آدرس خریدار کتاب دست دوم در میدان انقلاب و سایر نقاط تهران شامل مکان هایی است که بعنوان خریدار کتاب فعالیت می نمایند.قبل از هرچیز باید اعلام کنم که خریدار کتاب دست دوم دو دسته هست دسته اول کسی است که کتابفروشی دست دوم دارد و کتاب میخرید برای پرکردن قفسه های دکان خود و دسته دوم کسی است که بعنوان واسطه کتاب را می خرد و به کتابفروشی ها واگذار می کند.

در دسته اول کتابفروش که در مغازه خود کتابهای چاپ قدیم و دست دوم دارد با فروش این کتب دست دوم نیاز دارید مجموعه خود را شارژ نماید حال برای تامین کتاب می بایست اگهی دهد که خریدار کتاب دست دوم میباشد.

حال در دسته دوم که صرفا برای فروش به کتابفروشی ها فعالیت می کنند دسترسی برای خرید کتاب در محل بیشتر است چرا که یک کتابفروش بدلیل داشتن مکان و حضور دایم در این مکان فرصت و مجال گشتن و رفتن در منازل را به نسبت دسته دوم نداشته زیر می بایست مغازه شباز باشد تا کتاببفروشد. اما دسته دوم که مغازه ندارند وقت ازاد داشته و هر ساعتی ازاد هستن برای گشت و بازدید کتاخانه های شخصی

اما پر واضح است که شخصی که خود مصرف کننده س از منظر اینکه کتاب میخرد که به مصرف کننده بدهد بیدرننگ از شخص واسطه که میخرد برای کتابفروش قیمت بالاتری پیشنهاد خواهد داد. و افسوس که دسته دوم را چندین طیف غیر حرفه ای می چرخانند یک دسته سمسارها یک دسته بازیافتها و یک دست خریداران کاغذ باطله و محدود کسانی هستن که کتابدان و کتابخوان باشند و این نا اگاهی و بی سوادی باعث تخریب کارکتر خریدار اصلی کتاب که در حقیقت کتابفروشی است شده است.

قیمت های کیلویی و فله ای...پس وقاتی در پی آدرس کتابفروشی دست دوم هستید یا در جسنجوی مکان خریدار کتاب هستید بدانید تمامی کتابفروشی های تهران که کتاب دست دوم میفروشند خریدار کتاب هستن.که نود درصد انها در میدان انقلاب واقع شده است.

و یک نکته ای که راجع به خریدار کتاب سیار باید گفت نداشتن مکان مشخص ایمنی و امنیت فروشنده کتاب را در خطر میاندازد.

کاری که سالهاست کاراکتاب در جهت اطلاعات رسانیش کوشا بوده است.اینکه ما خریدار کتاب را در محل شما اعزام میکنیم کسی که با قیمت کارشناسی و امنیت خاطر شما را گارانتی کنیم.

برای فروش کتابهای غیر اموزشی غیر درس و علمی و لموزشی تماس بگیرید