خریدار کتاب و کتابخانه شخصی شما شامل کتابهای غیر درسی در یک جمله بدین معنی است که شما طی ادواری کتاب میخرید در زمینه های مختلف که می تواند داستان کوتاه و رمان باشد تا کتابهای شعر و دیوان اشعار و همینطور کتب فلسفی یا روانشناسی و کتابهای ادبی و از همه مهمتر تاریخی که این تعداد ممکن است شخصی باشد یا با خانواده خود یکی شود و یک کتابخانه شخصی کوچک یا بزرگ پدید بیاید.

حال بدلایل مختلف مثلا مهاجرت یا تغییر مکان ناگزیر به فروش کتابخانه شخصی هستید. حال امدید در گوگل و جستجو می کنید خریدار کتاب یا مکان های خریدار های کتاب

یا خیلی وقتها می بینم تو گوگل بیشترین کلمات سرچ شده خریدار کتاب در محل یا خریدار کتاب دست دوم درب منزل یا خریدار کتاب درسی و دانشگاهی است.

و به چند سایت که تبلیغ کننده این مراکز هستد هدایت می شوید.اما باید قبل از هرچیزی بگویم. خواهش میکنم کتابهایتنان را نفروشید چون انقدر مبلغی که از فروش کتابخانه شخصی شما بدستان میرسد ناچیزاست از این عمل پشیمان خواهید شد.البته این برای عزیزانی صدق می کند که بخاطر مشکلات مادی کتاب میفروشن. ورنه اگر شما دلیل واگذاری کتابهایتان این است که می خواهید کتابهای دست دوم در انبار خاک نخورد یا خراب نشود. میخواهید به چرخه کتاب برگرد خوب فکر بسیار خوبی است مضاعف براینکه عده ای هم از همین راه امرار معاش می کنند. و اگر شما کتاب دست دوم خود را نفروشید ایشان تغذیه نخواهند شد.

پس اگر کتابخانه شخصی دارید که می خواهید کتاب دست دوم خود را بفروشید ما در خدمت شما خواهیم بود در جهت معرفی مراکز و قیمت گذاری

 

 کتاب و کتابخانه شخصی شما شامل کتابهای غیر درسی