توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب همه چیز درمورد کشور آمریکا که توسط رضا فریدون نژاد نوشته شده است.که دارای سی و هفت صفحه می باشد.کشور آمریکا از شرق با اقیانوس اطلس و از غرب با اقیانوس آرام و از شمال با کشور کانادا و از سمت جنوب با کشور مکزیک همسایه می باشد. این کشور از مسیر پایگاه دریایی گوانتانامو همچنان مرز مشترک کمی با کوبا دارد. آمریکا هما اکنون از طریق آلاسکا با روسیه مرز آبی داشته و به علاوه نمونه ی جمع شده از جزیره‌ها و نواحی و منطقه ها متعلق به آمریکا در تمامی دنیا پراکنده‌اند.این اثر با محتوای اطلاعات بسیار سودمندی واسه ی دوستداران به سفر کردن و زندگی نمودن داخل کشور امریکا است.مطالب این اثر برگرفته از اطلاعات عمومی درباره ی کشور امریکا و اطلاعات بسیار کامل درمورد تحصیل در امریکا و اطلاعات کامل دانشگاه های موجود داخل امریکا و اطلاعات سودمند و مهم زندگی در امریکا و اطلاعات جامع انواع ویزا و اقامت این کشور و اماکن دیدنی آمریکا به طور مصور می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب همه چیز درمورد کشور آمریکا تماس بگیرید.

کتاب جنگ تمدن ها که توسط ساموئل هانتینگتون نوشته شده است.که دارای یازده صفحه می باشد.ساموئل هانتینگتون استاد مشهور کرسی حاکمیت و مدیر مؤسسات مطالعه های استراتژیک دانشگاه هاوارد امریکا می باشد و در قبل رئیس اجتماع علوم سیاسی امریکا و از موسسات مجله سیاست خارجی بوده می باشد.عروفیت جهانی او زیادتر به موجب نظریه ی برخورد تمدن‌های او بوده است .ولی مقاله موجود به این نظریه نپرداخته است بلکه موضوع آن اثری از این نظریه پرداز امریکایی می باشد که اشخاصی که برانداز می کنند و تجدیدنظر طلبان و یا آنکه به تعبیر خود آن اصلاح طلبان آن را نوشته ی مقدس خود دانسته اند. اثری که چهره واقعی هانتینگتون را هر اندازه زیادتر نمایان می سازد. او در پس چهره علمی و انجام کارهای سیاسی خود را همراه با هنری کیسینجر و برژینسکی و استالی هافمن داخل شورای ارتباطات خارجی امریکا شروع نمود که مهمترین نهاد رهبری سیاست خارجی امریکا می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جنگ تمدن ها تماس بگیرید.

کتاب امپریالسیم که توسط نرجس رسا نوشته شده است.که دارای هجده صفحه می باشد.امپریالسیم به نظامی گفته شده که به سبب مقاصد اقتصادی و یا سیاسی خواسته از مرزهای ملی و قومی خود تجاوز نماید و سرزمین‌ها و ملتها و قومهای دیگر را زیر سلطه ی خویش درآورد.سیاستی که مرام او به دلیل نفوذ و قدرت کشور خویش بر کشورهای دیگر می باشد.این واژه در معنی حال حاضر با معنی کنترل کردن کشوری از سمت کشور دیگر بکار رفته است.به دست داشتن ارادات کشوری بر کشور دیگر است. حکومت مستقیم و غیرمستقیم بر سرزمین‌های وابسته یا مستعمره به دست کشور صنعتی نوین نبود. بلکه حکومت فردی یک حاکم قدرتمند بر برخی اشخاص بی‌شماری از سرزمین‌ها چه داخل اروپا و چه در آن‌ سمت دریاها اطلاق می گشته است. تنها در سال‌های بعد بود که اصطلاح امپریالسیم مفهوم هدف‌دار خویش را به عنوان نظامی بر اساس چیرگی واسه ی ایجاد نمودن سرزمین‌های وابسته خارجی و در وقت امکان اتحاد آنها زیر لوای یک امپراتوری جهانی شناخته شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب امپریالسیم تماس بگیرید.

 

کتاب اشرافیت که توسط جاناتان پوویس نوشته شده است.که دارای صد و هشتاد و دو صفحه می باشد.نوشته ی اشرافیت با پژوهش و تحقیقات درباره ی طبقه برتر و ممتاز اجتماع و اثرگذاری آنها بر حاکمیت های غربی و اروپایی پرداخته است. فصل‌های موجود در داخل این اثر پژوهش ها را از اشرافیت به عنوان یک مقام شروع می نماید و به ثروت و هم اکنون به قوا و نیرو و نیز نقشی که هر یک از آن ها در تاریخ اشرافیت انجام شده است می‌رسد. در مسیر و زمان تاریخ گذشته اروپای غربی و اشرافیت به موجب یک مقام همردیف نجیب‌زادگی می باشد و برگرفته از گروه‌های اجتماعی ممتاز اجتماع شده است. همچنان نا گفته نماند که این دو بحث و موضوع به طور دقیق مترادف هم نمی باشند .ما اشرافیت را به طور نمونه جمع آوری شده برگرفته از اقتدار و رهبری معنا می نمایم که برگرفته از دو رکن مهم و اصولی افتخار و وراثت است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اشرافیت تماس بگیرید.

کتاب جنگ ایران و عراق که توسط عبدالحکیم ابوغزاله نوشته شده است.که دارای سیصد و هفتاد و شش صفحه می باشد.این اثر به فاصله بسیار کوتاهی بعد از به آخر رسیدن جنگ ایران و عراق به دست وزیر دفاع وقت مصر آقای عبدالحکیم ابوغزاله درمورد اتفاقات بسیار اساسی و مهم این جنگ به رشته تحریر درآمده است و زیادتر از آن که به وصف و توضیح رویدادها نظر داشته است .با نظر و نگاهی تحلیلی به اتفاقات و حوادث نگاه نموده و از این سو بیان کننده انواع نگرش ایشون در طی این جنگ است. بازنگری به رویدادهای یک زمانه ی بسیار مهم تاریخی خوب می باشد که در فاصله زمانی نه آنگونه دور و نه خیلی نزدیک نسبت به آن رخدادها انجام پذیرد. برای آنکه اینگونه از یک سمت هنوز خیلی از جوانب و زاویه های مهم اتفاقات آن زمان از اندیشه ها دور نگشته است و نمی شود آن را پنهان کرد و از سمت دیگری گذشت زمان هر اندازه کم پرده از خیلی پیچیدگی ها و اشتباهات بر داشته و تحلیل گر را به سمت علت و اسباب واقعی پیدایش رویدادها به پیش می برد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جنگ ایران و عراق تماس بگیرید.

کتاب زندگی تولستوی که توسط رومن رولان نوشته شده است.که دارای صد صفحه می باشد.اثر فوق با اسم زندگی تولستوی نگاشته شده به دست رومن رولان در پنج قسمت آماده شده است.تولستوی یکی نگارنده ها و فعالان سیاسی و اجتماعی روس می باشد . تولستوی در تاریخ نه سپتامبر هزار و هشتصد و بیست و هشت میلادی در یاسنایا پالیانا از توابع تولا به دنیا آمده است. او در روز بیست نوامبر هزار و نهصد و ده میلادی از دنیا رفت.او یکی از معروفترین نگارنده ها و بزرگترین اشخاص تاریخ روسیه بوده است. داستان های جنگ و صلح و آنا کارنینا موقعیت او را در بالاترین رتبه ی ادبیات داستانی دنیا به اثبات رسانده است . تولستوی به اندازه ای در کشورش معروف و شهرت یافت که آخر سکه طلای یادبودی به احترام او ضرب شده است. تولستوی به رغم آوازه و علاقه ای که با نشر اثرش کسب نمود و زندگی خویش را به شدت تغییر داد و به ساده زیستن روی آورد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگی تولستوی تماس بگیرید.

کتاب خاطرات همفر که توسط مستر همفر نوشته شده است.که دارای شصت و سه صفحه می باشد. این نمونه جمع آوری شده از سمت فرقه وهابیت شمامت گشته و آنرا قصه ای خیالی که واسه ی بی‌اعتبار نمودن محمد بن عبدالوهاب و یارانش از سمت دولت بریتانیا تهیه شده اسم داده‌اند. ولی از طرف مسلمانها چه آنان که شیعه بودند و چه اهل تسنن این نوشته را بیان‌گر همان اصول مشهور انگلیسی تفرقه بیانداز و حکومت کن می دانند .خاطرات همفر نام اثری می باشد که توضیح خاطرات فردی به اسم مستر همفر که مأمور دولت بریتانیا در قرن هجده میلادی بود چاپ شده و به تفسیر نقش او در صورت پذیری و انجام نظرات و نگاه وهابیت داخل کشورهای مسلمان پرداخته است.در غرب این نوشته یکی از خاطره های دروغ و غایط تلقی شده و از آن به موجب نسخه انگلو فوبیک پروتکل بزرگان صهیون یاد شده است. داخل غرب این نوشته ساخته دست یک مسلمان سنّی واسه ی نمایان کردن وهابیت که ساخته شده به دست انگلیس است شناخته گشته است. اشخاصی هم نیز همانند صبری پاشا که وهابی‌گری را ساخته دست انگلیس واسه ی ضعیف کردن دولت عثمانی می داند . برای خرید کتاب خاطرات همفر به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب گفتنی های تاریخ که توسط علی سپهری اردکانی نوشته شده است.که دارای صد و یازده صفحه می باشد.این کتاب برگرفته از صد و سی و شش داستان جالب و خواندنی از تاریخ ایران و جهان است.این اثر همانگونه که از اسمش اشکار است شامل صدها داستان آموزنده تاریخی می باشد. داستان های این نوشته داستانهای داخلی و ایرانی و داستان های خارجی هستند که به دست علی سپهری اردکانی جمع آوری گشته اند.تاریخ عبارت است از ثبت نمودن اتفاقات و رویدادها که در زمان زندگی بشر رخ داده است و در آن بلندی و پست ها و و موفقیت ها و تلخی و شیرینی ها را به مطالعه کننده عرضه می دارد. آنگونه که خویشتن را با آنان و حوادثی که رخ داده هم دوره و همگام پردازد. حضرت علی در این باره اینطور گفته اند که هر اندازه که من عمر طولانی نداشتم مثل عمر اشخاصی که قبل از من بودند و اما در کارهای ایشان نظر کردم و در اخبارشان تفکر کرده و در بازمانده هایشان سیر نمودم.آن گونه که مثل یکی از آنان شده ام. بلکه به موجب آنچه از اعمالی آن ها به من رسیده آنگونه شدم که انگار از اول تا آخرشان با آنها زندگی کرده ام .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گفتنی های تاریخ تماس بگیرید.

کتاب صهیونیسم و جنبش روشنگری یهود که توسط عبدالله شهبازی نوشته شده است.که دارای بیست و سه صفحه می باشد.عبدالله شهبازی در سال هزار و سیصد و سی و چهار داخل شهر شیراز متولد شده است . پدر او حبیب الله شهبازی رئیس قبایل کوهمره سرخی بوده که بعد از شورش عشایر جنوب در سال‌های هزار و سیصد و چهل و یک و دو بر ضد حکومت پهلوی تیرباران گشت. او با وارد شدن محافل مذهبی و سیاسی هوادار آیت الله خمینی شد و از شاگردان شیخ محی‌الدین حائری شیرازی بود.در تابستان هزار و سیصد و چهل و نه در چهارده سالگی واسه ی اولین بار به اتهام پخش اعلامیه مرجعیت آیت الله خمینی در مجلس ختم آیت الله محسن حکیم دستگیر گشت.در فرهنگ سیاسی معاصر صهیونیسم به ایدئولوژی ناسیونالیسم یا نژادپرستی یهود اطلاق شده که در آخر قرن نوزدهم معروف گشت و به صورت سنتی تئودور هرتزل با عنوان پایه گذار آن شناخته شده است. این معنی از کلمه صهیون گرفته شده که اسم تپه ‌ای لوده در بیت‌ المقدس واقع شده و مفهوم این واژه مشخص نمی باشد و معنی های بسیار گوناگونی واسه ی آن شناخته ‌اند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صهیونیسم و جنبش روشنگری یهود تماس بگیرید.

کتاب تاریخ ادبیات افغانستان که توسط احمد علی کهزاد نوشته شده است.که برگرفته از هفتاد و هفت صفحه است.این اثر اقدام نخستین در تدوین تاریخ ادبیات افغانستان می باشد. نویسنده این اثر از نگارنده های معروف و با صلاحیت کشور است. ادبیات یک ملت عبارت می باشد از نمونه های اثرهای هنری لسانی آن ملت و به عبارت دیگر ادبیات یک ملت است. ادبیات قسمت مهمی از فرهنگ است و برگرفته از ارزش‌های معنوی اجتماع می باشد که متولد شده از مغز و اندیشه ی نسل‌های گذشته و امروز است.ادبیات بازتاب‌ دهنده سطح آگاهی ادبی و حقیقت های عینی اجتماع واقعات و حادثه ها و حالات و وضعیت دوران است.ادبیات هر جامعه بیانگر مدنیت و طرز نظر و دید و مقدار علم و ادب و فرهنگ و مظهر اندیشه ها و تلقیات مردم آن اجتماع است. ادبیات دری همچنان مظهر نیازهای معنوی و مبین یک سلسله حقیقت های عینی و فکری و بیانگر طرز نگاه و نگرش آدمها است. اگر به تاریخ ادبیات دری نگاهی بیندازیم و به مسیر انکشاف و تطور شعر دری به پژوهش و خواندن مشغول شویم بر کمیت و کیفیت اثرهای منظوم و منثور دری آشنا می‌شویم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ ادبیات افغانستان تماس بگیرید.

صفحه1 از7

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید