پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

کتاب صوتی

  دانلود رایگان کتاب های صوتی,در این قفسه شما می توانید به  رایگان کتاب صورتی دانلود کنید 

 ........................................................................................................................................

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت اثردکتر دیپاک چوپرا که تویسط بانو گیتی خوشدل بفارسی ترجمه شده است  دربرگبرنده مطالب بسیار خواندنی و شنیدنی راجع به عشق و زندگی و تلاش انسان برای کمال و موفقیت و خوشبختی

حداقل تلاش زمانی شکل می‌گیرد که رفتارهایتان برانگیخته از عشق باشند، چون عشق موجب انسجام طبیعت می‌شود. وقتی می‌خواهید بر دیگران قدرت و کنترل داشته باشید، انرژی‌تان را تلف می‌کنید. هنگامی که برای خودتان در جستجوی پول یا قدرت هستید، به جای آن که در زمان حال از شادی‌ لذت ببرید، انرژی‌تان را صرف توهم شادی‌ می‌کنید. هنگامی که فقط به خاطر سود شخصی در جستجوی پول هستید،

انرژیِ جاری به سوی خودتان را قطع می‌کنید و مانع از بیان آگاهی طبیعت می‌شوید. اما هنگامی که رفتارتان با عشق برانگیخته می‌شود، هیچ‌ انرژی‌ای تلف نمی‌شود.

هنگامی که رفتارتان برانگیخته از عشق باشد، انرژی‌تان مضاعف و انباشته می‌شود و انرژی مازادی که انباشته شده است، مانند ثروتی بیکران، برای خلق آنچه می‌خواهید مصرف می‌شود.

.

.

 .

.

1133

کتاب زندگی نامه کامل کوروش که توسط محمد هادی احمدی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . و به دست راوی امیر اردلان داودی ترجمه شده است.به طور حتم که هر ایرانی وطن دوست باید کتابِ زندگینامه ی کوروش کبیر را مطالعه نماید تا در بغل یاد گرفتن هم آموزش های اخلاقی از این بزرگ مرد هنر و جنگجو و مبارز در سرنوشت و حیات خود و همچنان در آموزشگاهِ این اندیشمند بزرگ رزمی دنیا یادگیری کند.که چطور از مسیر و شیوه ی بکار بردن شگردهایِ عاقلانه و تصمیمات خردمندانه و هوشمندانه با کمترین هزینه بر گرفتاریهای ایام روزمره اش چیره نماید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی زندگی نامه کامل کوروش تماس بگیرید.

3508

کتاب سردار فاتح که توسط امیر اردلان داودی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . علی قلی خان بختیاری از بزرگان قبیله ی بختیاری و فرمانده فاتحان تهران و از رجال با فرهنگ و برجسته ی زمان  مشروطیت می باشد. او با فتح نمودن تهران به استبدادات محمد علی شاه قاجار پایان داد. و زمینه ی انقلاب مشروطه را ایجاد کرد.علی قلی خان پسر سوم حسین قلی خان ایلخانی می باشد. او بعد از داستان به توپ بستن مجلس به دست محمد علی شاه قاجار و بعد از گرفتن اجازه از مرجع های تقلید و عالمان آن زمانه نخست اصفهان و بعد تهران را فتح نمود .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سردار فاتح تماس بگیرید.

 

1546

کتاب آریوبرزن که توسط عبدالرفیع حقیقت نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن شصت صفحه است. آریوبرزن یکی از سرداران قدرتمند تاریخ ایران می باشد.که در مقابل حمله ی اسکندر مقدونی به ایران زمین شجاعانه از ایران خود محافظت نمود و در این مسیر جان خود را از دست داد و حماسه‌ی در بند پارس یا دروازه پارس را از خویش در تاریخ به یادگار گذاشته می باشد. اسکندر مقدونی در سال سیصد و سی و یک قبل از تولدش بعد از موفق شدن در سومین جنگ خویش با ایرانیان گوگاملپیشتر که به غلط آن را اربیل می‌نامند و شکست آخر ایران بر بابل و شوش و استخر چیرگی است و واسه ی دست پیدا کردن به پارسه و پایتخت ایران روانه این شهر خواهد شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی آریوبرزن تماس بگیرید.

2601