توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

فهرست مطالب

کتاب سفرنامه منظوم حج که توسط شهربانو بیگم نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای نود و شش صفحه می باشد. سفرنامه منظوم حج اثری می باشد که هم اکنون به دست نشر مشعر در حال منتشر شدن می‏باشد. این مثنوی که برگرفته از هزار و دویست بیت می باشد شعرهای گفته شده توسط خانمی بوده که از زمان صفوی در ارتباط با قرن دوازدهم هجری آن را در یکی از سفرهای حج خود سرایده است. اثرهایی که در پی می‏آید مقدمه‏ای می باشد که بر این مثنوی نوشته شده و توضیح حال او و خصوصیات مثنوی و بعضی از شعرهای ارائه داده شده است.نویسنده و شاعر این مثنوی بسیار قشنگ که هزار و دویست بیت بوده بانویی فاضل و عالم و دانا از زمان با اقتدار و روشن صفوی می باشد. او مثنوی خود را بیشتر به دلیل اطلاعاتی که از شهرها و دیارها عرضه نموده مضمون های زیبایی را در شرح مردمان شهرها و زندگی و رفتار آنها به دست داده است. و برای خرید کتاب سفرنامه منظوم حج به لینک مراجعه نمایید.

کتاب سفرنامه کروسینسکی که توسط یوداش تادیوش کروسینسکی نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای صد و بیست و پنج صفحه می باشد. یکی از منبع های بسیار مهم دوره ی صفوی خاطرها و دید و نظرات مبلغان مذهبی این دوران می باشد.که هر اندازه گاهی با هرفهای سیاسی و اقتصادی و مذهبی زمانی را داخل ایران سپری مسی کنند و اکثرا همچنان پیروز بر گرفتن امتیازات گوناگون سیاسی و بازرگانی واسه ی دولت متبوع خویش می شدند. بعضی از این تبلیغاتچی ها مذهبی می باشند و با قدرتی و قوتی که بر زبان های شرقی داشته اند پیروز شده اند که از اعتبار بخصوصی داخل دربار صفوی بهره مند شوند و سال های طولانی را در ایران سکونت کنند. یکی از تبلیغ کنندهای مشهور و تاثیرگذار در مسیر و اتفاقات تاریخی آخر زمانه ی صفوی تادوز یودا کروسینسکی می باشد که زمان هجده سال داخل ایران زندگی می نموده و خویش شاهد زمان غروب دولت بزرگ صفوی و سال های از بین رفتن آن بوده است. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه کروسینسکی تماس بگیرید.

کتاب سفرنامه خراسان و کرمان که توسط غلامحسین افضل الملک نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و چهارده صفحه می باشد.سفرنامه خراسان و کرمان اثری از غلام‏حسین خان افضل الملک مى‏ باشد که درمورد مسافرت خویش به خراسان و کرمان و تعریف کردن از شهرها و روستاهای میان مسیر است. او سفرنامه فوق را به زبان فارسى و در یک جلد نوشته است. او در مسافرت خود از تهران به مشهد از وصف و حال دامغان که از اثر مراصد الاطلاع که به معنی چکیده معجم البلدان یاقوت حموى که به موجب صفى‏ الدین کوتاه و مختصر گشته اسم برده و بخشی از آن را تعرریف نموده است. مخصوصا از اثرهای کهن دامغان دیدن داشته است و دانسته ها و معلومات کامل و ذى قیمتى ارائه مى‏ دهد.و نوشته‏ هاى محمدحسن خان اعتمادالسلطنه را داخل نوشته ی مرآت البلدان را به اندازه ای با اطمینان و صحیح ندانسته و آنها را گفته و تعاریفی از دیگران مى‏ داند. از سبزوار و مردمش به نیکی یاد مى‏ نماید برای آنکه خود سالهایی داخل این شهر زندگی می کرده است و مقام معاونت حکومت این شهر را داشته است.پژوهش و تحقیقاتی تکمیل و جامع درباره ی سید هادى علوى و بنى مختار داشته و از عالمان سبزوار به درستی نیز اسم برده که در نوشته سفرنامه ذکر شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه خراسان و کرمان تماس بگیرید.

کتاب سفرنامه کلاویخو که توسط روی گونزالس دو کلاویخو نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای هفتاد و هفت صفحه می باشد. خدماتی و کارهایی که سفرنامه ها به کمک و نمایان شدن تاریخ کشورها برایمان می کنند موضوعی نمی باشد که احتیاج به ثابت کردن و استدلال داشته باشد. به خصوص درباره ی کشور ما که از قدیم بسیاری از تاریخ نگاران و نویسندگان و شعرای ما خدمتکار حاکمان آن زمان و مغلوب قدرت بوده اند. از زمانی که پای جهانگردان غریبه و اجنبی بخصوص اروپائیان به ایران باز شده خیلی واقعیت ها از حرفها و صحبتهای آنها باقی مانده که اینک تاریخدانان و شرق شناسان از آنها سود زیادی خواهند برد. از آنجا که هر شخص برای آنکه به خاک بیگانه ای برود تمام مسائل را دیده و او با راه و کارهای شبیه کشور خویش مقایسه می کند.اظهارات جهانگردان ستونهایی واسه ی مقایسه کردن تمدنها در دوران گوناگون همچنان بدست ما می دهد. در دوران صفویه جهانگردان و تبلیغاتچیان مسیحی خیلی به ایران سفر می کردند و از آنان سفرنامه های بسیار زیادی باقی مانده است. ولی پیش از دوران صفویه از جهانگردان فرنگی که سفرنامه هایی از خویش به جای گذاشته باشند کسی را به یاد نمی آوریم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه کلاویخو تماس بگیرید.

کتاب سفرنامه فرد ریچاردز که توسط فرد ریچاردز نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای سیصد و شصت و هشت صفحه می باشد. تا حال حاضر مستشرقین و سیاحت کنندهای زیادی به کشور ما سفر نموده اند و نوشته های مختلف و گوناگونی درمورد به زیباییهای وجود داشته در این کشور و عادتها و سنت های مردم عامیانه به صورت تحریر دراورده است .که مقداری از آنها به زبان فارسی برگردانیده شده می باشد.فردریک چارلز ریچاردز یکی از سیاحت کنندگانی می باشد که با داشتن خبرگی بسیار در کشیدن نقاشی و حکاکی قادر بوده که چهل و هشت تابلوی بسیار زیبا از شهرهای گوناگون ایران تهیه نماید و علاوه بر این برای آنکه از سلیقه و علاقه و نویسندگی و شاعری همچنان بی بهره نباشد موفق شده است و مشاهدات خود را با بیانی بسیاری لطیف و دقیق و شاعرانه در نوشته ای تحت عنوان یک مسافرت ایرانی توضیح داده است دهد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه فرد ریچاردز تماس بگیرید.

کتاب سفرنامه از خراسان تا بختیاری که توسط هانری رنه دالمانی نوشته شده است.که با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای ششصد و شصت و چهار صفحه می باشد.کتا فوق یکی از اثرهایی می باشد که به کشور ایران و رسم و رسومات و سیاست و مسائل اقتصادی و جامعه و فرهنگ آن پرداخته است.این سفرنامه یکی از آثاری می باشد که هانری رنه دالمانی فرانسوی نوشته است.نشر معروف امیر کبیر هم عکس و تصاویر تاریخی بسیاری به انتشار آن در زیادتر از هزار صفحه پرداخته است. سفرنامه از خراسان تا بختیارى به زبان شیرین فارسى ترجمه گشته است. سفرنامه موجود برگرفته از مدل زندگى کردن و رسومات و وضعیت های ادارى و اجتماعى و اقتصادى و فلاحتى ایران از دوران کهن تا آخر سلطنت قاجاریه با وجود تصویرهای فراوان است . در سال هزار و سیصد و سی و سه شمسی سفرنامه دالمانى به دست صنعتى‏ زاده کرمانى از داخل اروپا به ایران بازگردانده شد و ابراهیم رمضانى مدیریت کتابفروشى ابن‏ سینا آن را خریده و واسه ی ترجمه در دست آقای على محمد فره وشى مترجم همایون نهاد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه از خراسان تا بختیاری تماس بگیرید.

کتاب سفرنامه ابودلف در ایران که توسط ابودلف نوشته و با زبان فارسی می باشد.که دارای صد و نود و هفت صفحه می باشد.سفرنامه ابودلف نوشته ای می باشد از جهانگردی که برای دوره ی چهارم هجری قمری بوده است.ابودلف داخل سفرنامه خویش به برخی از خصوصیات مردم‌شناختی شهرهای ایران دقت فراوان داشته است. مسمربن مهلهل ابودلف یکی از شاعران و جهانگردان معروف عرب می باشدکه وقت و تاریخ و مکان به دنیا آمدن و فوت شدنش معلوم نبوده است. ولی جای هیچ شکی نبوده که در سده چهارم قمری زندگی می کرده است.او به چندین کشور علل خصوص ایران سفر کرده است. ابودلف از جهت مغرب داخل ایران گشته و مسافرتش را در خوزستان به آخر رسانده است . خیلی از نگارنده ها بعد از ابودلف خزرجی ینبوعی از او و سفرنامه‌اش تحقیق کرده و او را انسانی اندیشمند که دوستدار کشف کردن مسائل بسیار زیادی است یاد می‌کنند. داخل نوشته های نویسندگان قدیمی و مقاله ابودلف آقای عنایت‌الله رضا و در دایره‌المعارف بزرگ اسلامی از ابودلف اثری تکمیل شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سفرنامه ابودلف در ایران تماس بگیرید.

کتاب گاندی گونه ای زندگی که توسط کریشنا کری پالانی نوشته و به دست غلامعلی کشانی ترجمه شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن دویست و چهارده عدد است.این اثر و نوشته باز هم از گاندی صحبت کرده است ولی برای چه. آیا همچنان هم احتیاجی به او می باشد. پنجاه و شش سال از ترور او در سال هزار و چهارصد و چهل و یک سپری شده است. تقریبا خیلی از تصوراتی که او درباره ی هند آرمانی خود داشته است نقش برآب شده می باشد. هند همچنان حاکمانی در دید و نظر تماما هندی داشته و هر طور دخالت رسمی دولت انگلیس در این امر و ظاهرا با جواب دندان شکن دیپلماتیک مقامات هندی روبرو می شود.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب گاندی گونه ای زندگی تماس بگیرید

کتاب سلام ماری که توسط نکیسا نورایی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن هفتاد و هشت عدد است. در سفر به لهستان دو شهر بسیار وسیع این کشور را دیده ام. کراکو پایتخت کهن و پیشین آن و ورشو پایتخت حال حاضرش است.سلام ماری را که به یاد ماری کوری نگاشته ام گزارشاتم از این سفر می باشد.بسیاری از امار ویرانی و کشته های آدمی در جنگ جهانی دوم در ارتباط به لهستان است. در موزه تاریخ ورشو فیلمی دیدم که نمونه جمع شده عکسهای ورشو در دوران جنگ جهانی دوم به ترتیب تاریخ بود.‪روی دیگر سکه سختی می باشد که آدمهای لهستان در مسیر مدتها قرنها متحمل شده است و این رفتار خشک و سرد بازتابی از او می باشد. مردمان کشوری که تمام سرزمینشان طعمه دست اندازی همسایگانش بوده می باشد که چطور توانسته است به خارجیها روی خوش نمایان می کنند .

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب سلام ماری تماس بگیرید

کتاب زندگی و مرگ شاعرانه حسین پناهی که توسط زهرا خوش نظر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن صد و چهل و دو عدد است.حسین پناهی از سال هزار و سیصد و سی و پنج که در دژ کوه متولد شده است. تا اول دهه شصت روزگارش در آن روستا به درس خواندن و کار و بار سپری شده است تا آن که پس از فراغت از تحصیل متوسطه در بهبهان و سودای جواب گفتن به سوالات بزرگ تر به جانش افتاد و او را به حوزه درس آیت الله گلپای گانی در شهرستان قم کشانده است. دژکوه جایی بوده است که در استان کهکیلویه و بویر احمد نزدیک دهدشت سوق و روستایی بسیار زیبا با تمام مشخصه های یک روستای محل سکونت قوم لُر است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب زندگی و مرگ شاعرانه حسین پناهی تماس بگیرید

صفحه1 از4

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید