توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب بچه ها از کجا می آیند که توسط روبی هریس نوشته شده است.که دارای پنجاه صفحه می باشد.ادبیات کودکان و نوجوانان علاوه بر سرگرم کردن آنها نقش بسیار زیادی هم در جواب دادن به احتیاجات و پاسخها و تجسس و جستجوها و بر طرف کردن سختی های کودکان و نوجوانان داشته و دارد. و بر این موجب این گونه ادبیات آموزشی و تربیتی هم وجود دارد. نوشته های آموزشی و تربیتی کودکان و نوجوانان با جوابگویی به احتیاجات احساسی و اجتماعی و راضای کردن احساس کنجکاوی کودکان نه فقط به یاد دادن و تربیت ایضا به رویش شخصیت آنها نیز کمک فراوان نیز می کند و به آنها توانایی دریافت شناخت مورد نیاز از خویش در دنیای دور اطراف و شناخت نیازها را قرار داده و در آنها امید و راحتی به وجود می آورد. این اثرها هم اکنون با به وجود آوردن امکان صحبت و گفتمان و سوال کردن و خالی کردن هیجانات به حل دشواریها و رشد شخصیت کودکان و نوجوانان کمک می نماید. اینگونه کتابها همینطور به درمان افراد مضطرب و وحشت زده و گوشه گیر کمک می کنند تا ویژگی های شخصیتی خود را بشناسند. روبی هاریس نگارنده ی این اثر یک زن آمریکایی می باشد که اول شغل خویش را با کار معلمی در یک مدرسه ابتدایی در نیویورک آغاز کرده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بچه ها از کجا می آیند تماس بگیرید.

کتاب عنکبوتی غول پیکر به نام رطیل که توسط یاشا محمدی رفیع نوشته شده است.که دارای بیست و پنج صفحه می باشد. خیلی از مردم دارای نوعی بیماری روانی به اسم آراکنو فوبیا یا عنکبوت ترسی هستند و به این دلیل آنها از انواع مختلف عنکبوتیان مخصوصا رطیلها ترس و هراس داشته در صورتیکه به جرات می شود ذکر کرد که رطیل یکی از آفریده شدگان شگفت انگیز و خیلی جذاب و مورد توجه پروردگار بزرگ و کریم می باشد. خیلی از ما درباره ی عنکبوتیان دید و نگاه غلطی داریم و مسئول تمامی این قضایا سینما و تلویزیون می باشد که در برخی از فیلمها و برنامه ها به غلط و اشتباه بر ضد این مخلوق شگفت انگیز شایعه پراکنی نموده و عنکبوتیها را مخلوقاتی کشنده و مرگبار وصف نمودند . عنکبوتیان مثل بسیاری از موجودات شیوه ها و امکاناتی واسه ی دفاع از خویش یا شکار داشته و مقدار خیلی کمی از عنکبوتیان می باشند که قادر به کشتن انسان هستند .اما می بایست دانسته باشید که بسیاری از انسانهایی که به سبب حمله سگهای تربیت شده داخل کشور های اروپایی یا آمریکایی از بین می روند دهها برابر زیادتر از اشخاصیست است که به موجب سم یا نیش عنکبوتیان کشته شده اند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عنکبوتی غول پیکر به نام رطیل تماس بگیرید.

کتاب دوزخ اما سرد که توسط ایرا چرنوس نوشته و به دست وحید ولی زاده ترجمه گشته است.که دارای پنجاه صفحه می باشد.این نوشته در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت به انتشار رسیده است. خیلی از تفسیرگران پسامدرنیسم اینگونه می پندارند و تصور و گمان این را دارند که اختلاف و مغایرت مصمم بین زمان متمدن و عصر و زمان پسامدرن وجود داشته و دارد.زمان مدرن هنگامی می باشد که در آخر قرن هفدهم شروع خواهد شد و در دورانی در دهه هزار و نهصد و شصت به آخر می رسد .زمان و دوران پسامدرن چند دهه ی آخر می باشد.خیلی ها اعتقاد دارند که یکی از اساسی ترین اختلافات و مغایرتها بین این دو دوره به مساله ی واحد و یک دست و کلی بودن و تمامیت ارتباط دارد .بشریت در زمان متمدن و مدرن خواستار انواعی از کلیت بودند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دوزخ اما سرد تماس بگیرید.

دانلود کتاب تاملی بر نظریه تکامل که توسط شورش نوشته شده است.که دارای بیست و هشت صفحه می باشد.در سال دو هزار و چهارده میلادی هم زمان با بیست بهمن و دویست و پنجمین بزرگداشت و سال روز به دنیا آمدن شخصی می باشد که دنیای انسانی و اندیشه های آدم را واسه ی تمام مر متحول کرده است. چارلز داروین با اعتماد و تکیه نمودن به دانش زیست شناسی و تئوری های کامل شده ی اقسام و اشکال گوناگون از قبیل موجودات زنده در روی زمین را واسه ی اولین دفعه ثابت کرد و عرضه نمود . به سال دو هزار و پانصد و هشتا و یک داروین در نوشته ای درمورد سرچشمه ی گونه ها به علت و سبب منتخبات طبیعی و نگهداری کردن از نوعِ برتر در کشمکش های زندگی که هم اکنون به اجمال سرمنشاء گونه ها به او اسم داده اند واسه ی نخستین دفعه تئوری علمی کامل و توسعه یافته ی زندگی در دنیای هستی را توسعه و تدوین کرده است.در این خصوص فرضیات نپخته از سمت زیست شناسان و زمین شناسان و جامعه شناسانی همانند مالتوس عرضه شده بود ولی هیچ کدام قادر نبودند معمای هستی را با اطلاعات علمی ثابت کنند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاملی بر نظریه تکامل تماس بگیرید.

کتاب علوم زمین فضا که توسط ماروین تالمن نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای هفتاد و پنج صفحه می باشد. سخت کوشی و تلاش های این اثر عملی آسانند و موردها و وسیله های مورد احتیاج آنها در بیشتر منزل ها پیدا خواهند شد یا می شود آنها را به راحتی آماده کرد.بسیاری از این سخت کوشی ها و کارها را می توانیم داخل منازل انجام دهیم.اما چه داخل خانه و چه داخل مدرسه ارزش و نیاز و اهمیت انجام دادن آنها را به طور گروهی نمی بایست از یاد برد .واسه ی آنکه آموزش های مشارکتی و مهارت کار گروهی از کارگزاران آموزش و پرورش حال حاضر می باشد.صحبت نهایی هم آنکه اندیشمندان علم را شیوه ای دانسته اند که پیدا کردن جوابهای آدم را به درست ترین امکان می دهند.اهداف مهم این نمونه ارائه دادن تمرین هایی واسه ی یادگیری اینطور شیوه ها می باشد.با این معنی که اندیشه ی علمی در کودکان و نوجوانان و مهارت و یادگیری که در سرنوشت روزمره انسانها و تصمیم گیری های درسشان کاربرد خواهد داشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب علوم زمین فضا تماس بگیرید.

کتاب علم وراثت که توسط شارلوت آورباخ نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سیصد و هفتاد و چهار صفحه است. علم ژنتیک یکی از زیر مجموعه های علوم زیستی می باشد. به دلیل قانونها و مفهوم و معانی وجود داشته در این علم خواهیم توانست متوجه ی داشتن یا نداشتن شباهت دو موجود در مقابل هم دیگر شویم و بفهمیم که چگونه و برای چه اینطور داشتن و یا نداشتن شباهت در داخل یک اجتماع گیاهی و یا اجتماع جانوری تشکیل شده است. علم ژنتیک علم منتقل کردن اطلاعات بیولوژیکی از سلولی به سلول دیگر می باشد که از پدر و مادر به فرزند و در آخر از یک نسل به نسل بعدی است. ژنتیک با چطور بودن این انتقال ها که بر پایه ی اختلالات و شباهت های وجود داشته در ارگانیسم‌ها می باشد سر و کار خواهد داشت. علم ژنتیک درباره ی سرنوشت و مطالب فیزیکی و شیمیایی این اطلاعات همچنان حرف می‌ زند. کتاب موجود موجب و دلیل و نتیجه توارث را که حرف و بحثی آموزنده و همچنان بسیار شیرین می باشد با زبانی خیلی روشن توضیح داده شده است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب علم وراثت تماس بگیرید.

کتاب رازهای علمی برای نوجوانان که توسط فرانسوا شریه نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن صد و سی و یک صفحه است. هیچ اتفاقی بی دلیل نمی باشد.این تحقیق و آزمایش می باشد که ما را به فهمیدن علل حادثه ها رهنمون نماید. اندیشمندان دنیا تمامی سوالات و جوابها و سبب پدیده‌ها را به موجب آزمایش دریافت کرده اند.گالیله متفکر و اندیشمند مشهور ایتالیایی چهارصد سال قبل گفته که آزمایش زیادتر از مطالعه ی کتاب و پای‌بند بودن به دلیلها و اعتقادات دیگران ما را به کشف واقعیت ها پیش می برد.شاید شما تا الان نوشته های علمی بسیاری در خصوص آزمایشها مطالعه کرده باشید اما با خواندن این اثر متوجه خواهید شد که متون آن خلاصه ای از علم و سرگرمی می باشد .در زمینه خود به طور کامل جدید است.امکان دارد شما وقت انجام دادن تجربه های این نوشته را نداشته باشید و تنها به مطالعه مطالب آن راضی شوید.به این سبب نیز شما دانسته ها و علم کوچک ولی مفید کسب نموده اید. با اتفاقات علمی بسیاری اشنا خواهید شد به شرطی که آن را الکی مطالعه نکنید و در مطالبش توجه فراوان داشته باشید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رازهای علمی برای نوجوانان تماس بگیرید.

کتاب تبار انسان که توسط چارلز داروین نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سی صفحه است.آقای چارلز داروین یکی از زیست‌شناسان مشهور که اهل انگلیس بوده است چهره معروف و سرشناس قرن نوزده میلادی می باشد. قرن نوزدهم را به سبب رویدادها و مسائل متاثری که نظرهای کامل شده ی زیستی داروین بر تفکرات و ذهن ها گذاشته بود قرن داروین اسم داده اند. قبل از داروین نظرهای زیست‌شناسی بر اساس ثبات انواع پایدار بود که با نظرهای دینی و فلسفی دوران هم‌خوانی کاملی داشت. تبار بشر و انتخاب نمودن طبیعی در رابطه با جنسیّت اسم اثری در نظریات کامل نوشته ی طبیعی‌دان انگلیسی تبار چارلز داروین می باشد که نخستین بار در سال هزار و هشتصد و هفتاد و یک میلادی منتشر شده است . این دوّمین نوشته ی کامل او بعد از خاستگاه گونه‌ها در سال هزار و هشتصد و پنجاه و نه است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تبار انسان تماس بگیرید.

کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها که توسط شهروز حسنی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن دویست و نوزده صفحه است.داروینیسم نمونه جمع آوری شده از جنبش‌ها و معنی و مفهوم های در ارتباط با ایده‌های عوض شدن صورت و چهره ی گونه‌ها یا کامل شدن آنها است. که بعضی از فکرها با رابطه با کار چارلز داروین می باشد. مفاهیم داروینیسم در مسیر و طی وقت و دوران عوض شده است و بسته به آنکه چه شخصی و در چه وقت از این اصطلاحات استفاده می نموده معنی و مفهومات گوناگونی داشته‌ است. در ایالت متحده داروینیسم اکثرا به دست آفرینش‌گرایان به دلیل یک اصطلاح حقیر کننده در اشاره به اعتقاداتی مانند طبیعتگرایی ماوراءطبیعی برای استفاده کردن انجام می شده است. ولی داخل بریتانیا این اصطلاح معنی منفی نداشته و به طور آزادانه به عنوان یک قسمت جزئی در روبرو شدن با تکامل و به طور بخصوص در تمدن و تکامل به دست انتخاب طبیعی صورت گرفته است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فرضیه شجره و خلقت نخستین انسان ها تماس بگیرید.

کتاب معماها و سرگرمی های ریاضی که توسط سام لوید نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن دویست و نود و دو صفحه است. نویسنده معروف سام لوید یکی از سرشناسترین و بزرگ ترین پایه گذاران سرگرمی های ریاضی دنیا در سی ژانویه سال هزار و هشتصد و چهل و یک در فیلادلفیا متولد شده است . پدر وی او را در سن سه سالگی به نیویورک برده است . سام لوید زمان دبستان و دبیرستان را در همان جا سپری کرد و در هفده سالگی دوره ی متوسطه را به آخر رساند . استعدادهای بسیار عجیبی در تردستی و شطرنج تا کردن کاغذ واسه ی درست نمودن شکل های گوناگون و ارائه دادن راه حل واسه ی بازیهای ذهنی در ریاضی و در آخر طرح و حل معماها داشته است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب معماها و سرگرمی های ریاضی تماس بگیرید.

صفحه1 از4

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید