خریدار کتاب و مجله دست دوم , خرید و فروش کتاب مجله دست دوم د را کامل برایتان توضیح خواهم داد

شما در در سایتهای آگهی مانند دیوار و یا شیپور با عنوان کتاب و مجله روبرو هستید که شما عزیزان در این دو سایت مذکور هرنوع کتاب یال مجله را میتوانید آگهی کنید و ممکن است بسیاری از همین اگهی های شخصی سرانجام مطلوبی داشته باشد و یک مصرف کننده خریدار کتاب و مجله شما باشد . اما یک نکته اصلی و کلیدی که اکثر سایتهای تبلیغاتی را دلالهای هر صنف پوشش میدهند یعنی اگر لوازم خانگی است بیشتر از مصرف کنند دلال خرید و فروش در اگهی ها هستن چه برای تبلیغ کالای خود و چه برای خرید کالای شما.

برای همین این الگوریتم در زمینه کتاب نیز کشیده شده و اگر شخصی اگهی میدهد عموما کتابفروش یا دلال کتاب هستن یا اگر کسی به اگهی شخصی تماس بگیرید تحت عنوان خریدار کتاب باز عموما دلال و کتابفروش است.

و این مسئله ادم را یک مقدار گیج می کند. چرا هدف از تاسیس یک سایت درج اگهی چون دیوار یا شیپور خرید و فروش بی واسطه کتاب دست دوم بود. اما متاسفانه هر تکنولوژی خوبی که داشته معایبی نیز دارد.

اما در هرصورت شما طی اگهی ازاد و مختاری که بفروشی یا خیر

اما اساسا در بازار کتابهای دست دوم ما شاهد خرید و فروش کتابهایی در زمینه شعر و یا داستان و کتب تاریخی هستیم. مثلا اگر مجله ماشین یا مجله فیلم داشته باشید یا کتاب علمی یا دست دوم درسی خیلی بندرت پیش میاید کسی بخرد مگر برای بازیافت. که چه کاریست از همان اول با خریدار کاغذ باطله یا خریدار کتاب کیلویی تماس بگیرید.

پس این نکته کلیدی را فراموش نکنید که سایتهای اگهیم نیز دیگر خیلی متعادل هدایت نمیشود.

در میان دها سایت و پیج که در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم فعالیت می کند چرا کارا کتاب؟

چرا ما کارا کتاب را بعنوان درسترین مرکز خریدار کتاب و مجله معرفی می کنیم .

پاسخ ما برای تالمین سایت خود نیاز به کتابهای شما داریم و براحتی در سایت ما قیمتها مندرج است و ما لازم داریم که کتاب را از منازل و درب منزل شما خرید کنیم.

پس خریدار کتاب درب منزل و در محل توسط ما نیاز ادامه فعالیت ماست. پس برای اینکه این نیاز رفع شود میبایسا عادلانه خریدار کتاب و مجله شما باشیم. با کارشناسی و قیمت گذاری معتبر