توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب مارکس و سیاست مدرن نوشته بابک احمدی می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج به چاپ رسیده و در انتشارات مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هشتصد و بیست و هشت صفحه است.موضوع این اثر جایگاه نظریه انتقادی كارل ماركس در سخن سیاسی مدرن بوده كه در طول دو قسمت سامان پیدا کرده است.نویسنده بر این اعتقاد بوده كه ماركس نظریه‌ای اجتماعی و انتقادی بنا نهاد كه هم اکنون هم واسه ی اندیشمندان و فلاسفه علوم اجتماعی مطرح و بسیار اساسی است و از جنبه‌هایی فعالیت دارد. او نه تنها بر پیروان راست كیش خویش یعنی اندیشگرانی همانند لوكاچ و كارل كرش و آنتونیو گرامشی و لویی آلتوسر و لوچوكولتی و همچنان بر بسیاری از سیاست‌ مداران و انقلابی‌ها و بل بر بعضی از افراد مشهور فلسفه و علوم انسانی سده بیستم كه به گرایش‌های مختلف فكری تعلق داشته‌اند اثر گذاشته است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مارکس و سیاست مدرن تماس بگیرید.

مارکس و سیاست مدرن

کتاب فمینیسم نوشته سوزان آلیس واتکینز می باشد و توسط زیبا جلالی نائینی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به چاپ رسیده و در انتشارات شیرازه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هفتاد و سه صفحه است.فمینیسم به مفهوم مورد شک قرار دادن بخش بندی کار در دنیا می باشد که مرد را مسئول حوزه ی عمومی یعنی کار و ورزش و جنگ و دولت قرار داده است.در صورتی که زنها با جان کندن داخل منزل بار زندگی خانوادگی را بی آنکه حضور فعال در اجتماع داشته باشند به دوش بکشند. فمینیسم هز اندازه مسیرهای افراطی ای نیز دارد ولی واکنشی بوده در مقابل هزاران سال مردسالاری در همه ی کشور ها که زنان را از حق آموزش و حتی رای دادن محروم نموده بود .واسه ی خیلی همچنان کلنه فمینیسم هنوز معادل مرد ستیزی یا جنگ بین جنسیت ها است و چشم اندازی از رقابت زنان و مردان را تداعی می نماید. برای خرید کتاب فمینیسم به لینک موجود مراجعه نمایید.

فمینیسم

کتاب نظریه بیگانگی مارکس نوشته ایشتوان مساروش می باشد و توسط حسن شمس آوری و کاظم فیروزمند ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به چاپ رسیده و در انتشارات مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و هفتاد و هشت صفحه است.معنی بیگانگی یا از خویش بیگانگی آدمی در وجوه متفاوت آن بیگانگی از خویش و بیگانگی از طبیعت و بیگانگی از انسان‌ها از معانی كانونی نظریات كارل ماركس دانشمند و اقتصاددان و جامعه‌شناس و فیلسوف آلمانی می باشد كه همچنان در تفکرات سیاسی و فلسفی قبل از او همچنان سابقه قابل توجهی داشته است. بدنه مهم و اساسی و نظرات ماركس در اینباره در دست نوشته‌های اقتصادی و فلسفی آمده است و اثر فوق با تاكید بر آن اثر البته در چارچوب كلیت نوشته های ماركس به تحقیق و تحلیل و معرفی این دیدگاه‌ها پرداخته است. اثر فوق در سه قسمت اصلی سامان پیدا کرده اند است. برای خرید کتاب نظریه بیگانگی مارکس به لینک موجود مراجعه نمایید.

نظریه بیگانگی مارکس

کتاب تاریخ سیر فلسفه در اروپا که به دست علی اصغر حلبی نگاشته شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد پانصد و نود و پنج صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به انتشار رسیده و در نشر قطره چاپ گشته است. کتاب تاریخ سیر فلسفه در اروپا به طور اساسی واسه ی دانشجويان فلسفه و آن دسته از مطالعه کنندگان فراهم آمده است كه خواهان این هستند بی توقف و صرف وقت بسیار و زمان و مكان سرنوشت و خلاصه تفکرات فيلسوفي از فيلسوفان را بيابند و مطالعه کنند .ولی فلسفه چيست .فلسفه دوست داشتن دانش و علم است و فيلسوف علاقه مند دانایی و خردورزي. ولی هر فردی كه چيزي را دوست داشته به این معني نبوده كه مطلوب خود را بدست آورده و او را در بغل گرفته و نه بلكه بدين مفهوم است كه سراغ چيزي كه دوست دارد خواهد رفت و بسا كه هیچ وقت به مطلوب خویش نمي رسد اما او البته سست نخواهد شد و مسیر اندیشه و فلسفيدن خویش را ادامه مي دهد. برای خرید کتاب تاریخ سیر فلسفه در اروپا به لینک موجود مراجعه نمایید.

تاریخ سیر فلسفه در اروپا

کتاب پیوند علم و عرفان نوشته محسن فرشاد می باشد .اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت به چاپ رسیده و در انتشارات علم چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد پانصد و ده صفحه است. در این اثر به بحث درمورد اتحاد علم و عرفان نیز پرداخته است. این دو رشته ی معرفت بشری عاقبت به یک معرفت تک و واحد خواهند رسید و جویبار هر دو به یک دریا سرازیر می شود . در حال حاضر اکثر اندیشمندان ژرف اندیش به شعور ذاتی عالم هستی ایمان پیدا نموده اند و از روش علم آن را به اثبات می رسانند.مولانا شاید یکی از کهن ترین اشخاصی باشد که بعد از تائوی چین و فلسفۀ هند و دانش و فلسفۀ کهن بودیسم به شعور ذره ها و تمامی کیهان پی برده و آن را در شعرهای خویش آورده است. اگر ما به فلسفۀ تئوری کوانتوم نگاهی بیندازیم این اندیشه را در آنجا خواهیم پیدا کرد. اثر فوق به تفکرات و شعرهای مولانا اشاره می نماید که در نظریۀ کوانتوم وجود دارد. برای خرید کتاب پیوند علم و عرفان به لینک موجود مراجعه نمایید.

پیوند علم و عرفان

کتاب آشنایی با آکویناس که به دست پل استراترن نگاشته و توسط شهرام حمزه ای ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هشتاد و دو صفحه است.توماس آکویناس معروف ترین فیلسوف و متکلم زمان قرون وسطی می باشد . او اواخر سال هزار و دویست و بیست و چهار یا اوایل سال هزار و دویست و بیست و پنج میلادی در قلعه روکاسکا در نواحی اکینیو در نزدیکی شهر ناپل ایتالیا داخل خانواده ای اشرافی متولد شده است . اگر بخواهیم بر پایه ی لقب او که گاو نر زبان بسته می باشد حکم کنیم می بایست بگوییم که او نسبتا چاق بوده است. ویل دورانت می‌گوید دوستان او نامش را گاو بزرگ زبان بسته سیسیل گذاشته بودند. پدرش فئودال در نواحی اکینو بود و توماس را که کوچکترین پسرش بود در پنج سالگی به دیر فرستاد به امید آنکه روزی رئیس آن منطقه شود. توماس در آن دیر که مونته کاسینو اسم داشت به عنوان طلبه به تحصیل پرداخت تا در آینده یک راهب شود. برای خرید کتاب آشنایی با آکویناس به لینک موجود مراجعه نمایید.

آشنایی با آکویناس

کتاب آشنایی با آگوستین قدیس که به دست پل استراترن نگاشته و توسط شهرام حمزه ای ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج به انتشار رسیده و در نشر مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتاد و چهار صفحه است.آگوستین از اندیشمندان و فلاسفه ی قرن چهارم داخل شهر کوچکی به اسم تاگاسته در الجزایر متولد شده است .او زمان جوانی را به عیاشی گذارند که در اثر مشهور خویش اعترافات از این زمان عمر خود بسیار زیاد انتقاد نموده است. او بعد از سپری کردن زمان جوانی عاقبت به کیش مانوی درآمد و در سن سی و دو سالگی سالگی با شک کردن در آیین مانوی مسلک مسیحی را انتخاب نمود.آگوستین با کوشش های بسیاری توانست آموزه‌های فلوطین را با مسیحیت پولس قدیس در بیامیزد و مکتب نو افلاطونی را متحول کند. او با این عمل ضمن پیوند سنت فلسفی یونان باستان با مسیحیت سبب پیشبرد فلسفه شد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آشنایی با آگوستین قدیس تماس بگیرید.

آشنایی با آگوستین قدیس

کتاب آشنایی با اسپینوزا نوشته پل استراترن می باشد و توسط شهرام حمزه ای ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به چاپ رسیده و در انتشارات مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتاد و پنج صفحه است.باروخ اسپینوزا یکی از فیلسوفان معروف هلندی می باشد. او قابلیت‌های علمی بسیار زیاد و گستره و با ارزشی داشته است. اثرهای او تا سال‌ها بعد از فوت کردنش به صورت کامل درک نشد. در حال حاضر و هم اکنون اسپینوزا یکی از بزرگ‌ترین خردگرایان فلسفه قرن هفدهم به حساب می آید. اسپینوزا به واسطهٔ نوشتن اساسی ترین اثرش و اخلاقیات که بعد از فوت او به چاپ رسید و در آن دوگانه‌انگاری دکارتی را به چالش می کشاند یکی از اساسی ترین فیلسوفان تاریخ فلسفهٔ غرب به حساب می‌رود. فیلسوف و تاریخشناس گئورگ ویلهلم فریدریش هگل درمورد فیلسوفان هم دوره ی خویش نگاشته که شما یا پیرو اسپینوزا می باشد و یا به طور اساسی فیلسوف نمی باشند. برای خرید کتاب آشنایی با اسپینوزا به لینک موجود مراجعه نمایید.

آشنایی با اسپینوزا

کتاب آشنایی با افلاطون که به دست پل استراترن نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هشتاد و دو صفحه است.آریستوکلس مشهور به افلاطون یا پلاتون دوّمین دانشمند و فیلسوف از فلاسفه ی بزرگ سه‌گانه یونانی یعنی سقراط و افلاطون و ارسطو می باشد. افلاطون اولین فیلسوفی بوده که اثرهای مکتوب از خویش به جای گذاشته است. هم اکنون خیلی او را از معروف ترین فیلسوف تاریخ دانسته اند .افلاطون در آتن در سال چهارصد و بیست و هفت قبل از میلاد داخل یک خانواده ی نیرومند و عالی رتبه ی سیاسی و اشرافی به دنیا آمده است . او از بچگی خیلی تیز هوش بود. پدرش واسه ی او بهترین معلم موسیقی و فلسفه و ژیمناستیک و ادبیات را گرفت. فیثاغورث اثر بسیاری در او گذاشت. زمان جوانی او همراه بود با زمان درخشندگی فرهنگ آتنی و در همان عصر در سن بیست سالگی با سقراط دیدار داشت و شاگرد او شد.  برای خرید کتاب آشنایی با افلاطون به لینک موجود مراجعه نمایید.

آشنایی با افلاطون

کتاب آشنایی با برتراند راسل که به دست پل استراترن نگاشته و توسط کاظم فیروزمند ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر مرکز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد شصت و چهار صفحه است. برتراند آرتور ویلیام راسل یکی از فیلسوفان و منطق‌دانان و ریاضی‌دان و تاریخ شناس و جامعه‌شناس و فعّال صلح‌طلب انگلیسی بوده که در قرن بیستم زندگی می نموده است. هر چند راسل خیلی از زندگی خود را داخل انگلستان سپری کرد ولی اصلیتی ولزی داشت. خانوادهٔ برتراند راسل از شهروندان کهن و بانفوذ انگلستان بودند . پدر او جان راسل لرد آمبرلی که مردی بدون دین بود همچنان از اشراف‌زادگان به حساب می آمد.در سال هزار و هشتصد و هفتاد و چهار مادر خود را که از مبارزان آزادی زنها بود به موجب اثر دیفتری از دست داد. زمان کمی گذشته بود که بعد از آن خواهر خود راشل که از وی چهار سال بزرگتر بود از دست داد . برای خرید کتاب آشنایی با برتراند راسل به لینک موجود مراجعه نمایید.

آشنایی با برتراند راسل

صفحه1 از7

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید