توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب زنان ریاضی دان و دانشمند نوشته انجمن ملی معلمان ریاضی آمریکا و کانادا می باشد و توسط پرویز امینی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به چاپ رسیده و در انتشارات نی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و بیست و دو صفحه است.کتاب زنان ریاضی دان و دانشمند از کمتر اثرهایی می باشد که درمورد زنانی حرف می زند که با وجود محدودیتها و باور همگانی در اینباره که علم یک حرفه مردانه می باشد خویش را به اجتماع خود شناسانده اند و با وجود خویش مهر اشتباه بر این حرفها و باورها زده اند که دانشمند نخواهد توانست زن باشد. انجمن ملی معلمان ریاضی آمریکا و کانادا که مسئولیت آموزش معلمان ریاضی را به کول خود کشانده اند در عملی کم نظیر با همکاری بیست فرد از معلمها و افراد معروف ریاضی و علوم به جمع کردن اطلاعات لازم به موجب نگارش این اثر درمورد نقش و موقعیت زنان اندیشمند در تاریخ علم یاری کرده اند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زنان ریاضی دان و دانشمند تماس بگیرید.

زنان ریاضی دان و دانشمند

کتاب نیوتن در ۹۰ دقیقه که به دست جان گریبین و مری گریبین نگاشته و توسط پریسا همایون روز ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به انتشار رسیده و در نشر ذکر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد شصت و چهار صفحه است.اثر نیوتن در ۹۰ دقیقه كه واسه ی نوجوانان و جوانان به فارسی برگردانده شده شامل قصه های زندگی و کوشش و اکتشافات آیزاك نیوتن یکی از دانشمندان و فیزیكدانان و ریاضی‌دان و فیلسوف انگلیسی می باشد. او شیوه ی جدید مشاهده علمی را كه گالیله مبدع آن بود ادامه داد و خواندن كپلر را کامل نمود. او قوانین جاذبه عمومی را كشف كرده و قانونهای مهم و اساسی دینامیك را وضع کرد.او هم اکنون تئوری نور و رنگ را ارائه کرد و پایه ی كشفیات اساسی عدسی‌ها را پی‌ریزی نمود. نیوتن بعد از آن كه مطالعه های علمی خویش را تكمیل كرد ریاست ضرابخانه سلطنتی را در دست گرفت. و اصلاحات ضروری را در سیستم پولی كشور انگلستان پایه گذاری نمود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نیوتن در ۹۰ دقیقه تماس بگیرید.

نیوتن در ۹۰ دقیقه

دانلود کتاب مقدمات کیهان شناسی که توسط شهرام طالعی نوشته شده است.که دارای بیست و چهار صفحه می باشد.این اثر کتابی خیلی جالب واسه ی شناخت کیهان و کهکشانها است که دارای تصویرهایی زیبا نیز به توضیحات اضافه شده که مطالعه این کتاب را لذت بخش خواهد کرد.کیهان شناسی در یونانی به معنای عالم می باشد. پس کیهان شناسی به مطالعه نمودن عالم خواهد پرداخت. در حقیقت کیهان شناسی شاخه ای از علم ستاره شناسی می باشد که ساختار دنیا را مطالعه می نماید. موضوعات ارتباط داشته به مبدأ آفرینش و سیر تکاملی دنیا بوسیله ستاره شناسی و فلسفه و دین مورد پژوهش قرار می گیرد. شهرام طالعی و مدرس نجوم در این اثر مختصری از دانش و علم کیهان شناسی را جمع نموده است.مباحثی که این اثر به اختصار توضیح داده شده این است که کیهان شناسی چه چیزی می باشد و کهکشانها و انواع کهکشان ها و رفتار کهکشانها و کهکشانهای رادیویی و خوشه های کهکشانی و سیر تحولات و دگرگونی کیهان شناسی و مراحل تکامل کیهان و بیگ بنگ چه چیزی است می باشد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مقدمات کیهان شناسی تماس بگیرید.

کتاب مجموعه یادداشت های جنگ نرم که توسط میلاد منصوری نوشته شده است.که دارای سی و شش صفحه می باشد.نوشته ی فوق نمونه جمع آوری شده از مقالات حوزه جنگ نرم به انضمام متن کامل اسناد تأملات راهبردی حزب مشارکت است. با مقایسه کردن اجمالی بین اجتماع دینی و غیر دینی این سوالات مهم و اصولی در اندیشه به وجود می آیند که برای چه فتنه های رنگارنگ اعم از سیاسی و اعتقادی در بلاد مسلمین به طور عامیانه و در اجتماع ما به طور خاص و به شکل پی در پی انجام می گیرد و در کشورهای غیر مسلمانان و بلاد کفر اینگونه نیست. در جواب می شود گفت اینگونه استدلال نمود که به طور اساسی با صورت گیری اجتماع دینی همه ی معادلات حاکم بر جامعه تبدیل به قانونها و سنن لایتغیر الهی مناسب بر ظرفیت های یک اجتماع دینی می شود .اینطور آزمایشات و فتنه ها عمیق و در هم پیچیده بواسطه جاری نبودن احکام خاص اجتماعات دینی در بلاد کفر صورت نخواهد پذیرفت و نه آن که امتحان نخواهد گرفت بلکه بدین معنی که دچار این کوران های سخت و مهلک نمی گردد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مجموعه یادداشت های جنگ نرم تماس بگیرید.

کتاب مدیریت استراتژیک که توسط فرد آر.دیوید نوشته شده است.که دارای پنجاه صفحه می باشد. مطالبی که در داخل این اثر مطالعه می کنید درمورد استراتژی ها در عمل و مأموریت سازمان و پژوهش و تحقیق درمورد عوامل خارجی و بررسی عاملهای داخلی و تحقیقات و انتخاب استراتژی و اجرا نمودن استراتژی و مسائل مدیریت و اجرای استراتژی و مسائلی در خصوص بازاریابی و امور مالی و غیره می باشد. مدیریت استراتژیک با معنی هنر و علم تدوین و اجرا و ارزیابی وظایف چندگانه که سازمان را مجبور بر ساختن به اهداف بلند خویش می کند. مرحله های مدیریت عبارتند از استراتژی ها و ارزیابی استراتژی ها است.کلمه ی استراتژی یا راهبرد مفهومی می باشد که از دوره ی نظامی نشأت گرفته و پس از مدتی در سایر عرصه ها از جمله اقتصاد و تجارت و علل خصوص عرصه سیاست و مملکت داری از کاربرد بسیاری برخوردار شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مدیریت استراتژیک تماس بگیرید.

کتاب مبانی و راهبردهای جهاد اقتصادی که توسط سیدحسین اسحاقی نوشته شده است.که دارای سیصد صفحه می باشد.کتاب فوق ارزش جهاد اقتصادی را در بیانات رهبر معظم انقلاب بررسی و جستجو نموده است و با تحقیقات و پژوهش های آن تمدن و پیشرفت کشور اسلامی ایران را نوید داده است.اثر موجود در هفت قسمت جهاد اقتصادی را برای ما توضیح داده است. جهاد اقتصادی در پرتو آموزه های اقتصادی اسلام و الگوبرداری از سیره اقتصادی معصومین و موانع و مسیرها و روش ها و آسیب های مشارکت اجتماعی و اقتصادی زنان و جایگاه دولت و حکومت اسلامی در جهاد اقتصادی و بیکاری بزرگترین معضل اقتصادی کشور و فساد اقتصادی و روش و راه های روبرو شدن با آن و بایسته ها و راهکارهای انجام گیری جهاد اقتصادی و عناوین قسمتهای هفت گانه این اثر می باشد .در آخر اثر همچنان بعد از تحلیل جایگاه دولت در جهاد اقتصادی و معرفی شیوه های روبرو شدن با فساد اقتصادی به عنوان یکی از مانع های جهاد اقتصادی در جامعه حال حاضر مطرح و درمورد هر یک توضیحاتی داده شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مبانی و راهبردهای جهاد اقتصادی تماس بگیرید.

کتاب کنترل رسانه ها که توسط نوآم چامسکی نوشته شده است.که دارای نود و سه صفحه می باشد.نوآم چامسکی از بزرگترین اندیشمندان و متفکران حال در دنیا می باشد که داخل امریکا در حال انجام نظریه پردازی و استاد بازنشسته دانشگاه ام آی تی بوده است و بر خلاف معمول انتقادات سریع و تیزی هم به سیاست های میهن قدرتمند امریکا داشته است. اثر فوق که از نوشته های تاثیرگذار اما کم حجم او بوده در خصوص نقش مهم رسانه‌ها در تعیین و کنترل کردن اندیشه های توده مردم صحبت می کند .چامسکی در مقدمه نوشته است که نقش رسانه‌های گروهی داخل سیاست‌های معاصر ما را وا داشته است و از خویش بپرسیم که تمایل داریم دورن چه اجتماع و چه دنیایی زندگی نماییم که این موضوع را با دو برداشت مختلف از دموکراسی می شود روشن نمود .در برداشت نخست اینگونه است که عموم مردم شامل امکانات و وسایل شرکت در راهی با معنی از مدیریت امرهای سرنوشت ساز خویش و هم اکنون دارای ابزارهایی از اطلاعات آزاد و بازداشته باشند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کنترل رسانه ها تماس بگیرید.

کتاب رمز ژنتیک که توسط آیزاک آسیموف نوشته شده است.که دارای دویست و دوازده صفحه می باشد.کتاب فوق توضیحات دقیق و مستدلی درمورد رمز ژنتیک ارائه داده و ارزش شیوه های بررسی بکار رفته را واسه ی مطالعه کننده آشکار می کند . به مسائل مورد تحقیق جاری درمورد رمز ژنتیک همچنان در این اثر اشاره شده است.نویسنده کتاب مکانیسم زیست سنتز پروتئین را به صورتی بسیار ساده شرح کرده و درمورد انتقال دادن اطلاعات ژنتیکی به زبان مولکولی توضیحات بسیار کاملی می‌دهد. این اثر در سال هزار و سیصد و شصت و چهار چاپ و به انتشار رسیده است.اطلاعات موجود ژنوم به طور رشته‌ها یا کلمات سه حرفی موسوم به رمز کودون انتقال پیدا می کنند . هر حرف این کلمه قابل انتخاب از یکی از الفبای چهارتایی اسیدهای نوکلئیک است.در نمونه جمع شده زیادتر از بیست و دو اسید آمینه طبیعی شناخته نشده است. پس به رمزی که این دو را به هم تبدیل می نماید افزونگی دارد.در برخی از موارد رمز ژنتیکی که از روی آن اطلاعات ژنوم به پروتئین تبدیل می‌گردد و در اندامگان‌های مختلف یکسان یا همانند هستند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رمز ژنتیک تماس بگیرید.

کتاب جهانی شدن که توسط مهدی اختر محققی نوشته شده است.که دارای هشتاد و هفت صفحه می باشد.از بکار بردن کلمه ی جهانی شدن در محفل های علمی وقت بسیاری سپری نشده است ولی ریشه‌های آن به سال‌های بسیار زیاد بر می‌گردد. حتی شروع فرایند جهانی شدن را می شود به دورانی نسبت داد که نخستین داد و ستد در میان قومها بوجود آمده است.تجارب عامل اساسی در شناساندن و فهماندن قومهای گوناگون به هم دیگر است. هنگامی محصولی در جایی تولید گردد و به نقطه دیگری فرستاده شود این تنها کالا نمی باشد که به دست مصرف کننده رسد بلکه پیغامی هم با خود به همراه داشته و آن این بوده که در گوشه‌ای دیگر از این دنیا شخصی با آداب و رسوم گوناگون این کالا را تولید نموده است.عامل دیگری که به جهانی شدن ارتباط دارد فرهنگ می باشد . جهانی شدن با خود رابطه ی قوم ها و گروه‌ها را به همراه داشته است. به اعتقاد گروهی از اجتماع شناسان برخی این روابط یک طرفه بوده یعنی به اندازه ای فرهنگ یک قوم واسه ی قوم دیگر جذاب است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جهانی شدن تماس بگیرید.

کتاب جهان تا سال ۲۰۲۵ که توسط پل کندی نوشته و ترجمه شده به دست عباس مخبر است.که دارای پانصد و هشتاد و چهار صفحه می باشد.کتاب جهان تا سال دو هزار و بیست و پنج چاپ سال هزار و نهصد و نود و سه است می باشد که تحلیل‌های آن بر پایه ی اطلاعاتی بوده که تا سال هزار و نهصد و نود و دو جمع‌آوری گشته است.پل کندی تاریخدان مشهور انگلیسی و یکی از استادان دانشگاه ییل آمریکا در این نوشته به بحث انگیزترین مسائل در ارتباط با جهان کنونی پرداخته است و آمادگی کشورها را واسه ی داخل شدن به قرت بیست و یک مورد پژوهش و حقیق قرار داده است. کانون دقت و نظر این اثر نیروهای تغییر دهنده دنیا ی معاصر در فراسوی مرزهای دولت ملی می باشد. او اثرات این رویدادها را بر قسمت های گوناگون دنیا تا سال دو هزار و بیست و پنج تصویر و رهنمودهایی ارائه کرده است. مطالعه کننده در این نوشته با بسیاری از جدیدترین اندوخته ها و یافته های علمی و اطلاعات آماری آشنا می گردد و در مسیرهای و راه های بحث انگیز مسائل و تعارض‌های دنیای معاصر قرار گرفته اند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب جهان تا سال ۲۰۲۵ تماس بگیرید.

صفحه1 از9

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید