توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب هدف ادبیات که توسط ماکسیم گورکی نوشته شده است.که دارای چهارده صفحه می باشد.الکسی ماکسیموویچ پشکوف که پس از مدتی با اسم ماکسیم گورکی معروف شده دنیاگیر کسب نموده و در سال هزار و هشتصد و شصت و هشت در نیژنی نووگرود که پس از گذشت زمان گورکی اسم داده شده است متولد گشته است. از همان بچگی تهی دستی صورت منحوس خویش را به او نشان داده بود .به این سبب زمانی نتوانست به درس خویش ادامه دهد. او هم شاگرد کفاش و شاگرد نقاش و کارگر کشتی بوده است و در این مکانها به کار مشغول بوده د زندگی خود را سپری نموده اند. کشورش در آن دوران در مسیر رویدادها و دگرگونی های فکری و اندیشه قرار داشت و از این سو به خواندن ادبیات پرداخت و زمانی طول نکشید که در سال هزار و هشتصد و نود و دو نگارنده ای مشهور شده بود. اثر فوق نخستین دفعه در سال هزار و سیصد و بیست و نه شمسی به دست انتشارات زوار به انتشار رسیده بود و در این اواخر همچنان از سمت چند تن از ناشران بدون اجازه نگارنده به چاپ رسید و پخش شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هدف ادبیات تماس بگیرید.

کتاب محکمه الهی که توسط خلیل جوادی نوشته شده است.که دارای چهل و یک صفحه می باشد.خلیل جوادی یکی از شاعران و ترانه‌سراها و طنزپردازان ایرانی می باشد که به دنیا آمده در زنجان است. اثرهای او در خصوص شعر طنز و ترانه چاپ گشته است و اکثر شعارهای او در خصوص اجتماعی می باشد. مشهورترین شعر او محکمه الهی اسم داشته که روز قیامت را با بیانی شیرین و طنز آمیز وصف می نماید .جوادی از سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت تا سال هزار و سیصد و هشتاد و دو کارشناس شورای شعر مرکز موسیقی سازمان صدا و سیما بوده‌ است. او همچنان داوری برخی از جشنواره‌های ادبی را بر دست خود داشته‌ است و کارشناس و مجری چند برنامه رادیویی و تلویزیونی می باشد. شعرهای او اول در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش در نمونه جمع آوری شده به اسم در سایه غزل در بغل اثرهایی از ده غزل‌سرای دیگر به انتشار رسیده است.در این ایام با محکمه الهی دوباره شعر طنز را در بین مخاطبان عمومی شعر برده است. پیش از این اثر کتاب های خیابان خواب ها و در سایه غزل به انتشار رسیده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب محکمه الهی تماس بگیرید.

کتاب کلید و خنجر که توسط سیمین بهبهانی نوشته شده است.که دارای نود صفحه می باشد.داستان کلید و خنجر نگاشته ی خانم سیمین خلیلی مشهور به سیمین بهبهانی نگارنده و غزل سرای معاصر ایرانی می باشد. او به دلیل سرودن غزل فارسی در وزن های بدون سابقه به نیمای غزل مشهور شده است.اثر فوق یکی از نمونه های داستان‌های او می‌باشد.سیمین بهبهانی فرزند عباس خلیلی می باشد. پدر وی عباس خلیلی به دو زبان فارسی و عربی شعر می سرایید و تقریبا هزار و صد بیت از ابیات شاهنامه فردوسی را به عربی برگردانده است و در ضمن داستانهای بسیار و گوناگونی را هم به رشته تحریر درآورد که تمامی آنها به انتشار رسیده اند. مادر سیمین بهبهانی همچنان از شعرای دوران خویش بود و به این موجب سیمین در محیطی ادبی متولد شده و رشد پیدا کرد. او در سال هزار و سیصد و سی و هفت داخل دانشکده حقوق شد و در رشته ادبیات همچنان قبول شد. در همان زمان که دانشجو بود با منوچهر کوشیار آشنا گشت و با او ازدواج کرد. سیمین بهبهانی در سال هزار و سیصد و چهل و هشت یکی از اعضای شورای شعر و موسیقی شد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کلید و خنجر تماس بگیرید.

کتاب نبرد رستم و اسفندیار که توسط هومن لازمی نوشته شده است.که دارای نود و هفت صفحه می باشد.نبرد میان رستم و اسفندیار از اثرها و مباحث حماسی شاهنامه می باشد. در این قصه ی زیبا پای دین زرتشتی هم در بین آمده است. می شود گفت که این کتاب از جمله داستان‌هایی می باشد که مخالفت و ناسازگاری و متحول شدن نظرات و دیدها را بین شاهنامه پژوهان و باستان‌شناسان و موبدان زرتشتی درست نموده و انجام داده است.واسه ی گرفتن زیادترین داده‌ها به دست مطالعه کننده در این اثر تمام اتفاقات و رویدادهای متصل شده با رستم و اسفندیار ذکر شده است. هم اکنون واسه ی گرفتن هر چه بهتر روند گذرای و مسیر اتفاقات تمام وقایع و رخدادهای ایران از زمان پادشاهی لهراسب پدربزرگ اسفندیار و گشتاسپ پدر اسفندیار قابل ذکر بوده است. همچنان واسه ی رسیدن به نتیجه ای در سطح روزگار شاهنشاهی بهمن و پسر اسفندیار و چگونه فوت کردن رستم هم گفته شده‌ است.این اثر زیبا را مطالعه نمایید و از متون آن لذت ببرید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب نبرد رستم و اسفندیار تماس بگیرید.

کتاب کاریکاتورهای منتخب که توسط رندی گلاسبرگن نوشته شده است.که دارای بیست و نه صفحه می باشد.این اثر نمونه جمع شده از کاریکاتورهای هنری رندی گلاسبرگن است که برگرفته از زیادتر از صد کاریکاتور جذاب و طنز به همراه نوشته مهم و اساسی به زبان انگلیسی و ترجمه فارسی آن است. کاریکاتورهای این نمونه در موضوعات بهداشتی و اجتماعی و فرهنگی جمع گشته است.این اثر را احسان کوثری‌نیا و زهرا اخوان صفایی و امید کوثری‌نیا به فارسی برگردانده اند.جمعی از کاریکاتوریست‌های ایران و دنیا آثار خود را با موضوع کتاب و کتاب‌خوانی به سومین دوسالانه کارتون کتاب فرستاده اند.به گزارش فارس بعد از اعلام فراخوان سومین دوسالانه کارتون کتاب دو هزار و صد و سی اثر از هفتصد و شصت و هشت هنرمند هفتاد و چهار کشور جهان به دبیرخانه رسیده است. این نوشته ها به دست ناصر مقدم و مجتبی حیدر پناه و علی پاک‌ نهاد داوری شد. که داوران دویست و هشت اثر را برگزیده اند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کاریکاتورهای منتخب تماس بگیرید.

کتاب فالنامه شیخ بهایی که توسط شیخ بهایی نوشته شده است.که دارای شصت و هفت صفحه می باشد.بهاءالدین محمد بن حسین عاملی مشهور به شیخ بهائی متولد شده در هشت اسفند نهصد و بیست و پنج خورشیدی داخل بعلبک می باشد. و در هشت شهریور هزار خورشیدی داخل اصفهان از دنیا رفته است.او از حکیمان و فقیه و عارف و منجم و ریاضیدان و شاعر و ادیب و تاریخدان و اندیشمند مشهور قرن دهم و یازدهم هجری است.که در اندیشه های فلسفه و منطق و هیئت و ریاضیات مهارت بسیار داشته است. در حدود نود و پنج اثر و رساله از او در سیاست و حدیث و ریاضی و اخلاق و نجوم و عرفان و فقه و مهندسی و هنر و فیزیک بر جای گذاشته است. برای تشکر از خدمت های او به علم ستاره‌شناسی یونسکو سال دو هزار و نه را به اسم او سال نجوم و شیخ بهایی اسم گذاری نمودند .در روزهای جوانى به موجب سختگیریها و کارشکنی هایى که در امور شیعه در جبل عامل رخ داده بود او به ایران انتقال یافت.آن دوران عهد حکومت صفویه بود و حکومت صفویه که حرکت سیاسى خود را با تز دفاع از اهل بیت و دوستى و مودت آل عصمت آغاز نموده بود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فالنامه شیخ بهایی تماس بگیرید.

کتاب دیوان رباعیات شیخ ابوسعید ابوالخیر که توسط ابوسعید ابوالخیر نوشته شده است.که دارای صد و بیست و دو صفحه می باشد.ابوسعید ابوالخیر یکی از عارفان و شاعران معروف ایرانی قرن چهارم و پنجم می باشد. ابوسعید ابوالخیر در بین عارفان رتبه ای خیلی ممتاز و استثنائی دارد و اسم او با عرفان و شعر آمیختگی ژرف پیدا کرده است.شیخ ابوسعید ابوالخیر در قسمت مهمی از شعر پارسی در کنار مولوی و خیام قرار دارد بدون آنکه شعر زیادی سروده باشد.ولادت او در سال سیصد و پنجاه و هفت هجری داخل شهری به اسم میهنه یا مهنه از توابع خراسان می باشد. ویرانه‌های این شهر در میان شهر های سرخس و مرو و هرات و نیشابور حال حاضر قرار دارد. او سالها در مرو و سرخس فقه و حدیث یادگیری نمود تا در یک حادثه ای بسیار مهم داخل زندگی خود درس را رها نموده و به جمع صوفیان شیعی پیوست و به وادی عرفان روی آورد. او به دیار اصلی خود میهنه برگشته و در سن چهل سالگی به نیشابور رفت. در این سفرها بزرگان علمی و شرعی نیشابور با مخالفت کردند ولی زمانی نگذشت که مخالفت به موافقت تبدیل شد و مخالفان او تسلیم گشتند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب دیوان رباعیات شیخ ابوسعید ابوالخیر تماس بگیرید.

کتاب کی‌خسرو که توسط آرش حجازی نوشته شده است.که دارای سیصد و هفتاد و نه صفحه می باشد.داستان کی‌خسرو شامل نوشته های نفیس شاهنامه فردوسی است که سرگذشت کی‌خسرو فرزند سیاوش و نوه افراسیاب را روایت کرده است.کی‌خسرو کتابی از آرش حجازی بوده که در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت داخل تهران چاپ شده است.نبرد با دشمنی که از او متنفر هستی راحت است.و سخت نبرد با آنهایی می باشد که دوستشان داشته باشی. اینجا می باشد که دلاوری معنی پیدا می کند .آدورا فکر می‌کند دیگر تمام چیز از بین رفته است .شوهرش بیست سال قبل از دنیا رفته و پسرش بزرگ شده و از کنارش رفته و هم اکنون تنها دو دلخوشی داخل زندگی‌اش دارد .یکی کارش در چاپ و تز دکترای خویش درمورد اسطوره ی کی‌خسرو. ولی هیچ وقت اینگونه در اشتباه نبوده‌ است. درست هنگامی که تصور می‌کند تمام چیز را درمورد کی‌خسرو دانسته و کتابچه رمز آمیزی به دستش رسید که همه ی دانسته‌هایش را درمورد این شاه عارف و اسرارآمیز که داخل فرهنگ ایرانی به شاه زنده معروف است و به چالش کشانده است. ولی نخواهد توانست در تز دکترایش از این علم های نو استفاده کند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب کی‌خسرو تماس بگیرید.

کتاب سفر به ولایت عزرائیل نوشته چلال آل احمد است. نثر جلال آل احمد برگرفته از نثری برون‌گرانه می باشد. با معنی اینکه نثرش بر ضد نثر صادق هدایت در خدمت تحلیل اندیشه و باطن شخصیت‌ها نمی باشد. جلال آل احمد با به کار گیری از دو عامل نثر قدیمی فارسی و نثر نویسنده های پیشرو فرانسوی به نثر بخصوص خود دست پیدا کرده است. آل احمد تلاش نموده تا در نثر خود تا جایی که ممکن است فعل و حروف اضافه و مضاف‌الیه‌ها و دنباله ضرب‌المثل‌ها و خلاصه هر چیزی که امکان داشته است را حذف کند. حذف خیلی از قسمت های جمله موجب شده نثر آل احمد ضرب‌آهنگی تند و شتابزده به نظر آید. آل احمد در شکستن بعضی از سنت‌های ادبی و قاعده های دستور زبان فارسی نیرویی بی نظیر داشت و این خصوصیات در نامه‌های او به اوج رسیده است. یهودى ستیزى و دشمنى با موجودیت اسرائیل داخل ایران میراث اشخاصی است همانند احمد فردید .فردید در صحبتهای خود بر تنور یهود ستیزى و غرب ستیزى مى دمید و دنیا را با همه ی سازمان هاى بین المللى بر محور منویات فراماسونرى ها و صهیونیست ها می دانسته است. برای خرید کتاب سفر به ولایت عزرائیل به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب قابوس‌ نامه از امیر عنصرالمعالی کیکاووس است.قابوس‌نامه اثری می باشد بسیار پند آموز در آیین زندگی نوشته ی امیر عنصرالمعالی کیکاووس بن اسکندر بن قابوس بن وُشمگیر بن زیار و نگاشتن آن در سال چهارصد پنج و هفتاد قمری می باشد. اما دکتر عبدالمجید بدوی به دلایلی سال تألیف آن را بین چهارصد و پنجاه و هفت تا چهارصد و شصت و دو هجری قمری دانسته است. در قابوس‌نامه با بازتاب پندنامه‌ها و اندرزهای ایران باستان و ارزش سخن و اهمیت عقل و تأکید بر اعتدال روبه‌رو خواهیم شد.نام قابوس‌نامه از اسم مؤلف که داخل تواریخ به نام قابوس دوم مشهور است گرفته شده است. او این اثر را به اسم فرزندش گیلان‌شاه در چهل و چهار فصل نگاشته و به این دلیلی که اگر او بعد از او حاکمیت را حفظ نمود یا به رتق و فتق کارهای دیگر پرداخته و بداند چطور وظایف خویش را انجام دهد و هم اکنون به منظور تربیت فرزند و رسوم لشکرکشی و مملکت‌داری را مورد بحث قرار داده‌است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب قابوس‌ نامه تماس بگیرید.

صفحه1 از24

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید