آگهی خریدار کتاب دست دوم و مجله را حتما دنبال کردید که به این سایت رسیدید.در اینترنت بسیاری سایتها هستن که تحت عنوان سایت آگهی و تبلیغات قسمتی را به کتاب و مجله اختصاص دادند و قرار بر این بوده که خریدار و فروشنده کتاب که در حقیقت هردو مصرف کننده بودن با هما در ارتباط باشند و در خرید و فروش کتاب دست دوم یا معاوضه کتاب باهم ارتباط برقرار کنند.

اما چند سالی شده که بیشتر سایتهای خرید و فروش بی واسطه اتفاقا به سایتهای واسطه گر یا فروشگاهی تبدیل شده و عموما اگهی دهنده کسبه اون صنف هستن و برای تبلیغ و اگهی فعالیت خود دست به درج آگهی میزنند.

تنها سایتی که نخست بار تخصصی به خرید و فروش کتاب دست دوم پرداخت و خریدار کتاب دست دوم بود سایت کارا کتاب بود. و دلیل اگهی تکمیل ارشیو سایت و مصرف خریداران کتاب بود.

اما مدتی است از سمسار و کاغذ باطله در بازار کتاب دست دوم حضور پیدا کردند و خریدار کتاب را به یک خریدار ارزانخر و مفتخر تبدیل کردند و دلیل این مشکل نبود شناخت برای قیمت گذاری کتاب است و به کیلویی خریدن و فله ای خریدن کتاب باعث شده دیگر کسی به خریدار کتاب اعتماد نکند.

آگهی خریدار کتاب را حتما دیده اید یا در سایتهای اینترنتی یا بصورت تراکت در درب و دیوار که عموما یک عدده سمسار و کاغذ باطله ای هستن و از روش خرید لوازم منزل و بازیافت به کتاب خریدن که بهتر بگویم به تاراج کتاب آمده اند.

بسیاری در سایت ایستگاه اگهی خریدار کتاب می کنند که حتی کتاب را نمی شناسند و فقط شعار بالاترین خریدار کتاب دست دوم را در اگهی خود عنوان کرده اند و هنگام خرید جز کیلویی خریدن روش دیگری ندارد. و سایتهای چون مذکور فقط به فکر دریافت هزینه و ثبت اگهی شخص هستن مه به اینکه ایا طرف اصلا کتابفروش است کار کتاب می کند. ایا اصلا کتابفروشی دارد .ایا شخص اگهی دهنده قابل اعتماد است.

ما سعی کردیم طی این سالها روش درست خریدار کتاب را مشاوره دهیم.

سعی کردیم روش درست خرید و فروش مجلات قدیمی را مشاوره بدهیم. بگویم بازار مجلات قدیمی کجاست.

مراکز خرید و فروش کتاب دست دوم کجاست؟آدرس کتابفروشی های دست دوم در تهران.کرج.مشهد .اصفهان تبریز و .... را معرفی کنیم

روش قیمت گذاری و کارشناسی کتاب خطی را به شما توضیح دهیم. امیدوارم بی ثمر نبوده باشد