توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب فلسفه علم که توسط سمیر اکاشا نوشته شده است.که دارای دویست و نوزده صفحه می باشد.اثر فلسفه علم نگاشته شده به دست سمیر اکاشا مقدمه اى بسیار کوتاه بر فلسفه علم معاصر می باشد که موضوع های مهم و اساسی این شاخه از فلسفه را شامل می شود و کوشش کرده است تا سؤالات موجود در اطراف و پیرامون علم و امّا و اگرهاى آن را جواب دهد.در میان اثرهایی که در خصوص مبانى فلسفه علم نوشته شده است اثر اکاشا کاری درخور تأمل می باشد. سمیر اکاشا مدرس فلسفه داخل دانشگاه یورک کانادا بوده است. از او نوشته ها و نمونه های جمع آوری شده از مقالاتى در حوزه فلسفه علم و فلسفه زیست شناسى و شناخت شناسى در مجلات فلسفى به انتشار رسیده است. او با سابقه ی درس دادن داخل دانشگاه ملى مکزیکو را همچنان دارد. اکاشا در این اثر مبانى فلسفه علم را برگرفته و تشکیل شده بر هفت قسمت طرح نموده است.که از جمله علم چیست و استدلال علمى و تبیین علم و رئالیسم و ضدرئالیسم و تحول علمى و انقلاب علمى و مسائل فلسفى فیزیک و زیست شناسى و روان شناسى و علم و منتقدانش می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فلسفه علم تماس بگیرید.

کتاب سرمایه نوشته کارل مارکس می باشد. کارل هاینریش مارکس متولد شده در پنج ماه مه سال هزار و هشتصد و هجده داخل تریر پروس می باشد.او یکی از اندیشمندان انقلابی و فیلسوف و جامعه‌شناس و تاریخ‌دان و اقتصاددان آلمانی و از متاثر ترین دانشمندان همه ی دوره ها و اعصار است. او به همراه فردریش انگلس و مانیفست کمونیست در سال هزار و هشتصد و چهل و هشت که معروفترین رساله تاریخ جنبش سوسیالیستی بوده است را به انتشار می رساند. مارکس همانند نویسنده سرمایه اساسی و اصلی ترین اثر این جنبش است. این آثار به همراه برخی دیگر از تالیفات او و انگلس پایه گذار و جوهره مهم و اصلی اندیشه ی مارکسیسم را به وجود می آورند . تاریخ همه جامعه تا کنون تاریخ مبارزه طبقاتی بوده است .از جمله معروفترین جملات مارکس درمورد تاریخ می باشد که در خط اول مانیفست کمونیست خلاصه گشته است.مارکس در اخر در چهارده مارس هزار و هشتصد و هشتاد و سه داخل لندن چشم بر دنیا می بندد و دار فانی را وداع می گوید. برای خرید کتاب سرمایه به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب تماما مخصوص که توسط نویسنده ایرانی یعنی عباس معروفی نوشته شده است .نوشته از زبان شخصی به اسم عباس که از کشور رفته است و تنهایی در برلین زندگی می نماید تعریف می شود.در حوزه عمومیِ عرفی هم اکنون مردم به کمک خرد عملی مسائل خود را حل می نمایند . میان عبور از اندیشه ی عملی در قلمرو حقیت و ورود به فانتزی که به مفهوم رهایی از منطق می باشد ارتباط بسیار نزدیکی وجود داشته است. از خرد ناب نمی شود به صورتی طبیعی به قلمرو تخیل داخل شد. به کمک خرد عملی است که راوی از فضای پیش مدرنیته‌ای به فضایی پسامدرنیته ای انتقال پیدا می کند. و پدیده‌ تبعید را با نرمی به حقیقت و خیال پیوند می‌دهد.هرچه مرز واقعیت و خیال نازک‌تر می‌شود، رهایی رمان از خرد ناب بیشتر می‌شود و امکان عمل‌کرد خرد عملی در رویدادها به آزادی در حوزه رمان نیروی بیشتری می‌دهد. فردی که دچار نوعی تنهایی و سردرگمی شده است .چیزی واسه ی ارامش دادن به او و تغییر احساس سردرگمی و حس رضایت از زندگی واسه ی این فرد وجود ندارد در حقیقت گفتگوهای درونی و رویدادهای زندگیش را این شخص در زمان چند ماه از زبان خود می گوید می شنوید. برای خرید کتاب تماما مخصوص به لینک موجود مراجعه نمایید.

.کتاب آواره و سایه اش به نوشته فریدریش نیچه است.او یکی از دانشمندان و شاعر و آهنگساز و فیلولوژیست کلاسیک بزرگ آلمانی بود.از معروفترین اعتقادات او نقد فرهنگ و دین و اندیشه و فلسفه حال حاضر بر بنای پرسش های بنیادینی درمورد بنیان اهمیت ها و اخلاق بوده‌ می باشد. اثرهای نگاشته شده به دست او سبک تازه‌ای در زبان آلمانی به حساب می آید. اثرهایی خیلی عمیق و پر از تلخیص و متصل بر اندیشه های انقلابی که نیچه خود شیوه نوشتاری خود را گزین گویی‌ها اسم داده است.یکی از گفته های او این است که اگر یکی از هدفهای پروردگار علاقه و عشق ورزیدن بود نخستین کاری که او می نمود چشم پوشی از قضاوت و دادرسی بود. برای آنکه یک دادرسی و قضاوت هیچ رابطه ای به محبت و عشق ورزی نخواهد داشت.این مقارنت به هر صورت به نفع من بود برای آنکه در تمامی روزهای کودکی روز تولد من با جشنی عمومی همراه بود.پدر فریدریش از کشیشان لوتری بود و اجداد مادری او همچنان تمامی کشیش بودند. فریدریش نیچه نخستین ثمره ازدواج آنها بود. آنها دو فرزند دیگر همچنان به دنیا می‌آورند. برای خرید کتاب آواره و سایه اش به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب گروه محکومین که به دست فرانتس کافکا نوشته و به دست صادق هدایت ترجمه شده است. خیلی از اشخاص صاحب نظر تبلش نموده اند با انالیز کردن اثرهای کافکا در حول کتابهای ادبی از جمله مدرنیسم معانی پر مفهومتر از آنها کشف کنند. افسردگی و نا امید بودن حاکم بر حال کتابها و نوشته های کافکا نمادی از اگزیستانسیالیسم به شمار می رود.بعضی دیگر به تمسخر کردن بوروکراسی در داستانهایی همانند گروه محکومین و محاکمه و قصر را نمایان کننده از دوستداری به مارکسیسم دانسته اند و با این حال که بعضی دیگر سبب مخالفتهای کافکا با بوروکراسی را آنارشیسم ذکر نموده است.كافكا در این اثر سرگذشت محکوم بودن انسانها را به طور شگفت آوری در قالب قصه گفته است. سرزمینی كه نماد جهان است. انسان با همه ی کوشش هایی كه در مسیر زندگی‌اش می نمایند سرانجام چاره و فراری از مرگ نداشته است. محكومین این سرزمین آدمها می باشند كه در آخر می بایست بر بستر مرگ خوابیده و بدون آن كه دانسته باشند جرمشان چه چیزی است تن به مرگ دهند . محكومیت این جا هیچ وقت از نوع مرگ خود خبر نداشته و فقط در آخرین لحظات زندگیشان به جرم خود و بر مرگ خود واقف می گردند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گروه محکومین تماس بگیرید.

کتاب غیر منتظره نوشته شده به دست کریستین بوبن می باشد.که با ترجمه ی نگار صدقی انجام شده است.کریستین بوبن نگارنده ی اهل فرانسه که متولد شده در بیست و چهار آوریل هزار و نهصد و پنجاه و یک می باشد. او بعد از درس خواندن در زمینه ی رشته فلسفه به نگارندگی روی برد و تا الان زیادتر از سی کتاب از او به چاپ رسیده است. کودکی و عشق و تنهایی دست رنج به وجود آوردن نوشته های او می باشد. آثار بوبن مثل یک زنجیر به هم متصل شده است که هر کدام تصویر دیگری را روشن خواهد نمود و در بغل همدیگر تابلوی زندگی و اندیشه های نگارنده را به وجود می آورد. واسه ی او تجربه‌های بسیار ساده زندگی و کودکی و عشق و تنها بودن از عوامل آفرینش اثرها و نوشته های عاشقانه‌ است. بوبن زیادتر از آن که به مضوع ها و واژگان ارزش دهد به صدا و لحن کلمه و صحبت پرداخته است .با این حال نگاشته های او پر از فکر و تفکر هستند. تفکراتی که از سرنوشت عاشقانه او و از علاقه اش به زندگی کردن سرچشمه می‌گیرد. برای خرید کتاب غیر منتظره به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب تحلیل ارزش های سنتی و مدرن که توسط تقی آزادارمکی و امیر ملکی نوشته شده است.که دارای بیست و پنج صفحه می باشد. در حل کردن ارتباطات میان سنت و مدرنیته با پایه های نیاز و اهمیت های سنتی و مدرن بعضی از دانشمندان بر این اعتقادنند که در رویدادها و اتفاقات و انجام و اجرای مدرنیته برخی از عنصرهای سنتی ساختار فرهنگی اجتماع از بین رفته و گسسته خواهد شد . با دقت بر آنکه اجتماع ما آهنگ پیشرفت و انقلاب را با سرعتی بسیار زیاد در پیش گرفته است.جواب دادن به این سوالات اضطراری به نظر و دیدمتن خواهد رساند که در حال اوضاع عنصرهای سنتی نظام فرهنگی داخل اجتماع ایران چطور می باشد. تحقیقات موجود با اتخاذ پیدا نمودن راه و روش مقابله و بکار بردن داده های شامل از موج چهارم طرح تحقیقات اهمیت دنیا افزون بر خواندن خانواده گرایی و دینداری به موجب عناصر سنتی .نظام فرهنگی اجتماع ایران هم اکنون به تشبیه آن با سه دسته از کشورهای دنیا پرداخته و نتیجه پژوهش ها بیانگر این امر است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تحلیل ارزش های سنتی و مدرن تماس بگیرید.

کتاب کلان شهر که توسط گئورگ زیمل نوشته شده است.که دارای هشت صفحه می باشد. گئورگ زیمل یکی از جامعه‌شناسان معروف آلمانی و اندیشمند و فلسفه دان نوکانتی می باشد که از پیش‌گامان جامعه‌شناسی به حساب می آید. او به وجود آورنده ی مکتبی در جامعه‌شناسی به اسم جامعه‌شناسی صوری می باشد و اعتقاد دارد می بایست که کارها و اعمال اجتماعی را خالی از مضمون و مفهوم مورد تحقیق و پژوهش قرار داد و به شکل ها و صورت‌های عوامل اجتماعی ارزش قاعل شد و اهمیت فراوان داد.زیمل زیادتر به سبب یک مقاله نگار ماهر و حاذق شناخته شده است. مقالات زیادی از او وجود دارد و بر جای مانده که بسیار کمی از آنها به زبان انگلیسی و اندک و مقدار خیلی کمی به فارسی برگردانده شده است. فلسفه ی پول کلانشهر و زندگی اندیشه درمورد اختلافات اجتماعی پیش قدمی بر علم اخلاق می باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کلان شهر تماس بگیرید.

کتاب پنجاه و دو پرسش فلسفی و منطقی برای کودکان که توسط کریم مصطفی نوشته شده است.که دارای پنجاه و هفت صفحه می باشد. این اثر با محتوای پنجاه و دو پرسش و یا بهتر می باشد که بگوییم پنجاه و دو دسته‌ سوال می باشد که هر یک در یک برگه ی کاغذ آ چهار نگاشته شده می باشد و بسیار جالب واسه ی کودکان آخر دوره‌ی ابتدایی بوده که خواهند توانست دید و نظرات خویش را در باره ی سوالات با نوشتن و یا نقاشی کردن بیان نمایند. این پرسش‌ها به مقدار و اندازه ی هفته‌های یک سال منتخب شده اند.و واسه ی هر هفته یک سوال که هم موجب لطمه زدن به درس و تکلیف های مدرسه آنها نشود و هم کودک وقت کافی واسه ی اندیشیدن به آن‌ها را داشته باشد. به شخصی که گفته می‌شود هر یک از سوالات را در یک برگه ی کاغذ کپی کنند و هر هفته یکی از آن‌ها را به دست کودک بدهند تا آن را حل نماید. در آخر آن‌ها را به طور یک کتابچه جمع کرده و در بایگانی تلاش های کودک حفظ نمایند . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب پنجاه و دو پرسش فلسفی و منطقی برای کودکان تماس بگیرید.

کتاب مانیفست حزب کمونیست که توسط کارل مارکس نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن شصت و یک عدد است. مانیفست حزب کمونیست نوشته ای سیاسی می باشد که در قرن نوزدهم به دست کارل مارکس و فردریک انگلس نگاشته شده‌است. این اثر که نخستین بار در بیست و یک فوریه هزار و هشتصد و چهل و هشت چاپ شده است را می توان متاثرترین متن سیاسی همه ی تاریخ دانست. بسیاری از قریب به رویداد کمونیست‌ های جهان این نوشته را پرچم و برنامه‌ی خود دانسته اند. حتی بعد از گذشت زیادتر از صد و پنجاه سال از چاپ آن است. این نوشته به چندین زبان زنده‌ی جهان از جمله فارسی ترجمه شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مانیفست حزب کمونیست تماس بگیرید

صفحه1 از3

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید