توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب دخترم فرح که توسط فریده قطبی نوشته شده است.که دارای بیست و شش صفحه می باشد.یکی از کتاب تاریخی است که راجع به همسر سوم محمدرضا پهلوی به چاپ رسیده کتابی است راجع به زندگی و گذشته فرح دیبا   برای خرید کتاب دخترم فرح به لینک موجود مراجعه نمایید

دانلود کتاب حماسه یاسین که توسط سید محمود انجوی نژاد نوشته شده است.که دارای پنجاه و هشت صفحه می باشد.اثر فوق خاطرات سید محمد انجوی نژاد از رزمندگان گردان یاسین و گروهان قهار که وظیفه غواصی را در روزهای جنگ ایران و عراق داشتند که انجوی نژاد آن را به طور خاطرهای داستانی روایی در نود و نه صفحه نگاشته است.اثر فوق درمورد دفتر ادبیات و هنر و مقاومت است.اثر در بردارنده ی رتبه نخست کتاب دفاع مقدس و ادبیات دفاع مقدس و جشنواره ایثار و ادب و پایداری هزار و سیصد و هفتاد و نه چاپ شده است. بعد از جنگ به دفعات از طریق رسانه‌ها به گوشم رسید که می بایست خاطره های زمان جنگ چاپ شود که باید تا منتقل کردن این فرهنگ دست ابوهریره‌های زمان را واسه ی تحریف ببندد اما دست و دلم به کار نرفت. در طول حادثه هایی که اثر مثبت این امور را دیده ام .مخصوصا بعد از مطالعه اثرهای دفتر ادبیات متوجه بر آن شدم که خاطرات خویش را بنگارم . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب حماسه یاسین تماس بگیرید.

کتاب قصه های شیخ اشراق که توسط جعفر مدرس صادقی نوشته شده است.که دارای هفتاد و هفت صفحه می باشد.شهاب الدین سهروردی معروف به شیخ اشراق در سال پانصد و چهل و نه هجری قمری داخل دهکده سهرورد از قیدار زنجان قرار داشته در ایران متولد شده است. او درس مقدماتی را که برگرفته از حکمت و منطق و اصول فقه بود پیش مجدالدین جیلی استاد فخر رازی داخل مراغه یادگیری و در علوم حکمی و فلسفی سرآمد شد و بقوت تفکر و ذکاوت وحدت اندیشه و نیک اندیشی بر خیلی از علوم دست یافت. او هم اکنون سفرهای خود را زیاد کرد و به آناتولی و شامات رسید و آنطور که از گزارش ها آشکار است مناظر شام داخل سوریه حال حاضر او را خیلی جذب خویش کرد. در یکی از سفرها از دمشق به حلب رفته و در همان جا با ملک ظاهر پسر صلاح الدین ایوبی یکی از سرداران مشهور مسلمانان در جنگ های صلیبی دیدار نمود. ملک ظاهر که علاقه بسیاری نسبت به صوفیان و اندیشمندان داشت جذب این حکیم جوان گشت و از او خواست که در دربار او در حلب بماند . سهروردی همچنان که عشق بسیاری به مناظر آن سرزمین داشت شادمانه پیشنهاد ملک ظاهر را پذیرا شد و در آنجا ماند. برای خرید کتاب قصه های شیخ اشراق به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب امیرکبیر از کودکی تا شهادت که توسط مرتضی خادمیان نوشته شده است.که دارای بیست و هفت صفحه می باشد.تقی خان امیرکبیر اهل فراهان می باشد و بزرگ شده توسط خاندان قائم مقام فراهانی است. بسیاری از دبیران و مستوفیان و وزیران از آنجا موفق شده و برخاستند که در آن بین چند نفر به بزرگی شناخته شده و در تاریخ اثر برجسته گذاشته اند. میرزا محمد تقی‌ خان فراهانی معروف به امیرکبیر یکی از صدراعظم های ایران در زمان ناصرالدین‌ شاه قاجار بوده است. اصلاحات امیرکبیر کمی بعد از رسیدن او به صدارت شروع شد و تا آخر صدارت کوتاه او ادامه پیدا کرد. زمان صدارت امیر کبیر سی و نه ماه سه سال و سه ماه بود. او پایه گذار دارالفنون بوده که واسه ی آموزش اندیشه و فناوری تازه به دستور او داخل تهران برپا شد. هم اکنون منتشر نمودن روزنامه وقایع اتفاقیه یکی از کارهایی بود که او انجام داده است. امیرکبیر بعد از این که با توطئه اطرافیان شاه از مقام خویش برکنار و به کاشان تبعید گشت داخل حمام فین به فرمان ناصرالدین ‌شاه کشته شد. در اثر فوق زیادتر با این بزرگمرد تاریخ ایران آشنا خواهید شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب امیرکبیر از کودکی تا شهادت تماس بگیرید.

کتاب تاریخ سیاسی ایران باستان که توسط محمود رضاقلی نوشته شده است.که دارای سیصد و شش صفحه می باشد.این اثر تلاشی بر نحولات و اتفاقات و سنجش بینش ها و رفتارها و سازمانهای سیاسی در ادوار تاریخی ایران قبل از اسلام می باشد.جدا شدن تاریخ سیاسی ایران باستان از آ چیزی که می بایست تاریخ سازی سیاسی اسم داد و انگیزه این نویسنده در نگارش اثر فوق بوده است.این نوشتار در اولین قدم به تحقیقات درمورد ضرورت های بازنگری انتقادی تاریخ سیاسی ایران باستان پرداخته است. بعد از آن نظرات و دید بنیادی و شیوه های کاربردی داخل تاریخ نگاری های کنونی نقد و پژوهش خواهد شد. همراه با این دو گفتمان ادوار مختلف تاریخ ایران به ترتیب از قدیمی ترین ادوار شناخته شده تا از بین رفتن حکومت ساسانی و داخل شدن اسلام به ایران بازخوانی می شود.شناخت و قیاس هستی و کارکرد بنیاد سیاست و سامانه های ارتباط داشته به آن داخل ایران و خاورمیانه باستان قبل احتیاج فهم و تحلیل بسیاری از شگقتی ها و جریان و رویداد تاریخ ایران بعد از اسلام همچنان است. برای خرید کتاب تاریخ سیاسی ایران باستان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب قصه های اسلامی و نکته های تاریخی که توسط عمران علیزاده نوشته شده است.که دارای صد و شصت صفحه می باشد.این اثر برگرفته از صد و نود و نه داستان اسلامی و داستان کوتاه با موضوعات اخلاقی و اسلامی و اعتقادی می باشد.بعضی از این داستان ها از جمله عبادت سه نفری و اولین مومن و منصور را موعظه کرد و شبیه عیسی بن مریم و نویسندگان رسول خدا غیره است.داستان ها و تواریخ گذشتگان را به آدم ها بازگو کرده اند و بر دانش و تفکرات او اضافه کرده و آئینه دل او را روشن می کند . قصه ها آدم را از حال و احوال مردم قدیم را مطلع می سازد و موجب عبرت گرفتن از حال و سرنوشت آن ها می شود.قصه و داستان سبب ثبات قلب و پایداری آدمی در مسیر و راه اهداف می شود و وسیله ای برای پند آموزی و یادگیری است. کتاب های گذشتگان سرشار از قصه های تاریخی و زیبا و عقیدتی بوده است.از این جهت بر آن شدم تا این نمونه جمع شده از داستان را واسه ی شما آماده کنیم.قصه ها و داستان ها اندیشه و مغز انسان را به حرکت در آورده و موجب فکر و اندیشه که از بهترین عبادت ها می باشد شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قصه های اسلامی و نکته های تاریخی تماس بگیرید.

کتاب ادیان ایران باستان که توسط وهاب ولی و میترا باستانی نوشته شده است.که دارای دویست و چهل و پنج صفحه می باشد.ایرانیان انسانهایی از نژاد آریا بودند. در ادوار باستانی ایران در هر زمانه ‌ای ایرانیان دین و آیینی‌ بخصوصی برای خویش داشتند. از دین ها و آیین هایی که ایرانیان از آن اول در میان خویش نگهداری کردند. آیین مهر پرستی یا خورشید پرستی می باشد که به آن میترائیسم هم نیز گفته خواهد شد.آریایی ها پیش از آمدن به خلافت ایران‌ همچنان این دین را راشته می باشند. واسه ی همین این آیین میان ایرانیان و هندیان و آریایی هایی که داخل اروپا سکونت داشتند آیین مشترک بود و این اشتراک را می شود در آثار دینی این قوم های ساکن در مکانهای گوناگون دید . آیین میترائیسم داخل ایران تا دوران پدیدار شدن زرتشت و دین زرتشتی آیین همگانی بود و پس از آن که این آیین داخل غرب ایران ترویج یافت و اروپائیان که در این نواحی با ایران تماس داشتند و با این آیین آشنا شده بودند .میترائیسم در ایران و برخی ادیان دنیا اثر گذار بوده که از جمله آثار آن می شود به نشانه‌های بسیار این آیین در آثار باستانی به جا مانده از زمانهای گوناگون اشاره کرد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ادیان ایران باستان تماس بگیرید.

کتاب بستنی‌های باستانی ایران که توسط علی موقر نوشته شده است.که دارای صد و پنجاه و سه صفحه می باشد. تاریخ بسیار تلخ است. تاریخ دشوار و رنج آور است. تاریخ را نمی شود هضم نمود . تلخ است برای آنکه حقیقت آدم ها است. دشوار است برای آنکه آدمها و بشریت پیچیده هستند. دیرهضم می باشد چون که پیچیده و آمیخته می شود به پر و پای خود ما تا حال امروز . در این اثر خواهان این هستیم که تاریخ مطالعه نماییم . آنگونه که تلخ و سخت و دیرهضم باشد و نباشد. امید است که انگبین این لحن صفرای پیشداوری را نیفزاید.پیشنهاد می نماییم مطالعه کردن این نوشته را که قسمتی از تاریخ باستان ایران را بازگو و شرح می دهد از دست ندهید. اتفاقات و رویدادهایی آمیخته به طنز که در ایام کوشش واسه ی پاک کردن هویت ایرانی ما را زیادتر با ریشه هایمان آشنا می‌کند تا در فکر و اندیشه هایمان باشد و به بچه هایمان بگوییم که ایران زمین زیادتر از عمر صفویه قدمت دارد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بستنی‌های باستانی ایران تماس بگیرید.

کتاب تاریخ رویان که توسط محمدبن حسن آملی نوشته شده است.که دارای صد و چهل صفحه می باشد.کتاب فوق که در سال هزار و سیصد و سیزده چاپ شده می باشد.این اثر به اهتمام عباس خلیلی و با مقدمه احمد کسروی انجام شده است.و با جلد شومیز منتشر شده است.این نوشته درمورد ی تاریخ رویان نگاشته شده و در خصوص تاریخ کتاب خیلی خوب و علمی می باشد.کتاب تاریخ رویان زمان بعد از اسلام را بیان می نماید که در این زمانه نتیجه جنگ‌های بسیار زیاد ایران به دست اعراب افتاده است را تدضیح می‌دهد. این اثر کاری از محمدبن حسن آملی که مشهور به مولانا اولیاء الله آملی از عالمان و تاریخ نگاران قرن هشتم و از اهالی آمل است.تاریخ رویان مشتمل است بر مقدمه ای در ذکر فواید علم تاریخ و هشت باب و هر باب برگرفته از چند حکایت است.اولیاءاللّه برای تألیف تاریخ رویان از منبع های زیادی همانند تاریخ طبرستان ابن اسفندیار و تاریخ طبری و سیرالملوک خواجه نظام‌الملک بهره برده‌ است. تاریخ رویان به دلیل حفظ بعضی از کلمات کهن فارسی و ذکر آداب و رسوم قدیم مازندران و رویان و دید و نظر دقیق شخصی مؤلف با ارزش است. برای خرید کتاب تاریخ رویان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب فروهر که توسط دکتر برزو نجمی نوشته شده است.که دارای شانزده صفحه می باشد.فروهر یا صورت اوستائی آن فروشی یا در فارسی باستان فرورتی و در پهلوی فروهر و داخل فارسی فروهر یکی از قوای مینویی در مقابل گیتی ای می باشد.که به اعتقاد مزدیسنان قبل از به وجود آمدن موجودات وجود داشته و بعد از فوت و از بین رفتن آنها به عالم بالا رفته و پایدار خواهند ماند. این نیروی معنوی که می شود جوهر زندگی اسم داد فناناپذیر می باشد و هیچ وقت دچار افول نمی‌شود. فروشی یا فروهر در قامت یک آموزه به صورت کاملا جدی در مطالب زرتشتی نمود یافته و پرورانده شده است.نگاره مرد سالمندی که با موهای بلند و بال‌های گشاده سه بخشی را که تزیین کننده سر ستون‌های کهن سنگ نگاره‌های باقی مانده از وقت ایران باستان ویترین‌های طلافروشی و حتی فرش‌های نفیس موزه فرش ایران خواهیم دید .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فروهر تماس بگیرید.

 

صفحه1 از13

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید