پشتیبانی 9 صبح لغایت 12 شب (دفتر میرداماد:26401956_دفتر سهروردی:88478196_مشاور فنی:09125343644)

0
0
0

کتاب تاریخ جهان

تاریخ جهان   این ققسه شامل کتاب های تاریخ جهان می شود کتاب هایی که راجع به تاریخ جهان نوشته حال بصورت کلی یا تاریخ هر کشوری غیر ایران

 درباره کتاب تاریخی  کشتار ارمنیان در ترکیه باید گفت کتابیست مستند از یک فاجعه بزرگ پیرامونقتل عام ارمنیها که چند دهه پیش اتفاق افتاده

کتاب کشتار ارمنیان  در ترکیه بازگو کننده  این فاجعه عظیم مردمی است که می کوشد با به تصویر کشیدن این ظلم و این قتل و عام و نتایج بدست امده از تکرار این چنین اتفاقاتی جلوگیری نماید.

نویسنده کتاب حاضر مایکل جی آرلن   نویسنده بزرگ ارمنی و مترجم فارسی این کتاب، جواد هاتفی است

 

 

 

کتاب از مسکو تا استالینگراد نوشته ویلیام شایرر می باشد و توسط کاوه دهگان ترجمه گشته است.اثر فوق در انتشارات متین چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هفده صفحه است.تا آخر ماه سپتامبر سال هزار و نهصد و چهل و یک فشار بر تمام بخش های جبهه شوروی به شیوه ی محسوسی کاهش پیدا شده و خطوط دفاعی تمرکز گرفتند. قوای آلمانی در دو ماه و نیم نخست جنگ با پیروزیهای چشمگیری روبرو شدند و آنها روسیه سفید و مولداوی و بخش بزرگی از اوکرایین و لیتوانی و لاتاویا و استونی را اشغال نمودند و لنینگراد را محاصره کردند و تا آخر سپتامبر قای بسیاری را تا حوالی مسکو رسانیده بودند و قصد دست پیدا کردن بر پایتخت شوروی را داشتند. آلمان این پیروزیها را به قیمت خیلی بسیار یعنی از دست دادن بهترین واحد های نیروی زمینی و نیروی هوایی خویش کسب نمود . به این نسبت که نیرو های نازی در خاک شوروی پیشروی می نمودند بر پایداری و مقاومت سپاهیان شوروی اضافه می شد و واحد های پاتیزان به وجود می آمد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب از مسکو تا استالینگراد تماس بگیرید.

از مسکو تا استالینگراد

کتاب تاریخ پیامبر اسلام که به دست محمد ابراهیم آیتی نگاشته شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد ششصد و دو صفحه می باشد.اثر فوق در نشر مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان چاپ گشته است.اثر تاریخ پیامبر اسلام یکی از با اعتبار ترین تاریخی می باشد که درمورد شخصیت بزرگ پیامبر اسلام نوشته شده است. اثری که شادروان محمدابراهیم آیتی و استاد فقید دانشگاه تهران نوشته است و هم چنان که زیادتر از سی سال از فوت آن عزیز سپری می شود در اختیار مسلمانان فارسى زبان به طور عمومی و اهل اندیشه و پژوهش در رشته‌هاى اسلامشناسى خصوصا قرار خواهد گرفت .نویسنده ای که اندیشمندان قول او را حجّت دانسته است و به ویژه در تاریخ یکصد سالۀ اول اسلام به صحبتهای استاد مرحوم مطهّرى او را صاحب‌نظرى کم نظیر یا حتّى بى‌نظیر مى‌شناختند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخ پیامبر اسلام تماس بگیرید.

تاریخ پیامبر اسلام

کتاب کلاهبرداران تاریخ نوشته سیروس گنجوی می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و هفت به چاپ رسیده و در انتشارات سیروس گنجوی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و چهل و یک صفحه است.در جهان به ظاهر پیشرفته تمامی سالها آماری از فریب و حقه بازی و شیادی و کلاهبرداری در روزنامه ها چاپ می گردد که نشان دهنده ی تکوین یک جنبش شیطانی در قلب یک اجتماع فاقد اخلاق و ایمان بوده و گهگاه در لابلای صفحه های تاریخ با اتفاقات برخورد می نمایم که حکمرانان واسه ی انجام مقاصد خود و یا از سر هوی و هوس آشکارا به دروغ و نیرنگ متوسل گشته اند. اثر کلاهبرداران تاریخ شما را به جهانی می برد که مردم آن در تمام زمان آنگونه که بنظر می رسند نیستند. جهانی که در آن تلبیس دیگران وسیله ای واسه ی رسیدن به شهرت و برخی ثروت می شود اما تمام اینها ناپایدار است. در این جهان با شیادان و دغلبازان و نقشه کش هایی آشنا خواهیم شد که ظاهری مردم فریب و قابل اعتماد دارند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کلاهبرداران تاریخ تماس بگیرید.

کلاهبرداران تاریخ