توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب سفرنامه گالیور نوشته شده به دست جاناتان سوئیفت می باشد.سفرهای گالیوِر در سال هزار و هفتصد و بیست و شش به چاپ رسیده است.این اثر در سال هفتصد و سی و پنج نیز تجدید نظر شده است. و با نام تکمیل شده ی سفرهایی به بعضی از ممالک دور و ناشناخته دنیا در چهار قسمت نگاشته ی لموئل گالیور اول در شکل و شمایل دکتر کشتی و پس از مدتی به‌ عنوان ناخدا در رمان تخیلی نگاشته ی جاناتان سویفت به زبان انگلیسی می باشد. این اثر یکی از نوشته های پایدار و قدیمی و کهن ادبیات انگلیسی و هم چنان اثری ظریف بر طبیعت آدمی و هجو رمان و قصه های حادثه جویانه آن دوره و ایام است.نوشته از دوران اولین نشر آن خیلی دوست داشتنی شد. جان گی در نوشته ای در سال هزار و هفتصد و بیست و شش به سویفت می نویسد که کتاب در تمام مکانها مطالعه می‌شود.از جلسه های کابینه گرفته تا مهد کودکان و هم اکنون نیز به شکل گوناگون به انتشار می رسد.هم اکنون اقتباس‌های بسیار زیادی از روی آن به‌ طور کمیک استریپ و فیلم انیمیشن و فیلم و نمونه تلویزیونی و همانند آن ها انجام شده‌ است. برای خرید کتاب سفرنامه گالیور به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سفرنامه بلوشر به نوشته ویپرت فون بلوشر و به ترجمه کیکاووس جهانداری است.سفرنامه بلوشر یادگار و خاطره های ویپرت بلوشر کارگزار آلمانى داخل ایران می باشد که رویدادها و اتفاقات سى سال از تاریخ ایران برگرفته از کشته شدن ناصرالدین شاه قاجار تا بر سره کار آمدن رضاشاه را درج نموده است. در این اثر کناره هایی از عمل و کارهای دولت آلمان و دیدار و تماس منبع های آن داخل ایران با دو کشور روس و انگلیس انعکاس یافته است.این نوشته با مقدمه با ارزشی از ترجمه کننده ی کیکاووس جهاندارى شروع شده است. متن کتاب مثل برخی از سفرنامه‏ ها مطیع نگاشته های نگارنده است و از تبویب و فصل‏ بندى بخصوصی برخوردار نمی باشد.یک سال بعد از به راه افتادن جنگ جهانى اول دولت آلمان دو هیئت را مأمور نمود تا یکى داخل ایران مانع هایی در مسیر رشد نیروهای روس و انگلیس که با آن کشور در جنگ بودند به وجود آورد.با دقت به این شرح و توضیحات و هم اکنون این متون که در سفرنامه ها و خاطراتی که در این زمانه به دست افراد خارجی نگاشته شده می شود مطالب پر سود درباره ی وضعیت این زمان بدست آورد. برای خرید کتاب سفرنامه بلوشر به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب ش‍ه‍ریار ج‍اده ه‍ا که توسط م‍ح‍م‍درض‍ا ع‍ب‍اس‍ی‌ و پ‍روی‍ز ب‍دی‍ع‍ی‌ نوشته شده است.که دارای سیصد و سی صفحه می باشد.اثر فوق با جلد کالینگور می باشد.این کتاب اطلاعات بسیار زیادی درمورد رفتار پادشاه و روش برخوردهای آنها با مردم این زمان را نشان می دهد. این نوشته به خوبی توانسته نمایانگر نقاط ظلمت از تاریخ پنجاه سال پادشاهی و موقعیت اجتماعی زمان سلطنت مطلقه این پادشاه باشد. سلطانی که حتی درمورد او اطرافیانش به داستان گویی و افسانه پردازی همچنان پرداخته‌اند. سفرنامه و نگاشتن داستان های دیده شده و رویدادهای انجام گشته در سفر و در بین ایرانیان در ایام قدیم و بسیار دور جریان داشته و رایج بوده است .از قرون نخست اسلامی اشخاصی که با دقت به پا فشاری دین مبین اسلام در روش ها و سیر و گشتن به دلیل اطاعت از رسم و شیوه ی مورد پسند جهان پیشرفته آن ایام را گشته و سپری نموده اند .بعد از به آخر رسیدن سفر بسیاری از آنها نگاشته هایی حاکی بر گزارشات سفر خویش و انچه از شگفتی ها نظاره نموده بودند و به عقیده هایشان برخی از موارد عجیب بودند و تمامی را به طور سفرنامه نگاشته و از خود به عنوان خاطره به جای گذاشتند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب ش‍ه‍ریار ج‍اده ه‍ا تماس بگیرید.

 

کتاب زندگینامه پیر معارف رشدیه که توسط فخرالدین رشدیه نوشته شده است.که دارای دویست و هفتاد و سه صفحه می باشد.حسن رشدیه از کسانیست که اولین گامها را در نهضت فرهنگی ایران در سده پیش طی نموده است. او از اولین پایه گذاران مدارس جدید و نو داخل تبریز و دومین مدرسه در تهران بوده است که او را پدر فرهنگ تازه ی ایران اسم داده اند. او در سال های جنبش مشروطه در بین عضوهای انجمن باغ میکده بوده است. حاجی میرزا حسن رشدیه با نصیحت و سفارش پدر خود که از روحانی ها بود قصد داشت که به جای سفر نمودن به نجف و مطالعه کردن دروس طلبگی به استانبول و مصر و بیروت برود و آموزگاری مدرن را یاد گیرد. او به بیروت سفر کرد و در همانجا سبک جدید و مدرن آموزش الفبا و درس تازه ای مثل حساب و هندسه و تاریخ و جغرافیا را یاد گرفت. و در نهایت تفلیس به کار کردن مشغول شد. وقت برگشت ناصرالدین شاه از مسافرت خویش به فرنگ رشدیه طرح‌های آموزشی خویش را به او نشان داد و شاه او را مأمور نمود که به ایران بیاید و این سبک را داخل شهرهای ایران پایه گذاری و انجام دهد. برای خرید کتاب زندگینامه پیر معارف رشدیه به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب فرزندان ابوطالب که توسط ابوالفرج علی بن الحسین اصفهانی نوشته شده است.که دارای صد و شانزده صفحه می باشد.علی بن حسین بن محمد اموی قرشی معروف به ابو الفرج اصفهانی احداث کننده و تاریخ شناس و نویسنده و شاعر و موسیقی شناس از بازماندگان مروان حمار آخرین خلیفه اموی بوده است. نیاکانش داخل اصفهان زندگی می کردند و برخی از آنها محدث و اندیشمند بودند و مذهب شیعه داشتند. او در زمان المعتضد داخل اصفهان به دنیا آمد . در سن بسیار کم کودکی به بغداد رفت و در آنجا به درس خواندن مشغول شد . از دوران جوانی بود که علاقه بسیار به جمع آوری اخبار ادبا و موسیقی دانان و استماع اخبار کمیاب تاریخی و ضبط اتفاقات و حادثه ها و اشعار و ترانه‌ها داشت. استعداد و اراده و استقامت و ذوف او موجب شد به زودی داخل دنیای اسلام معروف شود و توسط تشویق آل بویه در ری و بغداد و آل حمدان داخل شام و امویان در اندلس قرار گیرد . مهلبی از وزرای عز الدوله او را به بغداد دعوت کرد و مشاور ندیم خصوصی او شد و تا انتهای زندگی خویش آن وزیر از او جدا نشد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فرزندان ابوطالب تماس بگیرید.

کتاب سیمون بولیوار که توسط نورالله حسن پور نوشته شده است.که دارای نود صفحه می باشد.سیمون خوزه آنتونیو یکی از فرمانده های انقلابی و سیاستمدار اهل ونزوئلا و یکی از رهبران رستاخیز آزادی خواه داخل آمریکای جنوبی بوده است. بولیوار در بیست و چهار ژوئیه هزار و نهفتصد و هشتاد و سه داخل خانواده‌ای ثروتمند و اشرافی در کاراکاس متولد شده است . نیاکان او از مأموران سرشناس و عالی مقام در کشور اسپانیا بودند که متصل به طایفه ی سلطنتی پادشاهی کشور اسپانیا بودند. نیاکان او در آن دوران از پولدارترین خانواده‌های اهل اسپانیا بوده‌اند. مجسمه ی پیکر سیمون بولیوار داخل پارک گفتگوی تهران در ایران واقع است.او در سن سه سالگی بود که پدرش فوت کرد و شش سال بعد در زمان نه سالگی بود که مادرش را از دست داد و به دست عمو خویش و آموزگارانش رشد پیدا کرد. او اول در ونزوئلا و بعد از زمانی داخل اروپا درس خواند . او داخل اروپا قادر بر به دست آوردن علم ادبی و علمی شد و دانش خود را گسترده تر کرد و با انقلاب فرانسه آشنا گشت. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سیمون بولیوار تماس بگیرید.

کتاب زندگینامه افراد موفق خارجی که توسط مهران سامانی نوشته شده است.که دارای هجده صفحه می باشد. پولدارترین مرد کشور مالزی که در هم اکنون در هنگ کنگ زندگی می نماید با سرمایه ای برابر با پنج میلیارد دلار در لیست پولدارترین های سال دو هزار و پنج دنیا قرار دارد. هرچند که جای گرفتن اسم او را در این لیست می بایست به ثروت اندوخته اش نسبت داد ولی معروفیت او در کشورها مالزی و همچنان کشورهای دور ور آن فقط به دلیل مال و اموالش نمی باشد. دو خصوصیت نمایان این پیرمرد هشتاد و دو ساله که از زمان جوانی با او در تمام زندگی بوده است موجب برتر بودن او از افراد دیگر در افکار عمومی شده است. خصوصیت بارز و نخست او شیوه ی زندگی و واکنش های اجتماعی او می باشد. او همچنان در این ایام پیری و آهنسالی هم چنان یک نجیب زاده با رعایت همه ی اصول و نرم های اجتماعی در روبروی نظر و چشم مرد ظاهر می شود. تمتم اشخاصی که سالهای زیادی همراه او بوده اند هیچ وقت زمانی را به یاد نمی آورند که او رفتاری بیرون از چارچوب قرار دادی خویش نمایان کند. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگینامه افراد موفق خارجی تماس بگیرید.

کتاب مرآت الممالک که توسط سیدی علی کاتبی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و بیست و دو صفحه می باشد.کتاب مرات الممالک که با زبان فارسی به چاپ رسیده است. ترجمه اثری می باشد که به این اسم در سال نهصد و شصت و چهار هجری قمری به زبان ترکی عثمانی نگاشته شده و سرنوشت و سرگذشت یکی از دریاسالاران که ترک زبان بوده است به اسم سیدی علی می باشد.نگارنده ی نوشته فوق از هم دوره های شاه طهماسب صفوی بوده که به فرماندهی کشتی های عثمانی داخل دریای سرخ و خلیج فارس انتخاب شده است. و وظیفه داشت که مقداری کشتی ها را که در بنادر بصره مستقر بودند به پایگاه سوتز داخل دریای سرخ برگردانند.در مسیر صورت پذیرفتن این عملیات مجبور شد با پرتغالیان که آن دوران اقیانوس هند و دریاهای آن را اشغال کرده و در دست داشتند بجنگد و سرانجام هم بادهای بسیار دشوار و طوفان شدید دریایی کشتی های او را به ساحل غربی هند شد. برای خرید کتاب مرآت الممالک به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سفرنامه منظوم حج که توسط شهربانو بیگم نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای نود و شش صفحه می باشد. سفرنامه منظوم حج اثری می باشد که هم اکنون به دست نشر مشعر در حال منتشر شدن می‏باشد. این مثنوی که برگرفته از هزار و دویست بیت می باشد شعرهای گفته شده توسط خانمی بوده که از زمان صفوی در ارتباط با قرن دوازدهم هجری آن را در یکی از سفرهای حج خود سرایده است. اثرهایی که در پی می‏آید مقدمه‏ای می باشد که بر این مثنوی نوشته شده و توضیح حال او و خصوصیات مثنوی و بعضی از شعرهای ارائه داده شده است.نویسنده و شاعر این مثنوی بسیار قشنگ که هزار و دویست بیت بوده بانویی فاضل و عالم و دانا از زمان با اقتدار و روشن صفوی می باشد. او مثنوی خود را بیشتر به دلیل اطلاعاتی که از شهرها و دیارها عرضه نموده مضمون های زیبایی را در شرح مردمان شهرها و زندگی و رفتار آنها به دست داده است. و برای خرید کتاب سفرنامه منظوم حج به لینک مراجعه نمایید.

کتاب سفرنامه کروسینسکی که توسط یوداش تادیوش کروسینسکی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و بیست و پنج صفحه می باشد. یکی از منبع های بسیار مهم دوره ی صفوی خاطرها و دید و نظرات مبلغان مذهبی این دوران می باشد.که هر اندازه گاهی با هرفهای سیاسی و اقتصادی و مذهبی زمانی را داخل ایران سپری مسی کنند و اکثرا همچنان پیروز بر گرفتن امتیازات گوناگون سیاسی و بازرگانی واسه ی دولت متبوع خویش می شدند. بعضی از این تبلیغاتچی ها مذهبی می باشند و با قدرتی و قوتی که بر زبان های شرقی داشته اند پیروز شده اند که از اعتبار بخصوصی داخل دربار صفوی بهره مند شوند و سال های طولانی را در ایران سکونت کنند. یکی از تبلیغ کنندهای مشهور و تاثیرگذار در مسیر و اتفاقات تاریخی آخر زمانه ی صفوی تادوز یودا کروسینسکی می باشد که زمان هجده سال داخل ایران زندگی می نموده و خویش شاهد زمان غروب دولت بزرگ صفوی و سال های از بین رفتن آن بوده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه کروسینسکی تماس بگیرید.

صفحه1 از4

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید