خریدار کتاب دست دوم شبانه روزی این عنوان آگهی بود که مرا جلب نمود. با خودم گفتم آیا همکاری فعالیت خود را شبانه روزی کرده این در نگاه اجمالی جالب و شاید مفید باشد. اینکه یک مرکزی باشد که بصورت شبانه روزی در زمینه کتاب فعالیت می کنند. اما اگر می گفتیم کتابفروشی هست که کتاب را بصورت شبانه روزی ارائه می کند یعنی اینکه یک کتابفروشی در هر ساعتی از روز و شب قادر به ارسال کتاب باشد این خیلی مفید است. چراکه بسیاری از شاغلین شبانه مانند نگهبانها و پرستارها و .. ساعت مناسبی دارند که کتاب مطالعه کنند و اگر یک کتابفروشی باشد که این سرویس را داشته باشد امتیاز بسیار خوبی است. اما این برای ارسال کتاب خوب نه اینکه خریدار کتاب.....این واقعا یک جوک است که کسی بخواهد برای خرید کتاب دست دوم در محل شب بیاید. اینکه می گویم شب یعنی ساعت 10 شب به بعد که حتی به نظر من حتی ساعت 9 تا 10 شبم ساعت بسیاری نادرستی است. چراکه وقتی یکنفر برای خرید کتاب در منزل شما می آید. خریدار کتاب می بایست کتابخانه شخصی شمارا رویت و قیمت گذاری کند که خود این زمان بر است. بعد کتابهارا بسته بندی کند که باز زمان براست. و خود جابجایی کتاب از ساختمان مخصوصا اگر اپارتمان باتشد چون با سرو صدا حمل همراه است واقعا کار نادرستی است. اما گیرم هیچ کدام از این موارد مهخم نباشد.سلامت جان و امنیت منزلتان که باید مهم باشد.

باید در زمان مناسب با یک خریدار کتاب که مکان مشخص دارد هماهنگ شوید و حتما در منزل تنها نباشید نه برای فروش کتاب بلکه برای فروش هر کالایی که شخصی یا خدماتی که قرار است شخصی وارد محیط امن شما که منزل یا دفتر شخصی شماست باید نکات ایمنی و امنینی را در نظر داشته باشید.

 

بهترین ساعت تماس با خریدار کتاب

 در بسیاری اگهی ها نوشته شده خریدار کتاب تا ساعت 12 شب مثلا که اگر این چنین باشد شما باید در نظر داشته باشید بهتر برای هر خرید و فروشی در زمان مناسب روز تماس بگیرید . چرا که ادمیست و خستگی و مشکلات فکر و روان و جسم.وقتی شما در ساعت 12 شب تماس میگیرید توقع نداشته باشید اون مشاوره ای را بگیرید که ساعت 10 صبح خواهید گرفت. وقتی خریدار کتاب ساعت 11 صبح منزل شما برای خرید کتاب بیاید قطعا با دقت و صبر و حوصله بیشتری با شما وارد مذاکره و معمله میشود. این فرمول نه برای کتاب برای هر داد و ستد و اصلا هر ارتباطیست.

پس اینکه اگهی می کنند خریدار کتاب دست دوم شبانه روزی کلیت ماجرا اشتباه و شاید الان با خواندن این مطلب من ناراحت شوند و بقولی بگویند نان مارا آجر می کنند. که روزی دهنده خداست. ولی باید هشدار دهم این روزها واقعا در امد و رفت منازلتان دقت داشته باشید. دزدی ها اسیبهای جانی روبه افزون است.پس در هیچ کاری عجله نکنید. حال که من در زمینه کتابم و نماتی را گفتم

 ساعت 9 صبح تا 12 ظهر ساعت منسبی برای حپضورخریدار کتاب درمحل است و همینطور ساعت 4 عصر تا 7 عصر .نگویید ساعت 9 شبم دیر نیست. درست دیر نیست ولی این برای حضور ایشان در محل دیر نیست. تا بیاید قیمت گذاری کند و بسته بندی کند و جابجا از منزل شما ساعاتها زمان میگیرد و ان وقت دیر وقت است.

ما در ساعات مناسب در کمترین زمان در خدمت شما خواهیم بود.