توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد که توسط جلال آل احمد نوشته شده است.که دارای شصت و چهار صفحه می باشد.به صورت کلی نثر جلال آل احمد تلگرافی و شلاقی و عصبی و پرخاشگر و حساس و در عین حال رسا و شیوا می باشد. نثر او به صورت بخصوص در مقالات و سنگین گزارشی و روزنامه‌نگارانه می باشد. جلال آل احمد شامل نثری برون‌گرا بوده یعنی آنکه نثرش بر ضد نثر صادق هدایت در خدمت تحلیل اندیشه و باطن شخصیت‌ها نمی باشد. جلال آل احمد با استفاده کردن از دو عامل نثر قدیمی فارسی و نثر نگارنده های پیشرو فرانسوی به نثر بسیار ویژه خود دست پیدا کرده است. آل احمد تلاش کرده تا در نثر خویش تا جایی که ممکن است فعل و حروف اضافه و مضاف‌الیه‌ها و دنباله ضرب‌المثل‌ها و خلاصه هر آنچه که امکان داشته است را حذف نماید. این اثر نمونه جمع شده از سیزده داستان کوتاه از جلال آل احمد است . این داستان ها از جمله سه تار و بچه مردم و وسواس و لاک صورتی و وداع و زندگی که گریخت و آفتاب لب بام و گناه و نزدیک مرزون آباد و دهن کجی و آرزوی قدرت و اختلاف حساب و الگمارک و المکوس هستند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سیزده داستان از جلال آل احمد تماس بگیرید.

کتاب ملکوت که توسط بهرام صادقی نوشته شده است.که دارای پنجاه و چهار صفحه می باشد.کتاب ملکوت شاید تنها اثری است که بشود از آن در بغل بوف کور اثری از نویسنده ی معروف صادق هدایت به عنوان یکی از ماندگارترین داستانهای ایرانی یاد نمود. بهرام صادقی نگارنده ی این کتاب هر چند که یکی از کم کارترین رمان نویسان ایرانی بوده است و از او فقط نمونه جمع آوری شده ی داستان سنگر و قمقمه های خالی و قصه ی ملکوت به انتشار رسیده است.ولی قادر بوده یکی از نوشته های ماندگار و در عین حال پر رازترین قصه ها را به وجود آورد . جالب آن که به سبب عدم وجود حواشی گوناگون در زندگی نگارنده و زندگی خیلی کوتاهش و محدود بودن اثرهای بر جای مانده از او و همچنان انتخاب کردن زبانی رمز آلود و سمبولیک در ملکوت و اسمش آنطور که شایسته آن است در تاریخ داستان نگاری ایران مطرح نگشته است و مکان و جایی را که می بایست در بین خوانندگان ایرانی داشته باشد به دست نیاورد. برای خرید کتاب ملکوت به لینک موجود مراجعه نمایید.

کناب برزخ اما بهشت که توسط نازی صفوی نوشته شده است.که دارای دویست و بیست و سه صفحه می باشد.دو روز بعدی به دلیل آنکه واسه ی حال رعنا روزها بیرون نمی رفتیم بسیار دشوار سپری می شد. اما برعکس در هنگام شب ها که بغل شومینه تا نیمه شب نشسته و از قدیمها صحبت می کردیم .با شیطنت و شوخی هایی حسام و به یاد آن روزها افتادن خاطرات بچگی هایمان که الان شیرینی اش را زیادتر از هر دورانی کرده بود حس می کردیم.با زاویه های گوناگونی از روح هم دیگر آشنا شده که تا همان زمان و آن روز واسه ی ما پنهان بود.به طور مثال من واسه ی نخستین دفعه بود که آنجا شنیدم که دورانی حسام هم شعر می سراییده و از رعنا واسه ی تصحیح آنها کمک می گرفته است.رعنا به جای من گفت در گذشته هر دفعه چیزی در این باره شنیده بودم و به شوخی بود و من هم شوخی بودن آن را باور نموده بودم و هم اکنون شنیدن این صحبت به اندازه ای واسه ی من عجیب بود که حسام به صورت معترض مانند گفت چیه چرا این طوری نگاهم می کنی.مساله خیلی عجیبی نبود. برای خرید کناب برزخ اما بهشت به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب داستان های بهرنگ که توسط صمد بهرنگی نوشته شده است.که دارای بیست و هشت صفحه می باشد.صمد بهرنگی متولد شده در دو تیر هزار و سیصد و هجده می باشد.پدر او عزت و مادرش سارا اسم داشته اند. صمد دو برادر و سه خواهر داشت. پدر او کارگری فصلی بود که اکثرا به شغل زهتابی آنکه شغلش تابیدن زه و تهیه کردن رشته تافته از روده گوسفند و حیوانات دیگر بوده که اینطور زندگی را سپری می نمود و خرجش و دخلش باهم جور نبود. او مشهور به بهرنگ می باشد و از داستان نگاران و محققان و مترجم و شاعر ایرانی بوده است. مشهورترین کار وی داستان ماهی سیاه کوچولو بوده و او هم اکنون تألیفاتی درباره ی شیوه ی آموزش زبان فارسی در آذربایجان و پژوهش هایی درباره ی ادبیات شفاهی آذربایجان داشته است.اثر مقابل ما همچنان از نمونه داستان هایی از این نگارنده است.موش گرسنه و پسرک لبو فروش و پیرزن و جوجه طلایی اش و سرگذشت دانه برف و دوگربه روی دیوار و ماهی سیاه کوچولو از آثار وی است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قصه های بهرنگ تماس بگیرید.

کتاب داستان های کوتاه از ابوالفضل زرویی نصر آباد که توسط ابوالفضل زرویی نصرآباد نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.ابوالفضل زرویی نصرآباد در پانزده اردیبهشت سال هزار و سیصد و چهل و هشت به دنیا آمده است. او یکی از شاعران و محققان و طنزپرداز ایرانی می باشد. او از سال هزار و سیصد و شصت و هشت در کارهای فرهنگی و مطبوعاتی آغا به کار نمود و از انتشاراتی که با این نگارنده همکاری داشتند می شود به همشهری و جام جم و ایرانیان اشاره داشت. اثر و نگاشته های با ارزشی همچنان از این نگارنده به ثبت رسیده می باشد. از جمله آنان می شود به تذکره المقامات و افسانه های امروزی و وقایع نامه طنز ایران و اثرهای دیگری اشاره نمود. اثر حال حاضر نمونه جمع آوری شده از داستان هایی از این نویسنده است. داستان هایی که داخل این اثر مطالعه می کنید عبارتند از حکایت سه شپش و حکایت غول بیچاره و شیشه عمرش و قصه ی پادشاه و مادر بزرگش و حکایت چهار درویش و اثرهای مختف دیگری.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان های کوتاه از ابوالفضل زرویی نصر آباد تماس بگیرید.

کتاب چهل پنجره که توسط طاهره ایبد نوشته شده است.که دارای بیست و دو صفحه می باشد.پدر در چمدان را گشود و یک تکه پارچه به رنگ سبز را از داخل آن در آورده و یک سرش را به دست چپ من می بندد. مادر اشک در چشمانش حلقه می زند و گریه می کند. یک سرش پارچه را هم محکم به میله های موجود در آنجا می بندد. حیاط بسیار شلوغ و پر از همهمه است. خیلی هم بزرگ. مادر باز گریه می کند. پیرمردی هم آنجا نشسته می باشد. که سر خود را تکیه داده بود به میله ها. زیره لب حرفی می زند و چیزی می گوید. من نمی توانم بشنوم. آدمها می رود و می آید. هیچ هنگام حیاط نمی تواند خلوت شود. دور و اطراف سقاخانه جمعیت زیادی موجود است. سقاخانه طلا همانند خورشید تابان درخشان است. افرادی که در آنجا هستند از سقاخانه آب می خورند. یک سمت حیاط پر از گندم و کبوتر است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب چهل پنجره تماس بگیرید.

کتاب داستان های جوانمردان که توسط سیدمحمد خراسانی نوشته شده است.که دارای چهل و شش صفحه می باشد.اثر های بسیاری با موضوعات داستان نگاشته شده است که برخی از آن ها بسیار زیاد و حتی به طور کتابی در چندین جلد نوشته شده است و برخی دیگر خیلی مختصر می باشد که مطالعه کننده ذوق خواندن اینگونه اثر را در خویش پیدا نمی کند و از سمتی به سمت طولانی بودن آن حوصله کافی ادامه قصه را از دست می دهد.بنده این اثر را به گونه ای انتخاب نموده ام که نه زیاد است و نه خسته کننده باشد و نه ذوق مطالعه کننده را کور کند. بلکه در اندازه ی متوسط و در عین حال متون داستان درمورد صفت و خصلتی بیان گشته است.نکات قابل ارزش واسه ی تشویق نگاشتن این نمونه جمع آوری شده موقعیت بخصوص زمانی و مکانی بوده می باشد که باعث می شود این صفت و خصلت و دارنده آن یعنی جوانمرد و ایثارگر خیلی دیده شوند و دارنده آن با ندار آن در بغل همدیگر در بین جنگ و سنگرها مورد مقایسه قرار گیرند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب داستان های جوانمردان تماس بگیرید.

کتاب فراموشی که توسط صالح محمدی نوشته شده است.که دارای صد و یازده صفحه می باشد.اثر داستان فراموشی توضیحاتی درمورد زندگی پر از رنج و غم فاطمه می باشد که از اول زندگی او را در تنهایی افسردگی و غم انگیز رها می کنند. با این آروز که سرگذشت او را به دست زندگی آسوده ای راهی کند ولی سرنوشت او را داخل خانه ای می کند که پس از غم و اندوه مردی به اسم صابر تا انتهای عمر بروی بدن و روحش باقی می گذارد و پس از مدتی که داخل اردوگاه بهزستی می شود تا در آن زندان با دخترانی رها گشته در آن بیابان روبرو شود و آنجا هم رنگی از امید نبیند و هر چیزی که موجود است غم و اندوه و دگرگونی می باشد.در بین تمام این خشم ها و عذاب که آدم های پست برای او بوجود می آورند. آدم هایی با دل های پاک و ظاهری شاید آلوده هستند که او را به بغل مهم خویش کشیده که در خاطرهای تلخ فاطمه یه نورهای کوچک هم تابیده شود که اگر آن ها نبودند شاید او از هیچ به هیچ رسیده بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فراموشی تماس بگیرید.

کتاب خاکستر زمان که توسط هادی نعمتی نوشته شده است.که دارای صد و چهل و هشت صفحه می باشد. این اثر برگرفته پنج داستان با اسم های کابوس یک شب پاییزی و آن روز روی تپه و از یاد رفته و چند تار مو و خاکستر زمان است.نفس نفس می زدم و بدنم بسیار به لزره افتاده بود. بدنم روی پاهیم سنگینی می نمود و قدرت وایسادن بر روی پاهایم را نداشتم. به طرف تختی که پشت دخل و یخچال مغازه بود برگشم و روی آن نشستم اما همچنان نشستن هم واسه ی من دشوار بود. فشارم بسیار آمده بود پایین و سرم گیج می رفت. به دیوار پشت سرم تکیه دادم و بر زمین افتاده و ولو شدم. حسن از درب پشت مغازه داخل شد و روبه روی من بر روی دو پایش نشست و توله سگ کوچکی که دو ماهی زیادتر نداشت و هم اکنون هم نامی برایش انتخاب نکرده بود.پشت سرش آمد و دور و برش می چرخید تا دقت او را به خود جلب کند.اما حسن که در تمام ایام سر به سرش گذاشته و همبازی خوبی واسه ی او بود.امروز اصلا حال سر و کله زدن با او را نداشت. چهره اش درهم و شکسته بود و پیرتر از چیزی بود که به نظر می رسید با آنکه یازده سال زیادتر نداشت.انگار جهان بسیار زودتر از وقتش او را پیر نموده بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خاکستر زمان تماس بگیرید.

کتاب داستانهای کوتاه و آموزنده که توسط حسین صدیقی چافجیری نوشته شده است.که دارای صد و نود و دو صفحه می باشد.کتاب فوق نمونه های جمع آوری شده با بیش از صد و هشتاد داستان بسیار زیبا و پندآموز نگاشته ی حسین صدیقی چافجیری است.واسه ی نمونه به یکی از قصه های کوتاهی که در وصف معلم و کوشش های او ذکر شده است می نگاریم .یکی از دانشجویان دکتر حسابی به ایشان گقته بودند شما سه ترم می باشد که من را از این درس انداخته و قبول نمی کنید من که نمی خواهم موشک هوا نمایم من خواستار این می باشم که در روستایمان معلمی شوم .دکتر به ایشان جواب داد تو اگر نخواهی موشک هوا کنی و تنها بخواهی معلمی شوی قبول است اما هیچ وقت نخواهی توانست به من تضمین دهی که یکی از شاگردانت داخل روستایتان نخواهد موشک هوا نماید.داستانی دیگری از این اثر این است در یکی از ایام انوشیروان بر بزرگمهر خشم گرفت و در منزلی تاریک به زندانش انداخت و گفت او را به زنجیر ببند.واسه ی روزی چند بر این حال بود . برای خرید کتاب داستانهای کوتاه و آموزنده به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از45

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید