توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب شهریار توسط نیکولو ماکیاولی نوشته شده است.که با زبان فارسی نوشته شده و دارای تعداد پانصد و سی و هفت صفحه می باشد. شهریار اسم کتاب معروف نیکولو ماکیاولی که یکی از متفکران ایتالیایی بوده می باشد.که پایه گذار مکتب سیاسی ماکیاولیسم بوده است. نیکولو برناردو ماکیاولی دانشمند سیاسی معروف ایتالیایی در سه مه هزار و چهارصد و شصت و نه در شهر فلورانس داخل ایتالیا متولد شده است و در سال بیست و یک ژوئن هزار و پانصد و بیت و هفت چشم بر جهان بست. ماکیاولی سرنوشت خویش را در راه سیاست و وطن‌پرستی صرف نمود. با آین همه بعضی او را متهم به طرفداری کردن از حکومت اقتدارگرا و ظالم کردند و همچنان مورد پرخاش و خشونت و حملات قرار دادند. با دلیل نگاشتن اثری به اسم شهریار بود که او واسه ی خانواده مدیچی و حکام فلورانس نوشته‌ است.برای خرید کتاب شهریار با ما تماس بگیرید .برای دانلود این کتاب به ادامه مراجعه کنید.

کتاب تاریخ جنگ جهانی دوم که توسط وبسایت دانشنامه جنگ جهانی دوم نوشته شده است.که با زبان فارسی نوشته شده و دارای تعداد هفتاد و یک صفحه می باشد. در مورد جنگ جهانی دوم نوشته ها و اثرهای زیادی وجود دارد .اما با جسارت می شود گفت که تقریبا این نوشته ها به صورت کامل جانبدارانه و به نوشته ی پیروز جنگ یا همان متفقین و یا علاقه مندان پر هیاهو و پر شور ناسیونال سوسیالیسم نگاشته شده است.در داخل این اثر کوشش فراوان شده که با نگاه و نظری بیطرفانه و به دور از هر طور غرض ورزی به واقعیت های این رویداد تاریخی پرداخته است. کتاب تاریخ جنگ جهانی دوم واسه ی انسانهایی که اطلاعات تکمیل شده از جنگ جهانی دوم را نداشته اند و هم اکنون هم زمان و حوصله مطالعه کردن کتاب های تاریخی بزرگ و زیاد درمورد جنگ جهانی دوم را ندارند خیلی متناسب می باشد.برای خرید کتاب تاریخ جنگ جهانی دوم با ما تماس بگیرید و برای دانلود این کتاب به ادامه مراجعه کنید.

کتاب اسرار مرگ استالین که با ترجمه ی عنایت الله رضا به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. که توسط آوتور خانوف نوشته شده است.ولی حدس و شک و همچنان جدال درمورد آخرین روزهای سرنوشت او هم اکنون ادامه داشته است.آیا استالین بعد از خونریزی مغزی به صورت طبیعی جان داده است.یا همانند قصد هدایت متحد بودن جماهیر شوروی به سمت و طرف جنگی نافرخنده را داشت. در روز پنج مارس سال هزار و نهصد و پنجاه و سه ژوزف استالین پیشوای متحد بودن جماهیر شوروی قدیم از دنیا رفت. زندگی سیاسی او به عنوان خودکامه ای که بر سرنوشت میلیون ها آدم استیلا داشته است و در مدت چندین دهه مورد تجزیه و رویدادهای و موشکافی انجام گرفته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اسرار مرگ استالین تماس بگیرید

کتاب قحطی بزرگ که توسط محمد قلی مجد نوشته شده است.که با ترجمه ی معصومه جمشیدی به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. قحطی بزرگ توضیح درمورد اتفاقات سال‌های هزار و دویست و نود و شش تا هزار و دویست و نود و هشت هجری شمسی می باشد.که هم زمان با آخر جنگ‌جهانی اول می باشد. این دو سال یکی از تاسف آورترین زمانهای تاریخ ایران می باشد.و قحطی و کمبود نان و گندم و غله و خیلی از هم‌وطنان ما را از به دست مرگ می کشاند. این‌ قحطی که اول با خشک‌سالی شروع می شود. با احتکار گندم به دست دولت قاجار و حمایت‌های روس و انگلیس به یک فاجعه ملی تبدیل شده است. نقوش انگلیس و روسیه در این قحطی غیرقابل کتمان است. بسیار تاریخ شناسان از این واقعا با اسم هلوکاست ایرانی یاد نموده اند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قحطی بزرگ تماس بگیرید

کتاب تاریخی نبرد من که توسط آدولف هیتلر نوشته شده است.که با ترجمه ی فرشته اکبرپور به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. او بعد از زندانی شدن به دلیل شرکت در کودتای نافرجام در سال هزار و نهصد و بیست و سه با رواج دادن ایده‌های ناسیونالیستی و ضد کمونیستی و یهودستیزی و ایراد صحبت های بسیار پرشور حامیانی در تمامی کشور آلمان به دست آورد. این اثر به عنوان یک سرباز قدیمی نشان‌دار جنگ جهانی اول در سال هزار و نهصد و بیست میلادی به حزب نازی رفت و متصل شد.و در سال هزار و نهصد و بیست و یک به ریاست در آن جا رسید.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخی نبرد من تماس بگیرید

کتاب عظمت و انحطاط شهر ماهاگونی که توسط برتولت برشت نوشته شده است.که با ترجمه ی مینو ملک خانی و مهدیذ اسفندیار فرد به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. برتولت برشت‏ متولد شده در ده فوریه هزار و هشتصد و نود و هشت در قدیم چهارده اوت هزار و نهصد و پنجاه و نه نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر و شاعر آلمانی سوسیالیست و کمونیست می باشد.او سرودن شعرهایش را در پانزده سالگی و قبل از نمایشنامه‌نویسی شروع نموده است و اولین سروده‌هایش را میان سالهای هزار و نهصد و چهارده تا هزار و نهصد و هفده سرود و آنها را در انتشارات محلی چاپ نمود. در سال هزار و نهصد و هجده وقتی که به خدمت سربازی خوانده شد افزون بر کار در بیمارستان نظامی پشت جبهه مشغول شد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عظمت و انحطاط شهر ماهاگونی تماس بگیرید

کتاب تاریخی اورارتو که به دست بوریس ب پیوتر ووسکی نوشته شده است.با جلد شومیز منتشر شده است. مردم اورارتو از نوادگان گرجی‌ها و ارمنی‌ها به حساب می آیند و از حدود هزار و پانصد سال قبل از میلاد مسیح تا ششصد قبل از میلاد بر منطقه حکمرانی دارند.اورارتو که به آن پادشاهی وان و همچنان پادشاهی آرارات هم اکنون گفته شده است. اسم تمدّنی در دوران آهن است. گستره جغرافیایی حکومت این تمدن در سمت و سوی دریاچه ارومیه دریاچه وان و بلندی‌های ارمنستان قرار گرفته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخی اورارتو تماس بگیرید

کتاب اقوام هلاک شده که توسط هارون یحیی نوشته شده است.که با ترجمه ی مژگان دستوری به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. در حال حاضر در بازار کتاب ایران به اسمی آشنا و پرفروش صورت گرفته شده می باشد. هم چنان کتاب‌های بسیار زیادی از این نویسنده‌ی پنجاه و سه ساله‌ی ترک داخل ایران در هر دو حوزه‌ بزرگسال و کودک به چاپ رسیده است و از قضا و از سمت مطالعه کنندگان ایرانی با استقبال بسیار روبرو شده است. کتابی که این دفعه واسه ی شما آماده نموده ایم یکی از آثار محبوب و شناخته شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اقوام هلاک شده تماس بگیرید

کتاب وزیر اعظم که توسط کاترین هرماری وی ای نوشته شده است.که با ترجمه ی میترا معصومی به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است.در این نوشته صورت حقیقی جعفر با خوبی ها و ضعف هایش با جاه طلبی ها و رویاهایش واسه ی رسیدن به کمال زیاد مورد نظرش به صورت گویا و خیلی لطیف گفته شده است.کتاب وزیر اعظم در سال هزار و نهصد و هشتاد و یک برنده جایزه فمینا از کشور فرانسه شده می باشد.نوشته ی وزیر اعظم اثری مهم و معروف از کاترین هر ماری وی اِی است با سرنوشت غم انگیز جعفر برمکی با سبکی بسیار زیبا و هیجانی فوق العاده به تحریر رسیده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب وزیر اعظم تماس بگیرید

کتاب دانستنیهایی درباره دزدان دریایی که با ترجمه ی سعیده عاقلتر به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. که توسط بارنابی هاروارد نوشته شده است.در واقعیت دزدان دریایی بسیار زیاد و پیوسته آنقدر نیرو و جسارت پیدا نموده اند که واسه ی خود حکم و مقر حکمرانی همچنان تعیین می نمودند. به صورتی که رومی ها در سال شصت و هفت پیش از میلاد ناگزیر شدند یک کشتی سرباز را واسه ی گوشمالی این دزدان با جسارت روانه و مقر حکمرانی آنها را از بین برند. اثر فوق از صدها و و حتی امکان دارد از هزاران سال قبل مسبوق به سابقه می باشد و تا حال حاضر ادامه داشته باشد.آنگونه که در سده های قبل از میلاد کشتی های متعلق به یونان کهن و رومی ها و اکثرا و بارها در دریای اژه و مدیترانه مورد تهاجم دزدان دریایی این محدوده صورت گرفته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دانستنیهایی درباره دزدان دریایی تماس بگیرید

صفحه1 از4

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید