توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب از مسکو تا استالینگراد نوشته ویلیام شایرر می باشد و توسط کاوه دهگان ترجمه گشته است.اثر فوق در انتشارات متین چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هفده صفحه است.تا آخر ماه سپتامبر سال هزار و نهصد و چهل و یک فشار بر تمام بخش های جبهه شوروی به شیوه ی محسوسی کاهش پیدا شده و خطوط دفاعی تمرکز گرفتند. قوای آلمانی در دو ماه و نیم نخست جنگ با پیروزیهای چشمگیری روبرو شدند و آنها روسیه سفید و مولداوی و بخش بزرگی از اوکرایین و لیتوانی و لاتاویا و استونی را اشغال نمودند و لنینگراد را محاصره کردند و تا آخر سپتامبر قای بسیاری را تا حوالی مسکو رسانیده بودند و قصد دست پیدا کردن بر پایتخت شوروی را داشتند. آلمان این پیروزیها را به قیمت خیلی بسیار یعنی از دست دادن بهترین واحد های نیروی زمینی و نیروی هوایی خویش کسب نمود . به این نسبت که نیرو های نازی در خاک شوروی پیشروی می نمودند بر پایداری و مقاومت سپاهیان شوروی اضافه می شد و واحد های پاتیزان به وجود می آمد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب از مسکو تا استالینگراد تماس بگیرید.

از مسکو تا استالینگراد

کتاب تاریخ پیامبر اسلام که به دست محمد ابراهیم آیتی نگاشته شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد ششصد و دو صفحه می باشد.اثر فوق در نشر مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان چاپ گشته است.اثر تاریخ پیامبر اسلام یکی از با اعتبار ترین تاریخی می باشد که درمورد شخصیت بزرگ پیامبر اسلام نوشته شده است. اثری که شادروان محمدابراهیم آیتی و استاد فقید دانشگاه تهران نوشته است و هم چنان که زیادتر از سی سال از فوت آن عزیز سپری می شود در اختیار مسلمانان فارسى زبان به طور عمومی و اهل اندیشه و پژوهش در رشته‌هاى اسلامشناسى خصوصا قرار خواهد گرفت .نویسنده ای که اندیشمندان قول او را حجّت دانسته است و به ویژه در تاریخ یکصد سالۀ اول اسلام به صحبتهای استاد مرحوم مطهّرى او را صاحب‌نظرى کم نظیر یا حتّى بى‌نظیر مى‌شناختند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ پیامبر اسلام تماس بگیرید.

تاریخ پیامبر اسلام

کتاب کلاهبرداران تاریخ نوشته سیروس گنجوی می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات سیروس گنجوی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و چهل و یک صفحه است.در جهان به ظاهر پیشرفته تمامی سالها آماری از فریب و حقه بازی و شیادی و کلاهبرداری در روزنامه ها چاپ می گردد که نشان دهنده ی تکوین یک جنبش شیطانی در قلب یک اجتماع فاقد اخلاق و ایمان بوده و گهگاه در لابلای صفحه های تاریخ با اتفاقات برخورد می نمایم که حکمرانان واسه ی انجام مقاصد خود و یا از سر هوی و هوس آشکارا به دروغ و نیرنگ متوسل گشته اند. اثر کلاهبرداران تاریخ شما را به جهانی می برد که مردم آن در تمام زمان آنگونه که بنظر می رسند نیستند. جهانی که در آن تلبیس دیگران وسیله ای واسه ی رسیدن به شهرت و برخی ثروت می شود اما تمام اینها ناپایدار است. در این جهان با شیادان و دغلبازان و نقشه کش هایی آشنا خواهیم شد که ظاهری مردم فریب و قابل اعتماد دارند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کلاهبرداران تاریخ تماس بگیرید.

کلاهبرداران تاریخ

کتاب شگفتی های دنیای قدیم که به دست رگ کاکس و نیل موریس نگاشته و توسط فهیمه گلفشان ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سی و سه صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر دلهام چاپ گشته است. در طول اعصار متمادی فهرست گوناگونی از عجایب ساخته دست انسان و شگفتی های طبیعی جمع آوری گشته است. عجایب هفتگانه دنیای باستان و کهن ترین فهرست کشف گشته از سازه های ساخت بشر به حساب می آید و پایه ی اثر راهنمای مشهور یونانی ها به اسم غیبگوی بینا بود. عدد هفت در این لیست به موجب اعتقاد یونانی ها به جادویی بودن این عدد می باشد.نظریه پردازها اعتقاد دارند که نخستین فهرست عجایب دنیای باستان را تهیه نمودند و هرودوت تاریخ نگار مشهور یونانی و کالیماکوس و رئیس کتابخانه اسکندریه بودند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شگفتی های دنیای قدیم تماس بگیرید.

شگفتی های دنیای قدیم

کتاب یونان و روم که به دست فردریک کاپلستون نگاشته و توسط سید جلال الدّین مجتبوی ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد ششصد و هفده صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به انتشار رسیده و در نشر علمی و فرهنگی چاپ گشته است. قبل از پنجاه سال از نوشته شدن اثر با ارزش مسیر حکمت داخل اروپا نگاشته شادروان محمد على فروغى سپری می شود. فروغى بعد از ترجمۀ گفتار در شیوه ی دکارت متوجه شد که این رسالۀ ژرف داخل ایران درست فهمیده نمی گردند و در حقیقت صرف ترجمه و ارائۀ مجرد اندیشه ی یک دانشمند اگر مطالعه کنندگان به پیوستگى آن با آراء پیش و با سیر تطور بعدى و زمینۀ تاریخى آن آشنا نباشند و بدون فایده است. او بدرستى فهمیده بود که شناخت آراء فلسفى و فهم اندیشه های حقیقی هر فیلسوفى اول در تاریخ فلسفه امکان‌پذیر است.نگرش تاریخى به فلسفه و به طور عمومی به همه ی دستاوردهاى انسانى در قبل کمتر سابقه داشته است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب یونان و روم تماس بگیرید.

یونان و روم

کتاب عجایب هفتگانه که به دست علی ذوالفقاری نگاشته و توسط گوهر اندیشه ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد بیست و سه صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر گوهر اندیشه چاپ گشته است.در طول اعصار متمادی فهرست گوناگونی از عجایب ساخته دست آدمی و شگفتی های طبیعی جمع آوری گشته است. عجایب هفتگانه دنیای باستان کهن ترین فهرست کشف گشته از سازه های ساخت بشر به حساب می رود و پایه ی اثر راهنمای مشهور یونانی ها به اسم غیبگوی بینا بود. عدد هفت در این لیست به سبب اعتقاد یونانی ها به جادویی بودن این عدد می باشد.نظریه پردازان اعتقاد دارند که نخستین هایی که فهرست عجایب دنیا باستان را تهیه کردند و هرودوت تاریخ نگار مشهور یونانی و کالیماکوس و رئیس کتابخانه اسکندریه دویست و ده الی سیصد و پنج پیش از میلاد بودند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عجایب هفتگانه تماس بگیرید.

عجایب هفتگانه

کتاب پیام آور گذشته ها نوشته اریک فون دانیکن می باشد و توسط م. جواد ترجمه گشته است.اثر فوق در انتشارات بیگوند چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و نود و هشت صفحه است.موجود های آسمانی وعده داده اند که به کره زمین بر گردند . در حال حاضر فردا یا پس فردا.اریک فون دانیکن در یکی از نوشته های خویش را در سال هزار و نهصد و هفتاد و چهار آنها را پیام آور گذشته های دور اسم داده بود در تازه ترین اثر خویش از سطح فکر کنونی بشر فراتر رفت و اریک آنتون پاول فون دانیکن نگارنده ی اثرات نظریات فضانوردی باستانی است. نخستین کار فون دنیکن ارابه خدایان بود که از پرفروش‌ ترین آثار خویش در آلمان و آمریکا بود و بعدها در سی و هشت کشور دیگر همچنان چاپ این اثر با استقبال بسیاری روبرو گشت. نظریات او در این اثر موجب شد تا او را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند. برای خرید کتاب پیام آور گذشته ها به لینک موجود مراجعه نمایید.

پیام آور گذشته ها

کتاب اروپا در قرون وسطی که به دست اندرو لنگلی نگاشته و توسط معصومه زارع ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و سی صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر سبزان چاپ گشته است. به طور معمول قرون وسطي را از آخر امپراتوري رم داخل قرن پنجم ميلادی تا سقوط قسطنطنيه به دست دولت عثماني و پايان امپراتوري رم شرقي يا بيزانس در سال هزار و چهارصد و پنجاه و سه میلادی در نظر گرفته اند.‌ به طور تقریبی زمان قرن پنجم تا آخر قرن پانزدهم میلادی. زمانی که خیلی از موارد دور از اندیشه و مرموز به نظر میرسد. سال هایی که در آن شوالیه ها و بانوان و پادشاهان و اسقف ها و راهبه ها و کشیشان زندگی میکردند.حتی در حال حاضر منشا شهرها و ایالت ها و مجالس و نظام های بانکداری و دانشگاه های اروپایی تمامی ریشه در قرون وسطی دارد و همچنان قسمت های بزرگی از چشم انداز ها را دژها و قلعه ها و کلیساهای کامع قرون وسطی تشکیل داده اند .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اروپا در قرون وسطی تماس بگیرید.

اروپا در قرون وسطی

کتاب اخناتون فرعون مصر نوشته سیریل الدرد می باشد و توسط جمشید فخر ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات هرم چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و نه صفحه است.در اثر اخناتون فرهنگ و تمدن مصر در زمان اخناتون یکی از فرعونهای معروف مصر مورد تحقیق و بررسی قرار گرفته است. آمون خداوند بزرگ مصر با لقب شاه خدایان معروف بود و او را داخل یونان با زئوس تطبیق می نمودند ولی این پروردگار در عهد کهن تر شهرت نداشته و کلمه ی آمون به مفهوم ان است که از انظار پنهان و نا آشکار است. آمون یکی از هشت خداوندی بوده که در به وجود آوردن و آفرینش دنیا مداخله داشته است . واسه ی آمون در شهر طب معبدی درست نموده بودند و این شهر در آن وقت یکی از شهرهای کوچک شهرستان چهارم مصر علیا به حساب می رفت و مرکز این شهرستان در هرمونتس با مفهوم شهر مانت قرار داشت . برای خرید کتاب اخناتون فرعون مصر به لینک موجود مراجعه نمایید.

اخناتون فرعون مصر

کتاب شوالیه های معبد که به دست هارون یحیی نگاشته و توسط فاطمه شفیعی سروستانی ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد و چهار صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش به انتشار رسیده و در نشر هلال چاپ گشته است.خیلی از تاریخدانان فراماسونری متّفق القول بر این اعتقاد هستند که مبدأ این سازمان به جنگ‌های صلیبی بر خواهد گشت هر اندازه فراماسونری به صورت رسمی در اوایل قرن هیجدهم میلادی در انگلستان بنا شده شده ولی ریشه‌ها و مبادی آن به جنگ‌های صلیبی قرن دوازدهم بر خواهد گشت . در نقطه‌ی عطف حکایت آشنای فراماسونری قومی به اسم شوالیه‌های معبد قرار دارند.آن چیزی که مطالعه ردید متنی بود از نخستین فصل اثر شوالیه‌های معبد با نام از شوالیه‌های معبد تا مصر باستان.این کار به دست نگارنده ی مصری هارون یحیی نوشته شده است. برای خرید کتاب شوالیه های معبد به لینک موجود مراجعه نمایید.

شوالیه های معبد

صفحه1 از16

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید