توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب باغ بلور که توسط محسن مخملباف نوشته شده است.که دارای نود و نه صفحه می باشد. اثر باغ بلور نماد باغی می باشد که هر دم از آن بری می‌رسد. داستان غصه‌ها و ناکامی‌ها و فروتنی ها است. این اثر نمونه جمع شده از متل‌ها و مثل‌ها و تعبیرات کنایی و گفتگوی شخصیت‌پردازی رمان زیرکانه و بسیار دقیق به نظر می‌رسد. نگارنده از همان شروع دانه دانه شخصیت‌ها را با دقت بر نقشی که در رویدادهای داستان ایفا می کنند معرفی نموده است. اثر فوق ارتباط داشته به زمان جنگ ایران و عراق می باشد که در آن خیلی از خانواده های ایرانی خانواده هایشان را در آن از دست دادند یا معلول برگشته اند. داستان با به دنیا آمدن سومین فرزند لایه زن جوان روستایی که همسرش از دنیا رفته و به شهادت رسیده است شروع می گردد. او و بچه هایش در خانه ای زندگی می نمایند که سازمانی دولتی به آنها داده است . برای خرید کتاب باغ بلور به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب داستان های شگفت که توسط آیت الله سید عبدالحسین دستغیب نوشته شده است.که دارای دویست و بیست و هفت صفحه می باشد.از اول تاریخ بشریت تا حال حاضر تجربیات ثابت نموده است که طبع انسان به قصه ها و سرنوشت افراد قبل از خود و اقوام گذشته خود رغبت و علاقه ای بسیار داشته است و از گوش دادن به داستانها و حکایت های جذاب لذت زیادی می برده اند. به این سبب در سابق بازار داستان گویی رونقی زیاد داشته و برای خود به عنوان یک شغل رسمی بوده و در این زمانه هم زیادتر نشریات و مطبوعات واسه ی جلب دقت مطالعه کننده ها به نقل قصه های جالب و داستان های پر از دروغ می پردازند و یا داستان های ساختگی مجلات خارجی را به زبانهای دیگر برگردانده و انتقال می دادند.عجیب این بوده که با اینکه تمام مردم می دانند که این ها همگی دروغ و ساختگی می باشد. از این غریزه آدمی قادر است برای عبرت گرفتن و بیدار ماندن دل ها از خواب غفلت استفاده کند .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان های شگفت تماس بگیرید.

کتاب داستان های عارفانه که توسط علامه حسن زاده علامه نوشته شده است.که دارای صد و چهل و دو صفحه می باشد.از جمله امرهای سازنده و دگرگون کننده در زندگی آدمی عبرت گرفتن از سرگذشت های افراد قبل می باشد.واسه ی تمام احتیاج می باشد که داخل این کلاس آموزنده شده و از فراز و نشیب های تاریخ درس عبرت گرفته برای آنکه تاریخ همواره تکرار خواهد شد و روزی میرسد که زندگی ما همچنان واسه ی آیندگان تاریخ می شود.تاریخ آزمایشگاه مسائل مختلف زندگی انسانها است. داستان پیشینیان نمونه ی جمع شده ای است پر از اهمیت تجربیات آن ها و ما خواهیم فهمید که محصول زندگی چیزی بجز تجربیات نمی باشد و تاریخ آیینه ای است که همه ی قامت اجتماع انسانی را در خویش منعکس می کند و زشتی ها و زیبایی ها و ناکامی ها و پیروزی ها و شکست ها و عاملهای هر یک از این امرها را به این موجب خواندن تاریخ گذشتگان عمر آدمی را درست به مقدار عمر آن ها طولانی می سازد. برای آنکه مجموعه ای از تجربه های زمان عمر آن ها را در دست انسان قرار می دهد.با دقت به آنکه بخش اساسی از قرآن به طور سرگذشت قومهای پیشین و داستان های گذشتگان بیان گشته است و قرآن مجید با زبان شیرین داستان انبیاء و قومها را بیان می کند و امید است بتوانیم از داستان گذشتگان عبرت گیریم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان های عارفانه تماس بگیرید.

کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد که توسط جلال آل احمد نوشته شده است.که دارای شصت و چهار صفحه می باشد.به صورت کلی نثر جلال آل احمد تلگرافی و شلاقی و عصبی و پرخاشگر و حساس و در عین حال رسا و شیوا می باشد. نثر او به صورت بخصوص در مقالات و سنگین گزارشی و روزنامه‌نگارانه می باشد. جلال آل احمد شامل نثری برون‌گرا بوده یعنی آنکه نثرش بر ضد نثر صادق هدایت در خدمت تحلیل اندیشه و باطن شخصیت‌ها نمی باشد. جلال آل احمد با استفاده کردن از دو عامل نثر قدیمی فارسی و نثر نگارنده های پیشرو فرانسوی به نثر بسیار ویژه خود دست پیدا کرده است. آل احمد تلاش کرده تا در نثر خویش تا جایی که ممکن است فعل و حروف اضافه و مضاف‌الیه‌ها و دنباله ضرب‌المثل‌ها و خلاصه هر آنچه که امکان داشته است را حذف نماید. این اثر نمونه جمع شده از سیزده داستان کوتاه از جلال آل احمد است . این داستان ها از جمله سه تار و بچه مردم و وسواس و لاک صورتی و وداع و زندگی که گریخت و آفتاب لب بام و گناه و نزدیک مرزون آباد و دهن کجی و آرزوی قدرت و اختلاف حساب و الگمارک و المکوس هستند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد تماس بگیرید.

کتاب ملکوت که توسط بهرام صادقی نوشته شده است.که دارای پنجاه و چهار صفحه می باشد.کتاب ملکوت شاید تنها اثری است که بشود از آن در بغل بوف کور اثری از نویسنده ی معروف صادق هدایت به عنوان یکی از ماندگارترین داستانهای ایرانی یاد نمود. بهرام صادقی نگارنده ی این کتاب هر چند که یکی از کم کارترین رمان نویسان ایرانی بوده است و از او فقط نمونه جمع آوری شده ی داستان سنگر و قمقمه های خالی و قصه ی ملکوت به انتشار رسیده است.ولی قادر بوده یکی از نوشته های ماندگار و در عین حال پر رازترین قصه ها را به وجود آورد . جالب آن که به سبب عدم وجود حواشی گوناگون در زندگی نگارنده و زندگی خیلی کوتاهش و محدود بودن اثرهای بر جای مانده از او و همچنان انتخاب کردن زبانی رمز آلود و سمبولیک در ملکوت و اسمش آنطور که شایسته آن است در تاریخ داستان نگاری ایران مطرح نگشته است و مکان و جایی را که می بایست در بین خوانندگان ایرانی داشته باشد به دست نیاورد. برای خرید کتاب ملکوت به لینک موجود مراجعه نمایید.

کناب برزخ اما بهشت که توسط نازی صفوی نوشته شده است.که دارای دویست و بیست و سه صفحه می باشد.دو روز بعدی به دلیل آنکه واسه ی حال رعنا روزها بیرون نمی رفتیم بسیار دشوار سپری می شد. اما برعکس در هنگام شب ها که بغل شومینه تا نیمه شب نشسته و از قدیمها صحبت می کردیم .با شیطنت و شوخی هایی حسام و به یاد آن روزها افتادن خاطرات بچگی هایمان که الان شیرینی اش را زیادتر از هر دورانی کرده بود حس می کردیم.با زاویه های گوناگونی از روح هم دیگر آشنا شده که تا همان زمان و آن روز واسه ی ما پنهان بود.به طور مثال من واسه ی نخستین دفعه بود که آنجا شنیدم که دورانی حسام هم شعر می سراییده و از رعنا واسه ی تصحیح آنها کمک می گرفته است.رعنا به جای من گفت در گذشته هر دفعه چیزی در این باره شنیده بودم و به شوخی بود و من هم شوخی بودن آن را باور نموده بودم و هم اکنون شنیدن این صحبت به اندازه ای واسه ی من عجیب بود که حسام به صورت معترض مانند گفت چیه چرا این طوری نگاهم می کنی.مساله خیلی عجیبی نبود. برای خرید کناب برزخ اما بهشت به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب داستان های بهرنگ که توسط صمد بهرنگی نوشته شده است.که دارای بیست و هشت صفحه می باشد.صمد بهرنگی متولد شده در دو تیر هزار و سیصد و هجده می باشد.پدر او عزت و مادرش سارا اسم داشته اند. صمد دو برادر و سه خواهر داشت. پدر او کارگری فصلی بود که اکثرا به شغل زهتابی آنکه شغلش تابیدن زه و تهیه کردن رشته تافته از روده گوسفند و حیوانات دیگر بوده که اینطور زندگی را سپری می نمود و خرجش و دخلش باهم جور نبود. او مشهور به بهرنگ می باشد و از داستان نگاران و محققان و مترجم و شاعر ایرانی بوده است. مشهورترین کار وی داستان ماهی سیاه کوچولو بوده و او هم اکنون تألیفاتی درباره ی شیوه ی آموزش زبان فارسی در آذربایجان و پژوهش هایی درباره ی ادبیات شفاهی آذربایجان داشته است.اثر مقابل ما همچنان از نمونه داستان هایی از این نگارنده است.موش گرسنه و پسرک لبو فروش و پیرزن و جوجه طلایی اش و سرگذشت دانه برف و دوگربه روی دیوار و ماهی سیاه کوچولو از آثار وی است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قصه های بهرنگ تماس بگیرید.

کتاب داستان های کوتاه از ابوالفضل زرویی نصر آباد که توسط ابوالفضل زرویی نصرآباد نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.ابوالفضل زرویی نصرآباد در پانزده اردیبهشت سال هزار و سیصد و چهل و هشت به دنیا آمده است. او یکی از شاعران و محققان و طنزپرداز ایرانی می باشد. او از سال هزار و سیصد و شصت و هشت در کارهای فرهنگی و مطبوعاتی آغا به کار نمود و از انتشاراتی که با این نگارنده همکاری داشتند می شود به همشهری و جام جم و ایرانیان اشاره داشت. اثر و نگاشته های با ارزشی همچنان از این نگارنده به ثبت رسیده می باشد. از جمله آنان می شود به تذکره المقامات و افسانه های امروزی و وقایع نامه طنز ایران و اثرهای دیگری اشاره نمود. اثر حال حاضر نمونه جمع آوری شده از داستان هایی از این نویسنده است. داستان هایی که داخل این اثر مطالعه می کنید عبارتند از حکایت سه شپش و حکایت غول بیچاره و شیشه عمرش و قصه ی پادشاه و مادر بزرگش و حکایت چهار درویش و اثرهای مختف دیگری.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان های کوتاه از ابوالفضل زرویی نصر آباد تماس بگیرید.

کتاب چهل پنجره که توسط طاهره ایبد نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.پدر در چمدان را گشود و یک تکه پارچه به رنگ سبز را از داخل آن در آورده و یک سرش را به دست چپ من می بندد. مادر اشک در چشمانش حلقه می زند و گریه می کند. یک سرش پارچه را هم محکم به میله های موجود در آنجا می بندد. حیاط بسیار شلوغ و پر از همهمه است. خیلی هم بزرگ. مادر باز گریه می کند. پیرمردی هم آنجا نشسته می باشد. که سر خود را تکیه داده بود به میله ها. زیره لب حرفی می زند و چیزی می گوید. من نمی توانم بشنوم. آدمها می رود و می آید. هیچ هنگام حیاط نمی تواند خلوت شود. دور و اطراف سقاخانه جمعیت زیادی موجود است. سقاخانه طلا همانند خورشید تابان درخشان است. افرادی که در آنجا هستند از سقاخانه آب می خورند. یک سمت حیاط پر از گندم و کبوتر است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب چهل پنجره تماس بگیرید.

کتاب داستان های جوانمردان که توسط سیدمحمد خراسانی نوشته شده است.که دارای چهل و شش صفحه می باشد.اثر های بسیاری با موضوعات داستان نگاشته شده است که برخی از آن ها بسیار زیاد و حتی به طور کتابی در چندین جلد نوشته شده است و برخی دیگر خیلی مختصر می باشد که مطالعه کننده ذوق خواندن اینگونه اثر را در خویش پیدا نمی کند و از سمتی به سمت طولانی بودن آن حوصله کافی ادامه قصه را از دست می دهد.بنده این اثر را به گونه ای انتخاب نموده ام که نه زیاد است و نه خسته کننده باشد و نه ذوق مطالعه کننده را کور کند. بلکه در اندازه ی متوسط و در عین حال متون داستان درمورد صفت و خصلتی بیان گشته است.نکات قابل ارزش واسه ی تشویق نگاشتن این نمونه جمع آوری شده موقعیت بخصوص زمانی و مکانی بوده می باشد که باعث می شود این صفت و خصلت و دارنده آن یعنی جوانمرد و ایثارگر خیلی دیده شوند و دارنده آن با ندار آن در بغل همدیگر در بین جنگ و سنگرها مورد مقایسه قرار گیرند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان های جوانمردان تماس بگیرید.

صفحه1 از45

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید