توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب جنگ ترکمن به نوشته کنت دوگوبینو و با ترجمه سید محمدعلی جمالزاده انجام گرفته است.سربازی به اسم غلامحسین در دوران ناصرالدین شاه داستانی داشته از لشکرکشی ارتش ایران به شهر مرو به دلیل روبرو شدن با راهزنان و سارقان و دزدان ترکمن و اسیری غلامحسین به دست ترکمن ها که در زمان زندانی شدن به شیوه و روش سرنوشت ترکمنها از نظر و دید یک اسیر نگاهی باریک بین دارد.کتاب جنگ ترکمن برگرفته از دو قسمت بوده و قسمت نخست آن ارتباط داشته با نگاشته های کنت دوگوبینو است که در قالب سفرنامه نوشته شده است. برای آنکه این پژوهنده اروپایی در اوایل زمان صفویه وقتی را واسه ی آشنا شدن و تحقیقات در میان قبیله های و گروهای ترکمن می گذرانده و متون خود را به صورت سفرنامه تنظیم نموده است.قسمت دوم اثر ارتباط داشته با مقالات مترجم کننده ی نوشته است که در ارتباطات با قومهای ترکمن به انتشار رسیده و در مجموع موضوع اثر به نقش گروه های ترکمن در تاریخ ایران و شکل گیری دولت صفوی و جنگ میان آنها و صفویان پرداخته است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کتاب جنگ ترکمن تماس بگیرید.

کتاب تاریخ تمدن یونان باستان نوشته ویل دورانت می باشد. و به دست امیرحسین آریان‌پور ترجمه گشته است.تاریخ تمدن اسم نمونه جمع آوری شده کتابی یازده جلدی می باشد که ویل و آریل دورانت درمورد تاریخ سرنوشت آدمی از زمان قبل از تاریخ تا قرن هجدهم نگاشته است. این نمونه تمام نشدنی می باشد. دورانت خواستار این بوده که نوشتن آن تا تاریخ معاصر غرب دنبال کند و ادامه دهد.ولی با فوت شدن هر دو نمونه تاریخ تمدن تنها تا جلد یازدهم که مختص زمان ناپلئون بود پیشرفت کرد. در شش جلد اول این کار اسم ویل دورانت به عنوان نگارنده ذکر شده است و آریل دورانت زن او ویراستار این کتاب بوده اما در جلدهای بعدی هر دو نگارنده می باشند.این اثر مهم ترین تشریح دوباره ی تاریخ و فرهنگ و اجتماع یونان باستان در زمان سی سال است. دوران ظلمت یونان اشاره به آخر و انتهای تمدن با شکوه و قدرتمند اهل مسین در زمان هزار و دویست سال پیش از میلاد مسیح داشته که نخستین نشانه‌های سلطه ی مستقل یونان در قرن نهم پیش از میلاد مسیح نمایان گشته است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ تمدن یونان باستان تماس بگیرید.

کتاب ایلیاد و ادیسه به دست هومر نوشته و به دست سعید نفیسی ترجمه شده است. ادیسه یکی از دو نوشته های قدیمی شعرهای حماسی یونان نگاشته ی هومر می باشد. این اثر همانند سلف خود ایلیاد به طور نمونه جمع آوری شده از سرودها ولی روش نقل آن با ایلیاد متفاوت است.ادیسه سرنوشت برگشت یکی از سران جنگ تروآ فرمانده ی ایساکا می باشد. در این سفر که زیادتر از بیست سال طول کشید و داستانهای گوناگون و بلندی واسه ی او و همراهانش به وجود آورد . در آخر ادیسیوس که همه فکر می نمودند کشته شده و از بین رفته به وطن خود باز می گردد و دست تجاوزگران را از دیار و زن و فرزند خویش کوتاه می سازد.ایلیاد همچنان کاری از هومر شاعر نابینای یونانی می باشد که در جنگ تروا که به موجب دزدیدن هلن زن خوش چهره ی شاه به دست پاریس رخ می دهد .قصه فوق درمورد دزدیده شدن زن یکی از چندین فرمانروای یونان به دست پاریس پسر پریام شاه ایلیون است. خواستگاران هلن به هم قول داده بودند که هر زمان آسیبی به هلن رسد همسر او را در کیفر و جزای مجرم یاری دهند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ایلیاد و ادیسه تماس بگیرید.

کتاب گمشده انکی نوشته زکریا سیچین و ترجمه شده به زبان فارسی می باشد.این کتاب در مورد فرازمینی هایی می باشد که در گذشته دور در زمین زندگی میکرده اند.به طور تقریبی چهارصد و چهل و پنج هزار سال قبل فضانوردان سیاره ا ی که غریب و ناشناخته بود واسه ی پیدا کردن طلا به زمین می آیند.بعد از فرود آمدنی بسیار ناموفق در یکی از دریاها برای رسیدن به ساحل تا آنجا راه رفتند و در دور و اطراف خانه ای ساختند .پس از گذشت زمانی اریدو ی جدید درست شده به یک جایگاه ماموریتی تکمیل با یک مرکز نطارت ماموریت و یک مکان فضایی و کارهای معدنی و حتی پایگاهی میان مسیری در مریخ دگردیسی پیدا نمودند .احتیاج داشتن به قوای انسانی مجبورشان کرد که تا از مهندسان ژنتیک واسه ی به وجود آوردن آدم های نخستین کارگر استفاده نمایند.گردباد بسیار بزرگی که زمین را در جابه جا کرده بود آغازی جدید را تحمیل کرد.فضانوردان فرا زمینی به خدایان افراد در روی زمین مبدل گشتند.و انواع انسانها را به وجود آوردند و آن ها را به آفرینش نمودن تعلیم دادند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گمشده انکی تماس بگیرید.

کتاب منسفیلد پارک اثری از جین آستن می باشد که به دست رضا رضایی ترجمه شده است.نویسنده مشهور جین آستین رتبه و جایگاه بسیار مهمی در ادبیات انگلیسی‌ زبان پیدا کرده که بیشتر تاریخدانان ادبیات و انتقاد کنندگان اعتقاد دارند که او جایگاهی در نثر دارد که شکسپیر در درام داشته است. او در زمانی زندگی می نموده که طبقه‌ی متوسط داخل انگلستان در حال کمال و رویشر بود. انگلستان پادشاه دنیا بود و به شیوه ی مستعمرات ماده های خام و پول به سوی انگلستان راهی می شد. طبقه‌ی نوکیسه‌ای تشکیل شده بود که خیلی از اهمیت ها و ارزش اجتماعی کهن را از میان برده و اهمیت تازه ای را به وجود آورده بود. منسفيلد پارک دختری می باشد با نام فاني پرايس كه دارای شخصیت یک جور و یک مدل و بسیار حوصله سر بر می باشد. و واسه ی زیستن با اقوام پولدارش به منسفيلد پارک سفر می کند. اين قصه تجربیات زمان كودكي و جواني او و دختر خاله هايش را مورد پژوهش قرار می دهد .ارتباطات او با خانواده كرافورد كه خواهر و برادری بسیار شاد و با ذوق و همان اندازه هم بدون مسثوليت هستند و ساکن لندن می باشند و همچنان ممکن بودن ازدواج بین دو خانواده بسیار زیاد بوده که محور مهم و اساسی داستان را به وجود می آورد. برای خرید کتاب منسفیلد پارک به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب ج‍اه‍ل‍ی‍ت‌ ق‍رن‌ ب‍ی‍س‍ت‍م‌ که توسط محمّد قطب نوشته شده است.که دارای چهارصد و سی و پنج صفحه می باشد. سید قطب نگارنده و نظریه‌پرداز مصری بوده است.او به موجب بازنگری در اثرات بعضی از معانی اسلامی بر اتفاقات اجتماعی و سیاسی نظیر جهاد بین محققان و اسلام سیاسی معروف است. لو را آموزگار گفتمان تکفیر در سده بیستم نامیده اند.بی تردید زیادتر از هر مساله ای اسم این اثر یک رشته علامت تعجب و سوالات فراوانی را در شیوه و روش مسیر خویش نقش خواهد زد.واسه ی آنکه تنها و منفرد خواندن این اسم تصاویری را در اندیشه و فکر مطالعه کننده زنده می نماید که چطور و به چه شکل در این زمان و قرن بیستم نادانی و غافلیتی وجود داشته و دارد.ایا نادانی همان پایه و اندازه ای مختصر و قطعه مشخصی از زمان نمی باشد که سرنوشت بر سرزمین و دیار العرب حکومت نموده و گذشته است.و افزون بر آنکه آیا نادانی و غفلت چطور با اندیشه و تفکرات و تمدن و فرهنگ و صنعت و به جلو حرکت نموده و ارتقا و پیشرفت بسیار زیاد مادی و نظامهای تفکراتی و سیاسی قرن بیستم هماهنگ و سازشگر خواهد بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ج‍اه‍ل‍ی‍ت‌ ق‍رن‌ ب‍ی‍س‍ت‍م‌ تماس بگیرید.

کتاب شهریار توسط نیکولو ماکیاولی نوشته شده است.که با زبان فارسی نوشته شده و دارای تعداد پانصد و سی و هفت صفحه می باشد. شهریار اسم کتاب معروف نیکولو ماکیاولی که یکی از متفکران ایتالیایی بوده می باشد.که پایه گذار مکتب سیاسی ماکیاولیسم بوده است. نیکولو برناردو ماکیاولی دانشمند سیاسی معروف ایتالیایی در سه مه هزار و چهارصد و شصت و نه در شهر فلورانس داخل ایتالیا متولد شده است و در سال بیست و یک ژوئن هزار و پانصد و بیت و هفت چشم بر جهان بست. ماکیاولی سرنوشت خویش را در راه سیاست و وطن‌پرستی صرف نمود. با آین همه بعضی او را متهم به طرفداری کردن از حکومت اقتدارگرا و ظالم کردند و همچنان مورد پرخاش و خشونت و حملات قرار دادند. با دلیل نگاشتن اثری به اسم شهریار بود که او واسه ی خانواده مدیچی و حکام فلورانس نوشته‌ است.برای خرید کتاب شهریار با ما تماس بگیرید .برای دانلود این کتاب به ادامه مراجعه کنید.

کتاب تاریخ جنگ جهانی دوم که توسط وبسایت دانشنامه جنگ جهانی دوم نوشته شده است.که با زبان فارسی نوشته شده و دارای تعداد هفتاد و یک صفحه می باشد. در مورد جنگ جهانی دوم نوشته ها و اثرهای زیادی وجود دارد .اما با جسارت می شود گفت که تقریبا این نوشته ها به صورت کامل جانبدارانه و به نوشته ی پیروز جنگ یا همان متفقین و یا علاقه مندان پر هیاهو و پر شور ناسیونال سوسیالیسم نگاشته شده است.در داخل این اثر کوشش فراوان شده که با نگاه و نظری بیطرفانه و به دور از هر طور غرض ورزی به واقعیت های این رویداد تاریخی پرداخته است. کتاب تاریخ جنگ جهانی دوم واسه ی انسانهایی که اطلاعات تکمیل شده از جنگ جهانی دوم را نداشته اند و هم اکنون هم زمان و حوصله مطالعه کردن کتاب های تاریخی بزرگ و زیاد درمورد جنگ جهانی دوم را ندارند خیلی متناسب می باشد.برای خرید کتاب تاریخ جنگ جهانی دوم با ما تماس بگیرید و برای دانلود این کتاب به ادامه مراجعه کنید.

کتاب اسرار مرگ استالین که با ترجمه ی عنایت الله رضا به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. که توسط آوتور خانوف نوشته شده است.ولی حدس و شک و همچنان جدال درمورد آخرین روزهای سرنوشت او هم اکنون ادامه داشته است.آیا استالین بعد از خونریزی مغزی به صورت طبیعی جان داده است.یا همانند قصد هدایت متحد بودن جماهیر شوروی به سمت و طرف جنگی نافرخنده را داشت. در روز پنج مارس سال هزار و نهصد و پنجاه و سه ژوزف استالین پیشوای متحد بودن جماهیر شوروی قدیم از دنیا رفت. زندگی سیاسی او به عنوان خودکامه ای که بر سرنوشت میلیون ها آدم استیلا داشته است و در مدت چندین دهه مورد تجزیه و رویدادهای و موشکافی انجام گرفته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اسرار مرگ استالین تماس بگیرید

کتاب قحطی بزرگ که توسط محمد قلی مجد نوشته شده است.که با ترجمه ی معصومه جمشیدی به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. قحطی بزرگ توضیح درمورد اتفاقات سال‌های هزار و دویست و نود و شش تا هزار و دویست و نود و هشت هجری شمسی می باشد.که هم زمان با آخر جنگ‌جهانی اول می باشد. این دو سال یکی از تاسف آورترین زمانهای تاریخ ایران می باشد.و قحطی و کمبود نان و گندم و غله و خیلی از هم‌وطنان ما را از به دست مرگ می کشاند. این‌ قحطی که اول با خشک‌سالی شروع می شود. با احتکار گندم به دست دولت قاجار و حمایت‌های روس و انگلیس به یک فاجعه ملی تبدیل شده است. نقوش انگلیس و روسیه در این قحطی غیرقابل کتمان است. بسیار تاریخ شناسان از این واقعا با اسم هلوکاست ایرانی یاد نموده اند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قحطی بزرگ تماس بگیرید

صفحه1 از5

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید