پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۰ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶ , دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0

کتاب هنری

قفسه کتاب های هنری شامل نقاشی و کتب هنری

...................................................................................................

کتاب آموزش خیاطی که توسط زهره عباسی نوشته شده است.که دارای چهل ودو صفحه می باشد.خانم های ایرانی از زمان کهن با هنر خیاطی آشنا بوده و در تمام زمان در خانواده نقش تاثیرگذاری را ایفا نموده اند و با هنرهای دستی خویش به اقتصاد خانواده کمک بسیار زیاد و چشمگیری نموده اند . همانطور که می دانید در یادگیری خیاطی شیوه هایی موجود است. خیاطی بدون داشتن الگویی است و یکی از مشخصات این روش ساده بودن آن بوده برای آنکه یادگیری آن بسیار تند و کم هزینه تر است و بسیار سریع به نتیجه خواهد رسید. به این سبب بیشتر زنانی هستند که دوست دارند به شیوه ی ساده و یا بدون الگو این هنر را زودتر تر یادگیرند. اثر آماده شده نگاشته ی زهره عباسی شما را با آسودگی و با تصاویر گوناگون با هنر خیاطی آشنا می سازد.خیاطی از هنر های زیبای صنعتی می باشد و خواهد توانست یکی از مهارت های ارزشمند در خانواده به حساب آید. هر شخصی که قادر باشد در اندازه ی رفع نیاز خود و خانواه خود از این آگاهی استفاده کند و آن را با دقت و حوصله بیاموزد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش خیاطی تماس بگیرید.

کتاب کمال الملک که توسط حمید باقرزاده نوشته شده است.که دارای شانزده صفحه می باشد.محمد غفاری مشهور به کمال الملک یکی از نقاشان معروف ایرانی که در سال هزار و دویست و بیست و هفت به دنیا آمده است . یکی از سرشناسترین و پر نفوذترین اشخاص تاریخ هنر معاصر ایران به حساب می آید. او در یکی از خانواده های هنر دوست و هنرمند و معروف داخل کاشان چشم به جهان باز نمود. غفاری بعد از سپری نمودن تحصیلات ابتدایی خویش داخل کاشان بهمراه برادر بزرگتر خود به تهران سفر نمود و داخل دارالفنون در رشته نقاشی درس خویش را ادمه داد. بعد از گذشت سه سال تحصیل او داخل دارالفنون وقتی که ناصرالدین شاه از این مدرسه بازدید می نمود از کارهای او را خوشش آمد و او را به دربار برد.کمال الملک در سال هزار و سیصد و نوزده دار فانی را وداع گفت. برای خرید کتاب کمال الملک به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب هنر نمایش در ایران که توسط شهاب پازوکی نوشته شده است.که دارای صد و سه صفحه می باشد.نمایش به عنوان یک روش رابطه های بخصوص در بعدهای مختلف زندگی بشر را تحت تاثیر خویش قرار داده است. تجربه نمایان کرده که این هنر در عصرهای گوناگون ابزار مناسبی واسه ی برقراری تعاملات فرهنگی و متناسب ذهنی و ملموس ترین قالب واسه ی طرح مضوع های فلسفی و عقیدتی و اصلی ترین طرق تعمق در موضوعهای انسانی و کیهانی بوده است.نمایان ساختن پدیده ای فراگیر و دنیا شمول است.در حال حاضر زندگی آدمی به واسطه دستاوردهای تکنولوژیک ارتباطات در محاصره و سیطره رسانه های نمایشی صورت گرفته می باشد. دوری کردن و صرف نظر نمودن از این رسانه های هم سو و یکپارچگی آنها با اصول ارتباطی نمایش می شود که شکلهای مختلف بیان نمایشی را در هر اجتماعی سراغ گرفت. هر اندازه امکان دارد این شکلها بیانی با قالب مرسوم و پذیرفته گشته نمایش متفاوت باشند ولی نوشته های ماهوی همانند نمایشگری و مشاهده از جمله مشترکات بنیادین تمام آن ها به شمار می آید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر نمایش در ایران تماس بگیرید.

کتاب عکاسی مفهومی که توسط نیما نیک نژاد نوشته شده است.که دارای بیست و چهار صفحه می باشد.در این نوشته نمونه جمع آوری شده از عکس‌های مفهومی به همراه شرحیاتی درباره ی آن ارائه داده شده است.در علم عکاسی عکس مفهومی به عکسی گفته می‌شود که اهداف عکاس از آن به طور معمول بیان معانی و مفاهیم بخصوص با کمک گرفتن از عنصرهای تصویر می باشد. عکس مفهومی می بایست تماشا گر را به اندیشیدن وادار کند. انواع عکس از سبک‌های گوناگون عکاسی در صورت القای مفهومی بخصوص و ویژه به تماشاگر در دسته عکس‌های مفهومی همچنان قرار می‌گیرند.عکاسی هنگامی که با خلاقیت و رگه‌هایی از طنز همراه می گردد خواهد توانست جذاب‌ و جالبتر و الهام بخش‌تر شود. این عکس‌ها می بایست واسه ی همه ی عکاسان تیزبینی که تلاش در گرفتن عکس‌های استثنائی دارند با اهمیت باشد. عکاسان این عکس‌های جالب را با همه ی کوشش و تخیل و خلاقیتشان گرفته‌اند تا به ما فرصت نظارت کردن شگفتی‌های عکاسی را از دید خلاقانه شان بدهند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عکاسی مفهومی تماس بگیرید.