فهرست مطالب

کتاب در کوی دوست که توسط شاهرخ مسکوب نوشته شده است.که با زبان فارسی به انتشار رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. بعد از آخر رساندن تحصیلات دبیرستان در سال هزار و سیصد و بیست و چهار از اصفهان به تهران سفر نمود و در رشته حقوق دانشگاه تهران اشتغال به درس دادن شد. و در این سالها بود که به روزنامه قیام ایران رفت و به تفسیر اخبار خارجی صورت داد که این نخستین کار نویسندگی او است.نویسنده کتاب در کوی دوست آقای شاهرخ مسکوب می باشد که در سال هزار و سیصد و دو خورشیدی در بابل به دنیا آمده است.و زمان ابتدایی را داخل تهران و در مدرسه علمیه پشت مسجد سپهسالار سپری کرده است. او از کلاس پنجم ابتدائی خواندن داستان و اثرهای ادبی را آعاز نموده است. همچنان در اصفهان ادامه تحصیل نمود.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب در کوی دوست تماس بگیرید

کتاب هنر رمان که به دست نویسنده ی مشهور میلان کوندرا نوشته شده است.که دارای تعداد دویست و نود صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. این اثر بسیار زیبا نمونه جمع شده ی تکمیل از اندیشه های کوندرا درمورد تاریخ تحولات هنر داستان داخل اروپا و همچنان تحقیق و تحلیل خود او درمورد داستانهایش می باشد.اثر هنر رمان بیشتر از آنچیزی که نمایانگر هنر رمان‏نویسی باشد قدرت و توانایی و امکانات رمان را نمایان ساخته است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر رمان تماس بگیرید

کتاب وصیت خیانت شده که با قلم میلان کوندرا نوشته شده است.که دارای تعداد دویست و سی صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. نوشته ی فوق درباره ی نقد آثار هنری می باشد. این نوشته از نه قسمت به وجود آمده است که در هر کدام از قسمتها کوندرا هنرمندان و آثارشان را مورد انتقاد و تحقیق و پژوهش قرار داده است.احساس از روش وجود خلسه به اوج و از این رهگذر در عین حال به پوچی رسیده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب وصیت خیانت شده تماس بگیرید

صفحه1 از16

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید