پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

کتاب هنری

قفسه کتاب های هنری شامل نقاشی و کتب هنری

...................................................................................................

دانلود کتاب با اردشیر محصص و صورتکهایش

 

 به نمایشگاه اردیشر محصص رفته بودم که با قلم موهایش و مدادش در خطی از خطوط جبهه که اول و دوم و سومش بر من معلوم نیست.و یا من صلاحیت تقدیر و تعیین آن را ندارم مبارزه می کند.نمیدانم من اورا در کنار خودم و تصویرهایش احساس میکنم و یا او خود را در کنار من و نوشته هایم.
بهرحال برای من که به تصویرهای او نگاه میکردم ادمهایش مهم بود.هنر محصص را در آفرینش و یا باز آفرینش دلقک های او باید جست و جو کرد که با صمیمیت لجوجانه انها را یکجا با دنیاهایشان با دنیاهایی که با استفراغ و غثیان یک ادم سم خورده بیشتر شباهت دارد بازگو میکند.
هنر بزرگ محصص در همین آفرینش و باز آفرینش است در جائی است که او در این صداقت عارفانه برای خودش دست و پا کرده است.
محصص با تمام احساس و شعذور یک انسان زنده و صاحبدل در کوچه ها و در کنار ادم ها و در متن اشیاء و در فضای زندگی روزانه محیط خود قدم بر میدارد.
صورتکهایی که محکوم یا حاکم بایدئ بداوری احساس هنرمند ما بنشیند.تا اورا در باز افرینش صورتکهای انسان نما یا انسانهای صورتکی تماشا کنند.

محصص در هنر خود به تصویر انسانها بیش از خطوز آفریننده محیط اهمیت میدهد و این خود دلیل تعهد و مسئولیت او در آفرینش هنری اوست و من خود را در این نقطه بیش از هرجا و بیش از همیشه در کنار او احساس میکنم.
ادمی که در تمامیت وجود خود از دل و روده محیط استفراغ میشود و در همان محیط خود را محکوم به لولیدن و لمیدن میکند.
محصص ابتذال چنین موجوداتی را نشان میدهد بدون اینکه انها را در مرز حاکم و محکوم متوقف کند.
انسان در کنار انسان یا قابل ستایش است یا قابل تنفر.

دیگر گرگ خانه و قرنطینه ای وجود ندارد.انکه در متن خوشبختی و فلاکت و گرسنگی از سیری به دلزدگی و تهوع میافتد و انکه در کنار رفاه و خوشبختی به گرسنگی و اسارت میگذراند هر دو نفرت انگیز و رقت بارند

برای خرید کتاب با اردشیر محصص و صورتکهایش نسخه چاپی اینجا کلیک نمایید . و برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

کتاب آموزش خیاطی که توسط زهره عباسی نوشته شده است.که دارای چهل ودو صفحه می باشد.خانم های ایرانی از زمان کهن با هنر خیاطی آشنا بوده و در تمام زمان در خانواده نقش تاثیرگذاری را ایفا نموده اند و با هنرهای دستی خویش به اقتصاد خانواده کمک بسیار زیاد و چشمگیری نموده اند . همانطور که می دانید در یادگیری خیاطی شیوه هایی موجود است. خیاطی بدون داشتن الگویی است و یکی از مشخصات این روش ساده بودن آن بوده برای آنکه یادگیری آن بسیار تند و کم هزینه تر است و بسیار سریع به نتیجه خواهد رسید. به این سبب بیشتر زنانی هستند که دوست دارند به شیوه ی ساده و یا بدون الگو این هنر را زودتر تر یادگیرند. اثر آماده شده نگاشته ی زهره عباسی شما را با آسودگی و با تصاویر گوناگون با هنر خیاطی آشنا می سازد.خیاطی از هنر های زیبای صنعتی می باشد و خواهد توانست یکی از مهارت های ارزشمند در خانواده به حساب آید. هر شخصی که قادر باشد در اندازه ی رفع نیاز خود و خانواه خود از این آگاهی استفاده کند و آن را با دقت و حوصله بیاموزد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش خیاطی تماس بگیرید.

کتاب کمال الملک که توسط حمید باقرزاده نوشته شده است.که دارای شانزده صفحه می باشد.محمد غفاری مشهور به کمال الملک یکی از نقاشان معروف ایرانی که در سال هزار و دویست و بیست و هفت به دنیا آمده است . یکی از سرشناسترین و پر نفوذترین اشخاص تاریخ هنر معاصر ایران به حساب می آید. او در یکی از خانواده های هنر دوست و هنرمند و معروف داخل کاشان چشم به جهان باز نمود. غفاری بعد از سپری نمودن تحصیلات ابتدایی خویش داخل کاشان بهمراه برادر بزرگتر خود به تهران سفر نمود و داخل دارالفنون در رشته نقاشی درس خویش را ادمه داد. بعد از گذشت سه سال تحصیل او داخل دارالفنون وقتی که ناصرالدین شاه از این مدرسه بازدید می نمود از کارهای او را خوشش آمد و او را به دربار برد.کمال الملک در سال هزار و سیصد و نوزده دار فانی را وداع گفت. برای خرید کتاب کمال الملک به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب هنر نمایش در ایران که توسط شهاب پازوکی نوشته شده است.که دارای صد و سه صفحه می باشد.نمایش به عنوان یک روش رابطه های بخصوص در بعدهای مختلف زندگی بشر را تحت تاثیر خویش قرار داده است. تجربه نمایان کرده که این هنر در عصرهای گوناگون ابزار مناسبی واسه ی برقراری تعاملات فرهنگی و متناسب ذهنی و ملموس ترین قالب واسه ی طرح مضوع های فلسفی و عقیدتی و اصلی ترین طرق تعمق در موضوعهای انسانی و کیهانی بوده است.نمایان ساختن پدیده ای فراگیر و دنیا شمول است.در حال حاضر زندگی آدمی به واسطه دستاوردهای تکنولوژیک ارتباطات در محاصره و سیطره رسانه های نمایشی صورت گرفته می باشد. دوری کردن و صرف نظر نمودن از این رسانه های هم سو و یکپارچگی آنها با اصول ارتباطی نمایش می شود که شکلهای مختلف بیان نمایشی را در هر اجتماعی سراغ گرفت. هر اندازه امکان دارد این شکلها بیانی با قالب مرسوم و پذیرفته گشته نمایش متفاوت باشند ولی نوشته های ماهوی همانند نمایشگری و مشاهده از جمله مشترکات بنیادین تمام آن ها به شمار می آید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر نمایش در ایران تماس بگیرید.