کتاب گاندی گونه ای زندگی که توسط کریشنا کری پالانی نوشته و به دست غلامعلی کشانی ترجمه شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن دویست و چهارده عدد است.این اثر و نوشته باز هم از گاندی صحبت کرده است ولی برای چه. آیا همچنان هم احتیاجی به او می باشد. پنجاه و شش سال از ترور او در سال هزار و چهارصد و چهل و یک سپری شده است. تقریبا خیلی از تصوراتی که او درباره ی هند آرمانی خود داشته است نقش برآب شده می باشد. هند همچنان حاکمانی در دید و نظر تماما هندی داشته و هر طور دخالت رسمی دولت انگلیس در این امر و ظاهرا با جواب دندان شکن دیپلماتیک مقامات هندی روبرو می شود.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گاندی گونه ای زندگی تماس بگیرید

کتاب سلام ماری که توسط نکیسا نورایی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن هفتاد و هشت عدد است. در سفر به لهستان دو شهر بسیار وسیع این کشور را دیده ام. کراکو پایتخت کهن و پیشین آن و ورشو پایتخت حال حاضرش است.سلام ماری را که به یاد ماری کوری نگاشته ام گزارشاتم از این سفر می باشد.بسیاری از امار ویرانی و کشته های آدمی در جنگ جهانی دوم در ارتباط به لهستان است. در موزه تاریخ ورشو فیلمی دیدم که نمونه جمع شده عکسهای ورشو در دوران جنگ جهانی دوم به ترتیب تاریخ بود.‪روی دیگر سکه سختی می باشد که آدمهای لهستان در مسیر مدتها قرنها متحمل شده است و این رفتار خشک و سرد بازتابی از او می باشد. مردمان کشوری که تمام سرزمینشان طعمه دست اندازی همسایگانش بوده می باشد که چطور توانسته است به خارجیها روی خوش نمایان می کنند .

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سلام ماری تماس بگیرید

کتاب زندگی و مرگ شاعرانه حسین پناهی که توسط زهرا خوش نظر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن صد و چهل و دو عدد است.حسین پناهی از سال هزار و سیصد و سی و پنج که در دژ کوه متولد شده است. تا اول دهه شصت روزگارش در آن روستا به درس خواندن و کار و بار سپری شده است تا آن که پس از فراغت از تحصیل متوسطه در بهبهان و سودای جواب گفتن به سوالات بزرگ تر به جانش افتاد و او را به حوزه درس آیت الله گلپای گانی در شهرستان قم کشانده است. دژکوه جایی بوده است که در استان کهکیلویه و بویر احمد نزدیک دهدشت سوق و روستایی بسیار زیبا با تمام مشخصه های یک روستای محل سکونت قوم لُر است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگی و مرگ شاعرانه حسین پناهی تماس بگیرید

صفحه1 از9

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

نماد ساماندهی

logo-samandehi
کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید