پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب : ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

روانشناسی

شامل کتاب های روانشناسی و تاریخ و علم روانشناسی

.....................................................................................................

دانلود کتاب واپسین گفتار ( عالم اوراسینا ) گفت و گو با برد تامس اسپالدینگ اثر بردتامس اسپالدینگ ترجمه فریده مهدوی دامغانی

 

 آن هنگام که ناگهان جرقه ای نادر زده می شود و توجه مردم به سوی شخصیت مشخصیا آثارش جلب می شود چنان که این امر در مورد کتاب زندگانی استادن (معبد سکوت) از سوی خوانندگان آن صدق می کند آدمی می تواند یقین پیدا کند که در این توجه ناگهانی جرقه الهی زده شده است و این که شعله گرم و مشتعل همانا ذره ای از حقیقت معنوی و الهی را در خود داشته است که تا این اندازه توجه بسیاری از انسانهای دنیا را به سوی خود جلب کرده است.

و در این دوران مدرن کم تر نویسنده ای وجود داشته است که تا این اندازه توجه خوانندگان بین المملی خود را چنان که برد تامس اسپالدینگ موفق به این کار گردید به سوی خود جلب کرده باشد . نام او بصورت افستنه ای پوشیده در رمز و رازی جالب در تمام محافلی که اعضای آن در جستجوی حقیقت الهی بوده اند و هستند ذکر می شود.به ویژه در اوائیل قرن بیستم نادرند اندیشمندانی که توانسته باشند به مانند اسپالدینگ آن شعله الهام گرایی الهی و معنوی را به این درجه ای که وی موفق به انجام این کار گردید در دل مردم رشون سازند.توجه به تعالیم اسپالدینگ همه مردم را به شور و هیجانی معنوی سوق داد و هنوز هم می دهد.

 حقیقت این است که طبیعت این انسان ویژه و شیوه ای که او کوشید پیام الهی خود را به گوش دیگران برساند و سرانجام خود پیام حاکی از این واقعیت انکار ناپذیرند که حقیقتی ناب و خالص و پاک در گفته ها و تعالیمش وجود دارد و این که این مرد شریف و صدق هرگز نکوشیده چیزی مگر حقیقت را با صمیمانه ترین و صادقانه ترین شکل ممکن به مردم جهان بیان کند.
نامه های بی شماری که او در طول سالهای عمر خویش دریافت داشت. آن نیز از سراسر نقاط عالم به این امر شهادت می دهند که او کمکی خارق العاده و جهشی عظیم برای پیش بردن بشریت به سوی توحید و پرستش خدای یگانه به انجام رساند. پیام او در سراسر این کره زمینی زبان به زبان گشته و او تنها در چند کتاب معدود کوشیده است حاصل یک عمر تلاش معنوی و روحانی خود را به سایر انسانهای دیگر برساند.

برای خرید کتاب واپسین گفتار ( عالم اوراسینا )  نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

دانلود کتاب دیباچه ای بر رهبری اثر ناصرالدین صاحب الزمانی

 تفاوت عابد و عالم را اگر بخواهیم بزبان امروز بیان کنم بیشتر در کیفیت رهبری آنان باید جستجو شود عابد به پندار سعدی بیشتر در اندیشه ی خویشتن است و پروای سرنوشت و راهنمائی و دستگیری از دیگرانش نیست.
در صورتیکه عالم آموزنده ای آموزگار است.رهبر و راهنماست.پرتو فروزان عشقی در تاریکی جهل است.

دست بازپس ماندگان را میگیرد و آنانرا به کاروان رهسپران فرهنگ و تمدن انسانی رهنمون می شود.
بزعم سعدی در جامعه ی انسانی که افراد آن همه اعضای یک پیکرند اگر کسی را غم دیگرانش نباشد و ار ارشاد و رهبری زیردستان درصورت توانائی.کوتاهی ورزد.

این چنین کس را دیگر آدمی اش نشاید گفتن.انسانیت و نسبت کمال آن در نظر سعدی بطور کلی در نسبت سودمندی اجتماعی.کیفیت دستگیری.دیگر خواهی.غمگساری و قدرت رهبری و راهنمایی شخص خلاصه می شود.در نهایت کمال رشد این حد رهبری قرار دارد.انسان برتر انسان رهبر است.

آنان را که قلبی آکنده از محبت نوع ذهنی سرشار از آموزشهای بزرگ و اندیشه های تلطیف شده از آرمانهای بلند انسانی اند آنانرا چاره ای جز این نیست که بدین آموزش سعدی سرتعظیم فرود آورند.

 

برای خرید کتاب دیباچه ای بر رهبری اثر ناصرالدین صاحب الزمانی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

دانلود کتاب با شما تا ابدیت اثر لوبسانگ رامپا ترجمه فریده مهدوی دامغانی

 

 نام من سه شنبه لوبسانگ رامپا است. این تنها نام من و تنها اسم قانونی من است.من هیچ نام دیگری را به عنوان نام خود نمی شناسم.
نامه های فراوانی بدستم می رسند که در آن ها مجموعه های عجیبی از یک سری نام های مختلف دیده می شود. آن نامه ها بدون استثناء بدرون زباله دان ریخته می شوند زیرا همانطور که قبلا گفتم تنها نام من سه شنبه لوبسانگ رامپا است.

 تمام کتاب های من درست و حقیقی و عاری از دروغ هستند. تمام ادعاهایم واقعی و بجا هستند. سالها قبل جراید و مطبوعات انگلستان و آلمان یک سری مبارزات سختی بر علیه من آغاز نمودند آنهم در یک مقطعی از زمان که من ابدا قادر به دفاع از خود نبودم زیرا من در آن موقع از بیماری انسداد شریان قلب روبه مرگ بودم.
مرا بی هیچ رحم و شفقتی و در کمال بی انصافی موررد آزار و شکنجه و تحت تعقیب قانونی قرار دادند.

در واقع اعداد معدودی از این افراد نسبت به من احساس حسادت می کردند بنابراین یک سری مدارک دال بر مجرم بودن من جمع آوری نمودند. اما نکته مهم در اینجاست که این جمع آوری کنندگان مدارک در هیچ موقعی سعی در ملاقات بامن نکردند.
این عجیب و غیر معمول است که به شخصی متهم و مجرم امکانی برای دفاع از خود ندادند تا آن شخص بینوا قادر به بازگو نمودن داستان واقعی اش گردد.

 

برای خرید کتاب با شما تا ابدیت اثر لوبسانگ رامپا نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید

 

دانلود کتاب ثورا اثر ژرار آنكوس ترجمه سودابه فضایلی

 ثورا نسل پشت نسل به توسط کولیها منتقل شده و به ما رسیده است. و چنانچه تمام دانشمندان عرفان و علوم قدیمه همچون گیوم پوستل.کور دو ژوبلن.اتلا.الیفاس لوی گفته اند ثورا قدیمی ترین کتاب عرفانی از عهد باستان است.
کلید ساخت و به کار گرفتن ثورا تا قبل از این باز نشده بود. من می خواستم جای خالی آن را با تقدیم به جویندگان راه حقیقت پر کنم و آن را به کسانی تقدیم می کنم که عناصر علوم قدیمیه را می شناسد چرا که وسیله یی است بی چون و چرا از برای پیشبرد تحقیقات آنها.
خوانندگانی که تا کنون با علوم قدیمه بیگانه بوده اند در ثورا نشان از فلسفه و علمی بسیار والا می یابند.
علم و فلسفه ی مصر قدیم . و برای آن دسته از خوانندگان که فقط تفال با ثورا را در نظر دارند فصل شانزدهم تنظیم شده است.
کتاب به نحوی تنظیم شده که هر بخش به تنهایی کامل است و می توان آن را جداگانه مورد ملاحظه قرار داد.
من تمام کوشش خود را به کار برده ام که تا حد ممکن موضوع را روشن کنم و تمامی کسانی که با محبت آثار قبلی مرا مطالعه کرده اند نقایص این اثر عظیم را بر من خواهند بخشید.

 

برای خرید کتاب ثورا اثر ژرار آنكوس ترجمه سودابه فضایلی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.