خرید کتاب

پشتیبانی 9 صبح لغایت 12 شب (دفتر میرداماد:26401956_دفتر سهروردی:88478196_مشاور فنی:09125343644)

0
0
0

کتاب صوتی

  دانلود رایگان کتاب های صوتی,در این قفسه شما می توانید به  رایگان کتاب صورتی دانلود کنید 

 ........................................................................................................................................

کتاب زندگی نامه کامل کوروش که توسط محمد هادی احمدی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . و به دست راوی امیر اردلان داودی ترجمه شده است.به طور حتم که هر ایرانی وطن دوست باید کتابِ زندگینامه ی کوروش کبیر را مطالعه نماید تا در بغل یاد گرفتن هم آموزش های اخلاقی از این بزرگ مرد هنر و جنگجو و مبارز در سرنوشت و حیات خود و همچنان در آموزشگاهِ این اندیشمند بزرگ رزمی دنیا یادگیری کند.که چطور از مسیر و شیوه ی بکار بردن شگردهایِ عاقلانه و تصمیمات خردمندانه و هوشمندانه با کمترین هزینه بر گرفتاریهای ایام روزمره اش چیره نماید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی زندگی نامه کامل کوروش تماس بگیرید.

1886

کتاب سردار فاتح که توسط امیر اردلان داودی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . علی قلی خان بختیاری از بزرگان قبیله ی بختیاری و فرمانده فاتحان تهران و از رجال با فرهنگ و برجسته ی زمان  مشروطیت می باشد. او با فتح نمودن تهران به استبدادات محمد علی شاه قاجار پایان داد. و زمینه ی انقلاب مشروطه را ایجاد کرد.علی قلی خان پسر سوم حسین قلی خان ایلخانی می باشد. او بعد از داستان به توپ بستن مجلس به دست محمد علی شاه قاجار و بعد از گرفتن اجازه از مرجع های تقلید و عالمان آن زمانه نخست اصفهان و بعد تهران را فتح نمود .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سردار فاتح تماس بگیرید.

 

687

کتاب آریوبرزن که توسط عبدالرفیع حقیقت نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن شصت صفحه است. آریوبرزن یکی از سرداران قدرتمند تاریخ ایران می باشد.که در مقابل حمله ی اسکندر مقدونی به ایران زمین شجاعانه از ایران خود محافظت نمود و در این مسیر جان خود را از دست داد و حماسه‌ی در بند پارس یا دروازه پارس را از خویش در تاریخ به یادگار گذاشته می باشد. اسکندر مقدونی در سال سیصد و سی و یک قبل از تولدش بعد از موفق شدن در سومین جنگ خویش با ایرانیان گوگاملپیشتر که به غلط آن را اربیل می‌نامند و شکست آخر ایران بر بابل و شوش و استخر چیرگی است و واسه ی دست پیدا کردن به پارسه و پایتخت ایران روانه این شهر خواهد شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی آریوبرزن تماس بگیرید.

886

کتاب صوتی تفاوت ذهنیت انسانهای ثروتمند که توسط انور سروش نیا نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . داخل این فایل صوتی از برخی فایل های صوتی گروه پژوهشی سروش نیا خواسته ایم درباره ی تفاوت اندیشه انسانهای پولدار و فقیر حرف بزنیم. همانگونه که در قبل هم گفته و صحبت نمودیم اندازه ی پول هر انسانی به اندیشه و تفکر او بستگی دارد. در اینجا به تفاوت نگرش و طرز فکر آدمهای پولدار و افراد فقیر می پردازیم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صوتی تفاوت ذهنیت انسانهای ثروتمند تماس بگیرید.

793