توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب معجزه کائنات که توسط آدنان اوکتار نوشته و به دست مهرداد محمدی ترجمه شده است.که دارای هفتاد و هشت صفحه می باشد.قانونهای هم وزن و قاعده های زیادی بر کائنات و منظومه شمسی و کهکشان راه شیری و کره زمینی که در آن سکونت داشته و زندگی می نماییم حکم فرما است.هر یک از این قانونها با میزان و قاعده واسه ی زندگی آدمی امکاناتی را به وجود آورده که به صورت معجزه آسا حساب و ساخته گشته است. هنگامی کائنات را به طور تک به تک مورد تحقیقات قرار می دهیم خواهیم دید که از قانونهای ساده نجومی تا قوانین زیاد پیچیده فیزیکی و از معاده های سطحی تا محاسبات پیچیده ریاضی هر یک به نوبه خویش با حساسیتی بخصوص تنظیم و در مکان خویش قرار گرفته است. اکنون با حیرت هر اندازه زیادتر میفهمیم که در این کائنات یک مقیاس خیلی کوچک با اهمیت به نام انسانیت وجود دارد.از سرعت تکامل کائنات تا کهکشان راه شیری از نور خورشید تا جاری گشتن آب از فاصله ماه تا کره زمین و اندازه ی گازها داخل اتمسفر تمامی فاکتورهایست به پایان نرسیده که واسه ی زندگی مورد احتیاج می‌باشد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب معجزه کائنات تماس بگیرید.

کتاب فراتر از این زمین خاکی که توسط سمانه معزی نوشته شده است.که دارای صد و چهل و یک صفحه می باشد.چیزی که در روبروی شما قرار دارد مقدمه‌ای می باشد بر شناخت اجمالی و اولیه ی کیهان بزرگ تا ذره‌ای بفهمیم و متوجه شویم در چه دنیایی زندگی می نماییم و در آسمان شب چه چیزهایی خواهیم دید. کتاب فراتر از کره ی خاکی نمونه جمع آوری شده از دنیای دور و اطراف ما و نمونه ی علمی و به زبان بسیار ساده است که هر دفعه به موضوعی گوناگون پرداخته و تلاش می نماید که گوشه ی کوچکی از جهان زیبای ما را به تصویر کشاند. خواندن این نمونه جمع آوری شده به تمامی عزیزان توصیه می گردد. کیهان شناسی از علومی می باشد که از ایام بسیار قدیم خیلی مورد دقت و توجه بوده و هیچ گاه کهنه نگشته است. جهان خارج از کره ی کوچک خاکی ما به اندازه ای پهناور و شگفت انگیز می باشد که هر اندازه به آن بپردازیم به شگفتی های زیادی در عالم خلقت پی خواهیم برد و هم اکنون متوجه می شویم که زمین ما تا چه مقدار با اهمیت است و نگهداری آن تا چه مقداری اساسی و مهم است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فراتر از این زمین خاکی تماس بگیرید.

کتاب ستارگان زمین و زندگی که توسط علی افضل صمدی نوشته شده است.که دارای سیصد و نود صفحه می باشد.اثر ستارگان زمین و زندگی در هفت فصل به چطور تشکیل شدن کهکشان‌ها و ستارگان و منظومه‌ها به خصوص منظومه شمسی پرداخته است .و نیز چطور به وجود آمدن نخستین مولکول‌های قابل تکثیر را که سبب به ایجاد اولین سلول‌های زنده گشته و همچنان تحول آنها تا به وجود آمدن نوع های گوناگون و اقسام موجودات و عاقبت تشکیل آدم را مورد مطالعه قرار داده است. در این اثر که دارای دو جلد است می بینیم که دستورالعمل زندگی در نهاد تمامی موجودات از تک سلولی ها شروع شده تا انسانی به جود آمده از صد هزار میلیارد سلول یک اندازه و یک جور بوده و در طبیعت آنها سه پیام مهم و اساسی ذکر شده است.متفکران و اندیشمندان تلاش می نمایند که به آن آخرین جواب خود را دهند. از شروع این قرن تا حال حاضر بینش ما درمورد آفرینش و کیهان لطیف تر و تغییر شکل یافته تر اما پیچیده و بغرنج تر شده است . مسائلی که به آنها اعتقاد و ایمان داشته ایم . برای خرید کتاب ستارگان زمین و زندگی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب رجوع همزاد که توسط مسعود رضاییان عطار نوشته شده است.که دارای سی و هفت صفحه می باشد.پروفسور لیت ویت یکی از استادان فیزیک دانشگاه سلطنتی لندن گفته است که از همه ی درهم آویختگی و پیچیدگی موجود در طبیعت سخت ترین و غیر قابل انجام آنها فضا می باشد. برای آنکه فضا خود دارای ساختمانی است که بر روی شکل هر موجودی که زنده می باشد ناثیر می‌گذارد.صحبت درمورد آن که فضا دارای ساختمان می باشد مقداری شگفت آور به نظر می‌رسد.برای آنکه به طور معمول ما فضا را چیزی شباهت داشته به هیچ می‌دانیم که فاقد ساختمان بوده و ما درمورد فضا خلاء جای خالی تصور می نماییم. مثل قسمت غیرفعال واسه ی نقش زنده چیزهای مادی که هر اندازه نهان و آشکار گشته که چیزی را که هیچ دربرگرفته چندان هم غیرفعال نیست.هیچ ساختمانی داشته که خواست حقیقی چیزها را برآورد می سازد و هر شکل و هر شیئی و هر موجود زنده با تطبیق ساختمانی که فضا ابراز می نماید بهایی واسه ی وجودش پرداخته است.اندیشمندان فیزیک کوآنتومی بعدهای دیگری را در این دنیا کشف نموده اند ولی بعدهای این جهان متفاوت و متنابه بوده و در شعور آدمی جای نمی گیرد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رجوع همزاد تماس بگیرید.

کتاب تاریخچه زمان که توسط استیون هاوکینگ نوشته شده است.که دارای دویست و شصت و هفت صفحه می باشد.دانشمند استیون هاوکینگ و نحقیقات او در خصوص فیزیک نظری با تاسف به صورت پهناور داخل ایران معرفی نگشته است. ترجمه اثر فوق در سال هزار و نهصد و هشتاد و هشت به انتشار رسیده و صورت بسیار کمتر از دو سال چهارده دفعه دوباره به انتشار رسید. نگارنده این اثر هم چنان استاد لوکازین ریاضیات دانشگاه کمبریج می باشد. این رتبه در قبل به نیوتن و پس از زمانی متعلق به پی.آ.ام دیراک بود.خوشبختانه در مقدمه اثر به صورت مختصر و مفید درمورد هدفهایی نوشته فوق توضیح داده شده است ولی شاید ذکر بعضی نکته ها در ترجمه فارسی بدون فایده نباشند.بنای مجلل علم و دانش و با شکوه در نظر خیلی اشخاص هماند کاخی جادویی و دور از دسترس می‌باشد که بر قله ی مه آلود دوردست برپا گشته است. مطالعه ی این اثر فرصتی می باشد بسیار کم برای آنکه یکی از معماران ورزیده و مشهور این بنا ما را به دیدن قصر برده و با زبانی صمیمانه و بی‌تکلف تلاش می کند تا راز و رمز این شاخه عجیب و پر انرژی تفکرات بشری را بازگو نماید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاریخچه زمان تماس بگیرید.

کتاب مروری جامع بر میکروییولوژی عمومی که توسط حسین رحیمی نوشته شده است.که دارای سیصد و چهل و چهار صفحه می باشد.اثر حال حاضر مروری بر میکروبیولوژی عمومی پیام نور بر اصول و پایه و اساس نگاشته ی پزشکی میکروبیولوژی دکتر محبوبه میر حسینی می باشد.میکروب‌شناسی یا میکروبیولوژی علم و دانشی می باشد که درمورد شکل و ترکیب و خاصیت و بیماری‌زایی ریزسازواره‌ها یا همان میکروارگانیسم‌ها یا جانداران خیلی ریز صحبت و بحث و گفتگو می نمایند. جاندارانی که در میکروبیولوژی زیادتر مورد نحقیقات و بررسی قرار می گیرند که برگرفته از پروکاریوتها یعنی همان باکتری‌ها و ویروسها و یوکاریوت‌هایی مثل قارچ و تک سلولی‌ها یا پروتوزوئرها هستند. پروکاریوتها ریزسازواره‌هایی می باشند که دی‌ان‌آ آن‌ها به صورت فیزیکی از سیتوپلاسم جدا نگشته و به هم متصل می باشند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مروری جامع بر میکروییولوژی عمومی تماس بگیرید.

کتاب نظریه وحدت کبیر که توسط محسن ایرانمنش نوشته شده است.که دارای دویست و نوزده صفحه می باشد. نظریه وحدت کبیر اثری بسیار نو و جدید با پژوهش و بررسی هایی در ارتباط با نظریات بیگ بنگ و فیزیک کوانتوم است که به مطالعه کننده درک ژرفتر و بیشتری نسبت به منبع های انرژی نامرئی و نیروی قدرت به وود آورده که هستی با نظر و دیدی جدید نسبت به عرفان و اشراق ارائه داده است.نظریّه وحدت بزرگ در انرژی‌های خیلی بالا نیروهای الکترومغناطیسی و هسته‌ای ضعیف و هسته‌ای قوی یک میدان نیروی واحد بوده‌اند.امروزه شتابدهنده های بزرگ ذرات و اثر بسیار شگفت آور از نیروی هسته ای قدرتمند را به ما نشان داده است. این دستگاههای بزرگ برای ما نمایان می کند که در دماهای بسیار زیاد از قدرت نیروی هسته ای کم شده و این کار موجب از میان رفتن تقید کوارک ها و گلئون ها می گردد.آنها را به طور تقریبی به ذرات آزاد تبدیل می نماید.این به گونه ای است که نیروی الکترو ضعیف در دماهای بسیار زیاد رفتاری به طور کامل معکوس داشته و بر نیروی خود افزوده میشود. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نظریه وحدت کبیر تماس بگیرید.

کتاب مورچه بارکش که توسط محسن حسنی نوشته شده است.که دارای بیست صفحه می باشد.اثر مورچه بارکش انسان باهوش شرح و عتوضیحاتی بسیار مختصر درمورد چیستی و چطور هوشمند سازی پایه و مکانیزم‌های سازمانی و صنعتی می باشد. این اثر مختصری است درمورد چیستی هوشمندسازی و چگونگی آن در کسب و کارهای سازمانی و صنعتی.از مهمترین اختلافات و مغایرت های ما با بسیاری از موجودات اندیشه ی تفکر و هوش ما است. مساله ای که ما را از بسیاری از موجودات متمایز می سازد .قدرت و نیروی مغز ما در یادگرفتن و تجزیه و پیاده سازی هوشمندانه است.ما آدمها در زمانهای بسیار و طول قرن‌ها یاد گرفته ایم که چگونه خانه را تشکیل داده و بسازیم و پس از مدتها فهمیده و متوجه شده ایم که واسه ی ساخت خانه‌های امن تر و آسوده تر و ارزان‌تر از چه ابزاراتی استفاده نماییم . آدم هوشمند شخصی می باشد که سه خصوصیت مهم دارد و آن از جمله یادگیری و اجرا و توانایی تصمیم گیری کردن است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مورچه بارکش تماس بگیرید.

کتاب ادراکات لحظات نزدیک به مرگ که توسط ملوین مورس نوشته و به دست رضا جمالیان ترجمه شده است.که دارای دویست و پنجاه و هفت صفحه می باشد.مرگ حقیقی می باشد و غیرقابل انکار است.رسیدن به مرگ واسه ی هر موجودی بر روی زمین ضروری‌تر از زندگی او می باشد. برای آنکه تمامی موجودات طعم مرگ را خواهند چشید. انسانی از نخستین ایام تاریخ زندگی معقول خود به درنگ در ماهیت مرگ پرداخته و در آن فکر کرده و این جستجو و بررسی هم اکنون ادامه دارد. ولی چه شخصی قادر بر این است که از این مساله شگفت آور پرده بردارد.آن کس که این مسیر را سپری کرده است و از این شوکران نوشیده نموده.اما دیگر مسیری واسه ی برگشت نمی باشد تا آنچه را پیدا کرده را بگویید. آن را که خبر گشت خبری باز نیامد.اگر با عوامل دیده شده تحلیل عقلی لحظات نزدیک مرگ را جستجو کنیم و بگردیم چیزی که در این زمان صورت گیرد سست شدن رابطه روح و بدن مادی است. به دنبال ضعف این ارتباط روح آزادی پیدا می کند و به مشاهداتی نائل می گردد که تا حال حاضر برای او میسور نبود. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ادراکات لحظات نزدیک به مرگ تماس بگیرید.

کتاب زمان مکان جهان واقعی که توسط شیرزاد کلهری نوشته شده است.که دارای صد و یک صفحه می باشد.این اثر کوشش نموده است تا بعضی از موردهایی که در فیزیک جدید مورد صحبت می باشد را به زبان ساده واسه ی اشخاصی که دیپلمه دبیرستان را به آخر رسانیده‌اند شرح دهد که برخی اوقات فقط با طرح بعضی از مسئله ها اندیشه و نفکرات مطالعه کننده را به تکاپو کشاند. در این اثر به فلسفه هم تا اندازه ای که فکر و ذهن مطالعه کننده را اذیت ننماید پرداخته شده است. قسمت فلسفی آن به سوالات بنیادی فلسفه پرداخته است. فرق فیزیک و متافیزیک در هر جایی که احتیاج است دیده گردد و مخصوصا از زوایای فیزیکی مورد تحقیق قرار داده شده است.فلسفه زبانشناختی می باشد که اعتقاد دارد زبان هر قبیله و ملتی بیانگر درخواست ها و عملکردها و همچنان برخی اوقات تاریخ آن ملت است. شعر فارسی را فقط فارسی زبانان می‌توانند یفهمند و درک کنند و برایشان قابل لمس است نه ملل دیگر.فلسفه آلمانی را آلمانی‌ها احساس می نمایند و متوجه می شوند و آنهم نه به طور کامل .این منطق این نوع فلسفه است. هایدگر به این نوع فلسفه زیادتر متمایل است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زمان مکان جهان واقعی تماس بگیرید.

صفحه1 از5

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید