پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

کتاب پزشکی

شامل کتاب هایی در زمینه پزشکی و گیاهان داروئی

.........................................................................................................

کتاب طب النبی که توسط محمد جعفر واصف نوشته شده است.که دارای چهل و هفت صفحه می باشد.اثر طب النبی برگرفته بیش از سیصد روایت و حدیث از پیامبر گرامی اسلام ص در ارتباط با پزشکی و سلامت می باشد.اساسی ترین اختلاف طب نو با طب کهن و عقلانى و استدلالى بودن طب کهن می باشد که در صورتی که طب جدید به شیوه ی تجربیات و آزمایش متکى می باشد. قبل از به وجود آمدن رنسانس در قرن شانزدهم میلادى ماهیت طب و استدلالى بوده است. با دید و نظری به نوشته هاى پزشکى همانند قانون بوعلى سینا و ذخیره ى خوارزمشاهى و طب ناصرى و یا قوانین که خلاصه اى از طب کهن است برهانى بودن طب به طور شیوا و واضح معلوم مى گردد . هر چند که در قدیم طبیبان از تجربیات هم دیگر استفاده مى نمودند ولی به شیوه ی قانونی و مستدل مطالب پزشکى خویش را تنظیم مى نمودند. در اثر آماده شده فوق با طب النبی یا طب پیامبر اسلام آشنا خواهید شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب طب النبی تماس بگیرید.

کتاب راهکارهای درمان چاقی که توسط دکتر نصیر دهقان نوشته شده است.که دارای هفده صفحه می باشد.اگر خواهان این هستید که لاغری را با گیاهان دارویی امتحان نمایید می بایست متوجه شوید و بفهمید که چه باید میل کنید به این سبب دکتر نصیر دهقان در وبسایت شخصی خویش این اثر را به انتشار رسانده است تا با کمترین عارضه وزن خویش را به مقدار دلخواه کم کند.در قسمتی از مقدمات اثر خواهیم خواند که هنگامی که حرف از چاقی به میان آید می بایست بدانیم که چاقی چه چیزی می باشد و پشتوانه آن چه چیزی است. نکته های بسیار جالبی وجود دارد که هم اشخاص چاق و هم غیر چاق دوست داشته باشند بدانند. در این اثر آموزشی تلاش شده است متون را بر پایه و اساس مطالعات و تجربیات آنها در خصوص چاقی با شما در بین گذاشته شده و اطمینان دارم که این مطالب واسه ی شمایی که مسیر های گوناگون لاغری را امتحان نموده اید جذاب و خواندنی خواهد بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راهکارهای درمان چاقی تماس بگیرید.

کتاب راهکارهای ترک سیگار که توسط دکتر نصیر دهقان نوشته شده است.که دارای بیست و هفت صفحه می باشد.نویسنده این کتاب ادعا می‌کند که هر کس این کتاب را بخواند و به دستورات آن عمل کند به راحتی خواهد توانست سیگار را ترک کند.در این اثر آمده است که لازم نیست سیگار را ترک کنید.تصمیم جدی با خویش بگیرید که آن را کمتر مصرف کنید.نصفی از اشخاصی که سیگاری هستند و به کشیدن آن ادامه داده اند در آخر و عاقبت به موجب گرفتن و مبتلا شدن به یکی از بیماری‌های وابسته به سیگار از دنیا می روند. سیگار و تنباکوی قرار داشته داخل آن از مهمترین عوامل ایجاد کردن بیماری های قلبی عروقی و آمفیزم که بزرگ شدن ریه‌ها به موجب اثر هوا و سایر بیماری‌های تنفسی می باشد.به این موجب با نکشیدن سیگار از رخ دادن مرگ و مریضیهای بسیار گوناگون می شود جلوگیری نمود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راهکارهای ترک سیگار تماس بگیرید.

کتاب خوردنی های ممنوعه که توسط سیدمسلم فاطمی مقدم نوشته شده است.که دارای ده صفحه می باشد.داخل سایت پرونسیون جدیدا فهرستی از بخش های آسیب رسان چند گیاه را به انتشار رسانده که کمتر شخصی گمان می نماید خوردن آنها به بدن صدمه زنند. تهیه کردن فهرست این چندین گیاه و میوه پس از آن انجام گرفت که گزارشاتی درباره ی آسیب رساندن به بدن منتشر نمود. به این سبب و با وجود تأکید صد در صدی اندیشمندان نسبت به تغذیه گیاهی و طبیعی توصیه می گردد و از مصرف کردن برگ‌ها یا هسته‌های ذکر شده در این اثر خودداری نمایید.این فهرست از جمله برگ های گیاه ریواس و دانه سیب و برگ گوجه فرنگی و هسته گیلاس و سیب زمینی سبز شده می باشد. با رعایت کردن برخی از اصولهای به مبتلا شدن بعضی بیماریها در امان باشید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خوردنی های ممنوعه تماس بگیرید.