پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

لیست آثار و کتابهای نویسندگان ایرانی و خارجی

 

 

مهران چیذری، متولد سال 1347 در شهر تهران، دانش آموخته رشته حسابداری است. از نوجوانی به مطالعه رمان‌های علمی، تخیلی و هیجان‌انگیز علاقه زیادی داشت و در دوران جوانی، مجذوب داستان‌های جنایی، پلیسی شد و به مطالعه آثار نویسندگان معروفی نظیر آگاتا کریستی و آرتور کانن دویل پرداخت.

گرایش عمیق وی به داستان‌های معمایی و جنایی موجب شد تا شیفته فیلم‌هایی درهمین ژانر شده و آنها را نیز با علاقه و دقت خاصی دنبال کند. سرانجام، به دلیل علاقه زیاد به این سبک، در سال 1399 اولین رمان جنایی، معمایی خود را با نام "تارهای نامرئی" به نگارش درآورد و در ادامه نیز با انتشار دو اثر دیگر با نام‌های "فرجام هما" و "ساعت پانزده و هفده دقیقه" وارد عرصه نویسندگی شد.


داستان‌های این نویسنده، تماما به سبک جنایی، پلیسی و در دنیای واقعی، منطبق با زمان حال و فرهنگ عامه جامعه ما به رشته تحریر درآمده و می‌تواند به خوبی، مخاطب خود را با ماجراهایی سراسر هیجان و غافلگیر کننده، در محیطی آشنا، با قهرمان داستان تا انتهای کتاب همراه کند.


کارآگاه احمد یاوری، نام قهرمان و شخصیت اصلی این گروه از کتاب‌ها است که در هر داستان، این افسر با تجربه اداره آگاهی، با هوش ذاتی و روحیه‌ای خستگی ناپذیر، پیچیده‌ترین پرونده‌های جنایی را حل و پرده از راز جنایتکاران برمی‌دارد.

 

کلیه کتاب رومن گاری در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است.

کلیه آثار این نویسنده بزرگ آنهم نسخه چاپ اول و قدیمی در آرشیو ما جمع اوری شده است. که برای خرید کتاب های رومن گاری می توانید با توجه به فهرست ذیل اقدام نمایید.

همینطور بسیاری کتب را برای دانلود رایگان تقدیم می کنیم

رومن گاری نویسنده بسیار بزرگ و جهانی متولد فرانسه است. تاریه تولد او دو دسامبر هزار و نهصد هشتاد که پس از شصت و شش سال تجربه در زمینه خلبانی و کارکتر سیاسی در کشورش فرانسه و نویسندگی چه رمان و چه داستان کوتاه و چه فیلم نامه و در اخر خلق هنر نمایشی یعنی کارگردانی در سال هزار و نهصد چهارده چشم از جهان فرو بست

او یک نویسنده منحصر بفرد بود. یک خالق اثار ادبی مملو از اعجاب در جهان ادبیات بود و ایشان توسط منتقدین بزرگ جهان بارها مورد ستایش قرار گرفت .

و اثار رومن گاری به اکثر زبانهای دنیا ترجمه شده است و دو مرتبه برنده جایزه گنکور فرانسه گشت

کتاب های فیودور داستایفسکی یک نویسنده بزرگ روس و همینطوز یکی از بزرگترین نویسندگان جهان است. نام و اوازه او بیش از یک کشور بلکه در تمامی جهان گسترده است.

کمتر اهل کتابی را می شناسم که حداقل یکی از کتابهای داستایوفسکی را نخوانده باشد.و کمتر نویسنده ای را می شناسم که کلیه اثارش یکی از پس دیگر شاهکار و بینظیر باشد.

او معلم و خط دهنده دها نویسنده بسیار مشهور پس از اوست. زیرا بقدری این نویسنده توانا و صاحب سبک بوده است که بعنوان یکی از بزرگان تاریخ می شناسند.

اورا بزرگترین داستان نویس روانشناختی جهان می دانند. بقدری در داستانهای او انالیز و بررسی روانی کارکترها دقیق انجام شده که گویی که یک محقق برجسته روانکاوی که داستان نویسی بی رقیب است به خلق چنین اثاری دست زده است.

 کلیه اثار ایشان به تمامی زبانهای دنیا ترجمه شده است . و از روی اثارش چه فیلمها و نمایشها ساخته شده است .که هر کدام در نوع خود بسیار شهیر و ماندگار شدند

در ایران نیز اثار داستایوفسکی تماما ترجمه شده است و جز پر فروشترین رمانهای ایران میباشد. کارا کتاب کلیه اثار این نویسنده بزرگ را در ارشیو انهم چاپ قدیمی موجود دارد.

پائولو کوئلیو نویسنده شهیر برزیلی که شهرتش فراتر از کشورش و حتی قاره امریکا بلکه نام ایشان در جهان شناخته شده است. وی در سال هزار و نهصد چهل چهار در برزیل بدنیا امد.و هم اکنون در سن هفتاد دو سالگی همچنان در حال تحقیق و نوشتن میباشد. ایشان در جوانی شروع به نوشتن نمودن که در کمترین زمان استعدادش دیده شده و در کشورش بسیار مورد  تمجید قرار گرفت و سپس در کشورهای دیگر به زبانهای مختلف ترجمه و از انجا که سبک کتابهای ایشان از عنصر عرفان استفاده میشد بسیار عامه پسند و تمامی دنیا بسیار طرفدار و حتی مرید پیدا نمود. بطوری که توجه جهان ادبیات به سمت او گشت و جوایز ادبی بسیاری را دریافت نمود. و در سال دو هزار هفت تا کنون سفیرصلح سازمان ملل  پیرامون فقر و گفتگوی میان فرهنگها میباشد.و نکته عجیبی که در کارنامه ایشان هست دفاع کننده ازادی مواد مخدر در جهان برای عموم است. موادی چون کوکائین و ماری جوانا که همین مدافع شدن ایشان در این مورد باعث ریزش زیادی از طرفدارانش شد.

خرید کتاب های پائولو کوئلیو

نخستین اثر ایشان در سال هزار و نهصد هشتاد دو تحت نام آرشیوهای جهنم انتشار یافت  که نه تنها استقبالی نداشت بلکه با شکست کامل مواجه گشت.و از این نردبان پیروزی در جهت  اعتلا اثارش استفاده نمود. ایشان بیشتر از یکصد میلیون مجلد کتاب از اثارش را در سراسر جهان یعنی بیشتر از صد پنجاه کشور بچاپ رسانیده و نوشته هایش به هفتاد یک زبان دنیا برگردانده شده است و البته پول بسیار خوبی نیز کسب نموده و رکورد دار ثروتمندترین نویسنده پرتغالی کل دوران ثبت شده است. حال با مسن شدن ایشان طی نگارش دها عنوان کتاب حال فعالیتش کم و کمتر شده و صرفا در وبلاگ خود هفته ای سه نوبت مطلب می نویسد. برای خرید کتاب های پائولو کوئلیو با ما تماس بگیرید

دربارع سیدنی شلدون این نویسنده بزرگ آمریکایی باید ابنظور شزروع نمود او متولد یازده فوریه سال هزار و نهصد و هفده در امریکا و وفات او سی ژانویه دو هزار و هفت میاشد.

او در طی  نه دهه که زندگی نمود داستان و رمان ها نمایشنامه و فیلم نامه های بسیاری نوشت که اکثر این آثار به زبانهای دیگر ترجمه شده است ودر میان مردم بسیار پر طرفدار بوده است.

او با اینکه تعداد رمانهایش زیاد نبودند و فقط هجده رمان اما هنوز شماره 7 پرفروش ترین نویسنده جهان است. و به سبب نوشته های که به فیلمنامه تبدیل شده برنده اسکار نیز شده اند.

سیدنی شلدون  پیش از سی سناریو و بیست پنح سناریو تلویزونی و ده پی اس داشت و در بیشتر کشور انتشار یافته است

.

 

پیرامون کتاب های جین وبستر و زندگی و آثار او باید گفت این نویسنده مشهور و نام آشنا آمریکایی را اکثرا به خاطر شهرت کتاب بابا لنگ دراز می شناسند که میلیونها نسخه از این کتاب ترجمه و چاپ شده است تا کنون به بسیاری از زبانهای دنیا و فیلم و کارتون نیز بر اساس این رمان ساخته شده که انها نیز در نوع خود بسیار مشهور و پر طرفدارند. جین وبستر در بیست و چهار جولای هزار هشتصد و هفتاد و شش در امریکا بدنیا آمد و متاسفانه در سن چهل و یک سالگی در یازده ژوئن هزار و نهصد و شانزده فوت نمود.

 قبل از آنکه به زندگیش بپردازم شاید در همان ابتدا برایتان سوال پیش بیاید چرا در سن کم فوت نمود .متاسفانه هنگام بدنیا آوردن فرزندش که دختر بود بعلت تب بسیار درگذشت.

 

 او همانطور که گفته شد در سال هزار و هشتصد و هفتاد و شش در دهکده ای به نام فردونیا در ایالت نیویورک چشم برجهان گشود. از خانواده ایشناخته شده و ادیب بودن.مادر جین وبستر خواهر زاده نویسنده شهیر امریکایی مارک توین بود که بهمراه همسرش صاحب امتیاز و مدیر مالی آثار مارک توین را برعهده داشتن.

 

جین وبستر خیلی ساده با زبانی دلنشین مینوشت و سعی در مطرح کردن موضوعات مهم اجتماعی و سیاسی زمان خود با همین زبان ساده داشت.و هیچگاه علاقه مندان داستانهایش را معطوف به طبقه خاصی از جامعه و حتی سن خاصی نمی نمود و به گونه ای مینوشت که مخاطبش از هر سن و هر طبقه جامعه و هر میزان سواد باشد و بلاشک از مارک توین الهامتی یا مشقی گرفته بود یعنی متاثر از سبک نوشتاری ایشان بود.

.