پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۰ شب :  ۰۹۱۲۵۳۴۳۶۴۴

خریدار کتاب

خریدار کتاب دست دوم تخصص ماست.چه خرید کتاب دست دوم و چه فروش کتاب دست دوم ما به بالاترین قیمت خریدار کتاب دست دوم در محل هستیم.

خریدار کتاب درب منزل در تهران و کرج و سراسر ایران در کمترین زمان ممکن.خریدار کتاب دست دوم درب منزل شما با قیمت گذاری و کارشناسی رایگان.

خریدار کتابخانه شخصی در محل و کارشناسی رایگان کتاب دست دوم شما.خریدار کتاب خطی و نسخ دست نویس به بالاترین قیمت کارشناس است.

ما نخستین سایت رسمی خریدار کتاب دست دوم در ایران هستیم و بصورت حرفه ای در کوتاهترین زمان به محل نگهداری کتاب دست دوم شما خواهیم آمد .

ما در این مطلب به روش خریدار کتاب و آدرس مراکز خریدار کتاب دست دوم می پردازیم.و شماره تماس خریدار کتاب را تقدیم می کنیم. و آدرس مرکز خرید و فروش کتاب دست دوم در تهران و ایران.

نکته کلیدی که باید بدانید ما خریدار کتاب درسی نیستیم.همینطور خریدار کتاب دانشگاهی و فقط خریدار کتاب دست دوم در زمینه رمان, تاریخ, شعر ,ادبیات ,فلسفه, روانشناسی و مجلات قبل انقلاب می باشیم

.

حتما با آگهی خریدار کتاب باطله| خریدار کاغذ باطله | روزنامه و کتاب باطله در اینترنت موتجه شده اید و اگهی های بسیاری را تحت عنوان خریدار کتاب در محل یا خریدار کتاب دست دوم ذرب منزل دیده اید.

توصیه بنده اینست قبل از تماس با این آگهی دهنده نخست بررسی کنید که شخص آگهی دهند بازیافت اسات یا کتابفروش چرا که بازیافتی کتاب را برای خمیر میخرد و معیارش فله ای و کیلویی است.

اما کتابفروش برای مصرف کتابسرای خود و تامین مشتری است وکتاب را جلد جلد محسابه می نماید.

دقت کنید که شخص خریدار کتاب مکان مشخص داشته باشد و بهتر است از گوگل مپ آدرس خریدار کتاب را سرچ نمایید تا شخص خریدار دارای مکان مشخص تلفن ثابت و تلفن همراه دائمی باشد چراکه این مرحله امنیت جانی شما مطرح است .

ما خریدار کتاب باطله و کاغذ باطله نیستیم و فقط کتابهای عمومی تاریخ و ادبیات و فلسفه میخریم.

مدیر سایت
24

خرید و فروش کتاب ،خریدار کتاب، خریدار کتابخانه شخصی، خریدار کتاب قدیمی، کتاب دست دوم، خریدار کتاب دست دو، خریدار کتاب در محل، خرید و فروش کتاب دست دوم در تهران

شما عزیزان می توانید در محلی از تهران و یا کرج و سایر شهرهای دیگر ایران در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم با ما تماس بگیرید.

ما خریدار کتاب قدیمی غیر درسی هستیم و برای فروش کتاب قدیمی خود یا کتابخانه شخصی خودمی توانید با ما تماس بگیرید.

خریدار کتاب و مجله به بالاترین قیمت در هر جای تهران که باشید.خرید و فروش کتاب و مجله تخصص ماست.

بالاترین قیمت خریدار کتاب قدیمی شما هستیم.خدمات خریدار و قیمت کتاب در تهران در اسرع وقت

بزرگترین مرکز خرید و فروش کتاب قدیمی در ایران با قیمت گذاری رایگان

مدیر سایت
37

خریدار کتاب , خریدار کتاب دست دوم ,خریدار کتاب باطله

مرکز کتاب دست دوم در تهران بعنوان یک کتابفروشی رسمی در زمینه خرید و فروش کتاب دست دوم فعالیت دارد. ما در زمینه های فوق خریدار کتاب هستیم. که به شرح ذیل است.

خریدار کتاب دست دوم داستان و رمان

خریدار کتاب دست دوم تاریخی شامل رمان تاریخی و کتابهای تاریخی نو و دست دوم

خریدار مجلات قدیمی که فقط مجلات قبل انقلاب میباشد

خریدار کتاب دست دوم شعر و ادبیات که شامل تاریخ ادبیات و سبکهای ادبی است

خریدار کتاب فلسفه که شامل کتاب های دست دوم تاریخ فلسفه و هر کتابی که به فلسفه ربط دارد.

خریدار کتاب روانشناسی و کتابهای دست دوم هنری

و بخصوص خریدار کتاب خطی به بالاترین قیمت در محل

 

حال چه کتابهایی را نمیخریم که در قسمت ذیل بدان اشاره می کنم.

ما خریدار کتاب درسی نیستیم.

ما خریدار کتاب دانشگاهی نیستیم.

ما خریدار کتاب علمی و آموزشی نیستیم.

ما خریدار کتاب باطله یا کاغذ باطله نیستیم.

ما خریدار کتاب زبان و دیکشنری نیستیم.

مدیر سایت
191

بسیاری از شما دوستان هنگامی که قصد فروش کتاب های شخصی خود را دارید گام نخست در اینترنت در جستجوگر گوگل و یا در سایتهای خدماتی چون دیوار و شیپور در پی مرکز یا شخص خریدار کتاب دست دوم هستید. و پس از دقایقی جستجو با دهها شخص خریدار کتاب مواجه می شوید. اما دو نکته اصلی هنگام فروش کتاب دست دوم مطرح است. اینکه آیا خریدار کتاب در محل حضور خواهد یافت یا ما باید کتاب دست دوم خود تا دکان و کتابفروشی شخص ببریم و از آنجا که بسیاری از کتابخانه ها حجم زیادی از کتب را شامل میشود انتقال کتاب تا معامله قطعی از منزل یا محل کتابخانه شخصی کاملا غیر منطقی است. اما نکته کلیدی اینجاست که شخص خریدار گیرم بیاید در محل و خریدار کتاب دست دوم در محل باشد آیا شخص معتبریست؟ آیا با این همه نا امنی درست است خریدار به منزل راه یابد؟خصوصا اگر شخص فروشنده کتاب مسن یا خانم باشد.

و اینکه گیرم شرایط احتیاط و امنیت محیا بود ایا شخص خریدار کتاب منصف است؟ وقتی قیمت کتابخانه شخصی خود را نداریم.یکراه حل کلی و اشتباه است که می گویند خوب ما به چند شخص می گوییم بیایند قیمت دهند و بالاترین پیشنهاد را مقبول میدانیم. اما این روش بسیار قدیمی را دلال و کاسب شناخته و با درج چندین شماره متفاوت و عناوین متفاوت بصورت اسپم در اینترنت تبلیغات گسترده می نماید.این روش در تمامی اصناف بوده و هست در کتابم ورود پیدا کرده.

برخی هم هستن که تحت عنوان کارشناس و قیمت گذار کتاب ورود می کنند و با دریافت مبلغی کتابهای شمارا قیمت کیگذارند. اما چه اعتباری به قیمت ایشان است؟ وقتی شخص خریدار به کارشناسی آن شخص اهمیت ندهد یا اصلا تاز کجا قیمت گذاری دروغین و جزوی از همان دسته نخست نباشند.

باری کارا کتاب طی این دو دهه  با در نظر گرفتن تمام این سختی ها کارشناس رایگان و قیمت گذاری و مشاوره رایگان را قبل از فروش ایجاده نموده و شما با اطمینان از قیمت کتابها و ارائه رفرنس معتبر برای کارشناسی شمارا در این مهم یاری میرساند

 

مدیر سایت
202