کتاب نقدهای علامه طباطبائی بر علامه مجلسی که دارای تعداد ششصد و پنجاه و پنج صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. تاسف بار می باشد که اگر تلاش نکنیم هر چه زیادتر از این برخورد دو تفکر بزرگ بهره گیریم. دو تفکر بزرگ و دو متفکر و اندیشمند مشهور و سرشناس در مسائلی با همدیگر تلاقی شده اند. تلاقی گزینشی که فقط ملاقات های اعتراض کننده و در خصوص نقص کننده با هم داشته می باشند. تمام چیز در بین آنها به صحبت کشیده نشده است. فقط نکته های مهم و کامل و مسائل مهم چالش بین این دو بزرگوار می باشد.و گرنه با تکرار نمودن مکررات در سطح پائین و راضی نمودن به متون پیش پا افتاده آن هم در دنیای حال غیر از تلف کردن عمر چیزی نمی باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نقدهای علامه طباطبائی بر علامه مجلسی تماس بگیرید

کتاب میلاد پیامبر که به دست عبدالکریم بی آزار شیرازی ترجمه شده است.که دارای تعداد شانزده صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. کتاب فوق از نمونه جمع آوری شده داستان زندگی پیامبر واسه ی کودکان و نوجوانان می باشند.دوستان عزیز و بزرگوار این نوشته از سری نمونه های جمع شده زندگی پیامبر است که به تدریج تکمیل خواهد شد .

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب میلاد پیامبر تماس بگیرید

کتاب المراجعات مناظرات شیعه و سنی که در سال هزار و سیصد و هشتاد چاپ شده می باشد.این اثر توسط سید عبدالحسین شرف نوشته شده است.که انتشارات آن سایه می باشد.که دارای تعداد دویست و شصت و هفت صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. این دیدار موجب صحبتهای آن دو در انجام اعتقادات شیعه و سنی می باشد که به طور نامه ادامه پیدا خواهد کرد و این نامه ها در کتاب المراجعات تهیه خواهند شد. در سال هزار و سیصد و سی و یک هجری قمری نگارنده ی کتاب به مصر سفر کرد و با شیخ سلیم بشری رییس دانشگاه الازهر دیدار نمود.المراجعات یکی از کتب شیعه می باشد که به دست عبدالحسین شرف الدین موسوی نگاشته شده‌است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب المراجعات مناظرات شیعه و سنی تماس بگیرید

صفحه1 از6

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید