توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب نگاهی به ترکمن چای که توسط حسین حسینچی قره‌آغاج نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و هشتاد و دو صفحه می باشد.مردم شناسان و پژوهندگان مردم شناسی فرهنگی جملگی بر این اعتقاد بوده اند که آزادی و حیثت هر اجتماع به وابستگی ها و اطمینان داشتن به آب و خاک و قاموس مادی و معنوی دیار و اقلیم خود بستگی داشته و دارد. به این سبب اجتماعات بشر وجود داشته خود را بدهکار رفتار و اعمال رویاروی انسانها و موسسات و سازمان اجتماعی می باشند. به صورتی که دانسته ایم هیچ اجتماع بشری عاری از فرهنگ نمی باشد. هر چند مرجع هر طایفه هر اندازه هم که ساده باشد شامل یک سلسله نیاز مادی و معنوی می شود. خیلی از سیاستهای استعماری تلاش نموده اند که در مستعمرات خویش با احساس میهن دوستی و وابسته بودن به قومیت و سنت ها و آداب و رسوم ملتها را متحول کرده و آنها را از جلوهای مادی و معنوی خود غریب و نا آشنا سازند و به سلطه ی خود کشاند و در این مسیر نمی توانند ترقی داشته باشند.یا آنکه فرهنگ را که در قالب مادی و معنوی مختصر شده از بین ببرند و قالب های فرهنگی خود را به جای آن گذارند .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نگاهی به ترکمن چای تماس بگیرید.

کتاب تاریخ اجتماعی تهران در قرن سیزدهم که توسط جعفر شهری نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای سیصد و هشتاد و چهار صفحه می باشد. اثر فوق از شش جلد تشکیل شده است.که تاریخ اجتماعی تهران را در دوره و زمان قرن سیزده مورد تحقیق قرار داده است .جعفر شهری باف در سال هزار و دویست و نود و سه در عودلاجان تهران در یکی از خانواده های دارای اصل و نصب تهرانی متولد شده است.او یکی از نگارنده های مشهور ایرانی و محقق تاریخ تهران بوده است. شهری در دو نمونه طهران قدیم و تاریخ اجتماعی تهران در زمان قرن سیزدهم اتفاقات و حال تاریخی تهران را با داشتن کوچکترین جزئیات تعریف می نماید. قند و نمک کتاب دیگری از او می باشد که درمورد اصطلاحات اصیل تهرانی با شرح و توضیح است. سه داستان از کتابهای او شکر تلخ و گزنه و قلم سرنوشت را می بایست سه‌گانه‌ای پنداشت که اثر نخست در ارتباط با زمان کودکی و سختی و غمهای مادر اوست و اثر دومی توضیحاتی درباره ی زمان نوجوانی و سومی ارتباط داشته با زمان میان‌سالیش می باشد. کتاب‌های حاجی در فرنگ و حاجی دوباره هم اکنون از سفرنامه نویسنده است .شهری در اثرهای خویش از کلمات مختلف و واژگان تهرانی زیاد استفاده می نماید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ اجتماعی تهران در قرن سیزدهم تماس بگیرید.

کتاب سفر قندهار که به دست سید حمید جهان بخت نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و چهار صفحه می باشد. اویس قرنی غیابا نام فردی بود که دوستدار و علاقه مند پیامبر بزرگ بود.در حد و اندازه ای که در حال حاضر هر عشق غیابی را عشق اویسی می نامند.خرقه شریف پیراهن و تن پوشی بود که پیامبر به اویس هدیه داده بود. گفته شده این لباس تا دوران امیر تیمور داخل عراق قرار داشت .او بعد از یورش و حملات خویش آن را با خود به سمرقند برده و در ده بید واسه ی مراقبت از آن جایی را درست کرده و ساداتی را سرپرست آن کرد. پس از گذشت سالها خرقه به بخارا فرستاده شد و در آخر به جوزجان رسید. در جنگ احمدشاه ابدالی با شاه مراد بیگ امیر بخارا آن را به احمدشاه هدیه کرد. بسیاری از زوّار خرقه تا اندازه ای بوده که تکان دادن و جا به جا نمودن آن به قندهار ماه ها طول کشید. نهایت و سرانجام داخل قندهار به دستور احمدشاه بر روی آن گلوبندی درست شده که به خرقة شریف مشهور است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفر قندهار تماس بگیرید.

کتاب شکنجه و امید که توسط احسان طبری نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای نود و یک صفحه می باشد.احسان‌الله طبری متولد شده در سال هزار و دویست و نود و پنج در شهر ساری می باشد . او معروف به احسان طبری و در بین افراد و علاقه مندان حزب توده به دوست و رفیق طبری نگارنده و نظریه‌پرداز مارکسیست و یکی از اعضای کمیته مرکزی حزب توده ایران در سال‌های انقلاب هزار و سیصد و پنجاه و هفت ایران بوده است. او از اولین سال‌های سی خورشیدی تا سال هزار و سیصد و شصت و دو که در زندان‌ حکومت جمهوری اسلامی ایران به سر میبرد و یکی از بانفوذترین و مشهور و سرشناس ترین افراد نظری حزب توده ایران شناخته شده است. احسان طبری در شب شش و یا هفت اردیبهشت سال هزار و سیصد و شصت و دو گرفته و به زندان انتقال پیدا کرد . داخل زندان‌های جمهوری اسلامی به ناچار به اقرار تلویزیونی پرداخت. در آخر احسان طبری بعد از سال‌های بسیار زیاد در زندان و شکنجه های فراوان در بیرون از حبس در سال شصت و هشت به مرگ طبیعی از دنیا رفت . این نوشته اثری فلسفی و شاعرانه برای ذکر رنج ها و حسرت یک انسان می باشد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شکنجه و امید تماس بگیرید.

کتاب خاطرات سردار شهید رضا نورمحمدی که توسط سردار شهید رضا نورمحمدی نوشته و باز نویسی به دست محمد عزیزی شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن صد و چهل و دو صفحه است.و در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت چاپ شده است.نمونه جمع آوری شده فوق شامل خاطراتی می باشد با شرح و موضوع جنگ تحمیلی نگاشته شده است.کتاب حاضر شامل سرگذشت و زندگینامه شهید رضا نورمحمدی یکی از سرداران و فرمانده های جبه های جنگ ایران و عراق می باشد. این اثر با استفاده نمودن از نوشته های شهید بر صفحات سررسید در ارتباط با سال‏های هزار و سیصد و پنجاه و هفت تا هزار و سیصد و شصت و سه انجام گرفته است. دلیری و شجاع بودن و احساس مسئول بودن به تمام امور و حس مسئولیت داشتن به اجرا کردن کارها و وظیفه ها از اساسی ترین صفت های شهید نورمحمدی بوده است که داخل این کتاب از آن صحبت شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خاطرات سردار شهید رضا نورمحمدی تماس بگیرید.

کتاب کوروش هخامنشی سازنده یا ویرانگر ایران که توسط بهمن انصاری نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن یازده صفحه است. در این اثر و نوشته به تحقیق و پژوهش نمودن درمورد رفتارها و جنایاتی درباره ی کوروش هخامنشی خواهیم پرداخت و نکته هایی را خواهیم گفت و از آنها صحبت می نماییم که برخی از محققان در قرن اخیر واسه ی استفاده کردن ابزاری از اسم کوروش کبیر تعمدا آنها را مخفی نگه داشته اند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کوروش هخامنشی سازنده یا ویرانگر ایران تماس بگیرید.

کتاب تاریخچه حروف الفبای ایرانی که توسط بهمن انصاری نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن یازده صفحه است. تحقیقات و پژوهش هایی درمورد حروف الفباهای باستانی ایران که از جمله میخی و اوستایی و پهلوی و مانوی بوده است.و مسیر به وجود آمدن آن و تبدیل شدن به خط و الفبای فارسی وجود داشته ی حال حاضر که به دروغ الفبای عربی اسم داده شده است. هم اکنون حروف الفباهای مانوی و پهلوی و اوستایی که به طور کامل داخل این اثر آورده شده می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخچه حروف الفبای ایرانی تماس بگیرید.

کتاب جنبش‌بزرگ‌طبرستان که توسط بهمن انصاری نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن بیست و هشت صفحه است. ایرانی ها بعد از دو قرن سکوت نمودن و شوکی که برگرفته از حمله ی عربها بوده است به خود آمده و از خواب نادانی بیدار شده اند. جنبش های بسیار وسیعی برای احیا نمودن پادشاهی ایرانی و جدا شدن از یوغ عربها شروع خواهد شد. بابک خرم دین داخل آذربایجان و مازیار و مرداویج در طبرستان و یعقوب لیث صفاری در سیستان و در آخر برادران بویه که آن ها همچنان از مردمان طبرستان بوده اند.در وقت های زمانی بسیار نزدیک و کنار هم قدرم بر احیا نمودن پادشاهی ساسانی بر می دارند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جنبش‌ بزرگ‌ طبرستان تماس بگیرید

کتاب کابالا و پایان تاریخش توسط مرتضی رضوی نوشته شده است.که با زبان فارسی نوشته شده و دارای تعداد ششصد و پنج صفحه می باشد. تاریخ ادیان تاریخی تحلیلی نمی باشد و شرح و توضیحات است و خود این تاریخ در گیر و دار کابالیسم می باشد. داروینیسم هم برنامه ای از نواحی و مناطق ابلیس می باشد نه یک اندیشه ی فرضی علمی. کابالیسم خود یک دین می باشد.تمام دین شناسان غیرشیعه درگیر کابالیسم می باشند.کابالیسم با گنده نمودن آدمها او را حقیر و کوچک نموده است . اتفاقات متمرکز را در مقابل پیامبران و امامان صورت دادند و راه انداختند.مدیریت کردن این عوامل و اتفاقات با شخص خود شیطان می باشد او تنها وسوسه نمی نماید و بلکه تمام چیزای وجود داشته را خراب و سست می کند. کابالا را با نام دروغ عرفان یهود خوانده و برخی از اصول آن را به سه هزار و چهارصد سال قبل یعنی دوران حضرت موسی نسبت داده اند. برای خرید کتاب کابالا و پایان تاریخش با ما تماس بگیرید و برای دانلود این کتاب به ادامه مراجعه کنید.

کتاب کشف حجاب توسط امیر قربانی نوشته شده است.که با زبان فارسی نوشته شده و دارای تعداد دویست و نود و پنج صفحه می باشد. سخن اول رضاشاه این بوده است که از هر چه زن چادری می باشد بدم می آید.اثر فوق درمورد اعلام کردن کشف حجاب و انجام کارهایی برای پیش بردن این طرح و تحقیقات و پژوهش فعالیتهای زنان پیش و پس از مشروطه و ترک کردن ایران به سبب کشف حجاب و پیشرفت و جلو رفتن کشف حجاب در تاریخ معاصر و دخالتهای ساواک واسه ی گرفتن اعتراف به حجابم تعرض کرد و صورت و انجام گیری جمعیت های زنان ایرانی در زمان قاجاریه بعد از مشروطه و قیام و شورش کردن مسجد گوهرشاد و مبارزه با کشف حجاب و مسائل بسیار دیگری می باشد. برای خرید کتاب کشف حجاب با ما تماس بگیرید و برای دانلود این کتاب به ادامه مراجعه کنید.

صفحه1 از11

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید