خرید کتاب

پشتیبانی : 9 صبح لغایت 12 شب ( خط ویژه: 02122251758-- 02188478196---مشاور فنی: 09125343644)

0
0
0

کتاب علمی

دانلود کتاب علمی,معرفی کتاب های علمی و دانلود رایگان کتاب علمی,خرید کتاب علمی

 

 ..........................................................................................................................

کتاب زنان ریاضی دان و دانشمند نوشته انجمن ملی معلمان ریاضی آمریکا و کانادا می باشد و توسط پرویز امینی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به چاپ رسیده و در انتشارات نی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و بیست و دو صفحه است.کتاب زنان ریاضی دان و دانشمند از کمتر اثرهایی می باشد که درمورد زنانی حرف می زند که با وجود محدودیتها و باور همگانی در اینباره که علم یک حرفه مردانه می باشد خویش را به اجتماع خود شناسانده اند و با وجود خویش مهر اشتباه بر این حرفها و باورها زده اند که دانشمند نخواهد توانست زن باشد. انجمن ملی معلمان ریاضی آمریکا و کانادا که مسئولیت آموزش معلمان ریاضی را به کول خود کشانده اند در عملی کم نظیر با همکاری بیست فرد از معلمها و افراد معروف ریاضی و علوم به جمع کردن اطلاعات لازم به موجب نگارش این اثر درمورد نقش و موقعیت زنان اندیشمند در تاریخ علم یاری کرده اند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زنان ریاضی دان و دانشمند تماس بگیرید.

زنان ریاضی دان و دانشمند

کتاب نیوتن در ۹۰ دقیقه که به دست جان گریبین و مری گریبین نگاشته و توسط پریسا همایون روز ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به انتشار رسیده و در نشر ذکر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد شصت و چهار صفحه است.اثر نیوتن در ۹۰ دقیقه كه واسه ی نوجوانان و جوانان به فارسی برگردانده شده شامل قصه های زندگی و کوشش و اکتشافات آیزاك نیوتن یکی از دانشمندان و فیزیكدانان و ریاضی‌دان و فیلسوف انگلیسی می باشد. او شیوه ی جدید مشاهده علمی را كه گالیله مبدع آن بود ادامه داد و خواندن كپلر را کامل نمود. او قوانین جاذبه عمومی را كشف كرده و قانونهای مهم و اساسی دینامیك را وضع کرد.او هم اکنون تئوری نور و رنگ را ارائه کرد و پایه ی كشفیات اساسی عدسی‌ها را پی‌ریزی نمود. نیوتن بعد از آن كه مطالعه های علمی خویش را تكمیل كرد ریاست ضرابخانه سلطنتی را در دست گرفت. و اصلاحات ضروری را در سیستم پولی كشور انگلستان پایه گذاری نمود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نیوتن در ۹۰ دقیقه تماس بگیرید.

نیوتن در ۹۰ دقیقه

دانلود کتاب مقدمات کیهان شناسی که توسط شهرام طالعی نوشته شده است.که دارای بیست و چهار صفحه می باشد.این اثر کتابی خیلی جالب واسه ی شناخت کیهان و کهکشانها است که دارای تصویرهایی زیبا نیز به توضیحات اضافه شده که مطالعه این کتاب را لذت بخش خواهد کرد.کیهان شناسی در یونانی به معنای عالم می باشد. پس کیهان شناسی به مطالعه نمودن عالم خواهد پرداخت. در حقیقت کیهان شناسی شاخه ای از علم ستاره شناسی می باشد که ساختار دنیا را مطالعه می نماید. موضوعات ارتباط داشته به مبدأ آفرینش و سیر تکاملی دنیا بوسیله ستاره شناسی و فلسفه و دین مورد پژوهش قرار می گیرد. شهرام طالعی و مدرس نجوم در این اثر مختصری از دانش و علم کیهان شناسی را جمع نموده است.مباحثی که این اثر به اختصار توضیح داده شده این است که کیهان شناسی چه چیزی می باشد و کهکشانها و انواع کهکشان ها و رفتار کهکشانها و کهکشانهای رادیویی و خوشه های کهکشانی و سیر تحولات و دگرگونی کیهان شناسی و مراحل تکامل کیهان و بیگ بنگ چه چیزی است می باشد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مقدمات کیهان شناسی تماس بگیرید.

کتاب مجموعه یادداشت های جنگ نرم که توسط میلاد منصوری نوشته شده است.که دارای سی و شش صفحه می باشد.نوشته ی فوق نمونه جمع آوری شده از مقالات حوزه جنگ نرم به انضمام متن کامل اسناد تأملات راهبردی حزب مشارکت است. با مقایسه کردن اجمالی بین اجتماع دینی و غیر دینی این سوالات مهم و اصولی در اندیشه به وجود می آیند که برای چه فتنه های رنگارنگ اعم از سیاسی و اعتقادی در بلاد مسلمین به طور عامیانه و در اجتماع ما به طور خاص و به شکل پی در پی انجام می گیرد و در کشورهای غیر مسلمانان و بلاد کفر اینگونه نیست. در جواب می شود گفت اینگونه استدلال نمود که به طور اساسی با صورت گیری اجتماع دینی همه ی معادلات حاکم بر جامعه تبدیل به قانونها و سنن لایتغیر الهی مناسب بر ظرفیت های یک اجتماع دینی می شود .اینطور آزمایشات و فتنه ها عمیق و در هم پیچیده بواسطه جاری نبودن احکام خاص اجتماعات دینی در بلاد کفر صورت نخواهد پذیرفت و نه آن که امتحان نخواهد گرفت بلکه بدین معنی که دچار این کوران های سخت و مهلک نمی گردد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مجموعه یادداشت های جنگ نرم تماس بگیرید.

 • اسیا
 • امیر کبیر
 • نیل
 • بنگاه ترجمه
 • جاویدان
 • دادجو
 • دنیای کتاب
 • عطایی
 • علمی
 • فروغی
 • کتاب جیبی
 • کورش