پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

روانشناسی

شامل کتاب های روانشناسی و تاریخ و علم روانشناسی

.....................................................................................................

دانلود کتاب کاراته و ذن کاراته اثر ابراهیم میرزایی

 کتاب کاراته که بنابه احتیاجات و تمایلات اجتماعی و بیشتر برای پرورش جسم و روج جوانان منتشر گردیده حاصل چند سالی تجربه و مطالبه و تفکر درباره اصول و روشهای فراگیری آن در دنیا و ایران است.
امروزه دامنه کاراته در جهان وسعت بسیارپیدا کرده است.و روشهای تعلیم آن شعبه ای از علوم را در برگرفته بسیاری از کشورها بپژوهشهای دقیق و تجربی برای روش صحیح فراگیری فن کاراته پرداخته و با تطبیق اصول عمومی و بکار بردن تکنیکها و ایجاد تجحول در نیروی جوان راه بمقصود گشوده اند.
علیهذا در کار انتشار این کتاب و پرورش جسمی افراد جامعه ضمن برخورداری از کشور ژاپن.چین و کره که مکاتیب بزرگ و مهد این ورزش هستند و همچنین دیگر مملکی که این فن را تعلیم میدهند یکنوع برنامه کاراته که اصول فراگیری نیروی انسانی را در جامعه ایران نشان میدهد همیشه در طول کتاب در نظر داشته واراثه نموده ام.
لازم است که بگوییم کاراته از لحاظ جنبه پرورشی خود موضوعاتی دارد که باید مورد بررسی موشکافانه قرار گیرد که بعضی از آن موضوعات را در اینجا ذکر میکنیم.
در این بررسی برگزیده فن کاراته از جنبه جسمی و فکری هر طبقه بیرون کشیده شده و در ارتقا اجتماعی در رابطه بین قشر و طبقه و امکانات و فرصتهایی که در تحصیل و کار برای جامعه محلی و اجتماعی و شخصیت فردی چگونگی فراگیری فن کاراته چه برای کودک و چه بزرگسال بمنظور شناخت نیروی بدنی لازم است اشاره میکنم.

برای خرید کتاب کاراته و ذن کاراته اثر ابراهیم میرزایی نسخه چاپی اسنجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان  کتاب کاراته و ذن کاراته به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

دانلود کتاب جوانی پر رنج : پژوهشی درباره مسائل جوانان ایران اثر ناصرالدین صاحب الزمانی

 در رفتار کمتر انسان بزرگسالی است که نتوان آثار نفوذ خانواده,مدرسه.محیط طبیعی و اجتماعی دوران کودکی را منعکس دید.


امروزه دیگر کم و بیش بصورت اصلی بدیهی است و مسلم در امده است که شادکامی.سلامت جسم و روح.شور زندگی و رغبت به کار افراد.در دوران جوتنی و بزرگسالی تا حدود نسبتا زیادی به چگونگی حیات کودکی انان بستگی دارد.


کارشناسان روابط انسانی اینک به شیوه هایی علمی و ازمایشی می کوشند تا مقدار نفوذ و سهم تاثیر تجربیات دوران کودکی افراد را بطور دقیق در شدون مختلف زندگی انان تعیین و پیشگویی نمایند.

و تا حدودی نیز در این امر کامیاب شده اند.

 بدین ترتیب هیچ گفتگویی علمی و تخیلی به معنی دقیق کلمه از زندگانی جوانان و مسایل انان نمی تواند از توجه به زندگانی گذشته ی انان کوتاهی ورزد.
کودکی مقدمه زیر ساز جوانی است.
فهم واقعی جوانی بدون شناخت کودکی
برای ورود به جستجو در مسائل جوانان ایران اشنایی با زندگی و محیط دوران کودکی انان هرچند هم به اختصار ضروری است.

برای خرید کتاب جوانی پر رنج نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید.و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود کتاب از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز

 

کتاب از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز.کتاب به موضوعاتی مانند افسرگی،عزت نفس،اعتماد به نفس،ترس،اضطراب،فوبیا میپردازد.

و درباره روش انقلابی که به دارو نیاز ندارد و شناخت درمانی یاCBT نامیده میشود صحبت میکند.و از این روش CBT یا درمان شناختی رفتاری برای درمان این اختلالها استفاده میکند و قسمتی از کتاب داروهای افسردگی را بررسی میکند.

کتاب برای افراد عادی هم قابل فهم است و فقط بخش انتهایی برای درمانگران است.و کتاب به گونه ای نوشته شده که حتما نباید به ترتیب خوانده شود.نویسنده کتاب دیوید برنز مثل سایر اساتید شناخت درمانی اعتقاد دارد که همه مشکلات ما ناشی از افکار ماست.که این افکار به راحتی به مغز راه پیدا میکنند و عنان حس ها و رفتار ما را به دست میگیرند.

واژه شناخت معنی درک کردن میدهد.شناخت درمانی مبتنی بر این نظریه است که اتفاقاتی که اطراف به وقوع میپیوندد نقشی در شکل پیدا کردن ناخودآگاه ما ندارد بلکه فکرهای درونی ما ناخودآگاه را تشکیل میدهد.وقتی که اندوهگین هستیم نسبت به اطراف خود دید بدی داریم و یا وقتی افسرده هستیم معتقد باشیم من همیشه ناموفق هستم.افکار منفی اکثر اوقات نادرست هستند اما منطقی جلوه میکنند و یقین پیدا میکنید .

که درست هستند و اوضاع همانقدری بد است که دیده میشود شناخت درمانی به ما کمک میکند تا از افکار منفی رها شویم و دید مثبت پیدا کنیم.فایده این روش نسبت به دارو درمانی است که تاثیر ماندگار تری دارد و به همان سرعت داروهای ضد افسردگی است.

قسمتی از متن کتاب(قطعا نمیشود همه ی احساسات را کنترل کنید چون استرس داشتن قبل از کارهای مهم مانند امتحان و سخنرانی طبیعی است و افراد کار آموزده و خبره هم دچار استرس میشوند اما مهم نحوه روبرویی با آن است و اگر آن را بپذیرید شرایط بهتر میشود و حتی گاهی اوقات به عملکرد بهتر ما کمک شایانی میکند).

خرید کتاب از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان کتاب از حال بد به حال خوب  به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود کتاب سه رساله درباره تئوری میل جنسی اثر زیگموند فروید ترجمه هاشم رضی

میل جنسی از جمله ضرری ترین انگزش های است که برش آن را به نحو روشن احساس می کند. بیان این میل که در انسان و حان غریزه یی است بعی در مباحث مربوط به وسیله میل جنسی تعریف و تبیین می شود.

این میل در قلمرو طبیعی بودن اش میلی است هم چون احساس گرسنگی و میل به غذا خوردن و چون در محاورات عمومی و عامیانه اصطلاحی هم چون گرسنگ که رساننده احتیاج و نیازمندی به غذا بر آدمی می باشد برای مفهوم این نیازمندی وجود ندارد. اط اصطلاح لی بی دو سود برده می شود.
هرگاه بر آن راه روش گام بسپریم که میل جنسی در افکار عمومی شناخته و تعریف و تبین شده است بی شک به محدودیت هایی بسیار بر خواهیم خورد.محدودیت هایی که حق مساله در آن ادا نشده و این محدودیت ها با آرای کلی و جزمی مقبولیت یافته اند.

کتاب حاضر که نتیجه سالها تلاش نویسنده بزرگ و روانشناس نامدار زیگموند فروید می باشد پیرامون تئورهای میل جنسی سخن می گوید. کتاب حاضر شامل سه مبحث کلی یا سه رساله اصلی پیرامون موضوع یاد شده است.که برای نخست بار در سال هزار سیصد چهل و سه توسط هاشم رضی ترجمه و انتشارات آسیا بچاپ رسید

برای خرید کتاب سه رساله درباره تئوری میل جنسی نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید. و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.