توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب معماها و سرگرمی های ریاضی که توسط سام لوید نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن دویست و نود و دو صفحه است. نویسنده معروف سام لوید یکی از سرشناسترین و بزرگ ترین پایه گذاران سرگرمی های ریاضی دنیا در سی ژانویه سال هزار و هشتصد و چهل و یک در فیلادلفیا متولد شده است . پدر وی او را در سن سه سالگی به نیویورک برده است . سام لوید زمان دبستان و دبیرستان را در همان جا سپری کرد و در هفده سالگی دوره ی متوسطه را به آخر رساند . استعدادهای بسیار عجیبی در تردستی و شطرنج تا کردن کاغذ واسه ی درست نمودن شکل های گوناگون و ارائه دادن راه حل واسه ی بازیهای ذهنی در ریاضی و در آخر طرح و حل معماها داشته است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب معماها و سرگرمی های ریاضی تماس بگیرید.

کتاب تکامل چیست که توسط ارنست مایر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن چهارصد و هفتاد و دو صفحه است.در بین زیست شناسان تامل یافته قرن بیستم و علاقه مندان داروین بی شک ارنست مایر در مان و جای اول قرار خواهند گرفت. او در حیات بلند خویش زیادتر از هر زیست شناس دیگری نظریات داروین را تبلیغ و توسعه نموده و از آن دفاع کرد تا آن جایی که او را داروین قرن بیستم و دوستان بسیار نزدیک داروین و انتقاد کنندگان او را بولداگ داروین اسم داده اند. هرچند او بیولوژیست کم کاری نبوده است. او در مسافرتهای خویش دهها پرنده جدید را شناسایی و اسم گذاری و تقسیم بندی کرد و به این صورت مقالات و اثرهای ریادی نوشته است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تکامل چیست تماس بگیرید.

کتاب فقط در 5 دقیقه که توسط احسان سدیری قاسمی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن نوزده صفحه است. در حقیقت در تمام وقت در این اندیشه بودم که چطور خواهم توانست با کمترین مقدار پول و با وسایلاتی که در حال حاضر زیادتر در دسترس ما می باشد یک نرم افزار بسیار مناسب که در یک محل از لحاظ نصب مولد خورشیدی و سمت و سوی حرکت خورشید درآسمان در کمترین ترین وقت امکان داشته مورد تحقیق و پژوهش انجام دهم. علت مهم و اساسی نگارش این کتاب الکترونیکی رایگان و با ارزش هم اکنون به این موجب است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فقط در 5 دقیقه تماس بگیرید.

صفحه1 از8

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید