کتاب سفرنامه اولئاریوس که توسط آدام اولئاریوس نوشته شده است.که با ترجمه ی احمد بهپور به انجام رسیده است.و با جلد شومیز منتشر شده است. یکی از خصوصیات مهم و بسیار زیاد زمان صفوی زیاد شدن و رواج یافتن تولید و تجارت ابریشم می باشد که موجب باز شدن زیادتر از پیش پای اروپائیان به ایران و رقابت های بازرگانی و در آخر سیاسی شده بوده است. دوست داشتن سلزانان این سلسله به خصوص شاه عباس بزرگ به افزایش ارتباطات بازرگانی و سیاسی و هم چنان استفاده کردن از جنگ افزارهای پیشرفته آن دوران اروپا در روبروی با قشون مجهز عثمانی خود عامل دیگری در زیادشدن این رقابت ها بوده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه اولئاریوس تماس بگیرید

کتابهای هرمان هسه که با جلد شومیز منتشر شده است. هرمان هسه یکی از برنده های جایزه نوبل سال هزار و نهصد و چهل و شش در ادبیات است.او در دو ژوئیه هزار و هشتصد و هفتاد و هفت میلادی در شهر کالو قرار گزفته در استان بادن وورتمبرگ متولد شده است. هسه در خانواده‌ای اصلاح‌طلب در منطقه در جنوب آلمان به متولد شده است و تحت تأثیر مادرش که مبلغ مذهبی در هندوستان بوده است به فلسفه هندی روی آورد.هسه به عنوان نماینده جریانات صلح‌طلب و پاسیفیسم از طرفدارانی مثل تئودور هویس انجام شده بود و در جمع دوستانش قرار داشتند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتابهای هرمان هسه تماس بگیرید

کتاب سفرنامه ماژلان که با ترجمه ذبیح الله منصوری که دارای تعداد سیصد و بیست صفحه می باشد.و با جلد شومیز منتشر شده است. به دست پیگافتادی لومبارد نوشته شده است.سفرنامه ماژلان اسم یک نوشته ی ادبی می باشد که به دست آنتونیو پیگافتا و نگارنده ی اهل ایتالیا نگاشته شده‌است. این اثر یکی از اثرهای ادبی معروف جهان می باشد. تهیه مقدمات و سمت و سوی از اسپانیا به جانب مغرب و گذشتن از تنگه ماژلان و رسیدن به دنیای قبل و اکثر ناشناخته تا آن دوران و جزایر ادویه که اهداف مهم و اصلی سفر هیئت می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه ماژلان تماس بگیرید

صفحه1 از6

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید