توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب عصیان که به دست نسرین ثامنی نگاشته شده است.اثر فوق با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و دوازده صفحه است.آنگونه شلوغی و همهمه ای سالن دادگاه را پر کرده بود كه آدم را شگفت زده می کرد. اشخاصی كه در بيرون از سالن بي صبرانه در انتظار بودند در حال داخل شدن سعي بسیاری داشتند در رديفهای جلو و مکان مناسبي را برای خود داشته باشند. من وقتی كه به سالن رفتم اكثر صندليها پر گشته بود.اين جنجالي ترين و پر سر و صداترين محاكمه سال بود كه داخل تاريخ ايران در انواع خویش بی نظير و عجيب بود . دادگاه جهت محاكمه کردن زني شکل گرفته بود كه بقصد خودكشي خویش و سه فرزندش را به وسيله سم خطرناکی مسموم ساخته بود ولی خویش به طريق معجزه آسائي از مرگ نجات پیدا کرده بود . عمق فاجعه اين بود كه هر سه فرزند اين زن در اين اتفاق ناگوار به وسيله ي مادر كشته شده بودند . و اينك كه من داخل دادگاه بودم آخرين جلسات محاكمات او به آخر مي رسيد و امروز يا در روزی ديگر حكم نهائي دادگاه صادر می شد . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عصیان تماس بگیرید.

عصیان

کتاب عروس سیاهپوش که به دست نسرین ثامنی نوشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و یک به انتشار رسیده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد هفتاد و یک صفحه است. نویسنده در مقدمه اثرش انگیزه خویش را از نوشتن این کتاب بیان کرده که مطالعه کننده عزیز تنها انگیزه‌ ی من از نوشتن این اثر تحقیق اجمالی مسئله خانمان برانداز طلاق می باشد که در هر اجتماعی به ویژه در جامعه اسلامی ما به صورت مختلف موجود است و عوامل گوناگون و سختی که بعنوان مسئله طلاق مطرح می شود موجب شد که اجتماع را به زوال و نیستی ببرد . در این اثر بر ضد برخی داستانهای تخیلی از سرنوشت حقیقی انسان درمانده ای پرده برداری گشته و شخصیت حقیقی اوست که مورد بحث و پژوهش قرار گرفته است. نوشته ی فوق زنگ خطری می باشد واسه ی همه ی خانواده‌هایی که زندگی زناشویی را بر پایه و اساس اصولی بنا نکرده اند و بدون تجربه‌های کافی دست به ازدواج عجولانه می‌زنند و بعد با شکست روبرو می گردند. برای خرید کتاب عروس سیاهپوش به لینک موجود مراجعه نمایید.

عروس سیاهپوش

کتاب تندیس عشق که به دست نسرین ثامنی نوشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و سه به انتشار رسیده و در نشر اردیبهشت چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هفتاد و هفت صفحه است.مهتاب در صورتی که بشقاب های چینی خود را بر روی میز می چیند تا شام را آماده کند به مادر خود گفت به نظر تو شاهرخ با این قضیه چگونه برخورد خواهد کرد .مادر با لبخند خویش جواب داد که این را بگذار به عهده ی خودم و راضی نمودن شاهرخ با من.مهتاب با لبخندی که نشان از شک داشت گفت شاهرخ مثل مرغ دیرپزه فکر نکنم به این راحتی ها در دام بیفتد. اگه تمایلی به افروز داشت تو این سه ساله حتما کاری می کرد. شاهرخ افروز را دوست دارد ولی کمی در ازدواج تنبل است. شاهرخ پسر تو دایست و اسرار دل خود را بروز نمی دهد. آنها سه سال است که منتظر یه همچین روزی می باشند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب تندیس عشق تماس بگیرید.

تندیس عشق

کتاب گلی در شوره زار که به دست نسرین ثامنی نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت به انتشار رسیده و در نشر پریا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و بیست و پنج صفحه است.فرشته داخل یک خانواده ی نابسامان زندگی می نماید. پدر او شخصی معتاد می باشد که از همسر خویش واسه ی تأمین اعتیادش پول می گیرد.فرشته با چهره ای محزون و متفكر قدم زنان به سمت مدرسه می رود. کتابهای او همانند كوهی در بین دستهای او سنگيني مي نمود. با گامهای لرزان قدم بر مي داشت و سرش خیلی گيج مي رفت و گرسنگی بسیار اذیتش می کرد. ديشب را تا صبح اصلا نخوابيده بود و پس از اینکه كتك زیادی از پدر خورده بود با شكم گرسنه به کناری رفت و مشغول چسباندن برگه های پاره ی كتابش بود كه به دست پدر وی به آن صورت درآمده بود و مادر او به آرامي به كنارش آمد و دستي بر گیسوان مشكي و بلندش زد و گفت كه شام او را كنار گذاشته است . برای خرید کتاب گلی در شوره زار به لینک موجود مراجعه نمایید.

گلی در شوره زار

کتاب یک سبد گل یاس که به دست نسرین ثامنی نگاشته شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و شصت صفحه است.خانم سن و سال دارد سالخورده‌ای كه تمام مردم او را مادربزرگ صدا می زنند به همراه تنها پسر خویش و وارث خود با نام حسام زندگی می نماید . حسام جوانی می باشد كه همسر خود را از دست داده و پسرش هوتن همچنان با او زندگی می کند . مادر بزرگ واسه ی چند روزی مهمان ساغر و شوهر امریكایی‌ وی با نام ویلیام می باشد كه واسه ی دیدن اقوام به ایران سفر نموده اند . ساغر واسه ی دیدن خواهر خود سپیده كه از شوهر خویش جدا گشته به همراه ویلیام و حسام و هوتن به رامسر می روند و در آن جا اتفاقات زیادی رخ می دهد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب یک سبد گل یاس تماس بگیرید.

یک سبد گل یاس

کتاب راز مد آفتاب که به دست اسماعیل زرعی نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و نود و چهار به انتشار رسیده و در نشر آشنایی چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد صفحه است.بهزاد سنگی که در باغچه خانه‌ خود دارد را از جا در می آورد . که یهو محل كنده شدن زمین نشست کرده و تونلی آشکار می گردد. احساس كنجكاوی و قدرت سحرآمیزی او را به رفتن به تونل تشویق می نماید . او داخل تونل شده و پس از طی مسیری قصری بزرگ و زیبا پیدا می کند . بهزاد با كتیبه‌ای روبه‌رو می گردد. روی آن نوشته شده اینجا آرامگاه پاروس ملكه ایران است. پیكر ملكه پاروس همچنان بسیار زیبا زیر كتیبه قرار داشت. بهزاد اثر قدیمی نیز پیدا می کند كه در آن ذکر شده است واسه ی بیداری ملكه می بایست چهل روز به همراه انجام دادن دستورالعمل‌های كتاب شب‌ زنده‌داری كند. بهزاد كه خویش را طلسم‌ شده‌ای دیده به اجبار آغاز به اجرای دستورالعمل كتاب قدیمی می‌كند .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راز مد آفتاب تماس بگیرید.

راز مد آفتاب

کتاب رابعه که به دست حسینقلی مستعان نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت به انتشار رسیده و در نشر نگارستان کتاب چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و نود و یک صفحه است.داستان رابعه به توصیف زندگی امیری اختصاص پیدا کرده که به دنبال رقابت‌های عشقی و سیاسی دو پسر خویش را می کشد.ایران تماما غرق در جنگ و خونریزی بوده و رابعه که دختر عضدالدوله دیلمی بوده با سیاست و‌ در پی آینده خویش با عنوان مشاور برادر و همسر تلاش در سامان بخشیدن به وضعیت ایران دارد. او به دشواری مبارزه می نماید و با شناسایی کردن سست‌ عنصران و ریاکاران با باهوشی تمام یا آنها را به انجام اعمال و کارهای بدون ضرر مجبور می سازد و یا از میدان به در می‌کند. رابعه از همسر خود دارای فرزندی شده ولی افسوس که داخل گیر و دار جنگ همسر خود را از دست می‌دهد. آتش جنگ‌ها عاقبت رو به خاموشی رفته و سرزمین رنگ آرامش به خویش می‌گیرد. اما غمی وسیع و عظیم در قلب رابعه نشسته که گفتنی نیست. او سال‌های سکون و آرامش را در کنار کودک به جای همسر سپری می کند. برای خرید دانلود کتاب رابعه به لینک موجود مراجعه نمایید.

رابعه

کتاب استخوان زیر پی که به دست حسینقلی مستعان نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و چهل و سه به انتشار رسیده و در نشر کتابهای پرستو چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هشتاد و دو صفحه است.نگارنده ی مشهور با نام حسینقلی مستعان در سال هزار و دویست و هشتاد و سه داخل تهران به دنیا آمده است. بعد از به آخر رسیدن دوره ی دبیرستان داخل دارالفنون و زمانی را در مدرسه ی علوم سیاسی به‌ درس خواندن پرداخت. او کار روزنامه‌ نگاری را از شروع قرن هجری شمسی و از سن هفده سالگی با عنوان روزنامه‌ نگار و عکاس داخل روزنامه ی نیمه‌رسمی ایران شروع نمود و برای آنکه کار روزنامه‌نگاری را بسیار دوست داشت خیلی سریع به‌ سردبیری آن روزنامه رسید. مستعان قصه‌ نگاری را از سال هزار و سیصد و چهارده در مجلهٔ مهرگان آغاز کرد. او در روز پانزده سال هزار و سیصد و شصت و یک از دنیا رفت .برای خرید کتاب استخوان زیر پی به لینک موجود مراجعه نمایید.

 استخوان زیر پی

کتاب بار دیگر با تو میان عطر و سکوت که به دست پرویز قاضی سعید نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و چهل و هشت به انتشار رسیده و در نشر آسیا چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و پنجاه و چهار صفحه است.او نویسندگی خود را از سن هفده سالگی آغاز کرد و بیشتر در خصوص سبک پلیسی و جنایی می نوشت . و نوشته های او به چاپ دو رقمی و زیادتر رسیده است. از نوشته های معروفتر او یک شاخه گل سرخ برای غمم را می ود نام برد. پرویز قاضی سعید هم چنان پاورقی‌ نگار داخل روزنامه ی اطلاعات در زمان پیش از انقلاب پنجاه و هفت بوده و داخل مجله اطلاعات دختران و پسران داستانهای زیبای پلیسی و عاشقانه نگاشته است. او به همراه ر. اعتمادی از پیگیر ترین پاورقی‌ نگاران آن دوران بودند.او در داستانهای خود شخصیتی کارآگاهی به نام لاوسون خلق کرده بود که محبوبیت بسیاری پیدا نمود و اثرهای عاشقانه ی او همانند بار دیگر با تو در میان عطر و سکوت از نظر موضوع عاشقانه اش مسئله‌ساز شد. برای خرید کتاب بار دیگر با تو میان عطر و سکوت به لینک موجود مراجعه نمایید.

 بار دیگر با تو در میان عطر و سکوت

کتاب ایراندخت که به دست بهنام ناصح نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه به انتشار رسیده و در نشر آموت چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و هفت صفحه است.زمانه ی ایران بسیار آشوب داشت. از يك‌ سمت تهمت اینکه مزدكي هستی و سايه‌ای سنگين که بر اجتماع ساسانی افتاده بود و از سمت ديگر آن زیاد شدن دين مسيحيت كه امپراتوري روم رقيب ساسانيان به آن دامن زده بود که تهديدي واسه ی راحتی و آرامش دولت ساساني به حساب می آمد .روزبه یک پسر جوان ایرانی بود که با پدر خویش با نام گشتاسب و عمه‌ ی خود زندگی می نمود. پدر وی از مُغ‌های بلند رتبه ی حکومتی بوده و نگهبان آتشکده است. پدر روزی به مردد بودن او در آیین زرتشتی شک برده و پس از زمانی میفهمد که او در جلسات دین مسیحیت شرکت نموده و برگهایی از انجیل را هم در خانه نگهداری می نماید. این شروع دربدری‌های روزبه و سفر‌های او به شام و اورشلیم بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ایراندخت تماس بگیرید.

ایراندخت

صفحه1 از48

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید