پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

خریدار کتاب

خریدار کتاب دست دوم

 

کارا کتاب سایت خریدار کتاب بعنوان نخستین مرکز خریدار کتاب دست دوم در ایران. بعنوان اولین فروشگاه اینترنتی که در زمینه خریدار کتاب دست دوم فعالیت نموده و در ستاد ساماندهی و اینماد برسمیت ثبت گردیده است.

خریدار کتاب دست دوم در ایران به دو طبقه تقسیم میشود خریدار کتاب درسی و دانشگاهی و دسته دیگر خریدار کتاب غیر درسی و غیر دانشگاهی
که چنانچه قصد هر کدام از این دو مجموعه را داشتید می بایست با مرکز تخصصی آن تماس برقرار کنید. یعنی اگر شخصی خریدار کتاب رمان و تاریخ و ادبیات است کتاب های درسی و دانشگاهی نمیخرد.

و اگر شخصی فعالیتش در زمینه کتاب درسی و آموزشی و درسی و دانشگاهی است کتابهای تاریخی و ادبی نمیخرد.

بنابراین خریدار کتاب به دو دسته خریدار کتاب درسی و دانشگاهی و خریدار کتاب غیر درسی و غیر دانشگاهی تقسیم میشوند.

 

خریدار کتاب درسی و دانشگاهی

 

در این دسته خریدار کتاب فعالیت و تخصصشان پیرامون کتب آموزشی اعم از زبان ,  تیزهوشان و کنکور و مقاطع تحصیلی از ابتدای تا دانشگاه میباشد

و اگر شما مثلا کتاب های درسی دوره دبستان یا دبیرستان یا کنکور و یا دانشگاه را دارید این دسته خریدار کتب شما هستن.چرا که مشتری هایشان همین سبک کتاب هستن.

اگر شما کتاب های علمی و آموزشی دارید یا کتب مربوط به مدرسه و دانشگاه فقط باید به مراکز خرید و فروش کتاب دست دوم در مرکز شهرتان بروید یا در گوگل سرچ کنید خریدار کتاب های درسی و دانشگاهی

 

خریدار کتاب غیر درسی و غیر دانشگاهی

 

همانطور که از عنوانش مشخص است در این دسته کتابفروشی های فعالیت می کنند که در زمینه کتاب آموزشی و تحصیلی اطلاعی ندارند بلکه به کتابهای عمومی در زمینه های مختلف از جمله کتاب های تاریخی تا کتب ادبی مثل شعر و داستان و فرهنگ لغت تا کتابهای فلسفه و یا روانشناسی از کتب هنری گرفته تا کتاب های خطی و آنتیک و نفیس

که ایشان وقتی چنین کتابخانه شخصی دارید که شامل یک مجموعه کامل از مان و داستان و تاریخ و فلسفه است به منزل شما می ایند و قیمت گذاری نموده و در صورت رضایت خریداری می کنند.

در این صفحه ما کاملا تخصصی به خریدار کتاب با موضوعات مختلف  و معرفی مراکز خریدار کتاب دست دوم در تهران و دیگر شهرهای ایران می پردازیم

و دقت داشته باشید در هر لحظه می توانید جهت مشاوره برای فروش کتابخانه شخصی خود با شماره های مندرج در کارا کتاب جهت فروش کتب خود اقدام نمایید.

.

خریدار کتاب و کتابخانه شخصی شما شامل کتابهای غیر درسی در یک جمله بدین معنی است که شما طی ادواری کتاب میخرید در زمینه های مختلف که می تواند داستان کوتاه و رمان باشد تا کتابهای شعر و دیوان اشعار و همینطور کتب فلسفی یا روانشناسی و کتابهای ادبی و از همه مهمتر تاریخی که این تعداد ممکن است شخصی باشد یا با خانواده خود یکی شود و یک کتابخانه شخصی کوچک یا بزرگ پدید بیاید.

حال بدلایل مختلف مثلا مهاجرت یا تغییر مکان ناگزیر به فروش کتابخانه شخصی هستید. حال امدید در گوگل و جستجو می کنید خریدار کتاب یا مکان های خریدار های کتاب

یا خیلی وقتها می بینم تو گوگل بیشترین کلمات سرچ شده خریدار کتاب در محل یا خریدار کتاب دست دوم درب منزل یا خریدار کتاب درسی و دانشگاهی است.

و به چند سایت که تبلیغ کننده این مراکز هستد هدایت می شوید.اما باید قبل از هرچیزی بگویم. خواهش میکنم کتابهایتنان را نفروشید چون انقدر مبلغی که از فروش کتابخانه شخصی شما بدستان میرسد ناچیزاست از این عمل پشیمان خواهید شد.البته این برای عزیزانی صدق می کند که بخاطر مشکلات مادی کتاب میفروشن. ورنه اگر شما دلیل واگذاری کتابهایتان این است که می خواهید کتابهای دست دوم در انبار خاک نخورد یا خراب نشود. میخواهید به چرخه کتاب برگرد خوب فکر بسیار خوبی است مضاعف براینکه عده ای هم از همین راه امرار معاش می کنند. و اگر شما کتاب دست دوم خود را نفروشید ایشان تغذیه نخواهند شد.

پس اگر کتابخانه شخصی دارید که می خواهید کتاب دست دوم خود را بفروشید ما در خدمت شما خواهیم بود در جهت معرفی مراکز و قیمت گذاری

مدیر سایت
19

لطفا قبل تماس گرفتن این مطلب را کامل بخوانید اگر در پی مرکز یا شخصی خریدارکتاب و کاغذ باطله با قیمت کیلویی در محل هستید.

نخست باید بگویم ما به هیچ عنوان خریدار کتاب باطله یا خریدار کتاب کیلویی یا خریدار کاغذ باطله نیستیم. و برای اینکه وققتان بیهوده هدر نرود شما را راهنمایی می کنیم.

 

کتاب باطله چیست؟ چه کتابهایی باطله محسوب میشود .اگر از من این سوال را بپرسید میگویم هیچ کتابی باطله نیست. هیچ کتابی نیست که از کار بیفتد مگر کتبی که کامل خراب و پاره شده و یا ناقص است یعنی از کتلپابی پانصد صفحه ای نیمی از کتاب کنده و پاره شده یا کتاب آب خورده یا موریانه زده یا در یک کلمه خراب شده ورنه در بازار هر کتبی را می خواهند لارزان بخرند می گویند کیلویی و باطله

باطله یعنی کتابی است که به هیچ وجه کاربرد ندارد که باز به نظر من کتابی که بازیافت میشود باز باطل و بیهوده نیست. پس در یک جمله هیچ کتابی باطله نیست. اما زمانی کتاب میبایست برای بازیافت و احیا با کاغذ واگذار گردد که خراب و ناقص است.

اما متاسفانه کتب درسی و دانشگاهی یا علمی و آموزشی پس از چندسال دیگر طرفداری ندارد و اساسا خریدار راهی جز فروش به کاغذ بازیافتی ندارد.

پس اینکه مرکزی باشد که کتاب دست دوم درسی و دانشگاهی یا علمی  که متعلق به چند سال یا بیشتر چند دهه قبل است جلد جلد قیمت گذاری کند متاسفانه وجود ندارد. و ناگزیر می بایست به بازیافتی کاغذ واگذار گردد که طبق یک عرف روز کیلویی میخرند.

کتابفروشی ها که در بازار کتاب دست دوم هستند بارها و بارها مطرح کردم که خریدار کتاب کاغذ یا خریدار کتاب باطله نیستن و اصلا خرید این نوع را ندارن چه جلد یا کیلویی

پس خریدار کیلویی کتاب صرفا بازیافت کتاب اعم از شهرداری که مراکزی مشخصی را تعیین نموده و مجموعه افراد که بعنوان بازیافت کاغذ فعالیت دارند

مدیر سایت
38

خریدار کتاب و مجله دست دوم , خرید و فروش کتاب مجله دست دوم د را کامل برایتان توضیح خواهم داد

شما در در سایتهای آگهی مانند دیوار و یا شیپور با عنوان کتاب و مجله روبرو هستید که شما عزیزان در این دو سایت مذکور هرنوع کتاب یال مجله را میتوانید آگهی کنید و ممکن است بسیاری از همین اگهی های شخصی سرانجام مطلوبی داشته باشد و یک مصرف کننده خریدار کتاب و مجله شما باشد . اما یک نکته اصلی و کلیدی که اکثر سایتهای تبلیغاتی را دلالهای هر صنف پوشش میدهند یعنی اگر لوازم خانگی است بیشتر از مصرف کنند دلال خرید و فروش در اگهی ها هستن چه برای تبلیغ کالای خود و چه برای خرید کالای شما.

برای همین این الگوریتم در زمینه کتاب نیز کشیده شده و اگر شخصی اگهی میدهد عموما کتابفروش یا دلال کتاب هستن یا اگر کسی به اگهی شخصی تماس بگیرید تحت عنوان خریدار کتاب باز عموما دلال و کتابفروش است.

و این مسئله ادم را یک مقدار گیج می کند. چرا هدف از تاسیس یک سایت درج اگهی چون دیوار یا شیپور خرید و فروش بی واسطه کتاب دست دوم بود. اما متاسفانه هر تکنولوژی خوبی که داشته معایبی نیز دارد.

اما در هرصورت شما طی اگهی ازاد و مختاری که بفروشی یا خیر

اما اساسا در بازار کتابهای دست دوم ما شاهد خرید و فروش کتابهایی در زمینه شعر و یا داستان و کتب تاریخی هستیم. مثلا اگر مجله ماشین یا مجله فیلم داشته باشید یا کتاب علمی یا دست دوم درسی خیلی بندرت پیش میاید کسی بخرد مگر برای بازیافت. که چه کاریست از همان اول با خریدار کاغذ باطله یا خریدار کتاب کیلویی تماس بگیرید.

پس این نکته کلیدی را فراموش نکنید که سایتهای اگهیم نیز دیگر خیلی متعادل هدایت نمیشود.

در میان دها سایت و پیج که در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم فعالیت می کند چرا کارا کتاب؟

چرا ما کارا کتاب را بعنوان درسترین مرکز خریدار کتاب و مجله معرفی می کنیم .

پاسخ ما برای تالمین سایت خود نیاز به کتابهای شما داریم و براحتی در سایت ما قیمتها مندرج است و ما لازم داریم که کتاب را از منازل و درب منزل شما خرید کنیم.

پس خریدار کتاب درب منزل و در محل توسط ما نیاز ادامه فعالیت ماست. پس برای اینکه این نیاز رفع شود میبایسا عادلانه خریدار کتاب و مجله شما باشیم. با کارشناسی و قیمت گذاری معتبر

 

مدیر سایت
49

کارا کتاب: خریدار کتاب دست دوم بدین معنی است که این سایت یک مرکز و مرجع حرفه ای در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم است.

کارا کتاب نخستین وبگاه رسمی خریدار کتاب در ایران است که باهماهنگی خریداران کتاب در سراسر کشور مجموعه نمایندگی با مدیریت مرکزی در تمامی نقاط ایران ایجاد نموده است.

با تخصصی قیمت گذاشتن کتابخانه شخصی شما و راهنمایی و مشاوره قبل از فروش کتاب دست دوم و واگذاری کتابهای دست دوم

کارا کتاب تنها سایت کتاب نایاب است بلکه سایت خرید و فروش کتاب دست دوم میباشد.

خریدار کتاب دست دوم در تهران و سایر شهرهای ایران با در نظر گرفتن قیمت حقیقی کتابها و در اسرع وقت بودن از ویژگی های کارا کتاب است.

کارا کتاب در همه زمینه ها فعالیت دارد بغیر از کتابهای علی و درسی و دانشگاه و متاسفانه در این زمینه خریدار کتاب نیستیم

بالاترین قیمت خریدار کتاب و مجله در سراسر ایران شعار ماست.

اگر رمان دست دوم دارید ما خریدار کتاب رمتپان هستیم.

اگر کتاب تاریخی دست دوم دارید ما خریدار کتاب دست دوم تاریخی هستیم

اگر کتاب روانشناسی دست دوم دارید ما خریدار کتاب دست دوم روانشناسی هستیم.

و همینطور در کلیه زمینه های عمومی خریدار کتاب و مجله دست دوم هستیم

 کتاب خریدار کتاب دست دوم

مدیر سایت
38