توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب هنری آثار مجید صابری نژاد که توسط مجید صابری نژاد نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن بیست و چهار عدد است.این اثر درمورد هنرهای زیبای آقای صابری نژاد می باشد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنری آثار مجید صابری نژاد تماس بگیرید

کتاب آموزش خوشنویسی انگلیسی که توسط وحید رضائی مهر نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن سی و شش عدد است. در حال حاضر ارزش زیبایی نوشتن و خوش خطی بر هیچ انسانی پنهان نمی باشد و در دنیای که زبان بین المللی انگلیسی شناخته شده است به خصوص بر آنکه ما می بایست با خوشنویسی زبان فارسی آشنایی داریم. احتیاج می باشد که با زیبایی نویسی در زبان انگلیسی و قاعده خوشنویسی در این زبان آشنا شده باشیم. داخل کتاب فوق شما بسیار با قاعده خوشنویسی زبان انگلیسی آشنا خواهید شد.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش خوشنویسی انگلیسی تماس بگیرید

کتاب عکاسی پیشرفته که توسط سید میثم موسوی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن سی و هشت عدد است. شاید بشود روند کاری RAW بپردازیم را معادل فرآیندهایی دانسته باشید که عکاسان در قدیم و حال در تاریکخانه صورت می داده اند. آنها هیچ وقت سرنوشت فیلمهای خود را به دیگران نخواهند سپرد و بلکه خود بر همه ی مرحاه های ظهور آن مسلط بوده و آنرا طبق علاقه خود انجام داده اند . اگر دوربینتان می تواند به ذخیره عکس با این فرمت صورت گیرد و تا حال به آن دقت نداشته اید به صورت اطمینان پذیر با مطالعه این سری مقالات خود را ملزم به تغییر شیوه کاری خود خواهید دید. اگر قبلا با این شیوه عکسهای دیجیتال خود را پردازش می نموده اید.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عکاسی پیشرفته تماس بگیرید

کتاب هنر گرافیک محیطی که توسط مسیب استوار نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن صد و ده عدد است. پیوندی که میان زندگی و محیط ما وجود دارد موجب شده که کلیتی به اسم گرافیک محیطی به وضوح قابل فهمیدن و درک می باشد. اشکال و چینش بعدهای و فضاهای وجود داشته بین ما و محیط اطراف ما بخودی خود حال خواسته یا ناخواسته بعضی موجب جذب این محیط می شود. نوعی طراحی که ارتباط هنرهای تجسمی با محیط بیرونی اطراف ما باشد. این طراحی موجب انگیزش و جذب و لذت بردن از امکانات است که در همه ی به دلیل ابزارهایی می باشند که موجب خلق این هنر می شوند.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر گرافیک محیطی تماس بگیرید

کتاب آموزش جامع فیلمبرداری که توسط سید میثم موسوی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن چهل و شش عدد است. فیلمبرداری یکی از کارها و حرفه های که خیلی در هم پیچیده فنی و توام با هنر می باشد. در حال حاضر دوربینهای دیجیتالی به مدد تکنولوژی های روز کار را خیلی راحت نموده است. تنها کافی می باشد دوربین را روشن نموده و دگمه استارت را بزنیم. تمام چیز به صورت اتوماتیک تنظیم شده و تصویر روشن و با وضوح زیادی را در روی نوار ویدیویی یا هارد دوربین ضبط نموده است. هر چند که اگر واسه ی نخستین بار فیلمبرداری نمایید هیجان زده می شوید .

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش جامع فیلمبرداری تماس بگیرید

کتاب بیوگرافی بازیگران ایرانی که توسط سید محمد میرکمالی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن دویست و سی و پنچ عدد است. در این نوشته بیوگرافی و زندگینامه اثرهای و عکس های صدها بازیگر کهن و جدید سینمای ایران در دویست و سی و پنج صفحه جمع آوری شده شده است. آشنایی با این بازیگران واسه ی دوستداران به سینما خالی از لطف نخواهد بود.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب بیوگرافی بازیگران ایرانی تماس بگیرید

کتاب آموزش ساخت کاردستی با برگ به سبک چینی که توسط محسن جعفرنیا نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن دویست و دو عدد است.این به این مفهوم می باشد که ما یک هنر دستی را از دست داده می باشیم و بالطبع یک قسمت از فرهنگمان را. از آنهایی می باشی که صنایع دستی هر کشوری که با رنگ و بوی سنت آن قسمتی از فرهنگ و هویت آن است. می توانیم بعضی از شاخه های صنایع دستی را زنده نگه داشته باشه مثل دورانی که صنعتگر شیوه تولید را از تولید دست ساز به تولید انبوه تبدیل می نماید.مثل صورت گرفتن تبدیل شیوه ی تولید محصولات سفالی ساخته شده از گل رس که به دست چرخ سفالگری و دست به شیوه ای ریخته گری دوغابی تولید می شده است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش ساخت کاردستی با برگ به سبک چینی تماس بگیرید

کتاب راهنمای گام به گام نوشتن نقد فیلم برای تازه کارها که توسط امیر لازمی نوشته شده و با زبان فارسی می باشد . که تعداد صفحات آن دوازده عدد است. راهنمای کردن و مسیر درست را نشان دادن کاربردی و اساسی و مهم نگاشتن نقد فیلم واسه ی تماشاگران نیمه حرفه ای سینما و تمامی دوستداران آن است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راهنمای گام به گام نوشتن نقد فیلم برای تازه کارها تماس بگیرید

کتاب راز کشیدن چهره با تکنیک سایه زدن که به دست نیکی بشارتی نوشته گشته است. اهداف از سایه زدن طرح حقیقی نمودن و جلوه دادن به نقاشی مورده نظر کشیده شده به دست شما است. بدون سایه زدن صورت کشیده شده به هیچ دلیل حقیقی به دسد و نگاه نخواهد رسید و این خیلی زیاد مهم می باشد که شما دانسته باشید در طرح های کشیده شده به دست مداد چگونه سایه ایجاد نمایید و چهره نقاشی شده را حقیقی جلوه دهید.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب راز کشیدن چهره با تکنیک سایه زدن تماس بگیرید

کتاب هزار گلخانه آواز که به دست کاظم مطلق و مهدی عابدینی نوشته شده است.موسیقی و ریاضی ترین نمایه ی حس انسان است.این بعد از حس هم از طبیعت ذات انسانی و هم از ذات طبیعت او برگرفته شده است.به گفته ی دیگر حقیقتی می باشد که ریشه در معنویت وجود داشته ی انسانی و هم مادیت وجود ما داشته است.با اینگونه رویکردی می شود موسیقی را اختصاص داد به وجود و حسی دانست.مختصاتی که به احساس وجود و هستی می دهد و آن را امکان ساخته است.حس اولی ترین و در عین حال گسترده ترین صورت انجام اعمال موجودیت حیاتمند به ابژه های بیرونی می باشد و از این منظر می شود دریافت که تا چه حد حساس و دقیق و تحلیل ناپذیر است.

برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هزار گلخانه آواز تماس بگیرید

صفحه1 از2

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید