توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب اصول هنر در طراحی لباس که توسط ادیث پانکاوسکی نوشته و به دست احسان کوثری نیا به فارسی برگردانده شده است.که دارای سی و پنج صفحه می باشد.کلیات مسائل هنر در طراحی لباس را با اثر فوق یاد بگیرید.این نوشته برگرفته از نه فصل می باشد که هر یک از آن به طور تقریبی شامل چهل چارچوب هستند . هر فصل ارتباط داشته با موضوع بخصوصی می باشد و ارتباط داشته با یک عناصر یا اصول هنری است. شما قادر می باشید که هر فصل را که دوست دارید بدون کامل کردن فصل های قبلی بخوانید. در هنگام کار نمودن با این نوشته خوتان خواهید دید که بین سرشت و شرعیات و عنصرها و جز هنر رابطه و هم بستگی وجود داشته و در خیلی از موردها و مسائل و معنی و مفهومات کلمات زیادتر از یک مطلب و مبحث یا اصل بر گردد. در آخر هر فصل یک آزمایش و امتحان با اهداف مهم واسه ی ارزیابی تخمین و سنجش خویش آورده شده است . بعد از آن که تمام نه فصل نوشته را به آخر رساندید قادر به گذراندن و طی امتحانات کامل در آخر این اثر می باشید. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب اصول هنر در طراحی لباس تماس بگیرید.

کتاب مکاتب هنری که توسط ژان لی ماری نوشته شده است.که دارای سیزده صفحه می باشد.این اثر توسط انتشارات زر و در سال هزار و سیصد و پنجاه و چهار منتشر شده است. این نوشته به دست روبین پاكباز به فارسی برگردانده شده است. از پانزدهم آوریل تا پانزدهم مه سال هزار و هشتصد و هفتاد و چهار برخی از نقاشان جوان و خود مختار و خود فرمان فرانسوی به نام مونه و رنوار و پیسارو و سیسلی و سزان و دگا و گیومن و برت موریزو که یک کانون و مجتمع بی اسم به وجود آورده بودند داخل محلی به غیز از سالن رسمی که همان استودیوی عکاسی نادار بوده نمایشگاهی دایر و برگزار نمودند. نمایشگاه سر و صدا و همهمه ای ایجاد کرد و روزنامه نگاری به اسم لوروا بعد از دیدن و نظارت تابلویی از مونه به اسم تأثیر طلوع آفتاب در مجله ای با شماشت و نیش و کنایه زدن نمایش دهندگان را تأثیر گرایان امپرسیونیست نام داد.اثر بسیار جالبی  می باشد که به طور حتمی از مطالعه آن لذت فراوان خواهید برد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مکاتب هنری تماس بگیرید.

م

کتاب رئالیسم که توسط ابوالقاسم کاخی نوشته شده است.که دارای نه صفحه می باشد. رئالیسم به طور دیگر واقع‌گرایی نام داده شده است. واقع‌گرایی یا رئالیسم در انواع هنرهای تصویری و ادبیات و نمایان کردن چیزها به صورتی می باشد که در سرنوشت روزمره ما بوده و بی وجود هر طور آرایش یا تفسیر بسیار زیاد است. این کلمات هم اکنون واسه ی توضیح و تشریح اعمال هنری که واسه ی آشکار نمودن درستی و مسائلی همانند زشتی و دون همتی را تایید نموده اند و همچنان به کار گرفته می شوند.بی تردید یکی از نمودهای پا بر جای تئاتر معاصر دنیا که نظر و دید خویش را به طور عمده به افراد و اجتماع انداخته واقع گرایی در ادبیات نمایشی می باشد.روشی که به راحتی با مخاطب خویش رابطه برقرار می نماید و با اعتنا بر طبیعت سرگذشت چطور زندگی کردن را به آدمها یاد می دهد.انسانهایی که با خوبیها و بدی هایشان و جذابی و بی رحمی و نیک بختیهایش ترحم و سنگدلی و درندگی و انسانیتش و بر زمانه ی زندگی می تازد و خود را در بوته ازمایش قرار خواهد داد.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رئالیسم تماس بگیرید.

کتاب هنر مسلح که توسط امین قضایی و بابک سلیمی زاده نوشته شده است.که دارای صد و شصت و سه صفحه می باشد. هنر مسلّح به شما یاد خواهد داد که در هیچ کدام مکان امنی در جنگ و ستیز مواقع نمایشی وجود نخواهد داشت. اگر همه ی تعریف هایی که از هنر شده را در یک جا جمع آوری نماییم هم هی تمام آنها داخل یک نقطه مشترک خواهند بود و کالای هنری کارکردی بیشتر از کارکرد مصرف شده دارد.کارکردهایی از جمله بیان نمودن و نمایان کردن. به صورت دیگر کالای هنر خواستار فراروی از نیاز و اهمیت های مصارف کالایی خویش می باشد. یک اثر شعر همانند یک دستمال کاغذی مصرف نخواهد شد.یا اینکه یک اثر نقاشی شاید مثل پرده ی اتاق خواب شما به دیوارتان آویزان گردد ولی این عمل برای نمایان کردن است و نه برای مصرف انجام می گیرد. به اندیشه می رسد که اهداف کالای هنری ارائه دادن نظامی از نمایه ها و ایماژها واسه ی سخنوری گری و نمایش دادن است. ولی کالای هنری این خصوصیت فراکالایی را به پاداش و نیکی نفی کارکرد مصرفی خود بدست خواهد آورد. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر مسلح تماس بگیرید.

کتاب رنگ که توسط مسیب استوار نوشته شده است.که دارای نود و شش صفحه می باشد. عرصه معانی و سر منشع وجود رنگ ژرفایی زولانی داشته آنگونه که مطلب علمی تکی نخواهد توانست در باب آن ایرادی گرفت. در معنی و مفهوم و ذکر کامل رنگ داخل ایران اثر بخصوصی به نگاشتن نرسیده و فقط می شود به مقداری اثر فارسی اکتفا نمود. از این رو بر آن می باشم تا قادر باشم معنی بسیار ظریف از تاسیس نمودن رنگ و فهمیدن شناختی آن را تهیه کرده و تدوین نمایم. از سال هزار و سیصد و هفتاد و نه عملیلاتهای خویش را در خصوص طراحی و گرافیک داخل شیراز شروع نمودم و بعد از فعالیت داخل شرکت های گوناگون و به دست آوردن کمی تجربه در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار یکی از عضوهای انجمن گرافیک ایران و شبکه طراحان گرافیک ایران شدم . بعد از آن در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه انتخاب در خصوص طراحی پوستر هفتمین فستیوال مناطق مالزی و در سال هزار و سیصد و نود منتخب در باب طراحی پوستر جشنواره دوسالانه گرافیک نخجوان شدم.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رنگ تماس بگیرید.

کتاب آشنایی با هنرهای تجسمی که توسط عادل قلی زاده نوشته شده است.که دارای صد و هشتاد و چهار صفحه می باشد. در این اثر کوشش فراوان شده است به اندازه احتیاجات نخستین هنرجوهای رشته نقاشی آنها را با اساسی ترین رشته های تجسمی آشنا کرده و معنی و مفهوم کارکردها و رویدادها و اتفاقات اصلی و مهم آنها در طول زمان به صورت مختصر از دید و نظر سپری نماییم.البته همان طور که در اول این مقدمه ذکر شده است به جز رشته های مورد بحث شده در این اثر آشنایی و شناخت برخی از رشته های هنری همچنان در تعمیق و با هم جور کردن به درک و فهم هنرجویان و دوست داران یک رشته شکل و صورتی شایسته خواهد داد که این مباحث و سخنها و مطالب خواهد توانست به موجب محور بودن مطالعه و تحقیقات واسه ی آنها بسیار سودمند و تاثیرگذار واقع شده است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آشنایی با هنرهای تجسمی تماس بگیرید.

کتاب هنری آثار مجید صابری نژاد که توسط مجید صابری نژاد نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن بیست و چهار عدد است.این اثر درمورد هنرهای زیبای آقای صابری نژاد می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنری آثار مجید صابری نژاد تماس بگیرید

کتاب آموزش خوشنویسی انگلیسی که توسط وحید رضائی مهر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن سی و شش عدد است. در حال حاضر ارزش زیبایی نوشتن و خوش خطی بر هیچ انسانی پنهان نمی باشد و در دنیای که زبان بین المللی انگلیسی شناخته شده است به خصوص بر آنکه ما می بایست با خوشنویسی زبان فارسی آشنایی داریم. احتیاج می باشد که با زیبایی نویسی در زبان انگلیسی و قاعده خوشنویسی در این زبان آشنا شده باشیم. داخل کتاب فوق شما بسیار با قاعده خوشنویسی زبان انگلیسی آشنا خواهید شد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش خوشنویسی انگلیسی تماس بگیرید

کتاب عکاسی پیشرفته که توسط سید میثم موسوی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن سی و هشت عدد است. شاید بشود روند کاری RAW بپردازیم را معادل فرآیندهایی دانسته باشید که عکاسان در قدیم و حال در تاریکخانه صورت می داده اند. آنها هیچ وقت سرنوشت فیلمهای خود را به دیگران نخواهند سپرد و بلکه خود بر همه ی مرحاه های ظهور آن مسلط بوده و آنرا طبق علاقه خود انجام داده اند . اگر دوربینتان می تواند به ذخیره عکس با این فرمت صورت گیرد و تا حال به آن دقت نداشته اید به صورت اطمینان پذیر با مطالعه این سری مقالات خود را ملزم به تغییر شیوه کاری خود خواهید دید. اگر قبلا با این شیوه عکسهای دیجیتال خود را پردازش می نموده اید.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عکاسی پیشرفته تماس بگیرید

کتاب هنر گرافیک محیطی که توسط مسیب استوار نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن صد و ده عدد است. پیوندی که میان زندگی و محیط ما وجود دارد موجب شده که کلیتی به اسم گرافیک محیطی به وضوح قابل فهمیدن و درک می باشد. اشکال و چینش بعدهای و فضاهای وجود داشته بین ما و محیط اطراف ما بخودی خود حال خواسته یا ناخواسته بعضی موجب جذب این محیط می شود. نوعی طراحی که ارتباط هنرهای تجسمی با محیط بیرونی اطراف ما باشد. این طراحی موجب انگیزش و جذب و لذت بردن از امکانات است که در همه ی به دلیل ابزارهایی می باشند که موجب خلق این هنر می شوند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر گرافیک محیطی تماس بگیرید

صفحه1 از2

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید