پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

روانشناسی

شامل کتاب های روانشناسی و تاریخ و علم روانشناسی

.....................................................................................................

کتاب قدرت در درون شماست  اثر لوئیز ال.هی

کتاب حاضز به خواننده را آگاه میسازد که چقدر ایشان قدرتمند میتواند باشد.و بهمین روال کتاب قدرت در درون شماست  نشانگر عقاید  و  نظرات نویسنده این کتاب یعنی لوئیز ال هی میباشد که با جستجویی موشکافانه  و انجام نتایج و راهکارهای حاصل از این تحقیقات قادر به حل بسیاری از مشگلات شده اس.

بارزترین  موضوع کامل کتاب قدرت در درون شماست مطرح ساختن موضوعی باسم قدرت درون میباشد که لوئیز ال.هی ا باور دارد با دانش و بدست اوردن این قدرت درونی می توان بسیاری از مشگلات زا ازمیان برد.

و هرچقدر با قدرت درونی‌ خود بشود متصل شد و ارتباطی درست ایجاد کرد می توان در بسیار از حیطه های زندگی این مشگلات را رفع نمود

دانلود کتاب جامعه شناسی خودمانی اثر حسن نراقی

.معضلات اجتماعی در همه جوامع دیده میشود.معضل هایی که اندازه و این که در چه زمینه ای هستند بر مسائل فرهنگی و صنعتی اثر گذار است.

هر کشوری برای پیشرفت باید علت مشکلات اجتماعی را بیابد راهکارهایی برای بیرون آمدن از این شرایط پیدا کند و برای فراهم کردن جامعه آرمانی تلاش کند.

به وجود آوردن جامعه آرمانی دغدغه دولت است.حسن نراقی در این کتاب به طور آشکار مشکلات کشور ایران را توضیح میدهد و همچنین مشکلات انسانها را که برای جامعه مشکل ایجاد میکند توضیح میدهد.

او در این کتاب علت مشکلات اجتماعی را عدم آگاهی مردم از گذشته ایران و جهان،ویژگی های شخصی هر فرد،و شرایط جامعه میداند.

نراقی در این کتاب به علت غریبه بودن مردم با تاریخ اشاره میکند و میگوید یکی از معضلات این جامعه این است که افرادی که درس خوانده اند هم تاریخ نمیخوانند و جامعه ای که تاریخ را نخواند همه مسائل را خودش تجربه میکند و این خیلی بد است چون از گذشته جهانیان عبرت نمیگیریم و قدر تجربه ای را هم که خودمان بدست می آوریم نمیدانیم و بعد از گذشت زمان همه اتفاقات را فراموش میکنیم و همه چیز را از اول شروع میکنیم.برای خرید کتاب جامعه شناسی خودمانی اثر حسن نراقی ( نسخه چاپی کتاب) اینجا کلیک نمایید و برای دانلود  رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

پدر پولدار پدر بی پول
پدر پولدار و پدر بی پول نام کتابی است که در سال ۲۰۰۱ توسط رابرت کیوساکی منتشر شد.او متولد سال هزارو نهصدوچهل و هفت است و علاقه ی زیادی به اقتصاد و مسائل مالی دارد.

همیشه معترض این بود که چرا در مدارس به بچه ها راه و روش پول درآوردن آموزش داده نمیشود و بخاطر همین خودش شروع کرد به آموزش راه و روش درآمد زایی و کلاس های آموزشی گذاشت.

او با سخنرانی هایی که در مورد مسائل مالی کرد پول زیادی در آورد. کتاب او بسیار پرفروش شد و خود او بین ۲۵ نویسنده ی برتر دنیا است.
افراد زیادی هستند که با خواندن این کتاب راه و روش زندگی خود را تغییر داده اند.
در این کتاب کیو ساکی به دو مطلب میپردازد،کارکردن برای پول و کارکردن پول برای ما.

او میگوید تو زندگی باید راهی پیدا کنید که به جای کار کردن،پول برای ما کار کند و با این کار مشکلات شما حل میشودو دیگه نگران مشکلات مادی نخواهید بود.

معرفی کتاب عشق ویرانگر.

نویسندگان:براد جانسون.کلی موری‌.زندگی انسان پر از اتفاق هایی است که میتوانند بر انتخاب هایی که انجام میدهیم تاثیر بگذارند.انتخاب هایی مثل رشته تحصیلی،کار،و دوست.اما مهم ترین انتخاب های انسان شامل رابطه و ازدواج کردن است.چون نتیجه ازدواج بسیار در زندگی تاثیر میگذارد.

در جهان پیچیده امروز زمانی که دو نفر آشنا میشوند هر دو نفر باید در جریان باشند که برای همدیگر مناسب هستند یا نه؟آیا ماندن در این رابطه کار درستی است یا اشتباه؟این کتاب جواب این سوالها را میدهد و به افراد کمک میکند که برای رابطه های خود تصمیم صحیح بگیرند.کتاب عشق ویرانگر ۳ فصل دارد و ویژگی شخصیت هایی که اختلال شخصیت دارند را توضیح میدهد و اینکه چگونه این افراد را به عنوان شریک زندگی خود انتخاب کنیم و یا به طور عاقلانه این شخصیتها را انتخاب نکنیم.

این فصلها به افراد کمک میکنند تا بتوانند به شناختی دقیق از پارتنر خود دست پیدا کنند.فصل نخست کتاب از ۳ بخش تشکیل شده است بخش نخست با تیتر عشق ویرانگر ویژگی شخصیت هایی که رفتار عادی ندارند را توضیح میدهد و روشهایی برای برگزیدن آنها و چگونه رفتارکردن با این شخصیتها ارائه میدهد و میگویند اگر به حرفهایشان اهمیت دهند با شخصیت های غیر عادی روبرو نمیشوند.با به موقع فهمیدن این اختلالها قدرت زیادی در مورد انتخاب شریک زندگی و تشخیص افرادی که اختلال شخصیتی دارند پیدا میکنید و از پشیمانی بعد از اتمام رابطه با این افراد رهایی پیدا میکنید.

برای خرید کتاب عشق ویرانگر نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید و برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.