فهرست مطالب

کتاب پاسخ به تاریخ محمد رضا پهلوی که توسط محمد رضا پهلوی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن سیصد و چهل و پنج عدد است.مشخص نمی باشد که چه شخصی اولین دفعه این اثر را به زبان فارسی ترجمه کرده است ولی این نوشته هم چنان با ترجمه ی کامل حسین ابوترابیان در بازار کتاب موجود و قابل تهیه می باشد. انسر تو هستوری اسم کتاب خاطراتی اثر محمدرضا پهلوی که آخرین شاه ایران می باشد که در واقع به زبان فرانسه و بعد از اتفاقات و رویدادهای انقلاب اسلامی ایران در سال هزار و سیصد و پنجاه و هشت نوشته و بعداً به زبان انگلیسی و زبان فارسی ترجمه شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب پاسخ به تاریخ محمد رضا پهلوی تماس بگیرید

کتاب رویای صادقه که با قلم جمشید صداقت نژاد نوشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است.نوشته ی رویای صادقه واقعیت های ناشناخته از تاریخ مشروطیت ایران است. این اثر شامل کتاب خلسه می باشد که به دست اعتمادالسلطنه یکی از وزیران دوران ناصرالدین شاه نگاشته شده است و خیلی از حقایق ناگفته و توهم انگیز دوران مشروطه را به روشنی گفته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رویای صادقه تماس بگیرید

کتاب معمای تقی زاده که توسط علی افتخاری روزبهانی نوشته شده است. با جلد شومیز منتشر شده است. این اثر برگرفته از نمونه جمع شده از مقالات و گفتگوها با اشخاص درمورد سید حسن تقی زاده می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب معمای تقی زاده تماس بگیرید

صفحه1 از29

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

نماد ساماندهی

logo-samandehi
کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید