پشتیبانی : 9 صبح لغایت 12 شب ( خط ویژه: 02122251758-- 02188478196---مشاور فنی: 09125343644)

0
0
0

کتاب تاریخ ایران

کتاب تاریخ ایران    این قفسه به تاریخ ایران از دیرباز تا معاصر می پردازد شما می توانید انواع کتاب تاریخ ایران را در این قفسه پیدا و دانلود نمایید

برای ورود به این قفسه روی عکس کلیک نمایید

......................................................................................................................................................  

کتاب تاریخ شاهنشاهی هخامنشی که به دست آلبرت تن آیک اومستد نگاشته و توسط محمد مقدم ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد علمی و فرهنگی صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به انتشار رسیده و در نشر علمی و فرهنگی چاپ گشته است.اثر تاریخ شاهنشاهی هخامنشی به معرفی نمودن و توضیح شاهنشاهی هخامنشی اختصاص دارد. به این سبب اول نویسنده ی پیدایی و ظهور مادها و پارس‌ها را شرح می‌دهد. در پی آن منبع های ارتباط داشته با تاریخ پادشاهان هخامنشی را معرفی می نماید. آن زمان به تفصیل روش حکمرانی کوروش هخامنشی را با اشاره به کردارها و رفتارهای او بیان نموده و چگونگی غصب تخت پادشاهی هخامنشی به دست یکی از مغان و اتفاقات و رویدادهای ارتباط داده با آن را تحت عنوان یک دهه بحران باز می‌گوید. حکمرانی داریوش و کشورگشایی‌های او و کینه‌ دوزی و داریوش با آتنی‌ها و چطور بخش ها کشوری در سازمان‌های اداری هخامنشیان از دیگر متونی است که در پی می‌آید. برای خرید کتاب تاریخ شاهنشاهی هخامنشی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب تمدن ایران باستان نوشته علی ذوالفقاری می باشد .اثر فوق در سال هزار و سیصد و نود به چاپ رسیده و در انتشارات گوهر اندیشه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد بیست و سه صفحه است.زمان ایران باستان دوران به وجود آمدن دولت ماد تا آخر حکومت ساسانیان و حمله عرب به ایران است.قبل از مهاجرت آریایی‌ها به فلات ایران و قوم هایی با تمدن‌های متفاوت در ایران زندگی می کنند. اقلیم کنونی ایران قسمت بزرگی از یک واحد جغرافیایی به اسم فلات ایران است این واحد طبیعی با تنوع اقلیمی و زیستی خویش دارای خصوصیات بارزی بوده که در آخر آن وحدت فرهنگی ایران را سبب شده‌است و بی شک تمدن بشری مرهون نبوغ و خلاقیت مردمانی بوده‌ است که سالیان طولانی در این اقلیم زندگی کرده‌اند و در تعامل با جغرافیا و نظام طبیعی حاکم بر آن و در مسیر روزگار و تاریخ فرهنگی و تمدن خویش را آفریده‌اند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تمدن ایران باستان تماس بگیرید.

تمدن ایران باستان

کتاب تاریخ ایران برای نوجوانان نوشته فردریک تالبرگ می باشد و توسط گروه آریوبرزن ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار به چاپ رسیده و در انتشارات فقیه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد نود و پنج صفحه است.اثر تاریخ ایران برای نوجوانان با نام اساسی اصلیِ از کوروش تا پهلوی نوشته ی فردریک تالبرگ اثری بسیار ویژه از تاریخ کامل ایران زمین از زمان آریایی‌ها تا آخر حکومت سلسله قاجار به طور مصور و با زبانی ساده و روان است. اثر فوق با تاریخ ایران از زمان باستان شروع شده و به پژوهش آریایی‌ها و مادها و هخامنشیان و سلوکیان و اشکانیان و عاقبت ساسانیان پرداخته است. عاقبت وارد زمان اسلامی شده و بعد از تحقیقات حکومت‌های ایرانی سده‌های دو تا پنج هجری و حکومت غزنویان و سلجوقیان و خوارزمشاهیان و مغولان و تیموریان و صفویان و افشاریان و زندیان و قاجاریان و در نهایت دودمان پهلوی را مورد پژوهش و تحقیق و قرار می‌دهد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ ایران برای نوجوانان تماس بگیرید.

تاریخ ایران برای نوجوانان

کتاب سلطان جلال الدین خوارزمشاه که به دست پناهی سمنانی نگاشته شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و یک صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش به انتشار رسیده و در نشر ندا چاپ گشته است.سلطان جلال الدین جوشن از پشت باز اندخت و اسب در آب اندخت و بر مثال شیر غیور از جیحون عبور نمود.چنگیز خان چون آن حال مشاهده کرد روی به پسران آورد و گفت از پدر پسر همانند او پیدا کند.جلال الدین خوارزمشاه یکی از سرداران شجاع و دلیر ایران زمین می باشد که در تاریخ قدیمی ایران اسمش به نیکی یاد گشته است. جلال الدین خوارزمشاه پسر محمد خوارزمشاه می باشد. در دوران این سردار رشید بود که ایران با اتفاقات نافرجام چنگیز مغول مقابله کرد و جلال الدین خوارزمشاه با دلاوری های خویش خدمت های درخشان به اقلیم ایران و کشور خود نمود. برای خرید کتاب سلطان جلال الدین خوارزمشاه به لینک موجود مراجعه نمایید.

سلطان جلال الدین خوارزمشاه

 • اسیا
 • امیر کبیر
 • نیل
 • بنگاه ترجمه
 • جاویدان
 • دادجو
 • دنیای کتاب
 • عطایی
 • علمی
 • فروغی
 • کتاب جیبی
 • کورش