توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب علوم زمین فضا که توسط ماروین تالمن نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای هفتاد و پنج صفحه می باشد. سخت کوشی و تلاش های این اثر عملی آسانند و موردها و وسیله های مورد احتیاج آنها در بیشتر منزل ها پیدا خواهند شد یا می شود آنها را به راحتی آماده کرد.بسیاری از این سخت کوشی ها و کارها را می توانیم داخل منازل انجام دهیم.اما چه داخل خانه و چه داخل مدرسه ارزش و نیاز و اهمیت انجام دادن آنها را به طور گروهی نمی بایست از یاد برد .واسه ی آنکه آموزش های مشارکتی و مهارت کار گروهی از کارگزاران آموزش و پرورش حال حاضر می باشد.صحبت نهایی هم آنکه اندیشمندان علم را شیوه ای دانسته اند که پیدا کردن جوابهای آدم را به درست ترین امکان می دهند.اهداف مهم این نمونه ارائه دادن تمرین هایی واسه ی یادگیری اینطور شیوه ها می باشد.با این معنی که اندیشه ی علمی در کودکان و نوجوانان و مهارت و یادگیری که در سرنوشت روزمره انسانها و تصمیم گیری های درسشان کاربرد خواهد داشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب علوم زمین فضا تماس بگیرید.

کتاب علم وراثت که توسط شارلوت آورباخ نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سیصد و هفتاد و چهار صفحه است. علم ژنتیک یکی از زیر مجموعه های علوم زیستی می باشد. به دلیل قانونها و مفهوم و معانی وجود داشته در این علم خواهیم توانست متوجه ی داشتن یا نداشتن شباهت دو موجود در مقابل هم دیگر شویم و بفهمیم که چگونه و برای چه اینطور داشتن و یا نداشتن شباهت در داخل یک اجتماع گیاهی و یا اجتماع جانوری تشکیل شده است. علم ژنتیک علم منتقل کردن اطلاعات بیولوژیکی از سلولی به سلول دیگر می باشد که از پدر و مادر به فرزند و در آخر از یک نسل به نسل بعدی است. ژنتیک با چطور بودن این انتقال ها که بر پایه ی اختلالات و شباهت های وجود داشته در ارگانیسم‌ها می باشد سر و کار خواهد داشت. علم ژنتیک درباره ی سرنوشت و مطالب فیزیکی و شیمیایی این اطلاعات همچنان حرف می‌ زند. کتاب موجود موجب و دلیل و نتیجه توارث را که حرف و بحثی آموزنده و همچنان بسیار شیرین می باشد با زبانی خیلی روشن توضیح داده شده است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب علم وراثت تماس بگیرید.

کتاب رازهای علمی برای نوجوانان که توسط فرانسوا شریه نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن صد و سی و یک صفحه است. هیچ اتفاقی بی دلیل نمی باشد.این تحقیق و آزمایش می باشد که ما را به فهمیدن علل حادثه ها رهنمون نماید. اندیشمندان دنیا تمامی سوالات و جوابها و سبب پدیده‌ها را به موجب آزمایش دریافت کرده اند.گالیله متفکر و اندیشمند مشهور ایتالیایی چهارصد سال قبل گفته که آزمایش زیادتر از مطالعه ی کتاب و پای‌بند بودن به دلیلها و اعتقادات دیگران ما را به کشف واقعیت ها پیش می برد.شاید شما تا الان نوشته های علمی بسیاری در خصوص آزمایشها مطالعه کرده باشید اما با خواندن این اثر متوجه خواهید شد که متون آن خلاصه ای از علم و سرگرمی می باشد .در زمینه خود به طور کامل جدید است.امکان دارد شما وقت انجام دادن تجربه های این نوشته را نداشته باشید و تنها به مطالعه مطالب آن راضی شوید.به این سبب نیز شما دانسته ها و علم کوچک ولی مفید کسب نموده اید. با اتفاقات علمی بسیاری اشنا خواهید شد به شرطی که آن را الکی مطالعه نکنید و در مطالبش توجه فراوان داشته باشید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رازهای علمی برای نوجوانان تماس بگیرید.

کتاب تبار انسان که توسط چارلز داروین نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سی صفحه است.آقای چارلز داروین یکی از زیست‌شناسان مشهور که اهل انگلیس بوده است چهره معروف و سرشناس قرن نوزده میلادی می باشد. قرن نوزدهم را به سبب رویدادها و مسائل متاثری که نظرهای کامل شده ی زیستی داروین بر تفکرات و ذهن ها گذاشته بود قرن داروین اسم داده اند. قبل از داروین نظرهای زیست‌شناسی بر اساس ثبات انواع پایدار بود که با نظرهای دینی و فلسفی دوران هم‌خوانی کاملی داشت. تبار بشر و انتخاب نمودن طبیعی در رابطه با جنسیّت اسم اثری در نظریات کامل نوشته ی طبیعی‌دان انگلیسی تبار چارلز داروین می باشد که نخستین بار در سال هزار و هشتصد و هفتاد و یک میلادی منتشر شده است . این دوّمین نوشته ی کامل او بعد از خاستگاه گونه‌ها در سال هزار و هشتصد و پنجاه و نه است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تبار انسان تماس بگیرید.

کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها که توسط شهروز حسنی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن دویست و نوزده صفحه است.داروینیسم نمونه جمع آوری شده از جنبش‌ها و معنی و مفهوم های در ارتباط با ایده‌های عوض شدن صورت و چهره ی گونه‌ها یا کامل شدن آنها است. که بعضی از فکرها با رابطه با کار چارلز داروین می باشد. مفاهیم داروینیسم در مسیر و طی وقت و دوران عوض شده است و بسته به آنکه چه شخصی و در چه وقت از این اصطلاحات استفاده می نموده معنی و مفهومات گوناگونی داشته‌ است. در ایالت متحده داروینیسم اکثرا به دست آفرینش‌گرایان به دلیل یک اصطلاح حقیر کننده در اشاره به اعتقاداتی مانند طبیعتگرایی ماوراءطبیعی برای استفاده کردن انجام می شده است. ولی داخل بریتانیا این اصطلاح معنی منفی نداشته و به طور آزادانه به عنوان یک قسمت جزئی در روبرو شدن با تکامل و به طور بخصوص در تمدن و تکامل به دست انتخاب طبیعی صورت گرفته است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها تماس بگیرید.

کتاب معماها و سرگرمی های ریاضی که توسط سام لوید نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن دویست و نود و دو صفحه است. نویسنده معروف سام لوید یکی از سرشناسترین و بزرگ ترین پایه گذاران سرگرمی های ریاضی دنیا در سی ژانویه سال هزار و هشتصد و چهل و یک در فیلادلفیا متولد شده است . پدر وی او را در سن سه سالگی به نیویورک برده است . سام لوید زمان دبستان و دبیرستان را در همان جا سپری کرد و در هفده سالگی دوره ی متوسطه را به آخر رساند . استعدادهای بسیار عجیبی در تردستی و شطرنج تا کردن کاغذ واسه ی درست نمودن شکل های گوناگون و ارائه دادن راه حل واسه ی بازیهای ذهنی در ریاضی و در آخر طرح و حل معماها داشته است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب معماها و سرگرمی های ریاضی تماس بگیرید.

کتاب تکامل چیست که توسط ارنست مایر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن چهارصد و هفتاد و دو صفحه است.در بین زیست شناسان تامل یافته قرن بیستم و علاقه مندان داروین بی شک ارنست مایر در مان و جای اول قرار خواهند گرفت. او در حیات بلند خویش زیادتر از هر زیست شناس دیگری نظریات داروین را تبلیغ و توسعه نموده و از آن دفاع کرد تا آن جایی که او را داروین قرن بیستم و دوستان بسیار نزدیک داروین و انتقاد کنندگان او را بولداگ داروین اسم داده اند. هرچند او بیولوژیست کم کاری نبوده است. او در مسافرتهای خویش دهها پرنده جدید را شناسایی و اسم گذاری و تقسیم بندی کرد و به این صورت مقالات و اثرهای ریادی نوشته است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تکامل چیست تماس بگیرید.

کتاب فقط در 5 دقیقه که توسط احسان سدیری قاسمی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن نوزده صفحه است. در حقیقت در تمام وقت در این اندیشه بودم که چطور خواهم توانست با کمترین مقدار پول و با وسایلاتی که در حال حاضر زیادتر در دسترس ما می باشد یک نرم افزار بسیار مناسب که در یک محل از لحاظ نصب مولد خورشیدی و سمت و سوی حرکت خورشید درآسمان در کمترین ترین وقت امکان داشته مورد تحقیق و پژوهش انجام دهم. علت مهم و اساسی نگارش این کتاب الکترونیکی رایگان و با ارزش هم اکنون به این موجب است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فقط در 5 دقیقه تماس بگیرید.

مجله تخصصی جواهرات بازار که توسط علی خوش نیت نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن نوزده عدد است. شماره جدید مجله تخصصی جواهرات چاپ شده است . تاریخ انتشار این اثر در سال نود و پنج و صاحب امتیاز آن جواهربازار آنچه در این شماره از مجله تخصصی جواهرات مطالعه نموده اید و رونق در بازار خرید و فروش الماس های یاقوت ستاره ای برگزاری نمایشگاه تاریخ مروارید در شهر لندن است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید مجله تخصصی جواهرات بازار تماس بگیرید

مجله الکترونیکی پرشین مدیکال که توسط حمیدرضا زرگران پور نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن سی و سه عدد است. شماره ی ششم از مجله ی پرشین مدیکال با کادر کاری نو خود چاپ شد. در این شماره تغییرات بسیار مهمی نسبت به شماره پیش دیده اید. متون جذب کردن و ناب از نکته های قابل عرض شماره ششم است. گرافیک و دیزاین صفحه تغییر خیلی محسوسی است و بعد صفحه متناسب با برگه آ چهار است. ولی در قسمت های نو پرشین مدیکال و سرنگ و زنگ علوم و وقت آزاد چند قسمت دیگر دانستنی های جالب و جذاب است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید مجله الکترونیکی پرشین مدیکال تماس بگیرید

صفحه1 از3

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید