خریدار کتاب و مجله : خرید و فروش کتاب دست دوم

ما در یک کلام بیش از هر کسی در زمینه خریدار کتاب و مجله حرفه ای هستیم.این شعار نیست این تجربه دو دهه فعالیت حرفه ای در دنیای مجازی و چهار دهه کتابفروشی ممتاز ایران در زمینه کتاب های دست دوم

خریدار کتاب: یعنی هر کتابی باشد از داستان گرفته تا شعر و دیوان شعر چه نو و چه قدیمی از کتاب فلسفی گرفته تا روانشناسی و تاریخ وادبیات .اما انچه که ما خریدار کتاب را متمایل به خرید کتاب دست دوم نمی نماید تنها کتابهای اموزشی و درسی است اینکه می گوییم درسی نه فقط کتابهای دست دوم مدرسه. خیر

کتاب های درسی شامل از هر کتاب آموزشی از مقطع ابتدایی تا دکترا هرآنچه به درس و دانشگاه می پردازد. حال سوال شما این است ما کتاب درسی داریم پس چگونه مدعی عالادانه ترین خریدار کتاب هستید.

چگونه می نویسید بالاترین خریدار کتاب دست دوم در ایران. دوست عزیز دقیقا بهمین دلیل ما کتاب دست دوم درسی نمیخریم چرا که بازار کتاب دست دوم درسی یک بازار متفاوت است. و باید شخص خریدار مشتری کتاب اموزشی و درسی را داشته باشد.حال وقتی من در سایتم به کتابهای رمان و تاریخ می پردازم چگونه میتوانم کتاب درسی شما را که مشتری ندارم عادلانه خریداری کنم؟

اگر شما کتاب درسی دارید نگران نباشید هستند کسانی که کتاب های درسی و دانشگاهی کار می کنند که در سایت دیوار و ایستگاه و شیپور اگهی شان بصورت تخصصی خریدار کتاب درسی است

فقط کافی در گوگل جستجو کنید خریدار کتاب دست دوم دانشگاهی یا خرید و فروش کتاب دست دوم درسی فقط دقت داشته باشید عده ای هستند باسم خریدار کتاب درسی اما اینها خریدار کتاب باطله هستن

 

 

خریدار کاغذ باطله

 خواهشا اشتباه نشود که خریدار کتاب دست دوم رمان و ادبیات و تاریخ یک کتابفروش است اما خریدار کتغذ باطله یک بازیافتی است که کتابهارا برای خمیر میخرد و قیمت خریداریش کیلویی است.

پس هنگام پیدا کردن خریدار کتاب درسی می بایست از خریدار پرس کنید که شما کتابفروشی دانشگاهی و درسی دارید؟ اگر جوابشان مثب بود برای فروش اقدام کنید اگر نه بدانید کیلوی برای خمیر میخرد.

 

خریدار کتاب و مجله که نوشتم یعنی ما مجلات نیز خریداریم .یعنی خریدار مجله اما چه مجله ای؟ متاسفانه فقط مجلات قبل انقلاب.چرا؟ چون مشتری های نشریات ما کلکسیونرها و علاقه مندان به مجله قدیمی پیش از انقلاب هستن.اصلا در پی مجله زمان شاه می گردن.پس اگر مجله دارید و مجله بعد انقلاب دارید باید در سایت های چون دیوار و شیپور اگهی کنید چون اگر مشتری داشته باشد که حتما دارد البته کم فقط در این نیازمندیها و این سایتهای خرید و فروش مجله می توانید واگذار کنید.

خریدار کتاب دست دوم در سایت ما یک تخصص است ما روزانه بیش از ده کتابخانه شخصی از سراسر ایران خریداری می کنیم که مدعی هستیم بالاترین قیمت ممکن خریداری نمودید چرا که ما مصرف کننده هستیم و کتابها را برای تامین ارشیو سایتمان میخریم نه اینکه بعنوان یک واسطه بخریم تا طی دو دست گشتن به مصرف کننده و کتابفروشی چون ما واگذار گردد.