پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0
0
0

روانشناسی

شامل کتاب های روانشناسی و تاریخ و علم روانشناسی

.....................................................................................................

دانلود کتاب افسانه خودباوری اثر آلبرت آلیس از کتابهای خیلی جدال بر انگیزی است که این سالها تالیف و شهرت یافته است. کتاب افسانه خود باوری همانطور که از عنوانش مشخص است پیرامون خودباوری مطالبی ارزشمند و دیدگاههای علمی مطرح می نماید.و خواننده را بهمین بحث جدال برانگیز دعوت می کند.در این اثر سعی می کند خود باوری را با دیگر احساسات مردم  بررسی و انها را با یکدیگر مقایسه نماد.و در نتیجه ماه عسل این احساس را در افراد گزارش دهد.آلبر آلیس تلاش می کند تا با شرح و تعریف منطقی و عاقلانه پیرامون خود باوری به نتیجه گیری تفکار معلمان دینی و روان درمانان و بخش از فلاسفه پیرامون این توصیف بپردازد. و ایشان با بکار بردن از راهای علمی و روانشناسی تلاس می نماید به خوانندگان اموزش دهد که چطور بی قید و بدون شروط خویش را بپذیرید و بتوانید براحتی خودباوری خود را اعتلا دهید.و در این راه روشهای علمی اموزشی و تمرینات اساسی که هر یک گامی موثر در این راستا برمیدارد برای حرکت درست روبه جلو برای رشد کامل و کمال خود باوری انسانی انجام دهید.

کتاب تمدن و ملالت های آن اثر زیگموند فروید که یکی از آثار مشهور ایشان که در سال هزار و نهصد سی نشر یافتو جز پر فروش و پرتیراژترین آثار زیگموند فروید میباشذ.

در کتاب تمدن و ملالت های آن با اندیشه متفاوت روانکاوی پیرامون فرهنگ و تمدن روبرو هستیم.و نویسنده با لحنی شیوا و بدور از اصطلاحات تخصصی مفاهیم را تشریح می نماید.تا این کتاب همه پسند و برای عموم قابل فهم باشد.و در آن به کشمش بین نیازهای اجتماعی و فردی می پردازد و راجع به زندگی اجتماعی ادمی و تمدن بشری و دلایل تحولها و شکل گیریش سخن می گوید.و در همان سال 1930 بود که بسیار مورد پسند هموطنان فروید قرار گرفت و بدین گونه در همان سال به چاپ دوم رفت و سپس چاپهای متعدد بعدی و به زبانهای مهم دنیا ترجمه و نشر گردید.

در نگاه کلیکتاب حاضر در 8 بخش اصلی میباشد  و نویسنده در این اثر چون دیگر کتابهایش از زوایای شخصی خود ادمی و نیازهایش و این تمدن ساخته بدست بشر را مورد بررسی قرار می دهد.برای خرید کتاب تمدن و ملالت های آنکتاب تمدن و ملالت های آن اینجا کلیک نمایید و برای دانلود به ادامه مراجعه نمایید.

کتاب آتش درون اثر کارلوس کاستاندا ما به درک نویسنده به قدرت و تاثر قدرت نسبت به جهان برون پی می بریم.کاستاندا از دن خوان می آموزذ که طی مراحل مراقبه و شناخت درون و برون خویش حال چگونه شعله آتش درونش را کنترل و چگونه با استفاده از عقاید و افکار جادوگران سرخپوست و دست یابی به دانش باستانی آنها که متعلق به هفت تا ده هزار سال قبل توسط این ساحران مکزیکی کسب شده به تواند به درک حقیقی هستی و شناخت و ارتباطات با مجودات زنده دریابد که آتش درون یک غول سرکش است که نیاز به شناخت و ارام کردن و سپس دستیابی به قدرت ایشان دارد.این اثر نیاز مانند سایر دیگر کتاب های کارلوس کاستاندا توسط مترجم بزرگ خانوم مهران کندری بفارسی ترجمه شده است. خواندن این کتاب برای کسانی که به سبک کتاب های کاستاندا علاقه مند هستند بسیار توصیه میشود و میتوان گفت یکی از بهترین اثار ایشان است.برای خرید کتاب آتش درون اثر کارلوس کاستاندا اینجا کلیک نمایید. و برای دانلوذ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 کتاب کریا یوگا تمرینات پیشرفته هاتا یوگا

 

پیرامون کتاب کریا یوگا باید گفت کتابیست اموزشی با زبان بسیار ساده درباره تمرینات حرفه ای  هاتا یوگا و رازهای هوشیاری که در اصل اموزش پیشرفته و منطقی و علمی از یوگاست که زیر مجموعه های بسیاری داشته که کریا یوگاه یکی از  زیر مجموعه های هتا می باشد.

 و اصول اصلی آن توازن و تعادل است در یوگاه. از انجا که تعریف می کند که از ارزنده ترین  ارمغانهایی که خداوند به ادمی داده همین تعادل است.و با دانایی بر این علم یوگا توانایی  بازگشایی چاکراها و روشن نمودن و ازاد سازی انرژی ساکن ادمی میباشد.

و بصورت روانی انرژی ضروری زندگی را برای چرخش از بالا به جهت پایین و بدور 6 مرکز نخاعی راهنمایی می نماید.

و از طریق این ورزش این دانش. این علم بسیاری مشگلات و سختی های جسم و روح درمان میشود و روح و جسمی زنده تر را احیای خواهیم نمود.