توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب شرف راهزن به نوشته شاپور آرین نژاد است .رګن الدین آرین نژاد تخلص یافته به شاپور به دنیا آمده در سال هزار و سیصد و سه از مشهورترین پاورقی‌نویسان دهه ی سی شمسی است.او یکی از کارگران چاپخانه بود و با نثری احساس گونه واسه ی مجلات عامه‌پسند قصه های پر شور تاریخی و عاشقانه می نگاشت. شاپور آرین نژاد همواره به نوشتن رمانهای مسلسل و کوتاه و نوول و فانتازی و رپرتاژ و مقالات مختلف در جراید کار می نمود و به موجب شوق و احساس به نگارش شغلهای اداری را ول کرده و به صورت کتملا حرفه ای به نگارندگی روی برد.رمان ده مرد رشید این نویسنده مشهور از شاهکارهای ادبی می باشد که حقی بزرگ بر دوش تاریخ باستان ایران داشته و در احیاء غرور ملی و افتخارات قدیم و قبل و نقاشی صفات و روحیه های پارسیان کهن سهم بسیار و تاثیرات بسزایی داشته است.در زبان شمالی گالش با مفهوم چوپان می باشد و از آن رو که این اشخاص هم آغوش با صحرا و طبیعت بودند به طور عمومی آدمهایی شامل دل پاک بودند.چوپانها از بهترین لذت ها و مواهب طبیعت مثل هوای پاک و غذای سالم بهره می برند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شرف راهزن تماس بگیرید.

کتاب نسل عاشقان نوشته ر.اعتمادی است.رجب‌ علی اعتمادی متولد شده در سال هزار و سیصد و دوازده در لار می باشد او یکی از داستان نویسان معروف ایرانی است. او زیادتر اثرهای خود را با اسم مستعار ر.اعتمادی به انتشار رسانده‌ است. او زیادترین اشتهار ادبی‌ خویش را به سبب سوژه‌های داستان‌های خود به دست آورده است. داستانی بسیار جالب از سرنوشت یک دختر کوچک که در روستا متولد شده با اسم شوکا که شهرآشوبی می شود . دختری که از مزارع کشاورزی و کارکردن داخل خانه هایی داخل روستا از زیر دست نامادری نا مهربان و بد جنسش به تهران فرار می کند.هم اکنون به تمامی آن سالها می اندیشم و فکر مي كنم و برایم نمایان می شود زندگي نسل ما تاريخ اين سرزمین است. و به درستی هر یک عمری طولانی دارای تجربه بوده است. از كودكي همانند بزرگسالان زندگي می نماییم و برای آنکه به بزرگسالي رسيديم مسئوليت زیادتر از قدرت و نیرویمان بر کول كشيديم .ولی اميدوارم كه فرزندان الان از شنيدن داستانهای نسل ما تجربیاتی جدید به دست آورند و ما را باور كنند. برای خرید کتاب نسل عاشقان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب اهل هوا به نوشته غلامحسین ساعدی است .این اثر به دست امیرکبیر به چاپ رسید و چاپ اولیه ی اثر در زمان دهه پنجاه می باشد. کتاب اهل هوا در دو قسمت مهم و اساسی به وجود آمده است. که قسمت اول برگرفته از یادداشتهای دور و اطراف ساحلنشینان جنوب ایران منطقه ای به اسم میناب و روستا و دهکدهایی در میان بندر لنگه و بوشهر و جزیره ی باب هرمز و قسمت دوم درمورد نوع بادهایی می باشد که اهل هوا با آن درگیر بودنه اند.اشخاص ساحل‌نشین‌ جنوب‌ ایران روح ها و جنها را به‌ شکل باد می دانند و اعتقاد دارند که‌ هر بادی‌ همرا خویش جنى‌ داشته که‌ با آن‌ به‌ داخل جسم‌ انسانها مى‌رود و آنها را تسخیر و جادو می کنند . این ها جن‌ بادهای‌ پر خطر و موذی‌ و هولناک را مضراتى اسم داده اند. به‌ اعتقاد اهالی هوا فرد تسخیر شده باد یا بادزده‌ اختیارات خویش را از دست داده و به‌ مریضی دیوباد یا همان دیوانگی و شیدایی دچار شده و به‌ طور ترکیبی در آمده است. اهل‌ هوا این‌ مریضان را هوایی و طوفانهای سوار شده بر مرکب‌ یا مریض را در زبان‌ سواحلى‌ په‌ په‌ و در عربى‌ هُبوب‌ نام داده اند. برای خرید کتاب اهل هوا به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب نفرین یک جسد نوشته ی دل آرا دشت بهشت می باشد.داستان درباره ی دختری می باشد که به دلیل درآوردن خرج خویش داخل یک خانه شده تا همدم یک زن پیر باشد ولی میفهمد که آن خانه در شرایط طبیعی نیست.اگه قدرت این را داشتم دست می انداختم بر گردن استاد و آنقدر فشار می دادم که خفه شود.ساعت سه بعد از ظهر به خاطر این مردک کچل مانده ام دانشگاه و خیس عرق شده ام.باقی کلاسها از هفته قبل تمام شده بود ولی این آقا خواهان این بود که نانش حلال باشد و به زور روانه ی بهشت شود.ترانه با آرنج به بازوانم کوبید .با بد اخلاقی نگاهش کردم و گفتم دستم را شکاندی چه مرگت است.ترانه دختری نوزده ساله با اندامی لاغر و همسن و سال خودم بود.چهره ای سفید با چشمان سبز و بزرگ و موهای فر خرمایی داشت.بسیار شیک پوش و خوش اندام و خوش آرایش بود.با آنکه قدش از من کمی بلندتر بود وبه طور تقریبی یک متر و هفتاد نیز می رسید باز هم در تمام روزها کفش های پاشنه بلند به پا می کرد و با این عمل قدش را از من بلندتر به نظر می رساند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نفرین یک جسد تماس بگیرید.

کتاب لیلای من به دست لیلا رضایی نوشته شده است.لیلا دختری با چهره ی بسیار زیبا از خانواده ای تهی دست است که مادر او به دلیل داشتن بیماری قلبی و به موجب کم توجهی های پدر لیلا و تقبل نکردن هزینه های عمل از دنیا می رود. با آمدن نامادری و سختی ها که نامادری واسه ی لیلا درست می نماید پدر لیلا دخترش را به شمال پیش پدربزرگش می فرستد. لیلا در آن مکان با پسری از یک خانواده ثروتمند و اصیل به اسم یاشار آشنا شده که این پسر ناراحتی روانی و ناتوانی جنسی دارد.لیلا عزیزم بیا اینجا دخترم می خواهم موهایت را شانه کنم. لیلا روبروی در ورودی لحظاتی بر صورت اندوهگین و رنجور مادرش نگاه می کند و لبخندی مصنوعی بر لب می نشاند .او به طرف در می رود و در روبروی در می نشیند و می گوید نمی خواهم زحمتی برای شما شود.مادر لبخندی زده و می گوید برگرد دخترم این قدر برای من لفظ قلم صحبت نکن.پشتش را به مادر کرد و گفت معذرت می خواهم پشتم به شماست. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب لیلای من تماس بگیرید.

کتاب پدر آن دیگری نوشته ی پرینوش صنیعی می باشد.قصه درمورد زندگی پسری به اسم شهاب می باشد که در روز جشن به دنیا آمدن بیست سالگیش کودکی خود را به یاد می آورد.شهاب با ناراحتی می گوید که از دوران بچگی او را خنگ صدا می زدند. خانمی که در کودکی وظیفه مراقبت کردن از شهاب را در نبودن مادر به دست گرفته بود به زبانی غیر از زبان مادری وی حرف می زد و شهاب گیج شده بود که به چه زبانی سخن گوید و برای آنکه به نتیجه ای نرسیده بود زبان باز ننموده بود. پسرعمویش خسرو نخستین شخصی بوده که اسم خنگ را به او نسبت داده است. دختر عمویش فرشته این صفت را تایید نموده و از پس از آن نام خنگ روی شهاب به جای مانده است.در اول شهاب باور نداشته که صفت خنگ به او داده اند چیز بدی می باشد و حتی فکر می نموده که خنگی صفت بسیار خوبی است و موجب محبوبیت انسان می شود. آن اندازه درباره ی خنگی شهاب سخن گفتند که شهاب اعتقاد پیدا نمود خنگ است.شهاب از کودکی خود علاقه مند درختی در منزلشان بوده. این درخت در فصل بهار که آنها از سفر جنوب باز می گشتند شکوفه می داد. او در این باور بود که درخت به سبب آمدن آنها گل می دهد. برای خرید کتاب پدر آن دیگری به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سرگذشت کندوها نوشته شده به دست نویسنده مشهور جلال آل احمد می باشد.داستان سرگذشت کندوها درباره ی چندین کندوی عسل می باشد.قصه از سه قسمت به وجود آمده است .قسمت اول درمورد صاحب کندوها و قسمت دوم درمورد زنبورها می باشد که توضیح و شرحی بسیار زیبا از فعالیت و کار و سختی ها و سفر و کوچ آنهاست که انجام داده اند. و بخش سوم در مورد صاحب زنبورها بوده که با رفتن زنبورها زندگیش از بین رفته است.جلال آل احمد شامل نثری برون‌گرا بوده یعنی نثرش بر ضد نثر صادق هدایت در خدمت تحلیلات اندیشه و فکر و باطن شخصیت‌ها نمی باشد. جلال آل احمد با به کار گیری از دو عامل نثر قدیم فارسی و نثر نگارندگان پیشرو فرانسوی به نثر بخصوص خود دست پیدا کرده است. آل احمد تلاش کرده تا در نثر خویش تا آنجا که ممکن است فعل و حروف اضافه و مضاف‌الیه‌ها و دنباله ضرب‌المثل‌ها و خلاصه هر آنچه که امکان داشته است را حذف نماید. حذف خیلی از قسمت های جمله موجب شده نثر آل احمد ضرب‌آهنگی تند و شتابزده بیابد. برای خرید کتاب سرگذشت کندوها به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب علویه خانم نوشته صادق هدایت می باشد.علویه خانم اسم رمانی از نگارنده ی مشهور صادق هدایت است. شخصیت مهم و اساسی این کتاب علویه خانم زنی فاسد می باشد که برای زیارت کردن راهی مسافرت می‌شود. در هنگام این سفر به علاوه ی داستانهای که واسه ی او رخ می‌ دهد. برگشت هایی به قدیم او همچنان انجام می‌گیرد. در این رمان همچنان صادق هدایت به اعتقادات موجود اشخاص به دیده تردید نگاه می کند.زن چاقی که پلک های بادکرده و چهره ی پر از کک و مک و سینه های بزرگ آویزان دارد پولها را با دقت فراوان جمع آوری می نمود. چادر سیاه شرنده ای همانند پرده زنبوری به سرش بند بود. پارچه ای که صورت خویش بسته بود با آن از پشت سر انداخته بود. ار خلق سنبوسه کهنه گل کاسنی به تن وی و چادر آغبانو به سرش و شلوار دبیت جاج علی اکبر بر پایش بود. یک شلیته دندان موشی نیز بر روی آن سایه افکنده بود و پایین پاهای درشتش از داخل ارس جیر نمایان بود.اما چادرش از پشت غرقابه گل شده و تا فرق سر او گل شتک زده بود. در این میان دورشکه چی از بالای گاری با زبان بخصوص درکی بلند داد زد آهای علویه معرکه بس است راه خواهیم افتاد. برای خرید کتاب علویه خانم به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب نیرنگستان توسط صادق هدایت نوشته شده می باشد.صادق هدایت اندیشه ها و ایدها و نوشته هایش معروف تر از آن می باشد که مجدد از آنها یاد بشود. مسائل صحبت شده درباره ی این اثر را هم به راحتی و زیبایی بخصوصی خود هدایت داخل مقدمه آن آورده است. خیلی از نکته های این نوشته را هم اکنون در اثرها و رمانهای هدایت به روشنی مشود پیدا نمود. با این حال شاید گفتن چندین نکته احتیاج باشد.اول اسم نیرنگستان می باشد همانگونه که به آن اشاره داشته است. داخل ادبیات پهلوی و پازند نمونه ای می باشد به اسم نیرنگستان که تکه ای از نگاشته های اوستایی با گزارش و شرح پهلوی آن جمع آوری شده است. نیرنگ کلمه ی پهلوی می باشد با مفهوم آیین دینی و راز و نیاز و دعا نمودن. پارسیان به جای این کلمه از حرف گجراتی کیریا استفاده کرده اند. در عربی نیرنج که جمع آن می شود نیرنجیات کلمه ی عربی همین واژه پهلوی است. خیلی از عبادات کوتاه دین مزداپرستی نیرنگ اسم داده شده است. آنگونه که نیرنگ آتش نیرنگ کشتی بستن و نیرنگ دست شو و جز آن است. برای خرید کتاب نیرنگستان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب خیمه شب بازی نوشته شده به دست صادق چوبک می باشد.این اثر از سری نمونه های جمع آوری شده از آثار صادق چوبک می باشد که در شش جلد به دست نشر جاویدان چاپ شده در دهه پنجاه است که نگاشته ی صاق چوبک نویسنده مشهور و سرشناس است.این اثر در دهه چهل و پنجاه در اندازه ی جیبی و رقعی به انتشار رسید.صادق چوبک در سال هزار و سیصد و بیست و چهار با نشر مجموعه خیمه شب بازی قادر به دست آورد شهرت خود در بین نویسنده های نوگرای آن زمان پر آوازه شد و بعد از آن با نشر انتری که لوطیش مرده بود به اوج خویش رسیده و یکی از نویسندهای بسیار معروف ایران شد.او با استفاده نمودن ار نثر بسیار ساده و وصف و همچنان انتخاب کردن انسانهای کوچه و بازاری با همان گویش ساده و پیش پاافتاده برای قهرمانان رمانهایش دقت مردم و افراد ادبی را به خویش جلب نماید و علاقه مندان و مطالعه کنندگان بسیار زیادی را به سمت خود کشاند.اسم صادق چوبک هم اکنون همانند ستاره ای در آسمان داستان نگاری ایران زمین در حال تابیدن بود. برای خرید کتاب خیمه شب بازی به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از35

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید