توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب عشاقنامه که توسط عبید زاکانی نوشته شده است.که دارای چهل و پنج صفحه می باشد.خواجه نظام الدین عبیدالله زاکانی یکی از شاعران و نگارنده های طنزپرداز فارسی زبان قرن هشتم هجری می باشد که طبق قراین به وجود آمده در اواخر قرن هفتم یا اوایل قرن هشتم هجری در قزوین متولد شده است. صرفنظر کردن از آنکه عبید شاعر بوده می باشد و تمامی مردم اسم او را با طنز و هزل عجین و اکثرا عامه او را با لطایفش شناخته اند . یکی از اثرهای او که در قالب شعر گفته شده است عشاقنامه است.دلیل معروف بودن او به زاکانی نسبت داشتن او به خاندان زاکان می باشد که این خاندان تیره‌ای از عرب بنی خفاجه بوده که پس از سفر و آمدن به ایران به نزدیکی رزن از توابع قزوین و همدان در تقسیم‌بندی کنونی رفته و در آن نواحی و مناطق سکنی گزیدند. او در قزوین به یادگیری علم و دانش پرداخت و در این شهر بزرگ شد و تا آخر عمر در این شهر ماند. از شرح حال و رویدادهای زندگانی عبید زاکانی اطلاع مفصل در دست نمی باشد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عشاقنامه تماس بگیرید.

کتاب آزادی قلم که توسط شهید آوینی نوشته شده است.که دارای دوازده صفحه می باشد.قلم وسیله ای برای نگاشتن است و در این ایام و دوره فقط آزادی نمی باشد که ابزار نسبت داده می‌شود مغز را هم اکنون بدل از اندیشه و فکر می‌گیرند و فی‌المثل به جای فرار اندیشمندان گفته می شود که فرار مغزها که نیز در آنجا هیچ یک از این دو تعبیر صحیح نبوده و مغز ابزاری نمی باشد که بی اراده باشد و در استخدام هر آن که او را به اختیار گیرند در بیاید و افراد تخصص داشته که در این تعبیر همانند مغزهایی بی‌اراده انگاشته شده‌اند اگر به غروب گریزند از آن می باشد که در آنجا حوایج خود را برآورده خواهند دید و غرب از قرن‌ها قبل تا حال حاضر عالمی بوده که در آن نفس امّاره به پادشاهی بر جان و تن انسانها نشسته است.آزادی را می بایست به صاحبان قلم یا به قلم نسبت داد.انسان می باشد که صاحب اراده بوده و قلم را هم اوست که به خدمت گرفته و ولی این اشتباه که قلم را بدل از صاحب قلم می‌انگارند از سر صدفه نمی باشد و در پس آن صفتی از وصفهای عالم جدید موجود است .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آزادی قلم تماس بگیرید.

کتاب رند شیراز که توسط حامد.ق نوشته شده است.که دارای چهارده صفحه می باشد.کتاب موجود در مقابل ما با اسم رند شیراز پیرامون خواجه حافظ شیرازی می‌باشد.آن چیزی که من را تشویق به انجام و نوشتن این اثر کرد ترتیب اتفاقات و رویدادها و امتناقض از نگارنده های مختلف و گوناگون درمورد حافظ بوده ات.احمد کسروی یکی از تاریخ‌دانان معروف و شرشناس معاصر بر این اعتقاد دارد که حافظ فقط به قصد معروف شدن شدن شعر گفته است و شعرهای او هر یک عفیده ی بخصوص و ویژه ای را می‌رساند و نخواهد توانست تصور نمود که یک آدم عادی در طول عمر خویش این همه اعتقادات مختلف داشته باشد. سیاوش اوستا اعتقاد دارد که هر اندازه حافظ در زمان اول زندگ خود مسلمان بوده اما کم‌کم به سمت دین زردشتی رفته و گرایش به آن دین داشته است. و در جای دیگر احمد شاملو ذکر نموده و اعتقاد داشته که در اصل حافظ دینی نداشته است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رند شیراز تماس بگیرید.

کتاب راهنمای جامع ادبیات که توسط محمد حمله دار نوشته شده است.که دارای سی و پنج صفحه می باشد.ادبیات داخل ایران قبل از اسلام به سروده‌های اوستا تقریبا در حدود هزار سال پیش از میلاد بر می‌گردد. این اشعار سروده‌ شده که قسمتی از سنت شفاهی ایرانیان باستان بوده‌ است سینه به سینه انتقال یافته و پس از مدتها قسمت های نوشته ی اوستا را در زمان ساسانی به وجود آورده اند. اوزان باستانی چامه داخل کشور ایران ضربی و هجایی بوده و به دیده رسیده است این روش و راه حل در زبان پارسی باستان همچنان مورد استفاده بوده‌ است. در زمان اشکانیان ادبیات ایران تاثیر گرفته نفوذ هلنیسم دچار تحولات و آشفتگی شد .نوشته ی راهنمای جامع ادبیات برگرفته از شرح و توضیحاتی مختصر و با ارزش و سودمند درمورد به تاریخ ادبیات و مکاتب ادبی و آرایه‌های ادبی و شعر و داستان و برخی از گونه‌های ادبی همانند فیلمنامه و نمایشنامه است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راهنمای جامع ادبیات تماس بگیرید.

کتاب دیوان شرقی که توسط یوهان ولفانگ گوته نوشته و به دست شجاع الدین شفا ترجمه شده است.که دارای بیست و شش صفحه می باشد.نوشته ی دیوان شرقی نمونه جمع آوری شده از جملات ادبی پارسی در موضوعات گوناگون است.مطالب این اثر علل خصوص بر چشاندن طعم شیرین زبان فارسی به مطالعه کنندها برگرفته از محتوای غنی و زیبایی بوده که به طور عمده در وصف خلقت و سیره اشعار گفته شده است. واسه ی آنکه شعری اینگونه دلنشین باشد که تمام مردم از آن لذت بتوانند ببرند و عارفانش به گوش قوبل بشنوند. می بایست چهار شرط اصولی و مهم در آن جمع شده را خواند که یکی از آنها درمورد عشق گفته برای آنکه سخنی که حدیث دل نکند بر دل نمی نشیند. و دیگری این که وصف گلگون نماید که در بزم عشق بی باده گلرنگ نتوان نشست.و سومی آنکه قهرمان سخن در کشاکش نبردی پیروز آید تا تاج آتشینی که بر سر می‌نهد به او جلال خدایی بخشد. و چهارم این که شاعر از بدی ها دوری کند و با آن بجنگد. چون وظیفه شاعران می باشد که انسانها را از تاریکی اهریمنی به فروغ یزدانی هدایت نمایند. برای خرید کتاب دیوان شرقی به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب مبانی زبانشناسی که توسط جین اچیسون نوشته و به دست محمد فائض ترجمه شده است.که دارای سیصد و شصت و دو صفحه می باشد.زبانشناسی مطالعه نمودن نظام مند زبان می باشد و تلاش فراوان می کند تا به دو سوال مهم و اصولی پاسخ دهد که زبان چه چیزی می باشد و زبان چطور کار می نماید.این اثر درآمد بسیار روشن و ساده‌ای بر زبانشناسی بوده که واسه ی اشخاصی که برای اولین دفعه به این رشته در حال زیاد شدن و گسترده شدن روی آورده‌اند. در این نوشته با ارائه دادن مثال‌هایی از زبان انگلیسی معنی و مفهوم و اصطلاحات اساسی زبانشناسی شرح داده شده است. نظام آوایی شیوه و مفهوم هسته‌های درون زبانشناسی و رشته‌های رو به توسعه مثل کاربردشناسی و جامعه شناسی زبان و روانشناسی زبان خیلی ساده و روشن مورد صحبت قرار گرفته می باشند. از فرایند تحولات زبان و رده شناسی زبان هم اکنون در این اثر صحبت شده است. قسمت آخر این نوشته به تحقیقات دستور گشتاری و نظریات اقتدار و هم بستگی چامسکی خواهد پرداخت .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مبانی زبانشناسی تماس بگیرید.

کتاب هدف ادبیات که توسط ماکسیم گورکی نوشته شده است.که دارای چهارده صفحه می باشد.الکسی ماکسیموویچ پشکوف که پس از مدتی با اسم ماکسیم گورکی معروف شده دنیاگیر کسب نموده و در سال هزار و هشتصد و شصت و هشت در نیژنی نووگرود که پس از گذشت زمان گورکی اسم داده شده است متولد گشته است. از همان بچگی تهی دستی صورت منحوس خویش را به او نشان داده بود .به این سبب زمانی نتوانست به درس خویش ادامه دهد. او هم شاگرد کفاش و شاگرد نقاش و کارگر کشتی بوده است و در این مکانها به کار مشغول بوده د زندگی خود را سپری نموده اند. کشورش در آن دوران در مسیر رویدادها و دگرگونی های فکری و اندیشه قرار داشت و از این سو به خواندن ادبیات پرداخت و زمانی طول نکشید که در سال هزار و هشتصد و نود و دو نگارنده ای مشهور شده بود. اثر فوق نخستین دفعه در سال هزار و سیصد و بیست و نه شمسی به دست انتشارات زوار به انتشار رسیده بود و در این اواخر همچنان از سمت چند تن از ناشران بدون اجازه نگارنده به چاپ رسید و پخش شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هدف ادبیات تماس بگیرید.

کتاب محکمه الهی که توسط خلیل جوادی نوشته شده است.که دارای چهل و یک صفحه می باشد.خلیل جوادی یکی از شاعران و ترانه‌سراها و طنزپردازان ایرانی می باشد که به دنیا آمده در زنجان است. اثرهای او در خصوص شعر طنز و ترانه چاپ گشته است و اکثر شعارهای او در خصوص اجتماعی می باشد. مشهورترین شعر او محکمه الهی اسم داشته که روز قیامت را با بیانی شیرین و طنز آمیز وصف می نماید .جوادی از سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت تا سال هزار و سیصد و هشتاد و دو کارشناس شورای شعر مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما بوده‌ است. او همچنان داوری برخی از جشنواره‌های ادبی را بر دست خود داشته‌ است و کارشناس و مجری چند برنامه رادیویی و تلویزیونی می باشد. شعرهای او اول در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش در نمونه جمع آوری شده به اسم در سایه غزل در بغل اثرهایی از ده غزل‌سرای دیگر به انتشار رسیده است.در این ایام با محکمه الهی دوباره شعر طنز را در بین مخاطبان عمومی شعر برده است. پیش از این اثر کتاب های خیابان خواب ها و در سایه غزل به انتشار رسیده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب محکمه الهی تماس بگیرید.

کتاب کلید و خنجر که توسط سیمین بهبهانی نوشته شده است.که دارای نود صفحه می باشد.داستان کلید و خنجر نگاشته ی خانم سیمین خلیلی مشهور به سیمین بهبهانی نگارنده و غزل سرای معاصر ایرانی می باشد. او به دلیل سرودن غزل فارسی در وزن های بدون سابقه به نیمای غزل مشهور شده است.اثر فوق یکی از نمونه های داستان‌های او می‌باشد.سیمین بهبهانی فرزند عباس خلیلی می باشد. پدر وی عباس خلیلی به دو زبان فارسی و عربی شعر می سرایید و تقریبا هزار و صد بیت از ابیات شاهنامه فردوسی را به عربی برگردانده است و در ضمن داستانهای بسیار و گوناگونی را هم به رشته تحریر درآورد که تمامی آنها به انتشار رسیده اند. مادر سیمین بهبهانی همچنان از شعرای دوران خویش بود و به این موجب سیمین در محیطی ادبی متولد شده و رشد پیدا کرد. او در سال هزار و سیصد و سی و هفت داخل دانشکده حقوق شد و در رشته ادبیات همچنان قبول شد. در همان زمان که دانشجو بود با منوچهر کوشیار آشنا گشت و با او ازدواج کرد. سیمین بهبهانی در سال هزار و سیصد و چهل و هشت یکی از اعضای شورای شعر و موسیقی شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کلید و خنجر تماس بگیرید.

کتاب نبرد رستم و اسفندیار که توسط هومن لازمی نوشته شده است.که دارای نود و هفت صفحه می باشد.نبرد میان رستم و اسفندیار از اثرها و مباحث حماسی شاهنامه می باشد. در این قصه ی زیبا پای دین زرتشتی هم در بین آمده است. می شود گفت که این کتاب از جمله داستان‌هایی می باشد که مخالفت و ناسازگاری و متحول شدن نظرات و دیدها را بین شاهنامه پژوهان و باستان‌شناسان و موبدان زرتشتی درست نموده و انجام داده است.واسه ی گرفتن زیادترین داده‌ها به دست مطالعه کننده در این اثر تمام اتفاقات و رویدادهای متصل شده با رستم و اسفندیار ذکر شده است. هم اکنون واسه ی گرفتن هر چه بهتر روند گذرای و مسیر اتفاقات تمام وقایع و رخدادهای ایران از زمان پادشاهی لهراسب پدربزرگ اسفندیار و گشتاسپ پدر اسفندیار قابل ذکر بوده است. همچنان واسه ی رسیدن به نتیجه ای در سطح روزگار شاهنشاهی بهمن و پسر اسفندیار و چگونه فوت کردن رستم هم گفته شده‌ است.این اثر زیبا را مطالعه نمایید و از متون آن لذت ببرید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نبرد رستم و اسفندیار تماس بگیرید.

صفحه1 از24

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید