توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب کلیات اسکندر نامه که توسط منوچهر خان حکیم نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای پنجاه و پنج صفحه می باشد.این نوشته را یکی از کاملترین و پر گونه ترین داستانهای عامیانه چند دوره و سده آخر به زبان فارسی می دانند. اسکندرنامه نقالی راه و شیوه ای از نثر خلق و خوی سرگذشت صفوی به نثر داستانی زمان قاجاری است. این نمونه توضیح احوالات فردی افسانه‌ای به اسم اسکندر بن داراب بن بهمن بن اسفندیار که روئین تن بوده می باشد. در حقیقت نگارنده تلاش کرده‌ که به شیوه ای داستان شاهنامه فردوسی را ادامه دهد. اسکندر این اثر با اسکندر مقدونی تفاوت بسیار دارد. این نوشته در ششصد و بیست و هفت صفحه به دست چاپخانه علی اکبر علمی در سال هزار و سیصد و بیست و هفت خورشیدی به انتشار رسیده است. در قسمتی از صفحه های شروع این اثر ذکر شده است.اسکندرنامه نگارش نقالی شیوه و مراحل از تکامل فن قصه پردازی را در دیار ما رقم زده است .آنگونه که دلاوران داستان را برخی اوقات می شود با ولگرد ماجراجو و تمام فن حریف اثرهای پیکارسک آخر قرون وسطای اروپا مقایسه نمود و همچنان می شود نمونه ی اسکندر نامه تحریر نقالی را از انواع هجویه نوشته های پهلوانی و تاریخی کهن نوشت که در برخی اوقات خاطر نشان از دن کیشوت می باشد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کلیات اسکندر نامه تماس بگیرید.

کتاب دون خوان از زبان دون خوان که توسط کارلوس کاستاندا نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای سیصد و چهل و دو صفحه می باشد. با جسارت تمام می شود گفت که نوشته ی فوق را صحبت و سخنان و محاسبات و تخمین بزرگترین نمونه ی انسان شناسی قرن یا آنکه چندین قرن پیش معرفی کرد.این نوشته بزرگترین مجموعه انسان شناسی از زمینه و موضوعات عارفانه ی کتاب کارلوس کاستاندا می باشد. که در روبرو شدن و آشنا شدن با سالک و اندیشمند بزرگترین دوخوان سرخپوست مکزیکی و در چندین اثر نگاشته شده است .زمان آشنا شدن آنها تقریبا حدود بیست و پنج سال بود. یعنی از سال هزار و نهصد و شصت تا هزار و نهصد و هشتاد است.مطالعه ی این مجموعه تمام مردم را با جهانی عمیق و با عظمت و در عین حال ترس و دلهره آور و سری دور اطراف زندگیمان روبرو و اشنا می نماید. کتاب فوق بر پایه ی هفت نوشته ی از کارلوس کاستاندا به تصنیف در آمده و همانند خود کلام پیر خرددون خوان ماتیوس بوده با این تفاوت که تمامی رمانها و متون بدون رابطه داشتن با آموزشهای او حذف شده است . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دون خوان از زبان دون خوان تماس بگیرید.

دانلود کتاب اصل آثار فصیح که توسط عماد بدیع نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای سیصد و شصت و هشت صفحه می باشد.اسماعیل فصیح رمان نویس و ترجمه گر ایرانی می باشد. داستانهایی چون شراب خام و داستان جاوید و ثریا در اغما و درد سیاوش از اساسی ترین نوشته های او به حساب می آیند .اسماعیل فصیح‌زاده در سال هزار و سیصد و سیزده در محله درخونگاه تهران متولد شده است. پدر وی ارباب حسن در چهارراه گلوبندگ یکی از کسبه بود. او سن بسیار کمی داشت که پدرش از دنیا رفت و اسماعیل یتیم شد. او زمان درس خویش را در دبستان عنصری و نیز در دبیرستان رهنما به آخر رساند . فصیح با دادن پول از خدمت سربازی معاف گشت و با ارثی که پدر برایش گذاشته بود واسه ی ادامه تحصیلش به آمریکا سفر کرد. او در سال هزار و نهصد و شصت و یک در شهر مزولا به دانشگاه مانتانا رفته و در زمینه ی شیمی فارغ‌التحصیل شد. بعد از به آخر رسیدن تحصیلاتش به سانفرانسیسکو رفت. در سانفرانسیسکو با دختری نروژی به اسم آنابل کمبل عروسی کرد. ولی همسرش در وقت به دنیا آوردن کودک داخل بیمارستان همراه با نوزادی که داخل شکمش بود از دنیا رفت .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اصل آثار فصیح تماس بگیرید.

کتاب ب‍رادر زن‍دگ‍ی‌ زی‍ب‍اس‍ت‌ که توسط ناظم حکمت نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و نود و یک صفحه می باشد.ناظم حکمت ران از مشهورترین شاعرها و نمایشنامه‌نویسان ماهر کمونیست اهل لهستان در ترکیه بوده است.او در شهر سالونیکا که دومین شهر بزرگ یونان حال حاضر که در آن دوران یکی از امپراتوریهای عثمانی بوده است متولد شده می باشد. او از سن چهارده سالگی به شعر خواندن مشغول شد. و در سن نوزده سالگی بود که در مسافرت به شوروی از نزدیک با نسل تازه ی هنرمندان انقلابی آشنا شد.ناظم هم اکنون از شعرایی بود که کارهای هنری خود را کم و محدود نمی نمود. او با چاپ کردن شعرها و مقالات خود در بین جوانان مشهور شده و جوانان علاقه ی بخصوصی به او پیدا کرده بودند.در سال هزار و نهصد و بیست مصطفی کمال پاشا گروهی را به وجود آورد و در اندیشه ی نجات دادن میهن از دست غریبه ها و اشغال گران بود . تمام افرادی که عشق نجات دادن میهن خویش را در دل داشتند به سمت انقره می رفتند. در این سال ناظم هم اکنون که زندگی در استانبول و زیر سلطه بیگانگان بودن برایش بسیار سخت و تحمل ناگزیر شده بود به آناطولی سفر نمود. و در مسیر نخستین مرتبه ای بود که با سرنوشت بد زنها و کودکان گشنه و لخت و مریض وطن خود روبرو شد که آنرا هیچ وقت تا آخر عمر نتوانست از یاد ببرد . برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ب‍رادر زن‍دگ‍ی‌ زی‍ب‍اس‍ت‌ تماس بگیرید.

کتاب مرزبان‌نامه که توسط سعدالدین وراوینی نوشته شده است.که با زبان فارسی چاپ گشته است.و دارای سیصد و پنجاه و چهار صفحه می باشد. کتاب مرزبان نامه آنگونه که می بینید اثری برگرفته از حکایت ها و تمثیلات و افسانه های شگفت آور و آموزنده می باشد. این نوشته یکی از کتابهای با ارزش فراوان در زبان فارسی است. که در نیمه اول قرن هفتم بین سال‌های ششصد و هفده تا ششصد و بیست و دو هجری قمری از زبان طبری باستان به زبان فارسی دری نگاشته شده است.خیلی از موردهای مرزبان نامه از اندازه ی نثر مصنوع متداول گذشته و به گونه ای شعر شده است. وراوینی بعد از سپری شدن یک سال پس از نخستین ترجمه مرزبان نامه یک دفعه دیگر اثر را از زبان مازندرانی به فارسی ترجمه کرد. این نوشته از حرفها و سخن و صحبت حیوانها و از روی اثر کلیله و دمنه نصرالله منشی نوشته شده‌است. در حقیقت نگارنده کتاب از طرف رمانهای غیرمستقیم و از زبان حیوانها حرفهای ناگفته را به پادشاه دوران خود می‌گوید. ظاهرا اثر اصلی در زمان اواخر قرن چهارم هجری با لهجه کهن طبرستانی در مازندران نگاشته شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مرزبان‌نامه تماس بگیرید.

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین که توسط فلورانس اسکاول شین نوشته و با ترجمه ی لیلا رحمتی انجام گرفته است.که برگرفته از تعداد دویست و نود و هفت صفحه می باشد.فلورانس اسکاول شین یکی از تصویرگران مشهور کتاب و هنرمند آمریکایی می باشد. که از نیمه دوم زندگیش به فرقه اندیشه نو ملحق شد و اثرهایی در رواج دادن نظرات این فرقه نگاشت.او داخل یک خانواده‌ی قدیمی فیلادلفیایی متولد شده و سالهای زیادی در حکم نقاش و متافیزیسین و سخنرور اسمی پر سر و صدا و معروف داشت و با خدمات زیاد و مهم شفا دادن هزاران نفر از افراد را در باز شدن مشکلات و از میان بردن سختی های زندگیشان کمک کرد. او سالهای زیادی داخل نیویورک دانش الهی را درس می داد . انسانهای زیادی در کلاس هایش حاضر می شدند و از این روش و شیوه پیغام های معنویت را به عده ی زیادی از انسانها منتقل می کرد.هر آنچه انسانی احساس و یا به روشنی تصور نماید بر اندیشه و فکر نیمه هشیار اثر خواهد گذاشت و تک به تک در صحنه زندگی ظهور می کند.جز شک و ترس هیچ چیز نخواهد توانست بین انسان و وسیع ترین آرمانها یا خواسته ای دلش فاصله بیندازد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین تماس بگیرید.

کتاب طنز گوسفند ها به بهشت نمی روند که توسط فرهاد ناجی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن نود و هشت صفحه است. به دفعات واسه ی اینجانب رخ داده است که در مکان و جایی تا اینکه گفته ام این مسئله چه جالب است و بعد یک جوک تعریف کن. طنز نویس هم خواهد گفت که فقط واسه ی من. هم چنان این امر واسه ی برخی طنزپردازان بارها و بارها اتفاق افتاده است. علت آن هم مشخص می باشد که برای آنکه افراد کمتری از مردم تعریفشان از طنز این می باشد.اما به درستی که طنز به چه معناست . آیا هر مساله ای که خنده دار می باشد است. در آخر فرق میان طنز و جوک و سایر کلمات مترادف در چه پیزی است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب طنز گوسفند ها به بهشت نمی روند تماس بگیرید.

کتاب طنز کمی تا قسمتی جدی که توسط پیام بخشعلی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سی و دو صفحه است. اثرهایی چون خواستگاری و انگار خدا هم شوخی اش گرفته بود و به همین سادگی و صدای خوش داستان هایی به صورت طنز کوتاه از پیام بخشعلی می باشند.هرچند در همه ی جهان کودکان بسیار زیادی از اثرات تخریب کننده و از بین برنده ی فقر و تهی دستی رنج بسیار می برند.اما ما به تنهایی نمی توانیم دست هر کدام را بگیرم و دست نوازش به تک تک آنها بکشیم. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب طنز کمی تا قسمتی جدی تماس بگیرید

کتاب هندوانه با طعم خنده که توسط ناشناس نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن بیست و شش صفحه است.این اثر برگرفته از چند داستان کوتاه طنز به وجود آمده است.به طور حتمی این حرف مشهور را شنیده باشد که ھر زمان عصبانی شده اید یک لیوان آب بنوشید.در حال حاضر من نگارنده به شما می گویم که ھر زمان که دلتان اندوهگین بود و چشمتان خیس از گریه تکه ای ھندوانه میل نمایید و به شکرانه تمامی این نعمت ها که پروردگار به شما ارزانی داشته است به دیگران نیکی نمایید .منظور از دیگران نزدیکانتان نمی باشد بلکه منظور نزدیکان بعلاوه افراد غریبه هم هست.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هندوانه با طعم خنده تماس بگیرید.

کتاب مجموعه داستان های طنز پیمان نامه که توسط پیمان رستمیان نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد آن سیزده صفحه است. این نمونه جمع آوری شده بر گرفته از هفت داستان طنز با موضوعات گوناگون می باشد.به طور حتم تا به حال دقت داشته اید که چه اندازه بسیار مسائل تکراری دور و اطراف ما می باشند و انجام نمی شوند. یکی از این کارهای تکراری دیالوگ رد و بدل شده میان یک فرد با فرد دیگر می باشد. به طور مثل تمام مردم بعد سلام کردن به هم می گویند خوب هستی و یا حالت چگونه است. طرف روبروی ماهم هم با تشکر کردن و مرسی گفتن جواب خواهند داد.اما در حقیقت این کلمات بسیار حقیقی نمی باشند و کلماتی که به موجب عادت گفته می شوند.تا فقط حرفی در میان ما رد و بدل شده باشد.وگرنه کم پیش می آید آدم ها احوالات کسی برایشان مهم باشد و احوالشان رو با کسی در میان گذارند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مجموعه داستان های طنز پیمان نامه تماس بگیرید.

صفحه1 از17

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید