پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

روانشناسی

شامل کتاب های روانشناسی و تاریخ و علم روانشناسی

.....................................................................................................

دانلود کتاب هوسهای سرخ : روانشناسی زیبایی ، هوس و خیانت اثر کوروش رستگار

 چند سال پیش یکی از اشخاص دارای موقعیت بالای سیاسی در کشورمان گفته بود که برای تنظیم ارتباط بین دو جنس نیاز به انجام یک سری مطالعات در مورد رفتارهای دو جنس و تفاوت های آنهاست.
این گفته مسول مذکور نشان از عدم اگاهی مناسب بسیاری از کارگزاران سیاسی و اجتماعی از یافته های ده های اخیر روانشناسی در حیطه رفتارهای دو جنس و تفاوتهای انها دارد که البته یا توجه به حجم کم کتاب ها و مقالاتی در این زمینه به زبان فارسی ترجمه یا تالیف می شوند. چندان هم غیره منتظره نیست.
هرچند در تاریخ فعلی نمی توانیم ادعا کنیم که همه چیز را در مورد روانشناسی دو جنس و تفاوتهای انها فهمیده ایم.ولی حجم مطالعات انقدر هستند که بتوانیم بسیاری از مسائل حقوقی.قانونی.ارتباطی و هنجارها را بر اساس این یافته ها.تنظیم یا تعدیل کنیم.
به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم به زبان فارسی در این زمینه کتابی بنویسم

برای خرید کتاب هوسهای سرخ اثر کوروش رستگار نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

دانلود کتاب طالع بینی چینی اثر بری فنتونیس

 

 کتاب حاضر دوره کامل طالع بینی چینی هاست(مجلد کوچکی از این کتاب قبلا چاپ و منتشر شده است) که در مقایسه با طالع بینی های مصری و هندی هم کامل تر است و هم بیش از 90 درصد با واقعیات سرنوشت هر تک تک ما وفق می دهد انگار که سرنوشت و روحیات ما را نوشته اند و همانطور که مولف نیز به تطبیق مطالب آن با واقعیات زندگی خود و خانواده اش اشره نموده است.اینجانب نیز تطابق حداقل 90 درصد آن را با چگونگی سرنوشت و روحیات خودم و خانواده ام مشاهده نموده ام.
البته مسلم است که سرنوشت را نمی توان تغییر داد ولی در مواردی می توان با چراغ روشن در داخل تونل سرنوشت به جلو حرکت نمود که بتوان چاله ها را دید و در صورت امکان انها را دور زد.
و البته چاله هایی هم وجود دارند که اجتناب ناپذیرند و اعمال خودمان در مراحل دوازده گانه زندگی موجب آنها شده است.به هر حال اگر آن قسمت از زندگی را که به صورت اختیاری است.در هر صورت آگاهی از واقعیات و پی بردن به این حقیقت که هر رفتار خوب و اصولی را پاداشی است در خور و شایسته و برعکس هر رفتار و گفتار زشت و ضد موجودات دیگر را عقوبتی مساوی و برابر در آن صورت اگر مراقب رفتار و کردار خود باشیم لااقل در زندگی اینده از عوارض ان در امان خواهیم ماند و به اذن خداوند در ساعت.روز و ماه و سالی به دنیا خواهیم امد که از هر لحاظ سرنوشت بهتری داشته باشیم.در این کتاب از دوازده سال با نام دوازده حیوان نام برده شده است. و هر کسی که در یکی از این سال ها به دنیا امده باشد به اسم حیوان علامت آن سال نامیده خواهند شد.

 

برای خرید کتاب طالع بینی چینی اثر بری فنتونیس نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

دانلود کتاب فقط یک آسمان اثر اشو

 

 تجربه غایت فقط یک تجربه نیست. زیرا تجربه کننده در آن محو می شود.
و وقتی تجربه کننده ای نبود چگونه میتوان درباره آن تجربه سخن راند؟ چه کسی آنرا بیان خواهد کرد؟وقتی فاعلی نبود مفعول خود بخود محو می شود.
حاشیه ورود از بین میرود و تنها جریان آن همان است که وجود دارد.
علم هست اما عالم نیست.
و این مشکل تمام عرفا است آنان به غایت می رسند اما قادر نیستند آن را برای مریدان دو پیروان خود بیان کنند.آنها نمی توانند برای کسانی که بینش عقلی دارند نیز بیان کنند.زیرا با خود آن یکی شده اند.
کل وجود انان بیانگر موضوع است اما هیچگونه ارتباط و انتقال عقلانی میسر نیست.
با امادگی شما است که می توانند ان را باز گو نمایند.
امکان وقوعش را در درونتان ایجاد میکنند.
اگر خود مایل و با آغوش باز طالبش باشید.اما کلمات قاصرند اشکال و روش ها و مکتب ها کمکی نمیکنند.
این مرحله از تجربه به گونه ای است که بیشتر شباهت به حادثه دارد تا یک ازمایش یک جریان است.
شروع دارد اما ختم نمیشود.
داخل ان می شوید اما با ان جریان پیدا نمی کنید.

 مثل چکیدن قطره در اقیانوس و یا سرازیر شدن اقیانوس در قطره.
ترکیبذ ژرفی از اتحاد و به سادگی با آن مخلوط می شودید.
هیچ چیز در پشت سر بجا نمانده است. حتی کوچکترین اثر.بنابراین چه کسی می تواند با او تماس بگیرد؟
چه کسی از قله کوه با دنیای درون دره تماس میگرد؟
چه کسی با عالم تاریک باز میگردد تا به شما بگوید؟

 

برای خرید کتاب فقط یک آسمان اثر اشو نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید . و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

دانلود کتاب کاراته و ذن کاراته اثر ابراهیم میرزایی

 کتاب کاراته که بنابه احتیاجات و تمایلات اجتماعی و بیشتر برای پرورش جسم و روج جوانان منتشر گردیده حاصل چند سالی تجربه و مطالبه و تفکر درباره اصول و روشهای فراگیری آن در دنیا و ایران است.
امروزه دامنه کاراته در جهان وسعت بسیارپیدا کرده است.و روشهای تعلیم آن شعبه ای از علوم را در برگرفته بسیاری از کشورها بپژوهشهای دقیق و تجربی برای روش صحیح فراگیری فن کاراته پرداخته و با تطبیق اصول عمومی و بکار بردن تکنیکها و ایجاد تجحول در نیروی جوان راه بمقصود گشوده اند.
علیهذا در کار انتشار این کتاب و پرورش جسمی افراد جامعه ضمن برخورداری از کشور ژاپن.چین و کره که مکاتیب بزرگ و مهد این ورزش هستند و همچنین دیگر مملکی که این فن را تعلیم میدهند یکنوع برنامه کاراته که اصول فراگیری نیروی انسانی را در جامعه ایران نشان میدهد همیشه در طول کتاب در نظر داشته واراثه نموده ام.
لازم است که بگوییم کاراته از لحاظ جنبه پرورشی خود موضوعاتی دارد که باید مورد بررسی موشکافانه قرار گیرد که بعضی از آن موضوعات را در اینجا ذکر میکنیم.
در این بررسی برگزیده فن کاراته از جنبه جسمی و فکری هر طبقه بیرون کشیده شده و در ارتقا اجتماعی در رابطه بین قشر و طبقه و امکانات و فرصتهایی که در تحصیل و کار برای جامعه محلی و اجتماعی و شخصیت فردی چگونگی فراگیری فن کاراته چه برای کودک و چه بزرگسال بمنظور شناخت نیروی بدنی لازم است اشاره میکنم.

برای خرید کتاب کاراته و ذن کاراته اثر ابراهیم میرزایی نسخه چاپی اسنجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان  کتاب کاراته و ذن کاراته به ادامه مطلب مراجعه نمایید.