پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

آثار نویسندگان

کلیه کتاب رومن گاری در فروشگاه اینترنتی کارا کتاب موجود است.

کلیه آثار این نویسنده بزرگ آنهم نسخه چاپ اول و قدیمی در آرشیو ما جمع اوری شده است. که برای خرید کتاب های رومن گاری می توانید با توجه به فهرست ذیل اقدام نمایید.

همینطور بسیاری کتب را برای دانلود رایگان تقدیم می کنیم

رومن گاری نویسنده بسیار بزرگ و جهانی متولد فرانسه است. تاریه تولد او دو دسامبر هزار و نهصد هشتاد که پس از شصت و شش سال تجربه در زمینه خلبانی و کارکتر سیاسی در کشورش فرانسه و نویسندگی چه رمان و چه داستان کوتاه و چه فیلم نامه و در اخر خلق هنر نمایشی یعنی کارگردانی در سال هزار و نهصد چهارده چشم از جهان فرو بست

او یک نویسنده منحصر بفرد بود. یک خالق اثار ادبی مملو از اعجاب در جهان ادبیات بود و ایشان توسط منتقدین بزرگ جهان بارها مورد ستایش قرار گرفت .

و اثار رومن گاری به اکثر زبانهای دنیا ترجمه شده است و دو مرتبه برنده جایزه گنکور فرانسه گشت

146

کتاب های فیودور داستایفسکی یک نویسنده بزرگ روس و همینطوز یکی از بزرگترین نویسندگان جهان است. نام و اوازه او بیش از یک کشور بلکه در تمامی جهان گسترده است.

کمتر اهل کتابی را می شناسم که حداقل یکی از کتابهای داستایوفسکی را نخوانده باشد.و کمتر نویسنده ای را می شناسم که کلیه اثارش یکی از پس دیگر شاهکار و بینظیر باشد.

او معلم و خط دهنده دها نویسنده بسیار مشهور پس از اوست. زیرا بقدری این نویسنده توانا و صاحب سبک بوده است که بعنوان یکی از بزرگان تاریخ می شناسند.

اورا بزرگترین داستان نویس روانشناختی جهان می دانند. بقدری در داستانهای او انالیز و بررسی روانی کارکترها دقیق انجام شده که گویی که یک محقق برجسته روانکاوی که داستان نویسی بی رقیب است به خلق چنین اثاری دست زده است.

 کلیه اثار ایشان به تمامی زبانهای دنیا ترجمه شده است . و از روی اثارش چه فیلمها و نمایشها ساخته شده است .که هر کدام در نوع خود بسیار شهیر و ماندگار شدند

در ایران نیز اثار داستایوفسکی تماما ترجمه شده است و جز پر فروشترین رمانهای ایران میباشد. کارا کتاب کلیه اثار این نویسنده بزرگ را در ارشیو انهم چاپ قدیمی موجود دارد.

210

پائولو کوئلیو نویسنده شهیر برزیلی که شهرتش فراتر از کشورش و حتی قاره امریکا بلکه نام ایشان در جهان شناخته شده است. وی در سال هزار و نهصد چهل چهار در برزیل بدنیا امد.و هم اکنون در سن هفتاد دو سالگی همچنان در حال تحقیق و نوشتن میباشد. ایشان در جوانی شروع به نوشتن نمودن که در کمترین زمان استعدادش دیده شده و در کشورش بسیار مورد  تمجید قرار گرفت و سپس در کشورهای دیگر به زبانهای مختلف ترجمه و از انجا که سبک کتابهای ایشان از عنصر عرفان استفاده میشد بسیار عامه پسند و تمامی دنیا بسیار طرفدار و حتی مرید پیدا نمود. بطوری که توجه جهان ادبیات به سمت او گشت و جوایز ادبی بسیاری را دریافت نمود. و در سال دو هزار هفت تا کنون سفیرصلح سازمان ملل  پیرامون فقر و گفتگوی میان فرهنگها میباشد.و نکته عجیبی که در کارنامه ایشان هست دفاع کننده ازادی مواد مخدر در جهان برای عموم است. موادی چون کوکائین و ماری جوانا که همین مدافع شدن ایشان در این مورد باعث ریزش زیادی از طرفدارانش شد.

خرید کتاب های پائولو کوئلیو

نخستین اثر ایشان در سال هزار و نهصد هشتاد دو تحت نام آرشیوهای جهنم انتشار یافت  که نه تنها استقبالی نداشت بلکه با شکست کامل مواجه گشت.و از این نردبان پیروزی در جهت  اعتلا اثارش استفاده نمود. ایشان بیشتر از یکصد میلیون مجلد کتاب از اثارش را در سراسر جهان یعنی بیشتر از صد پنجاه کشور بچاپ رسانیده و نوشته هایش به هفتاد یک زبان دنیا برگردانده شده است و البته پول بسیار خوبی نیز کسب نموده و رکورد دار ثروتمندترین نویسنده پرتغالی کل دوران ثبت شده است. حال با مسن شدن ایشان طی نگارش دها عنوان کتاب حال فعالیتش کم و کمتر شده و صرفا در وبلاگ خود هفته ای سه نوبت مطلب می نویسد. برای خرید کتاب های پائولو کوئلیو با ما تماس بگیرید

204

دربارع سیدنی شلدون این نویسنده بزرگ آمریکایی باید ابنظور شزروع نمود او متولد یازده فوریه سال هزار و نهصد و هفده در امریکا و وفات او سی ژانویه دو هزار و هفت میاشد.

او در طی  نه دهه که زندگی نمود داستان و رمان ها نمایشنامه و فیلم نامه های بسیاری نوشت که اکثر این آثار به زبانهای دیگر ترجمه شده است ودر میان مردم بسیار پر طرفدار بوده است.

او با اینکه تعداد رمانهایش زیاد نبودند و فقط هجده رمان اما هنوز شماره 7 پرفروش ترین نویسنده جهان است. و به سبب نوشته های که به فیلمنامه تبدیل شده برنده اسکار نیز شده اند.

سیدنی شلدون  پیش از سی سناریو و بیست پنح سناریو تلویزونی و ده پی اس داشت و در بیشتر کشور انتشار یافته است

.

 

398

پیرامون کتاب های جین وبستر و زندگی و آثار او باید گفت این نویسنده مشهور و نام آشنا آمریکایی را اکثرا به خاطر شهرت کتاب بابا لنگ دراز می شناسند که میلیونها نسخه از این کتاب ترجمه و چاپ شده است تا کنون به بسیاری از زبانهای دنیا و فیلم و کارتون نیز بر اساس این رمان ساخته شده که انها نیز در نوع خود بسیار مشهور و پر طرفدارند. جین وبستر در بیست و چهار جولای هزار هشتصد و هفتاد و شش در امریکا بدنیا آمد و متاسفانه در سن چهل و یک سالگی در یازده ژوئن هزار و نهصد و شانزده فوت نمود.

 قبل از آنکه به زندگیش بپردازم شاید در همان ابتدا برایتان سوال پیش بیاید چرا در سن کم فوت نمود .متاسفانه هنگام بدنیا آوردن فرزندش که دختر بود بعلت تب بسیار درگذشت.

 

 او همانطور که گفته شد در سال هزار و هشتصد و هفتاد و شش در دهکده ای به نام فردونیا در ایالت نیویورک چشم برجهان گشود. از خانواده ایشناخته شده و ادیب بودن.مادر جین وبستر خواهر زاده نویسنده شهیر امریکایی مارک توین بود که بهمراه همسرش صاحب امتیاز و مدیر مالی آثار مارک توین را برعهده داشتن.

 

جین وبستر خیلی ساده با زبانی دلنشین مینوشت و سعی در مطرح کردن موضوعات مهم اجتماعی و سیاسی زمان خود با همین زبان ساده داشت.و هیچگاه علاقه مندان داستانهایش را معطوف به طبقه خاصی از جامعه و حتی سن خاصی نمی نمود و به گونه ای مینوشت که مخاطبش از هر سن و هر طبقه جامعه و هر میزان سواد باشد و بلاشک از مارک توین الهامتی یا مشقی گرفته بود یعنی متاثر از سبک نوشتاری ایشان بود.

.

849

نویسنده نام آشنای آمریکایی جان ری گریشام که به انگلیسی John Ray Grisham اینگونه نوشته میشود. متولد هشتم فوریه سال هزار نهصد و پنجاه پنج میباشد. که فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه معتبر میسی سیپی می باشد و پس از اتمام دانشگاه مطابق رشته ای که خوانده بود زمانی را در شهر آکسفورد به امور وکلات پرداخت و سپس وارد پارلمان ایالتی شد اما بعد از مدتی ترجیح داد از اینکار کناره گیری نمایید.

جان گریشام جز بهترین و پرفروشترین داستان نویسان و رمانهای ژانر حقوقی است. بخصوص در امریکا بوده و هست و آثارش به زبانهای بسیار ترجمه و چاپ شده است .و در ایران نیز بیشتر کتاب های جان گریشام ترجمه شده است. و در دنیا بقدری کتابهای او پر طرفدار است که از بیشتر اثارش فیلم ساخته شده است

رمان های جان گریشام سرگرم کننده پر مغز و پر محتواست.نویسنده با اگاهی و دانش کامل نسبت به شناخت جامعه و شرایط اجتماعی یک شخصیت را می افریند و این کارکتر را سرگرم اتفاقهای می نمایید که گویی کاملا از پیش طراحی شده است.

کتاب های او حقوقی و در زمینه ترس, اضطراب, جنایت, معما و مسائل اجتماعی حقوقی است.شما می توانید از طریق سایت کارا کتاب برای خرید کتاب های جان گریشام اقدام نمایید

آثار جان گریشام در فهرست زیر قرار داده شده و  شما می توانید برای ورود به صفحه مربوط و توضیحات پیرامون آن کتاب روی هر عنوان معرفی شده کلیک نمایید

1131

شما در این قسمت می توانید فهرست کاملی از اسامی نویسندگان مشهور بزرگ ایران و جهان را مشاهده نموده .که با کلیک روی هر عنوان به صفحه اصلی آن نویسنده هدایت خواهید شد.در صفحه آثلر نویسندگان صرفا جهت معرفی نویسندگان پرداخته و در این قسمت خبری از لینک دانلود نیست و صرفا به معرفی آثار نویسنده بصورت اجمالی پرداخته و چند خطی تلگرافی به زندگی نویسنده.هدف از این صفحه ایجاد مرجعی مختصر و مفید از نویسندگان مشهور ایران و جهان است.برای مشاهده این فهرست به ادامه مطلب مراجعه نمایید

فهرست کامل  اسامی تمام نویسندگانی که در سایت معرفی شده در اینجا قرار داده شده است.

 

 

asarenevisandegan

 

 

674

نام کامل احمد کسروی نویسنده و پژوهشگر ایرانی که بعد نامش را کسروی تغییر داد سید احمد حکم‌ آبادی بود که در سال هزار و دویست و شصت و نه در شهر تبریز به دنیا آمد و در شهر تهران در سال هزار و سیصد و بیست چهار فوت کرد  .احمد کسروی  را  یک زبانشناس محقق تاریخ‌نگار پژوهشگر و حقوقدان ایرانی می شناسند که وکیل و استاد رشته حقوق در دانشگاه تهران بود

 . کسروی در تاریخ بیست اسفند ماه هزار و سیصد و بیست چهار در سن  پنجاه و پنج سالگی در اتاق بازپرسی ساختمان کاخ دادگستری ترور شد.باری ما این در مطلب به آثار احمد کسروی  زباشناس و حقوق دان و محقق تاریخ می پردازیم . و آثار ایشان را معرفی می کنیم

4918

ساموئل بکت نام کاملش  ساموئل بارکْلی بِکت که در روز سیزده آوریل سال هزار و نهصد و شش در ایرلند به دنیا آمد و در سن هشتاد و سه سالگی در بیست و دو سال هزار و نهصد و هشتاد و نه چشم دنیا فرو بست.ساموئل بکت را یک درام نویس برجسته شاعر و داستان نویس جهانی می شناسند.که برنده جایزه نوبل نیز بود و آثارش نترس و جسورانه بنیادی و پر از تفسیر های عمیق انسانی و ارزش های اخلاقی است در جدل روابط انسانی و زوال اخلاق که با دید و نگاهی شکاک و گاهی بدبین این تفکر را دنبال میگردد در زبانی طنز اما گاها تلخ و نیش دار.ایشان در خانواده پولدار و مذهبی رشد یافت و تا دوران جوانی باوری مدهبی داشت در دوران استاد شدن و مهاجرتش به شهر پاریس این تفکر تغییر کرد تا نوشتن شاهکارش یعنی در انتظار گودو

 

7921

خواجه زین العابدین علی (نویدی) عبدی بیگ شیرازی یکی از پیروان مکتب ادبی نظامی در قرن  شانزده است.وی در 19 اوت 1515 در شهر تبریز بدنیمد.در کودکی پیش شیخ علی بی عبدالعالی که یکی از فضلای نامدار زمان بود کسب دانش نمود ولی در سال 937 هجری یعنی 1530 میلادی پس از وفات پدرش عبدالمومن ناچار دست از تحصیل کشیده در دفتر خانه همایونی به شغل سیاقداری پرداخت.و از این راه امرار معاش مینمود.فعالیت در نخستین آثار ادبی برای خود تخلص نویدی و در مراحل بعدی عبدی را انتخاب کرد. خلافه ادبی شاعر از اوان شباب آغاز میشود.

1691