد است.ای کاش دانسته باشیم و به معرفتی برسیم و درک نماییم که رزق از دست که گرفته ایم. گر چه تمام می دانیم پروردگار رزاق اس و ولی امامان و اولیاء الهی واسطه ای فیاض او می باشند و رحمت و برکت خداوند بواسطه ی وجود مقدس آنها بر زمین و زمان و بر جان های ما نازل شده است. همچنان در دوران و زمان ما و اخرین منجی پروردگار بشر در پس پرده غایب بودن و نظاره گر بودن و نگران چطور زندگی و چگونه بودنمان می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سلام بر حضرت عشق مهدی موعود تماس بگیرید

کتاب زن از دکتر شریعتی که به دست دکتر شریعتی نوشته شده است.در اجتماع و فرهنگ اسلامی سه صورت از زن داشته ایم که به یکی زن سنتی و مقدس مأب و یکی صورت زن متجدد و اروپایی مأب که تازه آغاز به رشد و زیاد شدن کرده می باشد و یکی هم صورت فاطمه علیه سلام و زنان فاطمه مانند که هیچ شبیه و وجه مشترکی با چهره ای به اسم زن سنتی نداشته اند. سیمایی که از زن سنتی در تفکر و اندیشه افراد با وفا به مذهب در اجتماع ما تصویر شده است با کمالات فاطمه ع همان اندازه دور و بیگانه ی باشد که چهره زن مدرن.این زن سوم زنی می باشد که خواهان انتخاب است و زنی است که نه صورت و ظاهر موروثی را پزیرفته است و نه چهره تحمیلی صادراتی پست ترین و پلیدترین دشمنان آدمی را.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زن از دکتر شریعتی تماس بگیرید

کتاب خدا از دیدگاه قرآن که به دست دکتر بهشتی نوشته شده است.پروردگار از دید و نگاه قرآن‌ از معدود نوشته های بر جای‌ مانده‌ از آیت‌الله‌ شهید دکتر سید محمد حسینی‌ بهشتی‌ می باشد. عمر به‌ نسبت‌ کوتاه‌ و مشغله‌ بسیار زیاد ناشی‌ از برنامه‌ریزی‌ و سازماندهی‌ حرکتهای‌ جامعه و شرکت کردن به صورت فعال فعال‌ در به‌ ثمر رسیدن‌ انقلاب‌ اسلامی‌ و پی‌ریزی‌ رکن های نظام‌ جمهوری‌ اسلامی و منع شدن از آن‌ شده است که‌ ایشان‌ وقت و فراغت‌ احتیاج داشته را به سبب تنظیم‌ کردن یادداشتهای‌ بسیاری که‌ شامل سالها تحقیق و خواندن جدی در معارف‌ دینی‌ می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خدا از دیدگاه قرآن تماس بگیرید

کتاب براهین اثبات خدا که به دست مصطفی ملکیان نوشته شده است.برهان‌های اثبات خدا در استدلال‌هایی واسه ی ثبت کردن وجود خدا با شیوه های اندیشه . معتقد بودن به وجود داشتن خدا یکی از مهمترین اعتقادات دینی نزد یاران ادیان الاهی به حساب می‌آید. به این سبب در زمانهای گوناگون متفکران در کوشش بوده‌اند تا صورت‌بندی قابل اثباتی واسه ی استدلال‌های اثبات پروردگار انجام دهند. نتیجه این کوشش ها به وجود آمدن برهان‌های متعدد واسه ی اثبات وجود خدا در سنت‌های گوناگون ذهنی است. بعضی از این برهان‌ها که در سنت کلامی و فلسفی اسلام مورد دقت قرار داشته اند بدین قرار می باشند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب براهین اثبات خدا تماس بگیرید

کتاب قرآن و فروپاشی ابر قدرتها که به دست داود بهرامی سیاوشانی نوشته شده است.از دکتر شریعتی اثری به یادگار برایمان مانده است که می شود آن را یکی از بهترین رویدادها و تفاسیر دوران وقتت او دانسته است. او در اول اثر خویش گفته است که درس امشب از یک سوره قرآن می باشد و نمایان کننده ی آن است که گویی هم چنان نازل شده و خطاب به مسلمین هم چنان جهان است و شأن نزولش به صورتی می باشد که مسلمانان جهان در حال فوق دارند و آن سوره روم است که یک پیغامی شگفت انگیز زنده و نیرومندی به تمامی روشنفکران مسئول دوران ماست.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قرآن و فروپاشی ابر قدرتها تماس بگیرید

کتاب حقیقت روح انسان که به دست عباس کلهر نوشته شده است.در نوشته ی پیشین همچنان با عناوین اشراقات ربّانی درشناخت انسان مسائل پیرامون واقعیت آدم از شروع تا انجام را که برگرفته از بحث های اندیشمندانه و قرآنی و عرفانی درمورد روح آدم بود آوردیم و اثر فوق همچنان ادامه متون کتاب اشراقات می باشد ولی با عنوان جدید و بدین منظور که نام کتاب با محتوای آن تناسب زیادی داشته است. حال به این سبب که سفر آدمی همچنان از دانه ی نطفه شروع شده است و در طول منازل می نماید تا ملاقات ربّش است.در این نوشته بعون الله کوشش شده مطالب دقیق و ظریف معرفت نفس و شناخت روح ادمی تا اندازه ی توان به زبانی ساده بیان شود تا فرد زیادتر بتوانند آن را مطالعه فرمایند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب حقیقت روح انسان تماس بگیرید

صفحه1 از5

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید