توجه: کارا کتاب یک فروشگاه کتاب رسمی است و از خرید و فروش کتب ممنوعه خودداری میکند.و فعالیت این سایت صرفا بصورت کتاب کاغذی است (کتب چاپ قدیم و نو که از خریداری کتابخانه شخصی تهیه می گردد)
همینطور در قسمت دانلود رایگان که به درخواست شما کاربران ایجاد شده کتب مطابق مقررات عرضه میگردد و خواهشا اگر کتابی حق نشر یا مولف داشت به شماره 09125343644 گزارش دهید تا سریعا حذف گردد.
چون لینکهای دانلود توسط کاربران ارسال میگردد  که شرط بر این بوده از سایتهای معتبر با ذکر منبع باشد اما با این وجود از شما خواهش می کنیم اگر راجع به حق کپی رایت کتابی در سایت کارا کتاب مطلع هستید 
 که متاسفانه ناخواسته رعایت نشده لطفا با شماره فوق یا در قسمت تماس با ما گزارش دهید که در کوتاهترین زمان ممکن حذف گردد که مبادا  نسبت به ناشر یا نویسنده و مترجم کم لطفی شود. و اگر در قسمت دانلود نوشته شده برای خرید کتاب  کلیک کن یا تماس بگیرید به هیچ وجه کتاب اکترونیک یا نسخه کپی آن اثر نیست.فروش کارا کتاب صرفا کتب کاغذی جاپ شده توسط ناشرین قدیمی و جدید می باشد که از خرید کتابخانه های شخصی تهیه شده است
اگر قصد خرید دارید. روی کلمه خرید کتاب کلیک کن
..........................................................................................................................................................................................................................................
 
 

کتاب آموزش خیاطی که توسط زهره عباسی نوشته شده است.که دارای چهل ودو صفحه می باشد.خانم های ایرانی از زمان کهن با هنر خیاطی آشنا بوده و در تمام زمان در خانواده نقش تاثیرگذاری را ایفا نموده اند و با هنرهای دستی خویش به اقتصاد خانواده کمک بسیار زیاد و چشمگیری نموده اند . همانطور که می دانید در یادگیری خیاطی شیوه هایی موجود است. خیاطی بدون داشتن الگویی است و یکی از مشخصات این روش ساده بودن آن بوده برای آنکه یادگیری آن بسیار تند و کم هزینه تر است و بسیار سریع به نتیجه خواهد رسید. به این سبب بیشتر زنانی هستند که دوست دارند به شیوه ی ساده و یا بدون الگو این هنر را زودتر تر یادگیرند. اثر آماده شده نگاشته ی زهره عباسی شما را با آسودگی و با تصاویر گوناگون با هنر خیاطی آشنا می سازد.خیاطی از هنر های زیبای صنعتی می باشد و خواهد توانست یکی از مهارت های ارزشمند در خانواده به حساب آید. هر شخصی که قادر باشد در اندازه ی رفع نیاز خود و خانواه خود از این آگاهی استفاده کند و آن را با دقت و حوصله بیاموزد .برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب آموزش خیاطی تماس بگیرید.

کتاب کمال الملک که توسط حمید باقرزاده نوشته شده است.که دارای شانزده صفحه می باشد.محمد غفاری مشهور به کمال الملک یکی از نقاشان معروف ایرانی که در سال هزار و دویست و بیست و هفت به دنیا آمده است . یکی از سرشناسترین و پر نفوذترین اشخاص تاریخ هنر معاصر ایران به حساب می آید. او در یکی از خانواده های هنر دوست و هنرمند و معروف داخل کاشان چشم به جهان باز نمود. غفاری بعد از سپری نمودن تحصیلات ابتدایی خویش داخل کاشان بهمراه برادر بزرگتر خود به تهران سفر نمود و داخل دارالفنون در رشته نقاشی درس خویش را ادمه داد. بعد از گذشت سه سال تحصیل او داخل دارالفنون وقتی که ناصرالدین شاه از این مدرسه بازدید می نمود از کارهای او را خوشش آمد و او را به دربار برد.کمال الملک در سال هزار و سیصد و نوزده دار فانی را وداع گفت. برای خرید کتاب کمال الملک به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب هنر نمایش در ایران که توسط شهاب پازوکی نوشته شده است.که دارای صد و سه صفحه می باشد.نمایش به عنوان یک روش رابطه های بخصوص در بعدهای مختلف زندگی بشر را تحت تاثیر خویش قرار داده است. تجربه نمایان کرده که این هنر در عصرهای گوناگون ابزار مناسبی واسه ی برقراری تعاملات فرهنگی و متناسب ذهنی و ملموس ترین قالب واسه ی طرح مضوع های فلسفی و عقیدتی و اصلی ترین طرق تعمق در موضوعهای انسانی و کیهانی بوده است.نمایان ساختن پدیده ای فراگیر و دنیا شمول است.در حال حاضر زندگی آدمی به واسطه دستاوردهای تکنولوژیک ارتباطات در محاصره و سیطره رسانه های نمایشی صورت گرفته می باشد. دوری کردن و صرف نظر نمودن از این رسانه های هم سو و یکپارچگی آنها با اصول ارتباطی نمایش می شود که شکلهای مختلف بیان نمایشی را در هر اجتماعی سراغ گرفت. هر اندازه امکان دارد این شکلها بیانی با قالب مرسوم و پذیرفته گشته نمایش متفاوت باشند ولی نوشته های ماهوی همانند نمایشگری و مشاهده از جمله مشترکات بنیادین تمام آن ها به شمار می آید.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب هنر نمایش در ایران تماس بگیرید.

کتاب عکاسی مفهومی که توسط نیما نیک نژاد نوشته شده است.که دارای بیست و چهار صفحه می باشد.در این نوشته نمونه جمع آوری شده از عکس‌های مفهومی به همراه شرحیاتی درباره ی آن ارائه داده شده است.در علم عکاسی عکس مفهومی به عکسی گفته می‌شود که اهداف عکاس از آن به طور معمول بیان معانی و مفاهیم بخصوص با کمک گرفتن از عنصرهای تصویر می باشد. عکس مفهومی می بایست تماشا گر را به اندیشیدن وادار کند. انواع عکس از سبک‌های گوناگون عکاسی در صورت القای مفهومی بخصوص و ویژه به تماشاگر در دسته عکس‌های مفهومی همچنان قرار می‌گیرند.عکاسی هنگامی که با خلاقیت و رگه‌هایی از طنز همراه می گردد خواهد توانست جذاب‌ و جالبتر و الهام بخش‌تر شود. این عکس‌ها می بایست واسه ی همه ی عکاسان تیزبینی که تلاش در گرفتن عکس‌های استثنائی دارند با اهمیت باشد. عکاسان این عکس‌های جالب را با همه ی کوشش و تخیل و خلاقیتشان گرفته‌اند تا به ما فرصت نظارت کردن شگفتی‌های عکاسی را از دید خلاقانه شان بدهند.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب عکاسی مفهومی تماس بگیرید.

کتاب مقالات سینمایی که توسط سیدمرتضی آوینی نوشته شده است.که دارای نود و نه صفحه می باشد.این نوشته نمونه جمع آوری شده از مقالات شهید سید مرتضی آوینی می باشد که پیرامون موضوع سینما جمع آوری گشته است.مقالات این کتاب از جمله آینه جادو و جذابیت در سینما و جادوی پنهان و خلسه نارسیستی و مونتاژ به مثابه معماری سینما و فرزندان انقلاب در برابر عرصه‌های تجربه نشده سینما و رمان و سینما و تلویزیون می باشد. داخل فیلم هیچ تصویری نخواهد توانست سهوا یا بطور تصادفی در بین مجموعه تصاویر فیلم قرار گیرد. این یک اصل به صورت کامل بدیهی بوده که آدم ها را به یک خصوصیت کامل درمورد واقعیت سینمایی راهبر می‌شود. مراد از حقیقت سینمایی همان واقعیتی بوده که بر پرده سینما عرضه می شود.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب مقالات سینمایی تماس بگیرید.

دانلود کتاب هنر تئاتر که توسط عبدالحسین نوشین نوشته شده است.که دارای دویست و چهل صفحه می باشد.هدف مهم و اساسی سروکار اصلی اکتور با ادبیات و هنر پلاستیک می باشد و کار او از سه عامل سخن و حالت و جنبش ترکیب شده است. ما سخن و حالت را در قسمتی و جنبش را در قسمت دیگر تعریف و تفسیر می نماییم و در آخر قسمت دیگری به مقدار و اندازه ی سن اختصاص خواهیم داد.هنر تئاتر مرکب می باشد و از چند هنر گوناگون از جمله ادبیات پییس تئاتر و نقاشی دکور و لباس و گری و موسیقی و هنر پلاستیک رقص و نمایش حالات بدن و معماری دکورهای باحجم و همچنان دو فن دیگر که این نمونه جمع آوری شده را تکمیل می کند و آن دو عبارت می باشد از فن روشنایی و فن ماشین‌سازی سن که قصد آن ساختن و تشکیل آلات بسیار گوناگون واسه ی به وجود آوردن صداهای متنوع مثل غرش رعد و خروش دریا و طوفان و ریزش باران و هزاران آوای دیگر که در طبیعت وجود داشته و می‌باشد و هم اکنون ساختن هر طور آلات و اسباب مکانیکی که واسه ی نمایش یک پییس احتیاج می باشد. برای خرید کتاب هنر تئاتر به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب متد تصویرگری تلویزیون که توسط پیتر جونز نوشته شده است.که دارای سیصد و پنجاه صفحه می باشد.ویژگی های بخصوص این اثر این می باشد که در آن به تفصیل تنها به امری از امور تلویزیون پرداخته شده می باشد و این کار خواهد توانست به سهولت الهام بخش برخی از متخصصان در اضافه نمودن سهم خویش به متون مدون موجود باشد.این اثر در هر مکانی که مطالعه و فراگرفته شود به ارتقای سطح تصویرگری داخل تلویزیون کمک می کند و امید ما این می باشد که این عمل در سطحی جهانی قرار گیرد.همان گونه که از عنوان این نوشته آشکار می باشد اثر متد تصویرگری تلویزیون به کار تصویرگر داخل تلویزیون پرداخته است. در حال حاضر دیگر شکی وجود ندارد که این متدی است مخصوص به خود یا اینکه یعنی مخصوص به تلویزیون و سختی های ارتباط داشته به آن نخواهد توانست با سختی همانندش در سینما قیاس گردد. به طور عمومی از کارآموز تصویرگری در تلویزیون انتظار رفته که در حدااکثر زمان اعضای قابل استفاده در گروه گردانندگان دوربین شوند و اینگونه انتظاری با تاسف به طور معمول منتج به آموزشی شتاب زده و ناکامل می شود. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب متد تصویرگری تلویزیون تماس بگیرید.

کتاب اصول کارگردانی سینما که توسط نیکولاس تی. پرافیز نوشته و به دست رضا نبوی ترجمه شده است.که دارای دویست و هفتاد و یک صفحه می باشد.آدم احتیاج به روایت دارد. در تمام زمان نیز بوده است. این احتیاج به روایت نقش اساسی در تمام فرهنگ‌های گوناگون دنیا و شاید حتی در پیشرفت و ترقی کردن خود بشر بازی نموده است. به دلیل قضیه احتیاج به زندگی مغز ما به گونه ای تشکیل شده است که در مقابل به محرک‌های ورودی حساسیت نشان می دهد. من و ما و تمامی از همچنان نیاکان چهل هزار سال قبل ما هر یک به شیوه ی خودمان به این امرها یک معنی خواهیم بخشید و به صورت دیگر یک داستان درست می کنیم.مخاطبان مهم این اثر دانشجویان کارگردانی‌ هستند و فرض من این می باشد که همه آنها خواستار تماشاگرشان درگیر یک داستان سینمایی هستند .در تمامی این اثر تأکید اصلی بر مهارت داستان‌گویی روایی در صحنه کلاسیک می باشد. اهداف اصولی ارائه جعبه ابزاری بوده که مجهز به تمام گونه ابزار ضروری تا بشود به کمک آنها در پرداخت هر طور داستانی مهارت پیدا نمود. برای خرید کتاب اصول کارگردانی سینما به لینک موجود مراجعه نمایید.

کتاب فن و هنر عکاسی که توسط هادی شفائیه نوشته شده است.که دارای شصت و دو صفحه می باشد.در زمان و سال های گذشته حتی پیش از آنکه عکاسی ابداع و تصویر به اثبات رسد بر پایه ی آن یعنی جعبه تاریک موجود بود و مورد استفاده قرار گرفته است .این وسیله ی بسیار ساده را ابن هیثم اندیشمند مسلمان در قرن پنجم هجری واسه ی دیدن کسوف استفاده نمود و نقاشهای ایتالیایی از قرن شانزدهم میلادی آن را واسه ی طراحی واضح تر منظره‌ها و ملاحظات دورنمایی درست به کار بردند. سیاه شدن املاح نقره به موجب تابیدن نور هم اکنون از سمت بعضی از اندیشمندان علل خصوص شولتسه آلمانی از سال هزار و هفتصد و بیست و هفت مورد بررسی قرار گرفته بود. در سال هزار و هشتصد و دو وج وود انگلیسی بر روی سطوح حساس شده با نیترات نقره نقش‌های شفافی به دست آورد.عاقبت میان سال‌های هزار و هشتصد و بیست و دو و هزار و هشتصد و بیست و شش یک اختراع کننده ی اهل فرانسه به اسم ژوزف نیسه فور نیپس واسه ی نخستین دفعه توانست تصویر ایجاد آمده در جعبه تاریک را ضبط و به اثبات رساند و تا اندازه ای به آن ظباط ببخشد. او اندیشمند بزرگی است ولی واسه ی عملی ساختن و زیاد نمودن و ترقی با اختراع خود به همکار ثروتمندی احتیاج داشت. برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب فن و هنر عکاسی تماس بگیرید.

کتاب رنگ شناسی تخصصی لباس که توسط نادر موسوی فاطمی نوشته شده است.که دارای دویست و چهل و هشت صفحه می باشد.این اثر بعدهای گوناگون کاربرد رنگ در لباس مطرح می شود تا شما با نمونه‌های گوناگون آن در لباس آشنا گردید و واسه ی دست پیدا کردن به این آشنایی تمرینات مورد نظر را تجربه کنید.در حال حاضر آدم در زندگی روزمره صنعتی و مدرن خویش احتیاج زیادی به عامل زیبایی خواهد داشت. بی تردید یکی از مهم‌ترین عاملهای تشکیل زیبایی عنصر رنگ می باشد که تنوع و لطافت و زیبایی به اندازه را به زندگی می دهد. شاید لباس یکی از با مصرف ترین کالاها در جامعه حال حاضر باشد که به جز پوشش بدن آدمی در جهت زیبایی همچنان به کار برده شده در این حال رنگ یکی از مهمترین عاملها در طراحی لباس به حساب می آید.محققان و روانشناسان و هنرمندان زیادی به خواندن متونی درمورد رنگ پرداخته‌اند تا کاربردهای گوناگون آن را بررسی کنند و از این شگفتی عجیب و زیبا در باب گوناگون هنر و علم به شیوه ی احسن استفاده نمایند.رنگ شامل دو قسمت متاثر اول بخش فیزیکی و مادی رنگ و دیگر بعدهای سمبلیک و روان شناختی آن که هر دوی این بعدها لازم و ملزوم هم دیگر و طراح لباس برای رنگ بندی یک لباس از این ویژگی ها بهره می برند است.برای دانلود کتاب به ادامه مراجعه نمایید و برای خرید کتاب رنگ شناسی تخصصی لباس تماس بگیرید.

صفحه1 از4

دانلود رایگان  مطابق مقررات وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد

اگر در طول مسیر بازدید با کتابی مواجه شدید که به اشتباه در فهرست دانلود رایگان بود و حق ناشر یا مولف داشته گزارش نمایید  در کوتاهترین زمان حذف  می گردد و پیشاپیش از شما عذر خواهی می کنیم

  لطفا برای گزارش حذف کتاب  یا اصلاح مطلب در قسمت تماس با ما در بالای سایت اقدام نماایید

دانلود رایگان کتاب برای سایت کارا کتاب که یک فروشگاه کتاب است صدرصد ضرر است اما به خاطر دوستانی که توانایی خرید کتاب ندارند این قسمت ایجاده شد.استدعا دارم اگر کتابی حقی داشت به کارا کتاب گزارش دهید

کارا کتاب را در تلگرام دنبال کنید