توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب طب النبی که توسط محمد جعفر واصف نوشته شده است.که دارای چهل و هفت صفحه می باشد.اثر طب النبی برگرفته بیش از سیصد روایت و حدیث از پیامبر گرامی اسلام ص در ارتباط با پزشکی و سلامت می باشد.اساسی ترین اختلاف طب نو با طب کهن و عقلانى و استدلالى بودن طب کهن می باشد که در صورتی که طب جدید به شیوه ی تجربیات و آزمایش متکى می باشد. قبل از به وجود آمدن رنسانس در قرن شانزدهم میلادى ماهیت طب و استدلالى بوده است. با دید و نظری به نوشته هاى پزشکى همانند قانون بوعلى سینا و ذخیره ى خوارزمشاهى و طب ناصرى و یا قوانین که خلاصه اى از طب کهن است برهانى بودن طب به طور شیوا و واضح معلوم مى گردد . هر چند که در قدیم طبیبان از تجربیات هم دیگر استفاده مى نمودند ولی به شیوه ی قانونی و مستدل مطالب پزشکى خویش را تنظیم مى نمودند. در اثر آماده شده فوق با طب النبی یا طب پیامبر اسلام آشنا خواهید شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب طب النبی تماس بگیرید.

کتاب راهکارهای درمان چاقی که توسط دکتر نصیر دهقان نوشته شده است.که دارای هفده صفحه می باشد.اگر خواهان این هستید که لاغری را با گیاهان دارویی امتحان نمایید می بایست متوجه شوید و بفهمید که چه باید میل کنید به این سبب دکتر نصیر دهقان در وبسایت شخصی خویش این اثر را به انتشار رسانده است تا با کمترین عارضه وزن خویش را به مقدار دلخواه کم کند.در قسمتی از مقدمات اثر خواهیم خواند که هنگامی که حرف از چاقی به میان آید می بایست بدانیم که چاقی چه چیزی می باشد و پشتوانه آن چه چیزی است. نکته های بسیار جالبی وجود دارد که هم اشخاص چاق و هم غیر چاق دوست داشته باشند بدانند. در این اثر آموزشی تلاش شده است متون را بر پایه و اساس مطالعات و تجربیات آنها در خصوص چاقی با شما در بین گذاشته شده و اطمینان دارم که این مطالب واسه ی شمایی که مسیر های گوناگون لاغری را امتحان نموده اید جذاب و خواندنی خواهد بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راهکارهای درمان چاقی تماس بگیرید.

کتاب راهکارهای ترک سیگار که توسط دکتر نصیر دهقان نوشته شده است.که دارای بیست و هفت صفحه می باشد.نویسنده این کتاب ادعا می‌کند که هر کس این کتاب را بخواند و به دستورات آن عمل کند به راحتی خواهد توانست سیگار را ترک کند.در این اثر آمده است که لازم نیست سیگار را ترک کنید.تصمیم جدی با خویش بگیرید که آن را کمتر مصرف کنید.نصفی از اشخاصی که سیگاری هستند و به کشیدن آن ادامه داده اند در آخر و عاقبت به موجب گرفتن و مبتلا شدن به یکی از بیماری‌های وابسته به سیگار از دنیا می روند. سیگار و تنباکوی قرار داشته داخل آن از مهمترین عوامل ایجاد کردن بیماری های قلبی عروقی و آمفیزم که بزرگ شدن ریه‌ها به موجب اثر هوا و سایر بیماری‌های تنفسی می باشد.به این موجب با نکشیدن سیگار از رخ دادن مرگ و مریضیهای بسیار گوناگون می شود جلوگیری نمود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راهکارهای ترک سیگار تماس بگیرید.

کتاب خوردنی های ممنوعه که توسط سیدمسلم فاطمی مقدم نوشته شده است.که دارای ده صفحه می باشد.داخل سایت پرونسیون جدیدا فهرستی از بخش های آسیب رسان چند گیاه را به انتشار رسانده که کمتر شخصی گمان می نماید خوردن آنها به بدن صدمه زنند. تهیه کردن فهرست این چندین گیاه و میوه پس از آن انجام گرفت که گزارشاتی درباره ی آسیب رساندن به بدن منتشر نمود. به این سبب و با وجود تأکید صد در صدی اندیشمندان نسبت به تغذیه گیاهی و طبیعی توصیه می گردد و از مصرف کردن برگ‌ها یا هسته‌های ذکر شده در این اثر خودداری نمایید.این فهرست از جمله برگ های گیاه ریواس و دانه سیب و برگ گوجه فرنگی و هسته گیلاس و سیب زمینی سبز شده می باشد. با رعایت کردن برخی از اصولهای به مبتلا شدن بعضی بیماریها در امان باشید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خوردنی های ممنوعه تماس بگیرید.

کتاب سالمتر زندگی کنیم که توسط دوید جنکیز نوشته شده و حسین صباغیان ترجمه کرده است.که دارای سیصد و چهل و یک صفحه می باشد.کتاب سالمتر زندگی کنیم کمک و راهنمای شما برای بهتر و سالم زندگی کردن می باشد. این کتاب یکی از کتاب های بسیار موثر برای یک زندگی سالم و به دور از بیماری و خطرات دیگر می باشد. در واقع ریشه این کتاب برای تغییر شیوه زندگی و رفتار ما می باشد تا بتوانیم همیشه تندرست و سالم باشیم.در حال حاضر ملت‌های جهان مبالغ بسیار زیادی را صرف مراقبت بهداشتی می نمایند. حدود نود و هشت درصد از این بودجه صرف مراقبت از بیماری گشته و فقط یک تا دو درصد به صورت حقیقی صرف مراقبت‌های بهداشتی واسه ی بهبود یافتن سلامتی اجتماع می شود.این اثر همه ی تلاش های حویش را صرف مراقبت‌های بهداشتی کرده است. متون موجود آن بهبود و حفظ سلامتی متناسب برگرفته از حس و کارکرد و خوب و سالم بدنی و روانی و درون شخصی و هم اکنون تمایل بسیار زیادی واسه ی ادامه دادن به زندگی سالم در آینده را پوشش خواهد داد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سالمتر زندگی کنیم تماس بگیرید.

صد و یک نکته تناسب اندام که توسط رضا فریدون‌نژاد نوشته شده است.که دارای بیست و یک صفحه می باشد.تناسب اندام به معنی و مفهوم لاغر بودن در این که کمر باریک داشته یاشی یا عضلات حجیم نیست. بلکه ترکیبی از شاخص‌هایی می باشد که کاری می کند ما بتوانیم از همه ی قدرتها و نیروهای بالقوه خویش در فعالیت‌های شدید بدنی استفاده نمایم.تناسب بدنی عملکرد و هماهنگی قلب و شش‌ها و ماهیچه‌های بدن را شامل شده و به صورت بخصوصی ظرفیت قلبی و ریوی و نیروی عضلانی و استقامت عضلانی و انعطاف را مورد دقت قرار داده است. همچنان اینکه تناسب بُعد روانی و حسی ما را همچنان تحت تأثیر قرار داده است. از آن رویب که چیزی که بدن ما انجام می‌دهد روان و اندیشه ی ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. هرچند تناسب بدنی و سلامتی همدیگر را تحت تأثیر قرار می‌دهند ولی یکسان نمی باشند. یک آدم سالم خواهد توانست به موجب نداشتن فعالیت ورزشی از نظر بدنی متناسب نباشد. از سوی دیگر شخصی که از نظر بدنی متناسب می باشد امکان دارد قادر نباشد فعالیت روزانه خویش را به درستی انجام دهد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید صد و یک نکته تناسب اندام تماس بگیرید. برای خرید دانلود صد و یک نکته تناسب اندام به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب میوه درمانی که توسط عذرا سادات حکیم نوشته شده است.که دارای سی و پنج صفحه می باشد.سبزی ها و میوه ها فقط منبع هایی می باشند که شامل آهن و املاح معدنی و ویتامین های فراوان هستند و این مواد واسه ی دستگاه بدن ما ضد اختلالات غذایی احتیاج می باشند و از این منابع هاست که آهن و املاح معدنی آن قابل گوارش و جذب کننده توسط بدن است. آهن و املاح معدنی و ویتامین هایی که داخل سبزی ها و میوه جات موجود است دارا و همراه بوده با ماده هایی چون سلولز و تانن و نوع های گوناگون سقز و پکتین و اسیدها و روغن های مایع اساسی و اصولی که در طب خاصیت درمانی آن ها زمان بسیاری است شناخته و معروف گشته اند. در صنایع دارو سازی این ماده ها را از نوع های مختلف سبزی و میوه ها تهیه می کنند و آن را در درمان و علاج برخی از بیماری ها استفاده می کنند. در اثر فوق شما زیاتر با خاصیت ها و فایده های میوه ها در امر درمان آشنا می شوید .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب میوه درمانی تماس بگیرید.

کتاب روغن درخت چای که توسط فرشاد اکبرنژاد نوشته شده است.که دارای بیست و چهار صفحه می باشد.این مقاله کامل ترین منبع موجود درمورد روغن درخت چای از اول استفاده آن در پزشکی تا حال حاضر می باشد. با دقت بر آن که محبوبیت طب مکمل در دهه های اخیر در شکل زیاد شدن است کوشش واسه ی تأیید استفاده نمودن از ترکیب های گیاهی در موردهای درمانی مفروض موجب زیادشدن بررسی ها در محیط آزمایشگاه و بعضی موردها در محیط بدن می باشد .یکی ازاین فرآورده های گیاهی روغن درخت چای می باشد که یک روغن ضروری فرار بوده که به طور عمده از درخت بومی استرالیا به دست می آید. روغن درخت چای به صورت پهناور ه سبب خاصیت ضدمیکروبی آن که ارتباط داشته به ماده تاثیر گذار آن می باشد. از فرمولاسیون خیلی از ترکیبات موضعی واسه ی درمان عفونت های پوستی مورد استفاده قرار گرفته است .این درخت به صورت زیادی داخل استرالیا و اروپا و آمریکا شمالی موجود است و در بازار بعنوان دارویی واسه ی بیماری های مزمن گوناگون پخش می گردد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب روغن درخت چای تماس بگیرید.

کتاب تاثیر روابط عاشقانه بر سلامت که توسط سیدمسلم فاطمی مقدم نوشته شده است.که دارای سیزده صفحه می باشد.اثری که در مقابل شما قرار دارد درمورد این است که آیا وضعیت ارتباطات حسی شما قادر بر این است که بر سلامت عمومی‌ شما اثر بگذارد یا خیر. مقداری پیچیده می باشد. پژوه و بررسی ها نمایان می کند که یک شریک زندگی قدرتمند خواهد توانست به ما کمک نماید که در مقابل بیماری‌ها مقاومت و با آنها بجنگیم .عادت‌های سالم‌تری و درست تری را واسه ی زندگی کردن انتخاب نماییم و یا حتی آنکه می شود طولانی‌تر زندگی کنیم. از سمت دیگر ارتباطات دشوار و سرشار از مشکل می تواند استرس را داخل زندگی و سیستم ایمنی بدن ما را ضعیف و آسیب پذیر کند.برخی اوقات رفتارهایی موجود است که در کنار هم دیگر نشان می‌دهیم و خواه عادت‌هایی که به هم انتقال می دهیم عمل گوناگونی از ارتباط مان خواهد توانست که بر سلامت ما تاثیر گذار باشد .به این سبب اگر شما هم ازدواج نموده اید یا در یک ارتباط جدی می باشید توجه کنید که پیوند عاشقانه شما به این یازده طریق مذکور در اثر فوق امکان دارد بر جسم و ذهنتان تاثیر گذارد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تاثیر روابط عاشقانه بر سلامت تماس بگیرید.

کتاب درمان ریزش مو که توسط دکتر نصیر دهقان نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.ریزش مو که در بیشتر مردان شیوع یافته است در حال حاضر به دغدغه بسیار مهم و اساسی واسه ی برخی خانم‌ها هم نیز تبدیل گشته است.ریزش مو خواهد توانست از عوامل گوناگونی ناشی گردد که کمبود مواد مغذی مناسب واسه ی مو از عاملهای مهم ریزش مو هستند .علت دیگر ریزش موی سر کند شدن جریان خون در پوست کف سر است.در این اثر کوچک می‌تواند واسه ی پیدا نمودن جواب سوالات بزرگ خویش درباره ی ریزش مو و درمان کردن آن کمک نماید.آلوپسی یک کلمه ی عمومی با مفهوم و معنی کاهش موی سر یا هر بخشی از بدن به هر موجبی می باشد . آلوپسی علل متفاوتی مثل هورمونی و خودایمنی و عوارض داروها و کمخونی دارد. طاس شدن سر وضعیت نداشتن مو و یا از دست دادن آن در ناحیه هایی که مو در آن مناطق اکثرا رشد می نماید علل خصوص در سر اطلاق می‌شود. کچلی نوعی عفونت پوست و ریزش موی انجام گرفته از طریق عوامل قارچی است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب درمان ریزش مو تماس بگیرید.

صفحه1 از11

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید