سایت معرفی کتاب

 

به سایت معرفی کتاب خوش آمدید,در اینجا به معرفی کتاب می پردازیم و شما را با کتابهایی در زمینه های مختلفی چون رمان و تاریخ,شعر و ادبیات و هنر و فلسفه و غیر آشنا می کنیم.

و هدف ما انتخاب درست کتاب برای مطالعه با توجه با سلیقه شماست

 

معرفی کتاب

 

هدف از ایجاد این صفحه یاری به دوستداران کتاب است.گرچه در قسمت فروشگاه کارا کتاب سعی براین داشتیم که که کتابی را که برای فروش گذاشته در حد امکان معرفی شود اما احساس نموده که این میزان کم یا تخصصی نبود و بهتر دانسته در این صفحه کاملتر به معرفی کتاب بپردازیم

 

معرفی کتاب های خواندنی

 

همانطور که می دانید تعداد کتابهای چاپ شده انقدر زیاد است که اگر انسان یک قرن عمر کرده و از همان روز تولد روزی یک عنوان کتاب بخواند یعنی 365 روز را در صد (یک قرن) ضرب نماییم. در خواهیم یافت که ادمی حتی به فرض محالم بیش از سی و شش هزار پانصد عنوان کتاب نمی تواند بخواند. این در حالی است که فقط کتبی که به زبان فارسی در ایران بچاپ رسید بیش از میلیون میشود.

بنابراین باید گزینش کرد.حکایتی را تعریف کنم که یادگار از کارا کتاب باشد.بلبلی صدای زیبایی داشت  دوست از او پرسید صدایت بسیار زیباست اما چرا انقدر اهنگهایی که میخوانی کوتاه است؟

بلبل پاسخ داد : وقت کوتاه است و اینک من چه بسیار اهنگهای زیبا در ذهن دارم که دلم میخواد بسیاری از انها را بخوانم

حال ما می بایست برای کتابخوانی دست به گزینش بزنیم و براستی  مطالعه معرفی کتاب تنها راه درست گزینش است

 

معرفی کتاب برای شروع کتابخوانی

 

و چقدر خوب است برای شروع کتابخوانی به یک راهنما یا مشاور رجوع کنید.وظیفه ای که سالهاست کارا کتاب آنهم رایگان انجام میدهد.یعنی مشاوره رایگان برای مطالعه کتاب حتی اگر بخواهید کتاب را از جای دیگری خریداری نمایید. بنابراین بهترین روش برای افرادی که بدلایلی از کتابخوانی دورمانده اند استفاده از صفحات معرفی کتاب برای شروع کتابخوانی است.

فهرست ذیل موضوعات مختلفی است که برای معرفی آمده شده است و از انجا که این صفحه نسبت به سایر بخش های سایت کارا کتاب تازه تاسیس و بقولی جوان است.بزودی با تکمیل کلیه قفسه بندی کتب برای معرفی در خدمت شما خواهیم بود