پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

کتاب کامپیوتر

دانلود کتاب کامپیوتر دانلود کتاب برنامه نویسی و رایانه

.....................................................................................................

کتاب آموزش ویندوز هشت که توسط حمید شجاعی برجوئی نوشته شده است.که دارای صد و هفت صفحه می باشد.ویندوز هشت گزینه های بسیار گوناگونی وقت ورود به سیستم دارد. خواهید توانست یک حساب محلی در کامپیوتر خویش ایجاد نمایید و یا اگر تمایل دارید تا کاربری سیستم عامل خویش را بالا ببرید پیشنهاد به شما می دهیم یک حساب در سایت مایکروسافت ایجاد کنید. به این صورت خواهید توانست با آسودگی اطلاعات و تاریخچه اینترنت اکسپلورر خویش را همگام سازی نمایید. به این موجب فرقی نمی کند که بر روی چه سیستمی کار خواهید کرد کافی می باشد که به حساب کاربری خود وارد شده تا تمام تنظیمات برگرفته از داده های فردی و دفترچه آدرس و سایر حساب های کاربری همانند فیس بوک و توییتر و پست الکترونیکی و مسنجر همگی واسه ی شما همگام سازی گشته و در اختیارتان قرار دهد. به نظرتان این خصوصیات فوق العاده نمی باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش ویندوز هشت تماس بگیرید.

کتاب آموزش گام به گام فتوشاپ که توسط آرمان زاهدی نوشته شده است.که دارای هفتاد صفحه می باشد.فتوشاپ یکی از نرم افزارهایی می باشد که برای طراحی گرافیک به کار می رود. تمام اشخاصی که با گرافیک کامپیوتری در ارتباط می باشند به گونه ای احتیاج به این نرم افزار دارند . به کمک گرفتن از این نرم افزار شما خواهید توانست تصویرهای مورد نظر خویش را طراحی نمایید. عکس های خود را به هر شکلی خواستید ویرایش و تغییر بدهید . فتوشاپ ابزاری واسه ی افرادی می باشد که با کارهای گرافیکی و عکس سروکار خواهد داشت . گرافیست کارها و انتشار کننده های کتب و مجلات و چاپخانه ها و شرکت های تبلیعاتی و طراحان سایت و عکاس ها و نقاشان هنری طراحان نرم افزارها و انیمیشن سازها واسه ی بدست آوردن نتایج بهتر به فتوشاپ احتیاج دارند.اثر فوق برگرفته از هفده جلسه درسی همراه با تصویرها فتوشاپ را به شما یاد خواهد داد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش گام به گام فتوشاپ تماس بگیرید.

کتاب سیستم عامل مکینتاش که توسط مهدی محمدپور نوشته شده است.که دارای سی و چهار صفحه می باشد. در اثر فوق با تاریخچه و قابلیت‌های این سیستم عامل زیادتر آشنا خواهید گشت.پروژه مکینتاش از اوایل سال هزار و نهصد و هفتاد و نه به دست جف راسکین یک کارمند اپل شروع گشت . در سپتامبر هزار و نهصد و هفتاد و نه راسکین مجاز گشت تا روی پروژه کار نماید و در شروع به سراغ یک مهندس کامپیوتر رفت که خواهد توانست یک شکل نخست و اولیه نیز داشته باشد و پس از چند سال راسکین قادر بود یک تیم واسه ی ساخت نخستین مکینتاش به وجود آورد .مکینتاش بر روی یک واسط گرافیکی کاربر مشهور با استفاده کردن راحت تأکید داشته که کامپیوترهای مبتنی بر نمونه جمع آوری شده ریزپردازنده‌های شصت و هشت هزار موتورولا است.در حال حاضر اندازه ی تنوع مکینتاش اپل از مک کوچک یا همان مک مینی هست تا قویترین سرور همانند ایکس سرور که تمامی ساخته ی شرکت اپل می‌باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سیستم عامل مکینتاش تماس بگیرید.

کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود که توسط رضا فریدون نژاد نوشته شده است.که دارای شصت و هفت صفحه می باشد.اگر در فکر این هستید که خریدهای اینترنتی و پرداخت قبوض و انجام دادن هر صورت پرداختی به وسیله ی اینترنت و موردهای به این شکل را دارید به طور حتم این اثر را بخوانید .در این نوشته به این فکر می بایم که شما را با پدیده شوم کلاهبرداری‌های اینترنتی به موجب آگهی‌های دروغین و خرید از فروشگاه‌های کلاهبردار و پرداخت‌های اینترنتی و صفحه های جعلی و موردهای شبیه آن آشنا کنیم و مباحث کلاهبرداری اینترنتی موردی بوده که با تاسف بسیار اکثر ما آن را جدی نگرفته و یا تصور می نماییم این رویدادها تنها واسه ی دیگران اتفاق می افتد.اما اینگونه نمی باشد اگر کوچک‌ترین غفلتی بکنیم و قربانی بعدی کلاهبرداری اینترنتی خود ما باشیم .در این اثر با نمونه جمع آوری شده از اطلاعات مفید و هشدارها و نکات گوناگون درمورد کلاهبرداری‌های اینترنتی آشنا می شویم و به این سبب این اثر را تنها مطالعه نکنید و بلکه به هشدارها و نکات ارائه شده دقت کنید و آنها را به کار ببرید تا در اینترنت سرتان کلاه نرود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود تماس بگیرید.