توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب آیین بودا نوشته بردلی هوکینز می باشد و توسط محمدرضا بدیعی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات امیرکبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و نود و دو صفحه است. سال پانصد و شصت و سه پیش از میلاد مسیح داخل یک شب مهتابی در وایساکها داخل اقلیم پادشاهی کاپیلاواستو شاهزاده سادهودانا و همسر وی ماهامایا در بیشه سلطنتی لومبینی صاحب پسری شده اند. در روز پنجم به دنیا آمدن نوزاد سیدارتا اسم داده شد و در روز هفتم زندگی مادر وی به آخر رسید.خواهر کوچکتر ماهامایا به اسم پراجابتی گاتامی این کودک را مثل مادری مهربان بزرگ کرد . در سالهای آموزش شاهزاده سیدارتا آموزش‌های نخست لازم و جنگاوری را تعلیم دید ولی اطرافیان معمولاً او را در اندیشه های عمیق و اندیشه های راجع به درد و رنج آدمها مشاهده می نمودند . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آیین بودا تماس بگیرید.

آیین بودا

کتاب دین در ترازوی اخلاق نوشته ابوالقاسم فنایی می باشد .اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به چاپ رسیده و در انتشارات صراط چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هفتاد و چهار صفحه است.هر چد اندیشمندان و الهی دانان از قدیم به مساله رابطه ی بین دین و اخلاق پرداخته اند اما در زمان تازه این مساله ابعاد تازه و نوینی پیدا کرده است. دین در ترازوی اخلاق از زمره نوشته هایی است که ضمن دید و نظر به گذشته این بحث به بعدهای تازه ی آن در دوران کنونی هم وارد شده است.این نوشته از دو قسمت اساسی و هفت فصل تشکیل شده است.در فصل اول و وابستگی اخلاق به دین و نگارنده با این که تاکید شده است نمی شود راابطه ی بین دین و اخلاق را انکار نمود و نویسنده با استفاده از این دو تفکیک اعتقاد دارد اگر از اخلاق و اخلاق حداکثری و از وابستگی و وابستگی ایجابی را در نظر بگیریم می شود گفت دین یا به عبارت واضح تر شریعت به اخلاق وابسته نیست. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دین در ترازوی اخلاق تماس بگیرید.

دین در ترازوی اخلاق

کتاب روح نوردان سرزمین های دور که به دست هارولد کلمپ نگاشته و توسط هوشنگ اهرپور ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و پنجاه و دو صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر هورشاد چاپ گشته است. این اثر هدایتگر افرادی می باشد که تمایل دارند واثعیت را از مسیر تجربه شخصی کشف کنند. هارولد صحبت از ترسها و شک ها و اتفاقات و شعفی می راند که داخل این سفر به فراسوی ادیان واسه ی فرد میسر می گردد. روح نوردان اقلمهای دور گزارش یک دید و نظر به درون جهانهای معنوی و تجربیاتی بوده که انسانی به منظور استادی معنوی می بایست پشت سر بگذارد.روح نوردان اقلیم های دور جلد سوم و دنباله نوشته های نسیم تحول و کودک در سرزمین وحش بوده که به آموزه‌ها و توضیح زندگی هارولد کلمپ رهبر معنوی فرقه اکنکار ایالات متحده آمریکا اختصاص دارد. برای خرید کتاب روح نوردان سرزمین های دور به لینک موجود مراجعه نمایید.

روح نوردان سرزمین های دور

کتاب خلاصه ی ادیان نوشته دکتر محمد جواد مشکور می باشد .اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات شرق چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و هشتاد و هشت صفحه است. این اثر حاصل درس هایى بوده كه نگارنده در طول بیست سال درس دادن تاریخ ادیان داخل دانشگاه به دانشجویان القا نموده است. در دیباچه اثر از سرنوشت تاریخ ادیان صحبت شده و در فصل نخست اثر به تعریف بعضی از اصطلاحات مثل دین و مذهب و شریعت و خداشناسى و علم الاساطیر پرداخته شده است و در فصل دوم نیز به دینهاى آغازین .در ادامه اثر از فصل سوم تا دهم از این ادیان از جمله دینهاى چین و ژاپن و دینهاى هندى و دین مزدیسنى یا زردشتى و دین یهود و دین مسیح و مذاهب گنوسى و عرفانى ثنوى و دینهاى عرب جاهلى و دین اسلام صحبت شده است . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خلاصه ی ادیان تماس بگیرید.

خلاصه ی ادیان

کتاب سرگذشت حسن صباح و قلعه الموت نوشته ناصر نجمی می باشد .اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه به چاپ رسیده و در انتشارات ارغوان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و هفتاد و یک صفحه است.حسن صباح از ایرانیانی بوده است که در زمان سلجوقی قیام نمودند . دین او و پیروانش شیعه اسماعیلیه نزاریه بود که شاخه‌ای از پیروان امامان بوده ولی به هفت امام اعتقاد داشتند و امامت را پس از جعفر صادق حق فرزند او اسماعیل دانسته و مهدی موعود امام آخر الزمان را از نسل او دانسته اند . مرکز قدرت آنها در مصر بوده که خلفای فاطمی مصر این دین را در این کشور رسمی اعلام نموده بودند.این فرقه در ده سطح طراحی گشته بود و به اشخاصی در سطوح پایین‌تر گفته می‌شد که قرآن علاوه بر مفهوم ظاهری معانی ژرفتر و پنهانی همچنان دارد. در انتهای سطح امامت فرد تمام چیز را حتی تجربیات فردی خود را فقط به گونه ای پذیرفته که فکر و عقل بر آن حکم دهد. برای خرید کتاب سرگذشت حسن صباح و قلعه الموت به لینک موجود مراجعه نمایید.

سرگذشت حسن صباح و قلعه الموت

کتاب بودا که به دست مایکل کریدرز نگاشته و توسط علی محمد حق شناس ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و دو به انتشار رسیده و در نشر طرح نو چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و شصت و هفت صفحه است. در اثر بودا مایکل کریدرز ما را در انتخاب درست از بین اطلاعات پیچیده و گاهی اوقات متناقضی که متنهای بودایی درباره ی زندگی و تعلیمها و اندیشه و علمی که بودا ارائه داده راهنمایی می کند. او درباره ی بعد از زمینه های سیاسی و اجتماعی هند در زمان بودا و هم اکنون مسیر و راه پیشرفت تفکر و فلسفه او بحث می نماید. این اثر با ارائه دادن متون و مطالب به شکل قدم به قدم و آموزنده هم راهنمایی بوده واسه ی افرادی که به مذهب بودا و خواندن تطبیقی ادیان علاقه دارند و هم واسه ی کسانی که شیفته فلسفه والای یکی از بزرگترین اندیشمندان دینی می باشند . کتاب در پنج بخش تدوین شده است. برای خرید کتاب بودا به لینک موجود مراجعه نمایید.

بودا

کتاب فروغ خاور که به دست هرمان الدنبرگ نگاشته و توسط بدرالدین کتابی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و چهل به انتشار رسیده و در نشر کتابفروشی تایید اصفهان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و شصت و پنج صفحه است.سال پانصد و شصت و سه پیش از میلاد مسیح در یکی از شبهای مهتابی داخل وایساکها در اقلیم پادشاهی کاپیلاواستو از ایل ساکی شاهزاده سادهودانا و زنش ماهامایا در جنگل سلطنتی لومبینی صاحب فرزندی شدند. در روز پنجم به دنیا آمدن نوزاد سیدارتا اسم داده شد و در روز هفتم زندگی مادرش به پایان رسید.خواهر کوچکتر او ماهامایا به اسم پراجابتی گاتامی این کودک را مثل مادری دلسوز بزرگ نمود . در سالهای یادگیریهای شاهزاده سیدارتا آموزش‌های نخست لازم و جنگاوری را تعلیم دید ولی اطرافیان معمولاً او را در اندیشه های ژرف و تفکرات راجع به درد و رنج انسان‌ها مشاهده می نمودند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فروغ خاور تماس بگیرید.

فروغ خاور

کتاب لقاء الله که توسط میرزا جواد ملکی تبریزی نوشته شده است.که دارای صد و چهل و شش صفحه می باشد.رساله لقاء الله یا سیر و سلوک نوشته ی بسیار ارزشمند و نفیسی از آیت الله ملکى تبریزى بوده است. این عارف سرشناس و مشهور یکى از عالمان و اندیشمندان دوره ی عرفان نظرى و عملى قرن اخیر می باشد. ایشون در توسعه دادن اخلاق و عرفان در بین اهل دانش و ایمان سهم بسیار زیادی داشته است و با نوشتن سه اثر بسیار مهم و سرنوشت ساز یعنى المراقبات و اسرار الصلاه و لقاء الله قدمهای بسیار زیاد و مهمى در راستاى تهذیب اخلاق برداشته اند. نویسنده با طرح و سبک بسیار ساده و روشن متون مسیر و راه و سلوک را بیان نموده است.آنگونه واسه ی تمامی مردم قابل فهمیدن می باشد و از این رو اکنون از کتاب هاى ایشان استقبال کم نظیرى به عمل آمده است. مؤلف از شاگردان مشهور عارف معروف آخوند ملاحسینقلى همدانى و استاد امام خمینى می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب لقاء الله تماس بگیرید.

کتاب تذکره الاولیا که توسط عطار نیشابوری نوشته شده است.که دارای سیصد و بیست صفحه می باشد.در این اثر از افرادی همانند اویس قرنی و ابراهیم ادهم و رابعه عدویه و ابوحنیفه و شافعی و احمد حنبل و محمد باقر یاد شده است.تذکره الاولیاء اثری عرفانی می باشد که به نثر ساده و در بخش هایی مسجع در توضیح حال و احوال بزرگان اولیاء و مشایخ صوفیه و به زبان فارسی نگاشته شده به دست فریدالدین عطار نیشابوری است. این اثر برگرفته بر مقدمه و هفتاد و دو باب که هر کدام به زندگی و حالات و تفکرات و صحبتهای یکی از عارفها و مشایخ تصوف پرداخته است و ذکر مکارم اخلاق مواعظ و صحبتهای حکمت آمیزشان در این اثر آورده شده است.اولین باب به حالتها و فرموده های امام جعفر صادق و باب هفتاد و دوم به حسین بن منصور حلاج اختصاص پیدا کرده است. نوشته های با اعتبار تذکره الاولیاء تا قرن دهم هجری برگرفته این هفتاد و دو باب است.ولی بعد از قرن دهم فصل های دیگری با عنوان ذکر متأخران از مشایخ کبار بر این اثر افزوده گشته که حالتها و صحبتهای بیست و پنج تن از عارفان قرن های چهارم و پنجم را شامل می شود. برای خرید کتاب تذکره الاولیا به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب آسیب های اجتماعی که توسط آیه الله نکونام نوشته شده است.که دارای چهل و نه صفحه می باشد. اثر فوق رسالت گفته شده را بر عهده داشته است. این کتاب حاصل زمان نوجوانی نویسنده ای می باشد و در سال هزار و سیصد و چهل و سه شمسی به نوشتن در آمده است. هم اکنون هر شخصی واسه ی در امان ماندن از نیش هر طور آسیبی مجبور است آن ها را بشناسد.شناسایی کردن نوع های آسیب های بسیار زیادی که اخلاق فردی و جمعی هر اجتماعی را تهدید می نماید مثل شراب و مواد مخدر و موسیقی و رقص و قمار با تأکید بر ضرورت شناخت تباهی ها واسه ی عالمان و متولیان امور دینی است.هم اکنون شرح اجمالی و متناسب اینطور فسادها نسبت به اصل و خصوصیت ها و اثرهای هر یک از آن به ضرورت طرح می شود. البته همانطور که طبیبان با شناخت بیماری ها به بیماری آلوده نمی شوند و بیماران را درمان می کنند بر عالمان دین و اولیای امرهای دینی است که تمامی مفاسد و دگرگونی ها و گناهان را مورد شناسایی قرار داده اند و به آسیب شناسی اخلاق شخصی و جمعی اهتمام ورزند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آسیب های اجتماعی تماس بگیرید.

صفحه1 از8

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید