توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب ماموریت جاسوسان مخفی که به دست فیل هایریخ نگاشته و توسط گیورگیس آقاسی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و چهل و چهار به انتشار رسیده و در نشر گلچین چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و چهار صفحه است. من در همان زمان استالین را شناختم و دست خود را داخل جیب نیم تنه خود نمودم و کلیدی بر روی بمب ساعتی قرار داشت را زدم و در این فکر بودم که تا پنج ثانیه دیگر همه جا منفجر خواهد شد.این اثر خاطره ها و سرنوشت جاسوسانی است که جهان را به خاک و خون کشانده و جاسوسانی می باشد که قصد انجام مأموریت های خیلی خطیری را داشته است. در این نمونه جمع آوری شده ذکر شده که چطور می خواستند هیتلر را به وسیله ی بمب ساعتی بکشند و یا نیکسون معاون ریاست جمهور آمریکا را سنگسار نمودند و هم اکنون یکی از جاسوسان مأموریت خویش را واسه ی بقتل رساندن استالین بوضوح توضیح داده است . در بخشی از این اثر چطور نقشه سوء قصد برضد خروشچف و آیزنهاور و چرچیل به طور کامل توضیح داده شده و هم اکنون چگونگی بقتل رساندن ژنرال پانچوویلا و ویلیام مک کنیلی همچنان ذکر شده است. برای خرید کتاب ماموریت جاسوسان مخفی به لینک موجود مراجعه نمایید.

ماموریت جاسوسان مخفی

کتاب سفرهای دوما نوشته الکساندر دوما می باشد و توسط منوچهر مطیعی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و دو به چاپ رسیده و در انتشارات گوتنبرگ چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هشتاد و پنج صفحه است. الکساندر دوما در تمامی عمر نه چندان کوتاه خود مسافرتهای بسیاری به کشور های اروپایی کرده است . این مسافرتها واسه ی نگارنده ای عمانند او اضافه بر تفریح و تفنن می توانسته منابع بزرگی از سوژه های جالب واسه ی نگاشتن باشند. دوما داستان نویس و نگارنده ای به معنای حقیقی کلمه حرفه ای بود. او نخستین نویسنده ای بود که پای داستانهای بلند را به مطبوعات باز نمود و از این وسیله واسه ی بالا بردن و نگهداری تیراژها سود برد. در دوران خویش دوما نویسنده ها درمورد اتو می نوشتند که جنایتکاران پاریس با خلق اتفاقات خونین واسه ی مطبوعات تیراژ می آورند و شوالیه های دوما این تیراژ دروغین را با شمشیر خود پاسداری و نگهداری می کنند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرهای دوما تماس بگیرید.

سفرهای دوما

کتاب خداوند الموت که به دست پل آمیر نگاشته و توسط ذبیح الله منصوری ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش به انتشار رسیده و در نشر جاویدان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد ششصد و هفتاد و یک صفحه است. موضوع اثر نهضت حسن صباح می باشد. حسن صباح پایه گذار فرقه زيرزميني اسماعيليه است.نگارنده در اين اثر تلاش کرده است تا زندگي حسن صباح را مورد تحقیق قرار دهد و در كنار آن با بازنگری تاريخ سلجوقیان و وزیران ايرانيشان همانند خواجه نظام‌الملك و چهره آن روزهاي ايران زمين را در بغل فرقه سري اسماعيليان نمایان نشان سازد. این اثر به دست مترجم معروف ایرانی ذبیح الله منصوری به زبان فارسی ترجمه شده است.ذبیح الله منصوری در مقدمه اثر نگاشته برداشتی که در این اثر از نهضت حسن صباح شده و غیر از آن بوده که تا اکنون در اثر دیگر راجع به فرقه اسماعیلیه نگاشته اند و از آن چیزی که نگارنده این اثر گفته اینگونه استنباط شده که نهضت حسن صباح تنها یک نهضت مذهبی نبوده است. برای خرید کتاب خداوند الموت به لینک موجود مراجعه نمایید.

خداوند الموت

کتاب زندگینامه مشاهیر بزرگ جهان نوشته الناز محب علیان می باشد .اثر فوق با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و بیست و شش صفحه است. کتاب زندگینامه مشاهیر بزرگ جهان یکی از نوشته های بسیار سودمند و مفید درمورد سرنوشت و سرگذشت اشخاص بسیار معروف و بزرگان علم و اندیشمندان و ثروتمندان است که در این اثر زیادتر با افراد معروف دنیا مثل افلاطون و آمپر و انیشتین و ارشمیدس و ارسطو و بتهوون و ادیسون و فارابی و گالیله و دکتر حسابی و کپلر و نیوتون و پاسکال و زکریای رازی و غیره آشنا خواهید شد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگینامه مشاهیر بزرگ جهان تماس بگیرید.

زندگینامه مشاهیر بزرگ جهان

کتاب سر کرده ی قزاقها نوشته هارولد لمب می باشد و توسط خسرو همایون پور ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و چهار به چاپ رسیده و در انتشارات علمی و فرهنگی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد و هشت صفحه است.کتاب سرکرده قزاقها به سرنوشت و زندگانی یکی از قزاقان به اسم ستنکا رازین در قرن هفدهم پرداخته است. این قزاق دستهای راه زن به وجود آورده و به کشتار و غارت پولداران و ثروتمندان دست زد و بر حاجی طرخان و تساریتسین که ستالینگراد کنونی می باشد تسلط پیدا کرد . در امتداد رودخانه ولگا یک جمهوری قزاق پایه گذاری کرد و یک دفعه مسکو را تهدید به گرفتن نمود. او را اسیر کردند و آن اندازه شکنجه دادند تا از بین رفت و کشته شد .اما خاطره های او پیش بیچارگان و بینوایان همانند افسانه رابین هود و وعده انتقام از مالک ها و دولتیان گرامی ماند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سر کرده ی قزاقها تماس بگیرید.

سر کرده ی قزاقها

کتاب هیتلر و نازیسم که به دست دیک گیری نگاشته و توسط احمد شهسا ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج به انتشار رسیده و در نشر خجسته چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و بیست و پنج صفحه است. نازیسم خلاصه ای از عبارت ناسیونال سوسیالیسم می باشد. نازیسم به نمونه جمع آوری شده ی ایدئولوژی‌های حزب نازی اطلاق می گردد. معنی و مفهوم علمی این کلمات عبارتند از نظام دیکتاتوری متکی به اعمال زور و ترور نمایان که به دست ارتجاعی ترین و تجاوز کاران محافل امپریالیستی مستقر می گردند. فاشیسم از سمت سرمایه انحصاری پشتیبانی شده و اهداف آن نگهداری نظام سرمایه دار می باشد که در زمانی که حکومت به روش های متعارف امکان پذیر نباشد. نازیسم را هم می شود شکلی از فاشیسم دانست که نژادپرستی همچنان به اصول آن اضافه شده‌ است. از نظر تاریخی فاشیسم اول در ایتالیا در سال هزار و نهصد و نوزده بوجود آمد و سه سال بعد توانست حاکمیت را داخل این کشور بگیرد . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هیتلر و نازیسم تماس بگیرید.

هیتلر و نازیسم

کتاب لوئی پاستور که به دست آلیدا مالکوس نگاشته و توسط ناصر جدیدی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج به انتشار رسیده و در نشر علمی و فرهنگی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد و سه صفحه است. لویی پاستور یکی از شیمی‌دانها و زیست‌ شناس معروف کشور فرانسه می باشد که در تاریخ بیست و هفت دسامبر هزار و هشتصد و بیست و دو میلادی در شاتو ویله نوولتان از ایالت ژورا به دنیا آمده است. او داخل خانواده یک گروهبان مستعفی ارتش شکست خورده ناپلئون به اسم ژان ژوزف پاستور متولد شد. جد بزرگ او دارای شغل دباغی بودند. لویی پاستور با آن که داخل یک خانواده فقیر به دنیا آمد و پدرش هم به کار دباغی مشغول بود با تمام اینها قادر بود درس خویش را با استعدادی درخشان به آخر برساند. معروفیت او مدیون شناخت نقش باکتری‌ها در بروز بیماری و کشف کردن واکسن ضد هاری است. لویی پاستور به گونه ی خستگی ناپذیری واسه ی پیدا کردن پادزهر و شیوه های درمان خیلی از بیماری های خطرناک مثل سیاه زخم و هاری کوشش فراوان کرد. برای خرید کتاب لوئی پاستور به لینک موجود مراجعه نمایید.

لوئی پاستور

کتاب زندگی گالیله نوشته برتولت برشت می باشد و توسط کاوه کردونی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به چاپ رسیده و در انتشارات محور چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و سی و هفت صفحه است. این اثر نمایشنامه ای درباره ی زندگی این ریاضیدان و ستاره شناس ایتالیایی می باشد . برشت با قلم قدرتمند و اندیشه ی پویای خویش به دور از اغراق و قهرمان پروری به نگاشتن این نمایشنامه یاری رسانده است . این نوشته در دهه های سوم و چهارم قرن بیستم نگاشته شده است. نخستین نسخه ی آن در وقت ظاهر شدن نازی ها و آخرین نسخه ی آن بعد از اتفاق هیروشیمای ژاپن نوشته و تنظیم گشته است. نمایشنامه ی برشت جستجو و بررسی درباره ی مسئولیت اندیشمندان در قبال اجتماع بشری است. گالیله می بایست بین زندگی خود و علم یکی را انتخاب نماید. داوری بیرحمانه گالیله درمورد خویش و آن چیزی در آخر کار درمورد هدف حقیقی علم می گوید دریچه ای به سمت نور می گشاید. برای خرید کتاب زندگی گالیله به لینک موجود مراجعه نمایید.

زندگی گالیله

کتاب داروین که به دست ادموند اکونور نگاشته و توسط م. ت. صابری ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و پنجاه و هشت به انتشار رسیده و در نشر مازیار چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سی و چهار صفحه است.چارلز داروین در سال هزار هشتصد و نه داخل انگلیس به دنیا آمده است و در سال هزار و هشتصد و هشتاد و دو در همانجا از دنیا رفت . حاصل هفتاد و سه سال زندگی پر بار او انقلابی عظیم نه تنها در دانش تکامل بلکه در کلیۀ بینشهای بشری است. کتاب داروین نخستین جلد از مجموعه نوستالژیک تاریخ برای نوجوانان است. در این اثر به زبان ساده و روان و به طور مصور به زندگی روش کار و کوشش های داروین و در آخر انقلاب بزرگی که در علم تکامل و زیست شناسی بوجود آورد و هم اکنون واکنش های بعد از آن پرداخته شده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داروین تماس بگیرید.

داروین

کتاب مائوتسه تونگ نوشته دزموند پینتر می باشد و توسط باجلان فرخی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و پنجاه و هشت به چاپ رسیده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سی و چهار صفحه است.این اثر مجموعه تاریخ واسه ی نوجوانان که برای آشنایی زیادتر نوجوانان با تاریخ دنیا در دهه شصت به یاری چاپ مازیار منتشر شد. اثرهای مصور این مجموعه که با زبان ساده در هر جلد به قسمتی از تاریخ دنیا پرداخته است خیل بزرگ و زیادی از نوجوانان و همچنان بزرگسالان را جذب خویش نمود .اثر مائوتسه تونگ جلد دوم از مجموعه نوستالژیک تاریخ واسه ی نوجوانان می باشد. اتفاقات و رویدادهای سال هزار و نهصد و چهل و نه موجب پیدا کردن كمونيست ها داخل چین و ايجاد جمهوري خلق چين شد. اين کتاب به زندگاني مائوتسه تونگ و نقوشي كه او در ايجاد اين دگرگونیها به عهده داشت اختصاص دارد و هم اکنون توضیحات رويدادهايي است كه بعد از به رهبري رسيدن او در چين اتفاق افتاده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مائوتسه تونگ تماس بگیرید.

مائوتسه تونگ

صفحه1 از11

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید