توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب جنگ ایران و عراق که توسط عبدالحکیم ابوغزاله نوشته شده است.که دارای سیصد و هفتاد و شش صفحه می باشد.این اثر به فاصله بسیار کوتاهی بعد از به آخر رسیدن جنگ ایران و عراق به دست وزیر دفاع وقت مصر آقای عبدالحکیم ابوغزاله درمورد اتفاقات بسیار اساسی و مهم این جنگ به رشته تحریر درآمده است و زیادتر از آن که به وصف و توضیح رویدادها نظر داشته است .با نظر و نگاهی تحلیلی به اتفاقات و حوادث نگاه نموده و از این سو بیان کننده انواع نگرش ایشون در طی این جنگ است. بازنگری به رویدادهای یک زمانه ی بسیار مهم تاریخی خوب می باشد که در فاصله زمانی نه آنگونه دور و نه خیلی نزدیک نسبت به آن رخدادها انجام پذیرد. برای آنکه اینگونه از یک سمت هنوز خیلی از جوانب و زاویه های مهم اتفاقات آن زمان از اندیشه ها دور نگشته است و نمی شود آن را پنهان کرد و از سمت دیگری گذشت زمان هر اندازه کم پرده از خیلی پیچیدگی ها و اشتباهات بر داشته و تحلیل گر را به سمت علت و اسباب واقعی پیدایش رویدادها به پیش می برد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جنگ ایران و عراق تماس بگیرید.

کتاب زندگی تولستوی که توسط رومن رولان نوشته شده است.که دارای صد صفحه می باشد.اثر فوق با اسم زندگی تولستوی نگاشته شده به دست رومن رولان در پنج قسمت آماده شده است.تولستوی یکی نگارنده ها و فعالان سیاسی و اجتماعی روس می باشد . تولستوی در تاریخ نه سپتامبر هزار و هشتصد و بیست و هشت میلادی در یاسنایا پالیانا از توابع تولا به دنیا آمده است. او در روز بیست نوامبر هزار و نهصد و ده میلادی از دنیا رفت.او یکی از معروفترین نگارنده ها و بزرگترین اشخاص تاریخ روسیه بوده است. داستان های جنگ و صلح و آنا کارنینا موقعیت او را در بالاترین رتبه ی ادبیات داستانی دنیا به اثبات رسانده است . تولستوی به اندازه ای در کشورش معروف و شهرت یافت که آخر سکه طلای یادبودی به احترام او ضرب شده است. تولستوی به رغم آوازه و علاقه ای که با نشر اثرش کسب نمود و زندگی خویش را به شدت تغییر داد و به ساده زیستن روی آورد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگی تولستوی تماس بگیرید.

کتاب خاطرات همفر که توسط مستر همفر نوشته شده است.که دارای شصت و سه صفحه می باشد. این نمونه جمع آوری شده از سمت فرقه وهابیت شمامت گشته و آنرا قصه ای خیالی که واسه ی بی‌اعتبار نمودن محمد بن عبدالوهاب و یارانش از سمت دولت بریتانیا تهیه شده اسم داده‌اند. ولی از طرف مسلمانها چه آنان که شیعه بودند و چه اهل تسنن این نوشته را بیان‌گر همان اصول مشهور انگلیسی تفرقه بیانداز و حکومت کن می دانند .خاطرات همفر نام اثری می باشد که توضیح خاطرات فردی به اسم مستر همفر که مأمور دولت بریتانیا در قرن هجده میلادی بود چاپ شده و به تفسیر نقش او در صورت پذیری و انجام نظرات و نگاه وهابیت داخل کشورهای مسلمان پرداخته است.در غرب این نوشته یکی از خاطره های دروغ و غایط تلقی شده و از آن به موجب نسخه انگلو فوبیک پروتکل بزرگان صهیون یاد شده است. داخل غرب این نوشته ساخته دست یک مسلمان سنّی واسه ی نمایان کردن وهابیت که ساخته شده به دست انگلیس است شناخته گشته است. اشخاصی هم نیز همانند صبری پاشا که وهابی‌گری را ساخته دست انگلیس واسه ی ضعیف کردن دولت عثمانی می داند . برای خرید کتاب خاطرات همفر به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب گفتنی های تاریخ که توسط علی سپهری اردکانی نوشته شده است.که دارای صد و یازده صفحه می باشد.این کتاب برگرفته از صد و سی و شش داستان جالب و خواندنی از تاریخ ایران و جهان است.این اثر همانگونه که از اسمش اشکار است شامل صدها داستان آموزنده تاریخی می باشد. داستان های این نوشته داستانهای داخلی و ایرانی و داستان های خارجی هستند که به دست علی سپهری اردکانی جمع آوری گشته اند.تاریخ عبارت است از ثبت نمودن اتفاقات و رویدادها که در زمان زندگی بشر رخ داده است و در آن بلندی و پست ها و و موفقیت ها و تلخی و شیرینی ها را به مطالعه کننده عرضه می دارد. آنگونه که خویشتن را با آنان و حوادثی که رخ داده هم دوره و همگام پردازد. حضرت علی در این باره اینطور گفته اند که هر اندازه که من عمر طولانی نداشتم مثل عمر اشخاصی که قبل از من بودند و اما در کارهای ایشان نظر کردم و در اخبارشان تفکر کرده و در بازمانده هایشان سیر نمودم.آن گونه که مثل یکی از آنان شده ام. بلکه به موجب آنچه از اعمالی آن ها به من رسیده آنگونه شدم که انگار از اول تا آخرشان با آنها زندگی کرده ام .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گفتنی های تاریخ تماس بگیرید.

کتاب صهیونیسم و جنبش روشنگری یهود که توسط عبدالله شهبازی نوشته شده است.که دارای بیست و سه صفحه می باشد.عبدالله شهبازی در سال هزار و سیصد و سی و چهار داخل شهر شیراز متولد شده است . پدر او حبیب الله شهبازی رئیس قبایل کوهمره سرخی بوده که بعد از شورش عشایر جنوب در سال‌های هزار و سیصد و چهل و یک و دو بر ضد حکومت پهلوی تیرباران گشت. او با وارد شدن محافل مذهبی و سیاسی هوادار آیت الله خمینی شد و از شاگردان شیخ محی‌الدین حائری شیرازی بود.در تابستان هزار و سیصد و چهل و نه در چهارده سالگی واسه ی اولین بار به اتهام پخش اعلامیه مرجعیت آیت الله خمینی در مجلس ختم آیت الله محسن حکیم دستگیر گشت.در فرهنگ سیاسی معاصر صهیونیسم به ایدئولوژی ناسیونالیسم یا نژادپرستی یهود اطلاق شده که در آخر قرن نوزدهم معروف گشت و به صورت سنتی تئودور هرتزل با عنوان پایه گذار آن شناخته شده است. این معنی از کلمه صهیون گرفته شده که اسم تپه ‌ای لوده در بیت‌ المقدس واقع شده و مفهوم این واژه مشخص نمی باشد و معنی های بسیار گوناگونی واسه ی آن شناخته ‌اند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صهیونیسم و جنبش روشنگری یهود تماس بگیرید.

کتاب تاریخ ادبیات افغانستان که توسط احمد علی کهزاد نوشته شده است.که برگرفته از هفتاد و هفت صفحه است.این اثر اقدام نخستین در تدوین تاریخ ادبیات افغانستان می باشد. نویسنده این اثر از نگارنده های معروف و با صلاحیت کشور است. ادبیات یک ملت عبارت می باشد از نمونه های اثرهای هنری لسانی آن ملت و به عبارت دیگر ادبیات یک ملت است. ادبیات قسمت مهمی از فرهنگ است و برگرفته از ارزش‌های معنوی اجتماع می باشد که متولد شده از مغز و اندیشه ی نسل‌های گذشته و امروز است.ادبیات بازتاب‌ دهنده سطح آگاهی ادبی و حقیقت های عینی اجتماع واقعات و حادثه ها و حالات و وضعیت دوران است.ادبیات هر جامعه بیانگر مدنیت و طرز نظر و دید و مقدار علم و ادب و فرهنگ و مظهر اندیشه ها و تلقیات مردم آن اجتماع است. ادبیات دری همچنان مظهر نیازهای معنوی و مبین یک سلسله حقیقت های عینی و فکری و بیانگر طرز نگاه و نگرش آدمها است. اگر به تاریخ ادبیات دری نگاهی بیندازیم و به مسیر انکشاف و تطور شعر دری به پژوهش و خواندن مشغول شویم بر کمیت و کیفیت اثرهای منظوم و منثور دری آشنا می‌شویم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ ادبیات افغانستان تماس بگیرید.

کتاب اسرار مرگ ناپلئون که توسط بن ویدر و دیوید هپگو نوشته و به دست دکتر ابوالقاسم امشه ای ترجمه شده است.که دارای سیصد و شصت و نه صفحه می باشد.یکی از شگفت آورترین و رمز آلود ترین معماهای تاریخ معمای مرگ ناپلئون بناپارت می باشد.کتاب اسرار مرگ ناپلئون پژوهشی است مستند همراه با تجسسی جستجوگرانه درمورد دلیل مرگ ناپلئون که در جزیره سنت هلن روی داد. تصاویری وجود دارد که نشان دهنده ی این است ناپلئون بناپارت به مرگ طبیعی فوت نکرده است و بلکه به ضرب گلوله در گذشته است و فردی که بعنوان ناپلئون بناپارت در تبیعدگاه سنت هلن به مرگ طبیعی فوت شد ناپلئون حقیقی نبوده است و این خود همواره به طور یکی از اسرار تاریخ باقی مانده است .ناپلئون بناپارت بعنوان اولین امپراتور فرانسه در فاصله سال های هزار و هشتصد و چهار تا هزار و هشتصد و پانزده میلادی بر این کشور حکومت نموده و نقش بسیار شکوفایی داخل تاریخ اروپا ایفا کرده است. تاکتیک های نظامی او موجب موفقیت های زیادی واسه ی ارتش فرانسه در مقابل ارتش هایی شد که حتی در برخی موارد از لحاظ تعداد بر ارتش فرانسه برتری داشتند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اسرار مرگ ناپلئون تماس بگیرید.

کتاب سرگذشت بشر که توسط هادی بیگدلی نوشته شده است.که دارای صد و پنجاه و چهار صفحه می باشد.داخل این اثر کوشش فراوان شده است تا تاریخ زندگی آدم از شکل و صورت مادی و روانی از زبان تاریخ نگاران قهار عالم هستی و حضرت حق با چاشنی های پیر عاشق بلخ همانگونه که بودند و می باشند ارائه شود تا آنکه قادر باشیم به فلسفه حقیقی زندگی آدمی که مستتر در همان تاریخ او می باشد دست پیدا کنیم.شعرهای ارتباط داشته با موضوعات از مثنوی معنوی مولانا استخراج گشته است.از ویژگی های این اثر می شود به موردهایی اشاره داشت که نخست بر شیوه ی دستور العمل ارائه شده بر فهم داستان های مثنوی معنوی مولانا با شیوه استخراج ابیات ارتباط داشته با قصه ها از لا به لای ابیات مختلف دیگر داخل کتاب روانکاوی پیر بلخ و داستان های حقیقی تاریخی با محور پیامبران و آدمهایی که واقعیت حیات مادی و ماوراء طبیعت را در موثرترین و بهترین و کاملترین صورت خویش درک نموده اند از متن قرآن کریم استخراج کرده اند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سرگذشت بشر تماس بگیرید.

کتاب صحنه‌های تکان دهنده در تاریخ اسلام که توسط محمد عبدالله عنان نوشته و به دست علی دوانی ترجمه شده است.که دارای سیصد و شصت و هشت صفحه می باشد.این کتاب در بیست و دو فصل تدوین شده است. صحنه های تکان دهنده در تاریخ اسلام اسمی می باشد که مترجم محترم به اثر پرارج نگارنده بزرگ مصری محمد عبدالله عنان به اسم مواقف حاسمه فی تاریخ الاسلام داده است. نویسنده این نوشته که در بین نگارنده های اسلامی یکی از اساتید فن به حساب میرود با مطالعات بسیار گسترده و مشاهدات عینی خود داخل قلمرو اسلامی و دنیای غرب کتاب ها و اثرهای ذی قیمتی به وجود آورده است.آنچه در این اثر مطالعه می نمایید مجموعه ای از رویدادها و حوادث خطیری است که در خلال تاریخ اسلام به وجود آمده است و در برخورد همیشگی بین شرق و غرب و اسلام و مسیحیت به شیوه آشکاری تاثیر دگذاشته است.در این اتفاقات مطالعه کننده می بیند که چطور خاطره جنگ های صلیبی و قرن ها محور کشمکش ها بوده و هر وقت اسلام خواسته نیرو گیرد چگونه آتش آن شعله ور شده و برای چه تا حال حاضر مسیری واسه ی صلح میان این دو قطب پیدا نکرده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صحنه‌های تکان دهنده در تاریخ اسلام تماس بگیرید.

کتاب کارنامه اسلام که توسط عبدالحسین زرین کوب نوشته شده است.که دارای هفتاد و یک صفحه می باشد.کارنامه اسلام اسم اثری از دکتر عبدالحسین زرین کوب می‌باشد. موضوع این کتاب فرهنگ و تمدن اسلامی است. او این کتاب را اول دفعه در سال هزار و سیصد و چهل و هشت به انتشار رسانید. موضوع این اثر فرهنگ و تمدن اسلامی است.عبدالحسین زرین‌کوب خوانساری ادیب و تاریخ‌نگار و منتقد ادبی و نویسنده و مترجم معروف ایران معاصر است. آثار او به‌عنوان مرجع عمده در مطالعات تصوف و مولوی‌شناسی شناخته شده است .او از تاریخ‌نگاران سرشناس ایران است و آثار مشهوری در تاریخ ایران و همچنان تاریخ اسلام دارد. این آثار به سبب بیان ادبی و حماسی تاریخ از آثار پرفروش در بین ایرانیان می باشند .کارنامه اسلام یک فصل درخشان تاریخ انسانى بوده است و نه تنها از سمت و شکل توفیقى که مسلمین در تشکیل یک فرهنگ تازه دنیایی پیدا کرده اند بلکه به موجب فتوحاتى که آنها را پیروز نمود به تشکیل یک جهان تازه و وراى شرق و غرب قلمرو اسلام که در حقیقت نه شرق بود نه غرب. برای خرید کتاب کارنامه اسلام به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از7

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید