توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

تقریبا یکماه است که در حدود هزار رمان ایرانی و خارجی برای شما عزیزان بصورت رایگان قرار دادیم و سعی داشتیم با در نظر گرفتن حق نشر و مولف و مترجم این کتب را عرضه داریم اما بسیاری از کتب پس از عرضه متوجه شدیم حق نشر داشته و می بایست لینک دانلود را به احترام حذف کنیم از اینرو ممکن است کتابی را مشاهده کنید که لینک دانلود فعال نباشد و از این بابت شرمنده ایم چون نمیشود کل مطلب را حذف کرد و تنها لینک دانلود حذف میشود. و در این قفسه  دانلود رمان به خارجی و ایرانی تقسیم میشود

 

کتاب نخل و باروت که توسط قاضی ربیحاوی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای هفتاد و هشت صفحه می باشد.ربیحاوی به دنیا آمده در سال هزار و سیصد و سی پنج در آبادان می باشد.او جنگزده می باشد و زندگی کردن داخل اردوگاه های بی خانمانها را آزمایش نموده و اولین رمان ها و نوشته هایش درمورد مصائب جنگ واسه ی افراد معمول را نگاشته است . در سال هزار و سیصد و پنجاه و هشت پای کوره های جنوب که رمانی واسه ی نوجوانان می باشد به سرنوشت و سختی و مشقت کارگران کودک در کوره پزخانه ها پرداخته است . در نمونه ی داستان های نخل و باروت و حادثه در کارگاه مرکزی حال و احوال جنوب را وصف نموده است. در هنگامی که دود جنگ در آسمان دهکده به چشم خورد و خاطرهای یک سرباز و اتفاقات و رویدادهای جنگ را مورد دقت و توجه عام مردم قرار می دهد . بهترین و درست انجام شده ترین رمانهای نگارنده نمونه هایی بوده که از این مکان جمع آوری شده اند . نگارنده در سالهای بعدی اثرهایی گوناگون دیگری در خارج از کشور چاپ کرده است که می شود به دو داستان پسران عشق و لبخند مریم در سال دو هزار و ده اشاره داشت.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نخل و باروت تماس بگیرید.

کتاب اصفهان نصف جهان که توسط صادق هدایت نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای پنجاه و شش صفحه می باشد.در داخل این کتاب چهار نوشته وجود دارد که به دست صادق هدایت منشر شده می باشد. اولین اثر اصفهان نصف جهان اسم دارد که توضیحاتی درمورد سفر و چیزهایی که صادق هدایت از اصفهان دیده است می باشد. او در روزهای درس خواندن خود مسافرتی به مدت چهار روز به اصفهان انجام می دهد .شرح و تفسیر این سفر را در شکل نقش و وظیفه ی درسی خویش توسعه می دهد. سفرنامه با شرح و توضیحی درمورد خاطراتی از زمان تحصیلات نگارنده شروع می‌شود.همچنان از داستانها و اتفاقات رخ داده میان راه صحبت می شود. تصاویر دیده شده از خیابان چهارباغ و چهل ستون و میدان شاه و مسجد شاه و عالی قاپو و مکانهای دیدنی بسیار زیادی به صورت کامل و آداب معاشرت و پشم اندازهای دیگر شهر و نوشته های دیگر را به وجود می آورد. دومین متن با عنوان مرگ اثر کوتاهیست درمورد مرگ از نگارنده ی بلژیکی به اسم گان که در ظاهر صادق هدایت ترجمه نموده است. برای خرید کتاب اصفهان نصف جهان به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب پیام آور لال که توسط مسعود خیام نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و نود و پنج صفحه می باشد.نگارنده در پیام‌آور لال قصه ی سرگذشت آدم امروز را تعریف می نماید.دلاور قصه هیچ شخصیت بخصوصی نمی باشد و مطالعه کننده در این داستان نو با آدم عام رو به روست. شاید بشود که گفت دلاور داستان خود مطالعه کننده می باشد. بر این پایه و اساس که داستان با صحبت بین کسی که اثر را می خواند و داستانگو آغاز می‌شود. کتاب به هیچ مکان به خصوص و به هیچ وقت و دوران مشخص شده ای اشاره خاصی ندارد. در حقیقت مکان آن تمامی مکانها و زمان آن تمام وقت می باشد. نوشته در دو حال و احوال ریزنگری و بزرگ نگری در مسیر و جریان است. در داخل تن آدم با سلول‌های دلاور و شجاع ولی بسیار ریز و در رویه ی عادی با تفکر درمورد زندگی آدمی روبرو هستیم. صحبت ها مختصری درمورد مقولات اساسی عشق و هنر و اقتصاد و سیاست علم و دین می باشد.در هر گوشه از داستان اتفاقات بنیادین صورت می گیرد. طرح و توطئه این داستان جاری است با این معنی و مفهوم که برحسب مورد تغییر انجام می‌گیرد. برای خرید کتاب پیام آور لال به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب پتروف فداکار که توسط مجتبی ورشاوی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دوازده صفحه می باشد.تنش میان قدرتمندان شرق وغرب به حداقل خویش رسیده بود و نظامیهای هر دو طرف در صورت آماده باش نظامی قرار گرفتند. در یک شب بسیار سرد در بیست و شش سپتامبر سال هزار و نهصد و هشتاد و سه استانیسلاو یوگرافوویچ پتروف که یکی از سرهنگهای دوم قوه های موشکی استراتژیک سر کار خود بود.او به جای همکار خود که به دلایلی نتوانسته بود به مکان کار خود برود کار می کرد و آسمان شوروی را می گشت.اندکی از شب گذشته بود که پتروف اخطاری از یک کامپیوتر گرفت .یک موشک اتمی از سمت آمریکا پرتاب شد و مکانی که می خواست برود مسکو بود.پروتکل نظامی از قبل توصیف گشته بود و روس ها در اینطور شرایطی که تمام سلاح های اتمی واسه ی انجام یک ضد حمله به طور بسیار برق آسا و آنی به کار افتاده و بعد از آن به مقامهای نظامی و سیاسی خبر داده شود. صدای آجیرها داخل پناهگاه که پتروف در آنجا حضور داشت به گوشها می رسید و نورهایی به رنگ قرمز به موجب شناسایی کردن موشک اتمی آمریکایی به موجب ماهواره های روسی تمام جا روشن شده بودند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب پتروف فداکار تماس بگیرید.

کتاب نورآباد دهکده من که توسط ناصر ایرانی نوشته شده با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و هفت صفحه می باشد. نگارنده مشهور ناصر ایرانی که یکی از مترجمان و داستان نگاران معروف می باشد رمان و نمایشنامه های بسیاری از نوشته هایش به دست دفتر نشر فرهنگ اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان توسط انتشارات سروش به چاپ رسانده است.اثرهایی چون زنده باد مرگ و ای‍ن‍ک‌ خ‍ورش‍ی‍د و دی‍داری‌ از ج‍ب‍ه‍ه‌ ع‍ش‍ق‌ و خ‍ون و راه بی کناره و عروج از نوشته های داستانی این نگارنده درمورد پیروزی انقلاب و سال های دفاع مقدس است. هم اکنون او نمونه جمع آوری شده ای با عنوان سه منظومه جلد دوم و سوم و کتاب زنده باد مرگ و آتش و دود و تبعید و بازگشت را نگاشته و به دفعات مورد دیدن و بازنویسی انجام داده است. این نمونه و اثر اع‍ت‍راف‍ات‌ گ‍رگ‌ ت‍ن‍ه‍ا و س‍رگ‍ذشت ‌ن‍ام‍ه ن‍اص‍ر از دیگر نوشته های جالب او می باشد.  برای خرید کتاب نورآباد دهکده من به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب عطر سنبل عطر کاج که توسط فیروزه جزایری دوما نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و چهل و دو صفحه می باشد.این اثر خودنوشت‌ نامه‌ای می باشد از نگارنده ی ایرانی که از کودکی داخل آمریکا زندگی می کرده است.. این نوشته یکی از اثرهایی با فروش بسیار زیاد در آمریکا طی دو سال قبل بوده و جایزه های بسیاری گرفته است. فیروزه جزایری در سال هزار و سیصد و چهل و چهار داخل شهر آبادان متولد شده است. وقتی که او هفت ساله بود با خانواده خود از سمت شرکت نفت ایران که پدرش در آنجا با صمت مهندس کار می نمود به شهر ویتی‌یر در کالیفرنیا رفتند. بعد از دو سال زندگی داخل آمریکا به ایران برگشت و در اهواز و تهران زندگی نمود. بعد از گذشت دو سال هم اکنون خانواده ی او به آمریکا بازگشتند و اول در ویتی‌یر و همچنان در نیوپورت‌بیچ سکنی گزیدند . فیروزه جزایری عاقبت به درس خواندن داخل دانشگاه برکلی مشغول شد و در آنجا با یک مرد فرانسوی ازدواج نمود. او با نگاشتن دفتر خاطرات خویش که به اسم در آمریکا به انتشار رسید به معروفیت زیادی رسید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عطر سنبل عطر کاج تماس بگیرید.

کتاب صندوقچه اسرار که توسط محمدعلی جمال زاده نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و هشتاد و شش صفحه می باشد.کتاب صندوقچه اسرار محمدعلی جمال زاده کتابی دو جلدی می باشد که در مقدمه اثر گفته است که سال به دنیا آمدنم را خواسته‌اید.علاقه مندان آن را از جمله ی رازهای نگفته دانسته اند اما واقعیت آن می باشد که بر خویش هم مجهول است. اما اعتقاد دارم تاریخ مرگم واضح تر از تاریخ متولد شدنم خواهد بود و شاید پاداش آشنا شدن من با قلم و قرطاس این باشد. این جمله ای می باشد که محمد علی جمالزاده بزرگ داستان نگاری ایران نگاشته است. به این سبب ترتیب اگرچه روز به دنیا آمدن او حتی برخودش مشخص نمی باشد .ولی او در هفده آبانماه هزار و سیصد و هفتاد و شش از دنیا رفت. بعد از فوت او بیست و شش هزار برگ از نامه‌ها و مطالب نوشته شده و تصاویر او داخل خانه‌اش به سازمان اسناد ملی واگذار شده است. ولی در این سال ها هیچ ورقی از نگاشته های او به چاپ نرسید. تا برگ دیگری از سرگذشت او را آشکار کند . سید محمدعلی جمال‌زاده بیست و سه دی هزار و دویست و هفتاد و چهار داخل اصفهان متولد شده بود و هفده آبان هزار و سیصد و هفتاد و شش در ژنو از دنیا رفت.او یکی از نویسندگان و مترجمان معاصر ایرانی می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب صندوقچه اسرار تماس بگیرید.

کتاب تولد که توسط اسماعیل فصیح نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای هشت صفحه می باشد. این اثر نوشته ی کوتاهی از کتاب ع‍ق‍د و داس‍ت‍ان‍ه‍ای‌ دی‍گ‍ر می باشد.اسماعیل فصیح رمان نویس و ترجمه گر ایرانی بوده است. داستانهای شراب خام و داستان جاوید و ثریا در اغما و درد سیاوش از مهم‌ترین نوشته های او به حساب می آیند. فصیح با آغاز جنگ هشت‌ساله‌ی ایران و عراق بازنشسته شده و پس از آن داستانهای ثریا در اغما و درد سیاوش و زمستان شصت و دو را به انتشار رسانده است. داستانهای فرار فروهر و باده‌ی کهن و اسیر زمان و پناه بر حافظ و کشته‌ عشق و اثرهای بسیار دیگری وجود دارد که به انتشار رسیده از اسماعیل فصیح می باشند. تنها نوشته ی چاپ نشده‌ی فصیح زندگی‌نامه‌ی خودش بود که در زمان بیماری و ققبل از فوتش تلاش کرد آن را کامل نماید. پس از فوت شدن نگارنده در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت خانواده‌اش این زندگی‌نامه را با اسم زندگی من واسه ی منتشر شدن به نشر پیکان دادند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تولد تماس بگیرید.

کتاب داستان پرواز که توسط حامد حاصلی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای چهل و هشت صفحه می باشد. این اثر درمورد سرگذشت زندگی آدمی می باشد که فکر می کرد هیچ چیزی نیست.نوشته ی فوق یک رمان کوتاه درباره ی زندگی یک انسان است. من به هیچ وجه او را نشناخته ام اما در چیزی اطمینان کامل دارم و آن این می باشد که او دوستدار و علاقه مند یک اسم است. اما آن اسم را اصلا نمی شناسد. هر شخصی به سادگی شرح و موضوع این داستان را میفهمد ولی آدم مهم و اصلی قصه آن را نمی شناسد. آیا تا به امروز با خود اندیشیده اید که انجام شدن و قرار گرفتن در هر موقعیتی هیچ وقت محال نمی باشد.و حتی خود شما هم قادر هستید که در هر موقعیتی که فکر می نمایید قرار گیرید. این رمان شامل تخیل انسانی همانند شما می باشد. پس بخواهید و بیایید که تخیلات خویش را از هم دور نکنیم و آن را در اختیار یکدیگر قرار دهیم . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان پرواز تماس بگیرید.

صفحه1 از28

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید