خریدار کتاب دست دوم در شهر تهران

 

حتما در گوگل سرچ کردید خریدار کتاب دست دوم در تهران که به این صفحه هدایت شده اید. لازم می دانم بعنوان مشاور شما پیرامون مراکز خریدار کتاب دست دوم در تهران چند خطی بنویسم.

همانطور که اکثریت شما عزیزان می دانید بازار اصلی کتاب در تهران در میدان و خیابان انقلاب است. حال شما چه بخواهید کتاب بخرید یا کتاب می بایست به مرکز کتابفروشی های تهران رفته تا به هدفتان برسید.

البته این بورس اصلی است و در سراسر تهران بصورت پراکنده کتابفروشی و شهرکتاب موجود است پس شما برای خرید کتاب نیاز نیست که به انقلاب بیایید و می توانید از کتابفروشی محل خود یا شهرکتاب نیز خود خرید خود را انجام دهید. اما بازار کتاب دست دوم متفاوت با کتابفروشی های نو فروش میباشد چرا که 95 درصد کتابفروشی هایی که کتاب دست دوم فعالیت می کنند در انقلاب و محدوده بوده و چند کتابفروشی هم که کار کتاب دست دوم می کنند خریدار حرفه ای در زمینه کتاب دست دوم نیستند.

مدتهاست که با همه گیری اینترنت حتی فروش کتاب نیز به شکل خرید در کتابفروشی ها کمرنگ شده مخصوصا بعد کرونا که اشتیاقی مثل قبل برای امد و شد در بازار ها گرفته شد. و همینطور ترافیک شهر تهرذان و الودگی و مشکل طرح ترافیک انقلاب باعث شده که بیشتر خرید اهالی کتابم از طریق سایتهای اینترنتی باشد که از هزاران سایت به جرات میتوان گفت ده سایت شاید بصورت منظم و حرفه ای فعالیت دارند که سایتی که برای اولین بار دو دهه پیش را اندازی شد کارا کتاب بود و همچنان در فروش تلفنی و اینترنتی کتاب حرفه ای ادامه میدهد. با این تفاوت که 99 درصد سایتها و فروشگاهای اینترنتی فقط کتاب میفروشن و آنهم کتاب نو و این در حالیست که کارا کتاب علاوه برای فروش کتاب نو کتابهای قدیمی دست دوم و نایاب نیز بفروش میرساند.

 

همینطور کارا کتاب بعنوان یک مرکز تخصصی که در شهر تهران توسط سایت کارشناس خریدار کتاب در محل اعزام مینماید

بلی شما دیگر نه تنها برای خرید کتاب نیاز نیست به انقلابو حتی کتابفروشی های محل خود بروید که حتی برای فروش کتاب دست دوم خود فقط با یک تماس کارشناس و قیمت گذار متخصص کتاب در زمینه کتابخانه شخصی شما در محل شما حضور خواهد داشت

ما خریدار کتاب دست دوم در تهران در کوتاهترین زمان و بالترین قیمت هستیم