مجله تخصصی جواهرات بازار که توسط علی خوش نیت نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن نوزده عدد است. شماره جدید مجله تخصصی جواهرات چاپ شده است . تاریخ انتشار این اثر در سال نود و پنج و صاحب امتیاز آن جواهربازار آنچه در این شماره از مجله تخصصی جواهرات مطالعه نموده اید و رونق در بازار خرید و فروش الماس های یاقوت ستاره ای برگزاری نمایشگاه تاریخ مروارید در شهر لندن است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید مجله تخصصی جواهرات بازار تماس بگیرید

مجله الکترونیکی پرشین مدیکال که توسط حمیدرضا زرگران پور نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن سی و سه عدد است. شماره ی ششم از مجله ی پرشین مدیکال با کادر کاری نو خود چاپ شد. در این شماره تغییرات بسیار مهمی نسبت به شماره پیش دیده اید. متون جذب کردن و ناب از نکته های قابل عرض شماره ششم است. گرافیک و دیزاین صفحه تغییر خیلی محسوسی است و بعد صفحه متناسب با برگه آ چهار است. ولی در قسمت های نو پرشین مدیکال و سرنگ و زنگ علوم و وقت آزاد چند قسمت دیگر دانستنی های جالب و جذاب است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید مجله الکترونیکی پرشین مدیکال تماس بگیرید

کتاب گردش زمان که به دست آیزاک آسیموف نوشته شده است. یکی از نخستین کارهایی که دانش آموزان داخل سالهای اولیه مدرسه فرا گرفته شده خواندن ساعت می باشد. با مفهوم خواهید توانست صفحه ساعت را مطالعه کنند و عقربه های آنرا شناخته است. حتی واسه ی یک کودک هم آشنایی با ساعت خواهد توانست کار زیاد مفیدی باشد. به طور مثال واسه ی تشخیص زمان نهار یا زمان خوابیدن و غیره و شاید هم واسه ی همه از دست ندادن برنامه های خاص تلوزیونی و یک کودک که توانسته به یادگیری ساعت علاقمند نشان دهد و شیوه ی تشخیص زمان را فرا گرفته باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گردش زمان تماس بگیرید

صفحه1 از7

نماد ساماندهی

logo-samandehi
کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید