توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب عملیات پرش بلند که به دست ویلیام کاپلند نگاشته و توسط میترا معتضد ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش به انتشار رسیده و در نشر البرز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و پنجاه و چهار صفحه است.اثر عملیات پرش بلند پنج ساعت از اصفهان نوشته ای از کاپلند که در سال هزار و نهصد و هفتاد و پنج چاپ گشت و در قالب یک داستان به ماموریت ترور رهبران متفقین داخل تهران به دست نیروهای مخصوص آلمان نازی و شکست خوردن آن پرداخته است. عملیات پرش بلند اسمی می باشد که به نقشه ترور ناموفق رئیس ها و سران متفقین وینستون چرچیل و فرانکلین روزولت و استالین در کنفرانس تهران در سال هزار و نهصد و چهل و سه داده شد.بعد از قبول کردن هیتلر با طرح همه ی ماجرا ارنست کالتنبرونر به فرماندهی تمام عملیات تعیین و انتخاب شد. سرویسهای اطلاعاتی المان نازی بعد از رمز گشایی یکی از نوشته های نیروی دریایی ایالات متحده وقت و مکان کنفرانس را متوجه شدند. کالتنبرونر اتو اسکورزینی که فرمانده‌ی معروف اس اس بود را به رهبری تیم عملیاتی انتخاب کرد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عملیات پرش بلند تماس بگیرید.

کتاب سه یار دبستانی که به دست هالدین ماگفال نگاشته و توسط عبدالله وزیری و اسدالله طاهری ترجمه شده است.اثر فوق در نشر علی اکبر سلیمی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و چهل و سه صفحه است.سه یار دبستانی واسه ی آخرین دفعه به میخانه همیشگی رفته تا به همراه دیگر رفیقان سری به خمره زنند و به موجب خداحافظی و باده گساری مجددی داشته باشند و فردای همان روز هر کدام در جاده رویاهای خویش قدم بردارند. وقتی حاضر شدن داخل میخانه به دنبال صحبتهای از سر مستی و جوانی و رویاهایی موجب می گردد تن به پیمانی دهند که در آینده هر کدام از آنها صاحب نیرو و تخت و مقامی شود و دیگر دوستان را به یاد آورد و در قدرت و شکوه خود شریک کند. این سه تن با خون خود قسم می خورند و بعد از یک روز می نوشی و شادنوشی از هم دیگر جدا شده و به سمت سرنوشت راهی می گردند.در این بین خیام جوان مسیر را نزدیک کرده و باغی داخل نیشابور پیدا می کند و با ساقی ازدواج می کند. برای خرید کتاب سه یار دبستانی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب شرح حال من ژوزف استالین که به دست ریچارد لوری نگاشته و توسط احمدعلی صادق وزیری ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر امیرکبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هفتاد و چهار صفحه است.من با اسم ژوزف جوگاشویلی در بیست و یک دسامبر هزار و هشتصد و هفتاد و نه در قسمتی از امپراتوری تزار داخل ارتفاعات قفقاز به اسم گرجستان داخل شهر گوری به دنیا آمده ام که تروتسکی آن را موزه نژادشناسی بزرگ از فرهنگ ترکها و ارامنه و پارسی ها نام داده اند . ولی آن گونه که به نظر رسیده که تروتسکی متوجه نشده و نفهمیده است که یک خرافات کهن پارسی بوده که گفته متولدین پسر بیست و یک دسامبر روز بلندترین شب سال که شب یلدا نام دارد می بایست در لحظه به دنیا آمدن کشته شوند. وقتی که من در سن هشت یا نه سالگی از این خرافات آگاه گشتم لرزشی از ترس و خوشحالی را به طور مستقیم در بدن خود حس نمودم .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شرح حال من ژوزف استالین تماس بگیرید.

کتاب انقلاب عثمانی که به دست جرجی زیدان نگاشته و توسط ع. قویم السلطنه ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و بیست و نه به انتشار رسیده و در نشر مطبعه شمس چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هشتاد و هفت صفحه است.در این زمان که با سالهای آخر زمان تنظیمات تقارن داشته عرصه ی باز حاصل از اصلاحات موجب گشته تا گروهی از اندیشمندان امپراتوری عثمانی در اثر روشنگری غربی به رایج نمودن اندیشه های آزادی خواهانه و اصلاح طلبانه داخل مطبوعات پردازند. این گروه که اتحادیه وطن پرستان یا اجتماع اتفاق حمیّت اسم دارد در ژوئن هزار و هشتصد و شصت و پنج با شرکت نمودن شش جوان از جمله نامق کمال داخل استانبول شکل گرفته است . رشد و توسعه دادن با سرعت گروه و تمایلات برخی از دولتمردان آن را در معرض فشار قرار داده و برخی از رهبران آن همانند نامق کمال و ضیاءبیک و علی سُعاوی به مناطقی دوردست عثمانی تبعید گشتند. آنها در هزار و هشتصدد و شصت و هفت به پاریس مهاجرت نمودند. برای خرید کتاب انقلاب عثمانی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب همه چیز درمورد کشور آمریکا که توسط رضا فریدون نژاد نوشته شده است.که دارای سی و هفت صفحه می باشد.کشور آمریکا از شرق با اقیانوس اطلس و از غرب با اقیانوس آرام و از شمال با کشور کانادا و از سمت جنوب با کشور مکزیک همسایه می باشد. این کشور از مسیر پایگاه دریایی گوانتانامو همچنان مرز مشترک کمی با کوبا دارد. آمریکا هما اکنون از طریق آلاسکا با روسیه مرز آبی داشته و به علاوه نمونه ی جمع شده از جزیره‌ها و نواحی و منطقه ها متعلق به آمریکا در تمامی دنیا پراکنده‌اند.این اثر با محتوای اطلاعات بسیار سودمندی واسه ی دوستداران به سفر کردن و زندگی نمودن داخل کشور امریکا است.مطالب این اثر برگرفته از اطلاعات عمومی درباره ی کشور امریکا و اطلاعات بسیار کامل درمورد تحصیل در امریکا و اطلاعات کامل دانشگاه های موجود داخل امریکا و اطلاعات سودمند و مهم زندگی در امریکا و اطلاعات جامع انواع ویزا و اقامت این کشور و اماکن دیدنی آمریکا به طور مصور می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب همه چیز درمورد کشور آمریکا تماس بگیرید.

کتاب جنگ تمدن ها که توسط ساموئل هانتینگتون نوشته شده است.که دارای یازده صفحه می باشد.ساموئل هانتینگتون استاد مشهور کرسی حاکمیت و مدیر مؤسسات مطالعه های استراتژیک دانشگاه هاوارد امریکا می باشد و در قبل رئیس اجتماع علوم سیاسی امریکا و از موسسات مجله سیاست خارجی بوده می باشد.عروفیت جهانی او زیادتر به موجب نظریه ی برخورد تمدن‌های او بوده است .ولی مقاله موجود به این نظریه نپرداخته است بلکه موضوع آن اثری از این نظریه پرداز امریکایی می باشد که اشخاصی که برانداز می کنند و تجدیدنظر طلبان و یا آنکه به تعبیر خود آن اصلاح طلبان آن را نوشته ی مقدس خود دانسته اند. اثری که چهره واقعی هانتینگتون را هر اندازه زیادتر نمایان می سازد. او در پس چهره علمی و انجام کارهای سیاسی خود را همراه با هنری کیسینجر و برژینسکی و استالی هافمن داخل شورای ارتباطات خارجی امریکا شروع نمود که مهمترین نهاد رهبری سیاست خارجی امریکا می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جنگ تمدن ها تماس بگیرید.

کتاب امپریالسیم که توسط نرجس رسا نوشته شده است.که دارای هجده صفحه می باشد.امپریالسیم به نظامی گفته شده که به سبب مقاصد اقتصادی و یا سیاسی خواسته از مرزهای ملی و قومی خود تجاوز نماید و سرزمین‌ها و ملتها و قومهای دیگر را زیر سلطه ی خویش درآورد.سیاستی که مرام او به دلیل نفوذ و قدرت کشور خویش بر کشورهای دیگر می باشد.این واژه در معنی حال حاضر با معنی کنترل کردن کشوری از سمت کشور دیگر بکار رفته است.به دست داشتن ارادات کشوری بر کشور دیگر است. حکومت مستقیم و غیرمستقیم بر سرزمین‌های وابسته یا مستعمره به دست کشور صنعتی نوین نبود. بلکه حکومت فردی یک حاکم قدرتمند بر برخی اشخاص بی‌شماری از سرزمین‌ها چه داخل اروپا و چه در آن‌ سمت دریاها اطلاق می گشته است. تنها در سال‌های بعد بود که اصطلاح امپریالسیم مفهوم هدف‌دار خویش را به عنوان نظامی بر اساس چیرگی واسه ی ایجاد نمودن سرزمین‌های وابسته خارجی و در وقت امکان اتحاد آنها زیر لوای یک امپراتوری جهانی شناخته شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب امپریالسیم تماس بگیرید.

 

کتاب اشرافیت که توسط جاناتان پوویس نوشته شده است.که دارای صد و هشتاد و دو صفحه می باشد.نوشته ی اشرافیت با پژوهش و تحقیقات درباره ی طبقه برتر و ممتاز اجتماع و اثرگذاری آنها بر حاکمیت های غربی و اروپایی پرداخته است. فصل‌های موجود در داخل این اثر پژوهش ها را از اشرافیت به عنوان یک مقام شروع می نماید و به ثروت و هم اکنون به قوا و نیرو و نیز نقشی که هر یک از آن ها در تاریخ اشرافیت انجام شده است می‌رسد. در مسیر و زمان تاریخ گذشته اروپای غربی و اشرافیت به موجب یک مقام همردیف نجیب‌زادگی می باشد و برگرفته از گروه‌های اجتماعی ممتاز اجتماع شده است. همچنان نا گفته نماند که این دو بحث و موضوع به طور دقیق مترادف هم نمی باشند .ما اشرافیت را به طور نمونه جمع آوری شده برگرفته از اقتدار و رهبری معنا می نمایم که برگرفته از دو رکن مهم و اصولی افتخار و وراثت است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اشرافیت تماس بگیرید.

کتاب جنگ ایران و عراق که توسط عبدالحکیم ابوغزاله نوشته شده است.که دارای سیصد و هفتاد و شش صفحه می باشد.این اثر به فاصله بسیار کوتاهی بعد از به آخر رسیدن جنگ ایران و عراق به دست وزیر دفاع وقت مصر آقای عبدالحکیم ابوغزاله درمورد اتفاقات بسیار اساسی و مهم این جنگ به رشته تحریر درآمده است و زیادتر از آن که به وصف و توضیح رویدادها نظر داشته است .با نظر و نگاهی تحلیلی به اتفاقات و حوادث نگاه نموده و از این سو بیان کننده انواع نگرش ایشون در طی این جنگ است. بازنگری به رویدادهای یک زمانه ی بسیار مهم تاریخی خوب می باشد که در فاصله زمانی نه آنگونه دور و نه خیلی نزدیک نسبت به آن رخدادها انجام پذیرد. برای آنکه اینگونه از یک سمت هنوز خیلی از جوانب و زاویه های مهم اتفاقات آن زمان از اندیشه ها دور نگشته است و نمی شود آن را پنهان کرد و از سمت دیگری گذشت زمان هر اندازه کم پرده از خیلی پیچیدگی ها و اشتباهات بر داشته و تحلیل گر را به سمت علت و اسباب واقعی پیدایش رویدادها به پیش می برد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جنگ ایران و عراق تماس بگیرید.

کتاب زندگی تولستوی که توسط رومن رولان نوشته شده است.که دارای صد صفحه می باشد.اثر فوق با اسم زندگی تولستوی نگاشته شده به دست رومن رولان در پنج قسمت آماده شده است.تولستوی یکی نگارنده ها و فعالان سیاسی و اجتماعی روس می باشد . تولستوی در تاریخ نه سپتامبر هزار و هشتصد و بیست و هشت میلادی در یاسنایا پالیانا از توابع تولا به دنیا آمده است. او در روز بیست نوامبر هزار و نهصد و ده میلادی از دنیا رفت.او یکی از معروفترین نگارنده ها و بزرگترین اشخاص تاریخ روسیه بوده است. داستان های جنگ و صلح و آنا کارنینا موقعیت او را در بالاترین رتبه ی ادبیات داستانی دنیا به اثبات رسانده است . تولستوی به اندازه ای در کشورش معروف و شهرت یافت که آخر سکه طلای یادبودی به احترام او ضرب شده است. تولستوی به رغم آوازه و علاقه ای که با نشر اثرش کسب نمود و زندگی خویش را به شدت تغییر داد و به ساده زیستن روی آورد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگی تولستوی تماس بگیرید.

صفحه1 از8

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید