پشتیبانی ۹ صبح لغایت ۱۲ شب ( دفتر میرداماد :۲۶۴۰۱۹۵۶_ دفتر سهروردی : ۸۸۴۷۸۱۹۶ ) ( مشاور فنی :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴ )

0
0
0

معرفی کتاب روانشناسی

 

با معرفی کتاب های رواشناسی و روانشناختی در خدمت شماییم و اگر قصد خرید کتاب روانشناسی اینجا کلیک نمایید

 

معرفی کتاب موفقیت فردی اثر برایان تریسی.

این کتاب ایده های جدید را بیان میکند که اگر این ایده ها را به کار بگیرید میتوانید به موفقیت برسید.و توانایی غلبه بر موانعی که بر سر راهتان ایجاد میشود را پیدا میکنید‌.

چرا بعضی از انسانها از بعضی دیگر بالاتر هستند و به موفقیت های بیشتری میرسند و زود پیشرفت میکنند و از زندگی لذت میبرند؟در این کتاب به این سوالات پاسخ داده میشود و روش های موفقیت در زندگی و کار نیز آموزش داده میشود‌.

کارهایی که در طول روز انجام‌ میدهید، و زمانی که برای یادگیری میگذارید با گذر زمان اهمیت خود را نشان میدهد و در آخر به شکل موفقیت یا شکست خود را نشان میدهد.

این کتاب حتی کوچکترین تلاشها را هم دارای اهمیت میداند و اگر از ایده ها برای طولانی مدت استفاده کنید با سرعت باورنکردنی به موفقیت میرسید.شخصی که در سال درآمدش به دویست و پنجاه هزار دلار میرسد خیلی باهوش تر از فردی است که در سال درآمدش به ۲۵ هزار دلار میرسد؟

مدیر سایت
10

کتاب کلیدهای روانشناسی افراد به زبان ساده نوشته امیددین پرست و زهرا عزیز محمدی‌.

این کتاب توسط نشر ذهن آویز چاپ شده است.مواردی که انسان برای موفق شدن و رسیدن به اهدافش نیازمند آن است موارد روانشناسی است.

قطعا همه انسانها نمیتوانند این رشته را به طور اختصاصی مطالعه کنند اما اگر مقداری با اختلال های روانشناسی آشنا باشند و اگر به مسائل مهم این رشته تسلط داشته باشد مسلما کیفیت زندگیشان تغییر میکند و بتوانند انسانها را بیشتر بشناسند و با علم آنها را قضاوت کنند.و این باعث میشود رابطه انسانها با یکدیگر بهتر بشود و بیشتر هم دیگر را درک کنند‌.

بشر یک موجود اجتماعی است که همیشه با دیگران ارتباط دارد و گاهی اوقات در تله های زندگی زندانی میشود با مطالعه کتاب میتوانید هم خود را بشناسید،به آرامش برسید،و با دیگران ارتباط بهتری برقرار کنید.

مدیر سایت
9

معرفی کتاب درک یک پایان اثر جولین بارنز.

داستان در دهه ۶۰ میلادی شروع میشود.وبستر رمان را با خاطره های جسته و گریخته از زمان های دور در مورد زمان و حافظه شروع میکند.

قسمت اول رمان خاطره های دهه ۶۰ را شرح میدهد.و با بیان کردن این خاطره ها فکرهای خود و دوست های خود را توضیح میدهد و هم چنین اینکه چگونه نفر دیگری هم به آنها اضافه میشود را توضیح میدهد.وبستر فرد فعالی نبود و فقط در پی آرامش بود.

اما آرامش از نظر کسی که به او علاقه داشت مساوی با ترس بود و ورونیکا معتقد بود تونی میترسد به مسئله های فلسفی فکر کند و توان فهم هیچ چیز را ندارد و هیچ موقع چیزی نمیفهمد.وبستر که قصه های بازنشستگی خود را تعریف میکند یک نامه از مادر معشوقه خود دریافت میکند و عصبانی میشود و دوستش وصیت کرده است تا پولهایش و دفتر خاطراتش به تونی داده شود و این موضوع باعث میشود که تونی به گذشته برگردد و دلیل این کار را بفهمد.

در بخش دیگری از فصل نخست کتاب تونی قصه های خود و معشوقه اش را تعریف میکند.زندگی وبستر زمانی دچار تشویش شد که فردی به نام ایدرئین به گروه سه نفره آنها اضافه شد که بسیار باهوش بود و به آلبرکامو علاقه خاصی داشت.

 

مدیر سایت
14

معرفی کتاب نمیگذارم کسی دکمه های اعصابم را فشار دهد.نویسندگان:آلبرت آلیس.آرتور لانگ.

این کتاب‌ شیوه های کاربردی به افراد معرفی میکند که به شما کمک میکنند در برابر سختی های زندگی مقاومت کنید و اجازه ندهید روی اعصابتان تاثیر بگذارد و از این شیوه ها استفاده کنید که بتوانید از ناراحتی های زندگی کم کنید و از آن لذت ببرید و نگذاریم دشواری های زندگی زندگی را به کام ما تلخ کند.امروزه زندگی تغییرات بسیاری نسبت به گذشته داشته است و کاملا غیر قابل پیشبینی جلوه میکند.

در فضای کاری استفاده به موقع از فرصتها،ریسک،کار زیاد و درآمد اندک دغدغه های اقتصادی زندگی امروز هستند.در خانواده ها مشکلات بسیاری وجود دارد و بسیاری از زندگی ها نابود میشوند مشکلات ازدواج و بزرگ کردن فرزندان دغدغه بسیاری از خانواده هاست.و کسانی که مجرد هستند هم با مشکلاتی مثل چگونه بین کار،ارتباط با دوستان،و رسیدگی به سایر فعالیت های اجتماعی دست و پنجه نرم میکنند.و در دوران جوانی این مشکلات روی اعصاب ما تاثیر میگذارند.

افراد زیادی میتوانند ما را عصبانی کنند مانند:مدیرایرادگیر،رئیسی که ثبات اخلاقی ندارد،و همسری که احساس ندارد.

مدیر سایت
14