توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب باستان نامه در سال هزار و سیصد و نود به انتشار رسیده و در نشر سمیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و نود و هشت صفحه است.اثر زیبای باستان نامه نگاشته شده به دست زنده یاد علیمحمد فره وشی می باشد که توضیحات و مطالبی درمورد سرنوشت زندگی کوروش و داریوش هخامنشی در قالب داستان می باشد . اثر فوق با اهداف آشنا شدن مخاطب با اخلاق و حال و روز و رفتار نیاکان باستانی تهیه گشته است.به طور تقریبی در ششصد سال پیش از میلاد مسیح در روز مهرایزد در ماه اردیبهشت در خارج از شهر اکباتان که پایتخت کشور ماد بود واسه ی روز به دنیا آمدن پادشاه آن دوران که موسوم به آزی دهاک بود جشن خیلی باشکوهی به دلیل رسومات آن دوره صورت داده بودند. داخل این جشن پادشاه و شاهزاده ها و امرا و کارگزاران دولت همه می بایست حضور داشته باشند. به تمامی ملت ماد هم اجازه دادند که هر فردی علاقه دارد می تواند از واسه ی تماشا به آنجا بیاید . برای خرید کتاب باستان نامه به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب دلاور زند که به دست نصرت نظمی نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و نه به انتشار رسیده و در نشر عارف و ارغوان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد نهصد و پنجاه و نه صفحه است.در سال هزار و دویست هجری واسه ی ایران سال پر از هیاهو و ماجرایی بود. هر تکه ای از خاک میهن ما به دست یک امیر نالایق اداره می گشت. در هر حکومت یک سرکش و عصیانگر قلدر بی آن که مرکزیتی واسه ی کشور قائل گردد در کمال پرویی و نا باورانه به غارت کردن اموال و ناموسهای مردم مشغول بود. در مناطق جنوبی امرای به جای مانده از زندیه که کم کم قدرت آنها کم می گشت داعیه حکمرانی داشته و در مناطق شمالی قاجارها قد علم نموده بودند و اندیشه ی تصرف همه ی ایران را در سر داشتند . در راس سلسله زندیه و پادشاه زبون و سست عنصری قرار دارد به اسم جعفرخان که از هفتمین فرمانروایان سلسله زند و پدرِ لطفعلی خان زند مثل قطعه مومی در دست اطرافیان خویش اسیر است و فرمانفرمای قاجار آقامحمدخانِ مقطوع النسل بوده که باهوش و زیرک و فریب کار است. برای خرید کتاب دلاور زند به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب اعتبار باستان شناختی آریا و پارس که به دست محمدتقی عطایی و علی اکبر وحدتی نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به انتشار رسیده و در نشر شیرازه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و شصت صفحه است.در اثر فوق مقداری از بحث ها و مطالب مطرح گشته در اثر دوازده قرن سکوت نوشته ی آقای ناصر پورپیرار نقد و مورد تحقیق قرار گرفته شده است. اثر دوازده قرن سکوت در چهار جلد طراحی گشته و جان کلامش این بوده که گروهی به اسم آریا به سرزمین ایران مهاجرت نموده است و هخامنشیان همچنان فقط یک قبیله مهاجر غیر بومی بوده اند که به ایران رفته اند و شاهان آن تمام دسپوتیست و خون افراد زیادی ریخته اند و نکیشان تنها بر نیزه بوده است. نویسنده ستایش یهودیان از این امپراتوری را دلایلی مبنی بر حمایت یهود از این سلسله تلقی نموده و با اتکا به این متون آنها را دست نشانده یهودیان کرده اند .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اعتبار باستان شناختی آریا و پارس تماس بگیرید.

کتاب فاتح که به دست شاپور آرین نژاد نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد به انتشار رسیده و در نشر دنیای کتاب چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد ششصد و یک صفحه است.چهارصد و دوازده سال از هجرت حضرت ختمی مرتبت می گذرد. رمان ما در پیشگاه چهاردهمین سال سلطنت نمودن سلطان محمود غزنوی و در یکی از قلاع ایالت زرخیز گرگان به اسم زیارت شروع می گردد.در حدود یک فرسخ دور تر از شهر حال حاضر گرگان در نواحی ارتفاعات سبز و با طراوت شمالی و در قلب جنگلهای پر از درخت و نواحی خوش آب و هوایی وجود داشته که همچنان ناهارخوران اسم داشته که تفرجگاه و ییلاق الان شهرنشینان شهر گرگان به حساب می رود. هر اندازه در توصیف زیبایی و طراوت طبیعی ناهارخوران گفته شود کم بوده است. برای آنکه افرادی که به این قسمت مسافرت نموده و از نزدیک زیباییهای طبیعی آنرا دیده باشند خوب دانسته که نظیر ناهارخوران از لحاظ سرسبزی و زیبایی شاید در همه ی ایران پیدا نشود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فاتح تماس بگیرید.

کتاب دخترم فرح که توسط فریده قطبی نوشته شده است.که دارای بیست و شش صفحه می باشد.یکی از کتاب تاریخی است که راجع به همسر سوم محمدرضا پهلوی به چاپ رسیده کتابی است راجع به زندگی و گذشته فرح دیبا   برای خرید کتاب دخترم فرح به لینک موجود مراجعه نمایید

دانلود کتاب حماسه یاسین که توسط سید محمود انجوی نژاد نوشته شده است.که دارای پنجاه و هشت صفحه می باشد.اثر فوق خاطرات سید محمد انجوی نژاد از رزمندگان گردان یاسین و گروهان قهار که وظیفه غواصی را در روزهای جنگ ایران و عراق داشتند که انجوی نژاد آن را به طور خاطرهای داستانی روایی در نود و نه صفحه نگاشته است.اثر فوق درمورد دفتر ادبیات و هنر و مقاومت است.اثر در بردارنده ی رتبه نخست کتاب دفاع مقدس و ادبیات دفاع مقدس و جشنواره ایثار و ادب و پایداری هزار و سیصد و هفتاد و نه چاپ شده است. بعد از جنگ به دفعات از طریق رسانه‌ها به گوشم رسید که می بایست خاطره های زمان جنگ چاپ شود که باید تا منتقل کردن این فرهنگ دست ابوهریره‌های زمان را واسه ی تحریف ببندد اما دست و دلم به کار نرفت. در طول حادثه هایی که اثر مثبت این امور را دیده ام .مخصوصا بعد از مطالعه اثرهای دفتر ادبیات متوجه بر آن شدم که خاطرات خویش را بنگارم . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب حماسه یاسین تماس بگیرید.

کتاب قصه های شیخ اشراق که توسط جعفر مدرس صادقی نوشته شده است.که دارای هفتاد و هفت صفحه می باشد.شهاب الدین سهروردی معروف به شیخ اشراق در سال پانصد و چهل و نه هجری قمری داخل دهکده سهرورد از قیدار زنجان قرار داشته در ایران متولد شده است. او درس مقدماتی را که برگرفته از حکمت و منطق و اصول فقه بود پیش مجدالدین جیلی استاد فخر رازی داخل مراغه یادگیری و در علوم حکمی و فلسفی سرآمد شد و بقوت تفکر و ذکاوت وحدت اندیشه و نیک اندیشی بر خیلی از علوم دست یافت. او هم اکنون سفرهای خود را زیاد کرد و به آناتولی و شامات رسید و آنطور که از گزارش ها آشکار است مناظر شام داخل سوریه حال حاضر او را خیلی جذب خویش کرد. در یکی از سفرها از دمشق به حلب رفته و در همان جا با ملک ظاهر پسر صلاح الدین ایوبی یکی از سرداران مشهور مسلمانان در جنگ های صلیبی دیدار نمود. ملک ظاهر که علاقه بسیاری نسبت به صوفیان و اندیشمندان داشت جذب این حکیم جوان گشت و از او خواست که در دربار او در حلب بماند . سهروردی همچنان که عشق بسیاری به مناظر آن سرزمین داشت شادمانه پیشنهاد ملک ظاهر را پذیرا شد و در آنجا ماند. برای خرید کتاب قصه های شیخ اشراق به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب امیرکبیر از کودکی تا شهادت که توسط مرتضی خادمیان نوشته شده است.که دارای بیست و هفت صفحه می باشد.تقی خان امیرکبیر اهل فراهان می باشد و بزرگ شده توسط خاندان قائم مقام فراهانی است. بسیاری از دبیران و مستوفیان و وزیران از آنجا موفق شده و برخاستند که در آن بین چند نفر به بزرگی شناخته شده و در تاریخ اثر برجسته گذاشته اند. میرزا محمد تقی‌ خان فراهانی معروف به امیرکبیر یکی از صدراعظم های ایران در زمان ناصرالدین‌ شاه قاجار بوده است. اصلاحات امیرکبیر کمی بعد از رسیدن او به صدارت شروع شد و تا آخر صدارت کوتاه او ادامه پیدا کرد. زمان صدارت امیر کبیر سی و نه ماه سه سال و سه ماه بود. او پایه گذار دارالفنون بوده که واسه ی آموزش اندیشه و فناوری تازه به دستور او داخل تهران برپا شد. هم اکنون منتشر نمودن روزنامه وقایع اتفاقیه یکی از کارهایی بود که او انجام داده است. امیرکبیر بعد از این که با توطئه اطرافیان شاه از مقام خویش برکنار و به کاشان تبعید گشت داخل حمام فین به فرمان ناصرالدین ‌شاه کشته شد. در اثر فوق زیادتر با این بزرگمرد تاریخ ایران آشنا خواهید شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب امیرکبیر از کودکی تا شهادت تماس بگیرید.

کتاب تاریخ سیاسی ایران باستان که توسط محمود رضاقلی نوشته شده است.که دارای سیصد و شش صفحه می باشد.این اثر تلاشی بر نحولات و اتفاقات و سنجش بینش ها و رفتارها و سازمانهای سیاسی در ادوار تاریخی ایران قبل از اسلام می باشد.جدا شدن تاریخ سیاسی ایران باستان از آ چیزی که می بایست تاریخ سازی سیاسی اسم داد و انگیزه این نویسنده در نگارش اثر فوق بوده است.این نوشتار در اولین قدم به تحقیقات درمورد ضرورت های بازنگری انتقادی تاریخ سیاسی ایران باستان پرداخته است. بعد از آن نظرات و دید بنیادی و شیوه های کاربردی داخل تاریخ نگاری های کنونی نقد و پژوهش خواهد شد. همراه با این دو گفتمان ادوار مختلف تاریخ ایران به ترتیب از قدیمی ترین ادوار شناخته شده تا از بین رفتن حکومت ساسانی و داخل شدن اسلام به ایران بازخوانی می شود.شناخت و قیاس هستی و کارکرد بنیاد سیاست و سامانه های ارتباط داشته به آن داخل ایران و خاورمیانه باستان قبل احتیاج فهم و تحلیل بسیاری از شگقتی ها و جریان و رویداد تاریخ ایران بعد از اسلام همچنان است. برای خرید کتاب تاریخ سیاسی ایران باستان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب قصه های اسلامی و نکته های تاریخی که توسط عمران علیزاده نوشته شده است.که دارای صد و شصت صفحه می باشد.این اثر برگرفته از صد و نود و نه داستان اسلامی و داستان کوتاه با موضوعات اخلاقی و اسلامی و اعتقادی می باشد.بعضی از این داستان ها از جمله عبادت سه نفری و اولین مومن و منصور را موعظه کرد و شبیه عیسی بن مریم و نویسندگان رسول خدا غیره است.داستان ها و تواریخ گذشتگان را به آدم ها بازگو کرده اند و بر دانش و تفکرات او اضافه کرده و آئینه دل او را روشن می کند . قصه ها آدم را از حال و احوال مردم قدیم را مطلع می سازد و موجب عبرت گرفتن از حال و سرنوشت آن ها می شود.قصه و داستان سبب ثبات قلب و پایداری آدمی در مسیر و راه اهداف می شود و وسیله ای برای پند آموزی و یادگیری است. کتاب های گذشتگان سرشار از قصه های تاریخی و زیبا و عقیدتی بوده است.از این جهت بر آن شدم تا این نمونه جمع شده از داستان را واسه ی شما آماده کنیم.قصه ها و داستان ها اندیشه و مغز انسان را به حرکت در آورده و موجب فکر و اندیشه که از بهترین عبادت ها می باشد شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قصه های اسلامی و نکته های تاریخی تماس بگیرید.

صفحه1 از14

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید