توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب فرار از مدرسه نوشته عبدالحسین زرین کوب می باشد و توسط انجمن آثار ملی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و پنجاه و سه به چاپ رسیده و در انتشارات انجمن آثار ملی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و یازده صفحه است. اثر فرار از مدرسه قصه ی زندگی و تفکرات ابوحامد محمد غزالی که یکی از فلاسفه و متکلم و فقیه ایرانی و یکی از سرشناس ترین مردان تصوف سدهٔ پنجم هجری می باشد که سرنوشت تقریبا کوتاه ولی سرشار از فعالیت و تحرکات داشته و دگرگونیهای مختلف و گوناگون زندگی غزالی تنوع زیادی در نوشته های او ایجاد نموده و به ویژه اثر قابل توجهی در اندیشه ها و اثرهای علماء بعدی اسلام داشته است. در حدیثی صحیح از پیامبر منقول است که در شروع هر قرن دوباره ای از امت من ظاهر می نماید که به احیای تعالیم مغفول مانده ی دین یاری می گمارد.برای خرید کتاب فرار از مدرسه به لینک موجود مراجعه نمایید.

فرار از مدرسه

کتاب از چیزهای دیگر که به دست عبدالحسین زرین کوب نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر سخن چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و چهل و یک صفحه است. اثر جالب از چیزهای دیگر نمونه ی جمع آوری شده از انتقادات و نوشته ها و نمایشواره ها نگاشته شده از استاد عبدالحسین زرین کوب می باشد. استاد در مقدمه خویش نوشته که از چیزهای دیگر هم به هیچ وجه از چیزهای دیگر نیست. همانند چیزهای دیگر می باشد و ارتباط داشته به تمام چیزها. به غیر از این هم چه انتظاری می شود داشت. هر فردی تنها از چیزهایی صحبت می کند که دریافت او آن را می طلبد . نمونه ی جمع شده ی فوق هم اکنون از این چیزها چون همه چیز و از هیچ چیز است. با اینهمه چیزهایی نیز در آن می باشد که در مقابل آنچه در مجموعه های دیگر جمع آمده است. برای خرید کتاب از چیزهای دیگر به لینک موجود مراجعه نمایید.

از چیزهای دیگر

دانلود کتاب دامی در جنگل که به دست پرویز قاضی سعید نگاشته و توسط کانون معرفت ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و چهل و پنج به انتشار رسیده و در نشر کانون معرفت چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد صفحه است.یکی از کشتیهای بسیار بزرگ مسافربری طلا با اقتدار ویژه ای روی موجهای دریا می لغزید و از ساحل دور می شد . همانند عروس بسیار جذاب و زیبایی بود که از بغل ساحل رمیده است. دریا بسیار آرام بود و موجهای نیلگون سفر زیاب و شگفت آوری را به مسافران خبر می داد. بیشتر اشخاصی که با این کشتی بزرگ سفر می کردند زنها و مردان پولداری بودند که سفر می کردند و می رفتند تا روزهای مرخصی خویش را در جزایر پر از جنگل و ساحل گرم هندوستان سپری کنند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دامی در جنگل تماس بگیرید.

دامی در جنگل

کتاب اسرار دخمه شاپور که به دست ابراهیم زمانی آشتیانی نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک به انتشار رسیده و در نشر دنیای کتاب چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتصد و هفده صفحه است.پاسی از شب گذشته بود و تقریبا نیمه شب بود که من با سواران خویش و دزدانی که دستگیر نموده بودیم داخل کازرون شدیم و امید به این داشتیم که بعد از دو ماه گشت و گذار داخل بیابانها و زد و خورد با افراد شر که مسلح بودند الان که موفقیت حاصل گشته و اشرار را قلع و قمع کرده ایم حداقل زمانی را استراحت خواهیم نمود. واسه ی آن که برخی اشخاص هم قادر باشند با خیال آسوده به منازل خود رفته استراحت کنند مستقیما به اداره بازگشته و دزدهای دستگیر شده و اموال و اسلحه آنها را به رئیس کشیک سپردیم . برای خرید کتاب اسرار دخمه شاپور به لینک موجود مراجعه نمایید.

اسرار دخمه شاپور

کتاب سفرهای مارکوپولو که به دست صفیه تقی خانی نوشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و شصت و سه به انتشار رسیده و در نشر ارغوان چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهل و دو صفحه است.مارکوپولو یکی از تاجران و جهانگردهای ایتالیایی بوده است که سفرنامه وی او را به آوازه و معروفیت رسانده است. مارکوپولو به شرق دور و چین مسافرت نمود. او در مسیر برگشت به خانه یک سال را همچنان داخل ایران گذراند .مارکوپولو در سال هزار و دویست و پنجاه و چهار میلادی داخل ونیز ایتالیا و در یک خانواده اصیل و تاجر به دنیا آمده است. پدر وی مرد نیکولو و عموی او مافئو هنگامی که او تنها شش سال داشت ونیز را برای سفر به پکن در چین ترک نمودند. در آن دوران جاده ای موسوم به جاده ابریشم وجود داشت. دلیل این که این جاده جاده ابریشم اسم داده شده این بود که پارچه ابریشمی که صادرات عمده چین بود از این مسیر انتقال داده شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرهای مارکوپولو تماس بگیرید.

سفرهای مارکوپولو

کتاب آخرین طناب که توسط امیر عشیری نوشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و چهل و هشت به انتشار رسیده و در نشر کانون معرفت چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و هفتاد و پنج صفحه است.امیر عشیری در سال هزار و سیصد و سه به دنیا آمده و از نگارنده های مشهور ایرانی است. . او نخستین نگارنده ی داستانهای پليسي و جنايي به معنی مصطلح و به صورت حرفه اي آن در ايران می باشد. هر اندازه که در بعضی از نوشته ها که پیش از او در عرصه داستان نگاری فعاليت داشته اند رگه هايي از عناصر داستانهاي پليسي موجود است اما در مجموع نمی شود به آنها پليسي نگار و به نوشته هایشان عنوان پليسي و جنايي اطلاق شد. او هم اکنون در موضوعات تاریخی می نگاشت. امیر عشیری برخی اوقات هم‌زمان در دو و سه مجله پاورقی‌های شبه جنایی و پلیسی و جاسوسی چاپ می‌کرد و طرفداران ویژه ی خود را داشت. اولین اثر او در سال هزار و سیصد و بیست و هشت به اسم اعدام یک جوان ایرانی در آلمان به طور پاورقی در مجله آسیای جوان چاپ شد. برای خرید کتاب آخرین طناب به لینک موجود مراجعه نمایید.

آخرین طناب

کتاب فندق شکن که به دست محمدرضا جعفری نگاشته و توسط نشر امیرکبیر به چاپ رسیده است.و در سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار منتشر شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سی و چهار صفحه است.اثرهای های طلایی نمنونه ی جمع آوری شده ای از کتابچه هایی کوچک می باشد که با زبانی خیلی ساده و رسا شده قصه های های معروف ادبیات کلاسیک غرب را واسه ی کودکان تعریف می نماید . این اثرها در طی سال های دهه ی هزار و سیصد و چهل و پنجاه منتشر گشته است . قیمت ارزان نوشته های طلایی و آوازه و شهرت اثرهایی که معرفی شده اند این قصه ها را در بین کودکان بسیار محبوب شده است. واسه ی خیلی از این کودکان مطالعه کردن کتاب های طلایی نخستین تماس با ادبیات دنیا است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فندق شکن تماس بگیرید.

فندق شکن

کتاب شاه عباس دزدان خلیج که به دست منوچهر مطیعی نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و یک به انتشار رسیده و در نشر کوثر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد پانصد و نود و یک صفحه است. شاه عباس اول مشهور به شاه عباس بزرگ از معروفترین شاهان زمان صفویان می باشد . او پسر شاه محمد خدابنده و پنجمین شاه از صفوی می باشد که از سال نهصد و نود و شش هجری قمری تا وقت مرگ بر ایران زیادتر از چهل و دو سال با اقتدار حکومت کرد.شاه عباس در زمان کودکی عباس میرزا اسم داشت و در دو سالگی والی هرات گشت. او معماری و موسیقی و نقاشی و شعر را بسیار دوست می داشت و میدان نقش جهان و عالی‌قاپو قسمتهایی از عمارت چهل‌ ستون و چهار باغ و پل‌های سی‌ و سه‌ پل و خواجو بر روی زاینده رود از اثرهای باقی مانده ی مانده از زمان سلطنت او می باشد . شاه عباس شخصی بسیار سخت گیر و جدی بود.هیچ گونه دل رحمی برای متخلفین نداشت و با مجازات خیلی دشوار با آنها برخورد می نمود و این کار او موجب امنیت در جاده ها و شهر ها گشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب شاه عباس دزدان خلیج تماس بگیرید.

شاه عباس دزدان خلیج

کتاب سوگلی حرمسرا که به دست منوچهر دبیرمنش نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به انتشار رسیده و در نشر دنیای کتاب چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و هشتاد و دو صفحه است.شاهزاده جلال‌الدین میرزا که پسر سفاک فتحعلی شاه بود با افراد داخل حرم خویش در عمارتی وسیع در كنار رودخانه قزل‌اوزن زندگی می نمود . در برخی از اوقات صدای صدا و داد و جیغ زنی از خانه بلند می گشت و این موضوع واسه ی مردم بسیار عادی گشته بود. افرادی كه با خواجه‌های حرمسرا ارتباط داشتند از آنها شنیده بودند كه شاهزاده به موجب نداشتن فرزند هر دو سه ماه یك دفعه دختر بیچاره‌ای را به حرمسرای خویش می برد و برای آنکه و صاحب فرزند نمی‌شود او را با فریاد و شكنجه بسیار پیش دختران بیچاره ی دیگر می‌فرستد كه فدایی این رویای موهوم و غیر عملی او شده بودند. میرزا عین‌الدوله حكیم‌باشی به صورت محرمانه در چندین مکان گفته بود كه شاهزاده عقیم می باشد اما كسی جسارت این را نداشت که حقیقت را به او بگوید. برای خرید کتاب سوگلی حرمسرا به لینک موجود مراجعه نمایید.

سوگلی حرمسرا

کتاب زنهای وحشی آمازون که به دست منوچهر مطیعی نوشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و سه به انتشار رسیده و در نشر دبیر چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتصد و هفتاد و یک صفحه است. این کتاب یکی از بزرگترين شاهكارهای ادبيات می باشد که به اکثر زبانهای زنده جهان ترجمه و در هر زبان زیادتر از ده دفعه به انتشار رسیده و در آن روزهای نخست چاپ نایاب شده است و برای آنکه نگارنده مشاهدات خویش را در آن منعکس کرده در اصالت و درستی نوشته های آن نمی شود شک کرد . در ساحل رودخانه آمازون قبیله ای وجود داشت که همه ی مردم آن را زنان خیلی زیبا و دل ربا شکل می دهند. پیرامون آمازون را جنگلهای ترسناک و زیادی فرا گرفته و در این بخش جنگل زندگی می نمایند. تا حال حاضر هیچ جهانگردی معروف و هیچ ماجراجوی بی شجاعی قادر نبوده که به نواحی نفوذ آنها راه پیدا کند برای آنکه علاوه بر خطرات زیادی که در مسیر موجود است زنان آمازونی آن اندازه خطرناک می باشند که تصوّر نمی شود بیگانه ای را پیدا کنند و او را زنده ول نمایند که به خانه و شهر و سرزمین خود برگردند . برای خرید کتاب زنهای وحشی آمازون به لینک موجود مراجعه نمایید.

زنهای وحشی آمازون

صفحه1 از49

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید