توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب سرگذشت و زندگینامه سیمون بولیوار که به دست وینی سیو رومرو مارتینس نگاشته و توسط حمیرا زارع مدوییه ترجمه شده است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هشتاد و هفت صفحه می باشد.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج به انتشار رسیده و در نشر وزارت امور خارجه چاپ گشته است.سیمون بولیوار در بیست و چهار ژوییه هزار و هفتصد و هشتاد و سه داخل یک خانواده مرفه در ونزوئلا متولد شده است . او نهضت‌های مستقل گوناگونی را در امریکای جنوبی رهبری نمود که از آنها با عنوان جنگ‌های بولیوار یاد می نماید. سیمون به موجب درس خواندن در اروپا به طور موقت وطن را ترک کرد. داخل اروپا با ماریا ترزا آلایزا ازدواج نمود . ماریا که دختری از یک خانواده با اعتبار و معروف اسپانیولی بود در همان سال نخست ازدواجشان فوت کرد و سیمون پس از او هیچ وقت ازدواج نکرد. سیمون از اول جوانی در این اندیشه بود که چه می شود اگر امریکای جنوبی از استعمار اسپانیا رهایی پیدا کند. برای خرید کتاب سرگذشت و زندگینامه سیمون بولیوار به لینک موجود مراجعه نمایید.

سرگذشت و زندگینامه سیمون بولیوار

کتاب جهانگردی مارکوپولو نوشته ویکتور باریسوویچ اشکلوفسکی می باشد و توسط محمد عباسی ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و سی و چهار به چاپ رسیده و در انتشارات گوتنبرگ چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد سیصد و پنج صفحه است.مارکوپولو یک تاجر و جهانگرد ایتالیایی بوده که سفرنامه وی او را معروف نموده است . مارکوپولو به شرق دور و چین سفرهایی داشته است . تحقیق کننده ها و تاریخدانان کشورهای گوناگون و پیشرفته درمورد به سفرهای مارکوپولو اثرهای زیادی و مفصلی نوشته اند.اما هیچ کدام از آنها از نظر تحلیل علمی و تاریخی و تشریح منطقی و انتقادی متون به پای اثر جهانگردی مارکوپولو اثر ویکتور باریسوویچ اشکلوفسکی اندیشمند معروف معاصر نمی رسد. اثر این پژوهنده ی دانشمند در زمان کوتاهی به زبان های گوناگون جهان ترجمه و چاپ شد. اکثر متون این اثر با ارزش مربوط به ایران و آسیا و ممالک شرقی از جمله چین و تبت و هندوستان و اندونزی دارد و از این نظر مطالب آن واسه ی تاریخ جغرافیایی ممالک ذکر شده در نهایت ارزش و اعتبار است . برای خرید کتاب جهانگردی مارکوپولو به لینک موجود مراجعه نمایید.

جهانگردی مارکوپولو

کتاب سفرنامه ابن بطوطه نوشته ابن بطوطه می باشد و توسط محمدعلی موحد ترجمه گشته است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و شش به چاپ رسیده و در انتشارات آگاه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد پانصد و یازده صفحه است. نگارنده این اثر شمس الدین محمد بن عبدالله مشهور به ابن بطوطه می باشد . این اثر نتیجه مسافرتهای طولانی ابن بطوطه‌ می باشد که در سال هفتصد و بیست و پنج هجری قمرى شروع شد و در سال هفتصد و پنجاه و چهار هجری قمرى به آخر رسید . این سفرها بیست و نه سال و نیم طول کسید. به درستی اثر سفرنامه ابن بطوطه برگرفته از چندین سفر پی در پی و طولانی نگارنده به دور دنیا می باشد . آنگونه به زیادترین شهرهای سرشناس زمان خود سفر نموده و زیادتر کشورهای آسیا و آفریقا و بخشی از قاره اروپا را همچنان دیدن کرده‌ است اما از دو قاره آمریکای شمالی و جنوبی و استرالیا دیدن نکرده‌ است. برای خرید کتاب سفرنامه ابن بطوطه به لینک موجود مراجعه نمایید.

ابن بطوطه

کتاب خاطرات ژنرال گالاند که به دست آدولف گالاند نگاشته و توسط ذبیح الله منصوری ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و سه به انتشار رسیده و در نشر گلریز چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد دویست و چهل و نه صفحه است. آدولف ژوزف فردیناند گالاند ژنرال آلمانی لوفت وافه و یکی از معروف ترین و پیروز ترین خلبانان جنگ جهانی دوم بوده است. او هفتصد و پنج ماموریت جنگی انجام داده و در جبهه غرب و دفاع کردن از جبهه های رایش نبرد کرده است. ژنرال گالاند ماموریت داشته که شهرهای آلمان را در روبروی حمله های نیروی هوایی متفقین حفظ و نگهداری کند و از دیگر سمت پشتیبانی از بمب افکن ها و لشکرهای پیاده و زرهی ارتش آلمان همچنان به او داده شده بود. او چهار دفعه از دست مرگ فرار کرده است و واسه ی آمار شگفت انگیز صد و چهار موفقیت هوایی شناخته شده بود که تمام آنها بر ضد متفقین غربی بودند. او یک افسانه نبردهای هوایی بود و این اثر روایتی از قهرمانی های او است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب خاطرات ژنرال گالاند تماس بگیرید.

خاطرات ژنرال گالاند

کتاب ماکیاولی که به دست پاتریک کاری نگاشته و توسط علی معظمی جهرمی ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت به انتشار رسیده و در نشر شیرازه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و هفتاد و چهار صفحه است.ماکیاولیسم را خیلی از تحلیلات گران سیاسی و اجتماعی معادل با ریا فرصت طلبی و تشریح و توضیح وسیله واسه ی رسیدن به اهدافی که به طور معمول قدرت سیاسی می باشد بکار می برند. با خواندن اثر ماکیاولی گام نخست مطالعه کنند در خواهد یافت که برای چه علی رغم سوء شهرت بسیار زیاد او برخی همچنان از او به عنوان یک سیاستمدار وطن پرست و تاسیس کننده ی اندیشه سیاسی مدرن و طراح تفکرات جامعه مدنی و پایه گذار اندیشه های جمهوری خواهی یاد می نمایند. برای خرید کتاب ماکیاولی به لینک موجود مراجعه نمایید.

ماکیاولی

کتاب زندگینامه مولانا جلال الدین مولوی که به دست فریدون بن احمد سپهسالار نگاشته و با مقدمه سعید نفیسی انجام شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هفتاد و هشت به انتشار رسیده و در نشر اقبال چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و بیست و هشت صفحه است. این اثر نخستین کتاب منثور در خصوص مناقب مولوی و کهن ترین اسنادی است که از احوال و منقبت‌های مولانا بحث می نماید و وقت تالیف آن مقارن سال‌های تالیف مناقب العارفین افلاکی می باشد. یعنی میان سال‌های هفتصد و هجده تا هفتصد و بیست و نه هجری قمری تالیف شده است.تطابق زیادی از رویدادها و اتفاقات این اثر با مندرجات و مناقب العارفین و اعتماد محققین را به هر دو اثر فزونی داده و داستان از درستی و حقیقی بودن اتفاقات موجود در آن دو می‌کند. برای خرید کتاب زندگینامه مولانا جلال الدین مولوی به لینک موجود مراجعه نمایید.

زندگینامه مولانا جلال الدین مولوی

کتاب آکواریوم های پیونگ یانگ که به دست کانگ چول هوان و پیر ریگولت نگاشته و توسط بیژن اشتری ترجمه شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج به انتشار رسیده و در نشر ثالث چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد چهارصد و هفت صفحه است.اثر فوق در سال دو هزار داخل فرانسه به چاپ رسید. در دهه هزار و نهصد و شصت بلا و فاجعه ی کره شمالی همچنان در افق نمایان نگشته بود. در این زمان کشور از بابت شرایط اقتصادی در یک چشم و هم چشمی و رقابت با جنوب به سر می برد. برگزیده های نظام پیونگ یانگ که از مزیتهای بخصوصی برخوردار بودند اینگونه نشان می دادند که انگار قول و قرارهای داده شده توسط حزب نتیجه داده است و در حال حاضر موفقیت آخر در زمان رخ دادن است. متوجه می باشم که درمورد چه چیزی صحبت می کنم.پیونگ یانگ مکانی می باشد که من در آن به دنیا آمده ام و بزرگ گشته ام. من همچنان سالهای خرسندی را داخل این شهر و زیر چشمان مراقب کیم ایل سونگ که رهبر بزرگمان بود و پسر وی کیم جونگ ایل گذرانده ام . برای خرید کتاب آکواریوم های پیونگ یانگ به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سفرنامه ناصرخسرو که توسط ناصرخسرو قبادیانی نوشته شده است.که دارای هفتاد و هفت صفحه می باشد.سفرنامه ناصرخسرو نوشته ای می باشد و گزارشی از یک مسافرت به مدت هفت سال از ناصرخسرو قبادیانی است.این سفر در ششم جمادی الثانی سال چهارصد و سی و هفت قمری از مرو شروع گشته و در جمادی الثانی سال چهارصد و چهل و چهار قمری با برگشت به بلخ به آخر رسید. او از مرو به سرخس و نیشابور و جوین و بسطام و دامغان و سمنان و ری و قوهه و قزوین رفته است و از مسیر بیل و قپان و خرزویل و خندان به شمیران رسیده است. از آن مسیری که به سراب و سعیدآباد می رود و به تبریز می رسد. هم اکنون از مسیر مرند در شهری بکر و دست نخورد داخل شده است.از آن مسیر با طی کردن از شهرهای شام سوریه از جمله حلب به بیروت و صیدا و صور و عکا رفته است. سپس از راه حیفا به بیت المقدس رسیده و مسجدالاقصی داخل شهر بیت المقدس و در بغل مسجد قبه الصخره قرار دارد .ناصرخسرو از قدس به مکه و مدینه رفته و از مسیر شام به قدس برگشته است و قصد رفتن به مصر را می کند. او از قاهره اسکندریه و قیروان دیدن نموده و از مسیر دریا به زیارت مکه و مدینه رفته است. برای خرید کتاب سفرنامه ناصرخسرو به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سفرنامه گالیور نوشته شده به دست جاناتان سوئیفت می باشد.سفرهای گالیوِر در سال هزار و هفتصد و بیست و شش به چاپ رسیده است.این اثر در سال هفتصد و سی و پنج نیز تجدید نظر شده است. و با نام تکمیل شده ی سفرهایی به بعضی از ممالک دور و ناشناخته دنیا در چهار قسمت نگاشته ی لموئل گالیور اول در شکل و شمایل دکتر کشتی و پس از مدتی به‌ عنوان ناخدا در رمان تخیلی نگاشته ی جاناتان سویفت به زبان انگلیسی می باشد. این اثر یکی از نوشته های پایدار و قدیمی و کهن ادبیات انگلیسی و هم چنان اثری ظریف بر طبیعت آدمی و هجو رمان و قصه های حادثه جویانه آن دوره و ایام است.نوشته از دوران اولین نشر آن خیلی دوست داشتنی شد. جان گی در نوشته ای در سال هزار و هفتصد و بیست و شش به سویفت می نویسد که کتاب در تمام مکانها مطالعه می‌شود.از جلسه های کابینه گرفته تا مهد کودکان و هم اکنون نیز به شکل گوناگون به انتشار می رسد.هم اکنون اقتباس‌های بسیار زیادی از روی آن به‌ طور کمیک استریپ و فیلم انیمیشن و فیلم و نمونه تلویزیونی و همانند آن ها انجام شده‌ است. برای خرید کتاب سفرنامه گالیور به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب سفرنامه بلوشر به نوشته ویپرت فون بلوشر و به ترجمه کیکاووس جهانداری است.سفرنامه بلوشر یادگار و خاطره های ویپرت بلوشر کارگزار آلمانى داخل ایران می باشد که رویدادها و اتفاقات سى سال از تاریخ ایران برگرفته از کشته شدن ناصرالدین شاه قاجار تا بر سره کار آمدن رضاشاه را درج نموده است. در این اثر کناره هایی از عمل و کارهای دولت آلمان و دیدار و تماس منبع های آن داخل ایران با دو کشور روس و انگلیس انعکاس یافته است.این نوشته با مقدمه با ارزشی از ترجمه کننده ی کیکاووس جهاندارى شروع شده است. متن کتاب مثل برخی از سفرنامه‏ ها مطیع نگاشته های نگارنده است و از تبویب و فصل‏ بندى بخصوصی برخوردار نمی باشد.یک سال بعد از به راه افتادن جنگ جهانى اول دولت آلمان دو هیئت را مأمور نمود تا یکى داخل ایران مانع هایی در مسیر رشد نیروهای روس و انگلیس که با آن کشور در جنگ بودند به وجود آورد.با دقت به این شرح و توضیحات و هم اکنون این متون که در سفرنامه ها و خاطراتی که در این زمانه به دست افراد خارجی نگاشته شده می شود مطالب پر سود درباره ی وضعیت این زمان بدست آورد. برای خرید کتاب سفرنامه بلوشر به لینک موجود مراجعه نمایید.

صفحه1 از5

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید